הדיון הראשי וריכוז מידע בנושא מעבדי FX (מעבדי Bulldozer) של AMD - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי וריכוז מידע בנושא מעבדי FX (מעבדי Bulldozer) של AMD

NI4NI

Recommended Posts

• תגובות 243
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

AMD's FX-8150 central processing unit has started to decrease in price already, even though it has only been out for about five days or so.

Right now, it can be found online at 213 Euro ($292.42) instead of the original 245 Euro ($336.36).

http://news.softpedia.com/news/AMD-Is-Already-Cutting-8-Core-FX-8150-Bulldozer-CPU-Price-228076.shtml

שאני יבין משהו, המחיר לא היה אמור להיות $245 מהתחלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק אמרו יורו וחלק דולר, הנקודה היא שהFX8150 פשוט יקר למדיי, במקרה שכזה הזמן יעשה את שלו. נראה ש-Piledriver מעבר לפינה אבל לא תשיק סדרת חדשה פחות מ10 חודשים-שנה אחרי האחרונה שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא עשויה להשיק אותם בעקיפין באמצעות הדור הבא של מעבדי ה-APU.

אני מניח שכמו שאנחנו רוצים לראות לאן הדברים יתפתחו גם ב- זקוקים לזמן כדי לאמוד את מצב השוק ואת מיקום המוצרים שלהם בו לפני שיתוו מדיניות המשך. ה-FX-81xx מלכתחילה לא היו אמורים לדעתי לעניין יותר מדי את קהל המשתמשים הביתי, למרות שאולי הוזלתם בשקלול מחירי הלוחות (אם לא תהיה ירידה במחירי הלוחות של Intel) בהחלט יכולה להוביל להפיכתם לקורצים יותר לקהל משתמשים מסוים. יהיה יותר מעניין לראות מה יהיה התמחור של המעבדים משושי ומרובעי ה"ליבות" (ולא תמחור ברגע זה, אלא בעוד מספר שבועות).

בסך הכל באמת שהאכזבה שקורנת מחלק מהאתרים היא מוגזמת לגמרי לדעתי. אולי זה כי היו להם ציפיות גבוהות מדי ולא ריאליות, אולי מכל סיבה אחרת, אבל כשאני בוחן את שתי הפלטפורמות המובילות היום, SB של Intel ו-FX של , אני בהחלט רואה יתרונות לכל אחת מהן, הכל בהתאם למחיר ולדרישות של כל משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה האובססיה מ-FX8. אני אישית מתעניין דווקא במרובעי ליבות. יש כבר מבחנים איכותיים?

לא ראיתי מבחנים על חלונות אבל יש כבר תוצאות על לינוקס מהרצות לא בתנאי מעבדה. כלומר ההשוואה היא לעומת הרצות קודמות.

זוהי כמובן לא השוואה מדוייקת אבל היא יכולה לתת לך סדר גודל.

אפשר לומר שבהשוואה ל i3-2120 הוא חזק יותר ברוב השימושים שמנצלים את כל הליבות ב100% (דחיסה, קידוד וידיאו, עיבוד תמונה וכו') אבל חלש יותר בשאר: מבחנים על ליבה אחת או כאלה שלא מאמצים את כל הליבות.

בחו"ל ה-i3-2120 יותר יקר.

ל-FX-4100 יש יתרון משמעותי בפוטציאל המהרה. הוא יכול להתקרב ל-5GHz ומהבחינה הזאת הi3-2120 מוגבל מאד.

ראה כאן:

http://openbenchmarking.org/result/1110171-AR-BULLDOZER86

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה כזה הבדל מחירים בין לוחות ל sb ללוחות ל am3+, שניהם מתחילים מאיזור ה 250₪ ומגיעים עד מעל 1k כך שגם אם משקללים את מחיר הלוח זה עדיין לא משתלם.

ולגבי המחיר הראשוני של הוא עמד על 245 יורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשווה בין המחיר וכמות התכונות שבלוחות ולא רק בין המחירים עצמם.

מן הסתם שלכל פלטפורמה יהיו לוחות יקרים יותר ופחות.

נכון להיום אתה יכול לקבל בלוחות לפלטפורמת FX היצע תכונות דומה או עשיר יותר בהשוואה ללוחות 1155 "מקבילים" במחיר נמוך יותר, אולי למעט הלוחות לשוק הנמוך שם ההיצע של לא גדול כל כך עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...