הדיון הראשי וריכוז מידע בנושא מעבדי FX (מעבדי Bulldozer) של AMD - עמוד 13 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי וריכוז מידע בנושא מעבדי FX (מעבדי Bulldozer) של AMD

NI4NI

Recommended Posts

בebay הכי זול שמצאתי זה את ה FX-8120 ב275 דולר בלי משלוח....נגיד כולל ממשלוח בשקלים זה אמור לצאת 1000 וקצת שקלים

המעבד שהכי קרוב במחיר למחיר הזה זה הI5 2500K....

דרך אגב הם כבר בארץ?

כמה הם אמורים לעלות בארץ?

שגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 243
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מתקשה להאמין שמחירו של ה-FX8150 יעמוד על פחות מ-1250 שקלים בעת ההשקה בארץ. אבל מעבדי ה-FX עוד לא אמרו את המילה האחרונה בכל מה שקשור לאוברקלוקינג עד שלא יסגר בודאות עניין של פתיחת הליבות, יש שמועות על לוחות אם שיכילו אפשרות. כרגע הכל בגדר שמועות בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p67a-ud3 ממש לא מקביל ל 870a. יש לו חיבור 4PIN מה שאומר שהוא כניראה יגביל ב OC, אין לו תמיכה מלאה ב CF (חריץ אחד X16 והשני X4 שיכול להגביל), רק 2 חיבורי SATA3 בהשוואה ל 5 בלוח של AMD, אין USB 3. בקיצור הם אפילו לא קרובים אחד לשני, איפה אתה חי.

חוץ מזה רוב לוחות ה P67 ו Z68 של GB עשו בעיות.

בו נתחיל מזה שעם חיבור 8 פין או בלי האקסטרים 3 בכלל לא להיט ל OC:

Our overclocking experience with the 870 Extreme3 was not spectacular. We ran into quite a few issues once we pushed past 233MHz.

מקור:

http://www.tweaktown.com/reviews/3437/asrock_870_extreme3_amd_870_motherboard/index4.html

Unfortunately the next jump to 3.91GHz was not possible, as the system would crash trying to load Windows. Furthermore, no amount of voltage would help stabilize this overclock and in the end we gave up.

מקור:

http://www.legionhardware.com/articles_pages/asrock_870_extreme3,4.html

אז לגבי OC אני יכול בלב שקט להשוות אותו ל P67A-UD3 ויש מצב אפילו שממנו תוציא יותר.

לגבי ה USB3, יש לך טעות, לשניהם יש אותו זוג יציאות USB3

לגבי הסאטה זה נכון אבל זה רלוונטי למי שמתכנן לחבר יותר משני כונני אז אני לא יודע אם זה ממש חיסרון. מה שגם לאקסטרים 3 אפשר לחבר רק חמישה כוננים פנימיים כי השישי מנוצל ל eSata ול UD3 שישה כוננים.

לגבי איפה אני חי - בישראל.

ועכשיו תבדוק שוב מה אתה מקבל:

אתה מקבל עוד 2 יציאות USB2.0 אחוריות ותמיכה x8/x8 במערך ואני גם חייב לציין שהאקסטרים 3 יפה יותר בעיניי אבל זה לא פיצ'ר.

היתרון הגדול שאני רואה זה במערך אבל פה אתה רחוק 50 ש"ח מלוח שיציע את כל הפיצ'רים הנ"ל (או 40 ש"ח מהאקסטרים 3) ומבוסס על Z68 שלו יש עוד יתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שמחירו של ה-FX8150 יעמוד על פחות מ-1250 שקלים בעת ההשקה בארץ. אבל מעבדי ה-FX עוד לא אמרו את המילה האחרונה בכל מה שקשור לאוברקלוקינג עד שלא יסגר בודאות עניין של פתיחת הליבות, יש שמועות על לוחות אם שיכילו אפשרות. כרגע הכל בגדר שמועות בנושא הזה.

אז מה אתה אומר עדיף להזמין מחול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל לרכוש FX-4100 + 990X ולתת למעבד בראש ב-OC. מה אתם אומרים? משתלם? שימוש עיקרי (בעיקרי הכוונה ל-90%) משחקים. אני רק לא מבין אם מדובר במרובע ליבות אמיתי או כפול + HT.

מה שמעצבן אותי בביקורת "מקצועיות" שקודם כל הם בודקים רק מתומני ליבות. שנית, הם לא עושים OC ל-FX ועושים השוואה חוזרת בכל המבחנים. שלישית, תעשו בדיקות על תוכנות שרוב האוכלוסיה משתמשת בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

just user

אתה מודע לעובדה שהBD מגיעים עם מכפלה פתוחה ולכן למהירות הבאס המקסימלית שהלוח יכול להגיע אין שום השפעה ?

כן, את הניסוי עם הלוח הם עשו עם פנום בלאק שהוא גם מכפלה פתוחה, ועם המכפלה או הבאס הם לא הצליחו להוציא יותר מידיי oc עם הלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מישהו כבר ראה את הבולדזרים למכירה איפשהו בארץ , חוץ מפלונטר ?

אני אישית לא מצאתי עדיין אף אחד..

מחכה לראות מחירים ב KSP

מול מחירים בחול ואז אני יחליט אם I7 או בולדוזר 8 ליבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא מדובר במעבד בעל 8 ליבות כי אם במעבד המסוגל לספק שמונה נימים, יש הבדל והוא הוסבר.

שוב 2, מחירה של חומרה חדשה תמיד גבוה, גם כשהפלטפורמה תהיה בזמינות מלאה יותר עדיין מחירה יהיה ככל הנראה גבוה יותר ממה שתוכל להשיג בעוד מספר שבועות.

שוב 3, בלי קשר רק למחיר, מומלץ בדרך כלל לתת לפלטפורמה להבשיל מעט לפני שעוברים אליה, אלא אם כן היתרונות מהמעבר עולים על החסרונות היחסיים.

מהם בכלל השימושים שלך שבגללם אתה מתלבט רק בין שני המעבדים האלה (זאת די שאלה שאני לא מצפה עליה לתשובה מכיוון שזהו דיון על המעבדים ולא דיון התאמת חומרה, אם אתה רוצה לדון בנושא התאמת החומרה לשימושים שלך פתח בבקשה דיון נפרד)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...