עבור לתוכן
 • צור חשבון

Milford Cubicle

מנהל ראשי
 • מספר הודעות

  16,171
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  9
 • זמן מחובר

  1351יום 1ש' 27דק' 32שנ'

Milford Cubicle last won the day on מאי 10

Milford Cubicle had the most liked content!

דירוג

270 אגדי

אודות Milford Cubicle

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אמרתי, פופוליזם... לפי הגישה הזאת עדיף להגביל את המהירות המותרת בכבישים ל-20 קמ"ש בלבד - במהירות כזאת לא יהיו יותר נפגעים בתאונות דרכים. אתה תומך בהגבלת מהירות של 90 קמ"ש? אתה בעד שאנשים ימותו בתאונות?????
 2. אין ומעולם לא הוכח שקרינה בלתי מייננת היא מזיקה. כל מי שטוען שהיא מזיקה, ואומר ש"עדיף להיזהר" וכו' - משחק על פופוליזם זול - ולא על עובדות. בדומה למשל להעלאת המהירות המותרת בכבישים... המהירות הנוכחית נקבעה בתקופת קום המדינה (כשמכוניות בקושי הגיעו בכלל ל-90 קמ"ש בלי להתפרק, והבלמים שלהן היו בעשירית מהכוח שיש להם היום) וברור שהיא צריכה לעלות ב-50% לפחות (!), אבל בתקופה של מלחמה בתאונות דרכים (שקורות בגלל סיבות אחרות לגמרי ולא קשורות למהירות), הפוליטיקאי הראשון שינסה לעשות את זה - יקבל על הראש ברגע שתהיה תאונה ראשונה במהירות גבוהה - בגלל שהנהג גלש בפייסבוק בזמן הנהיגה, אבל לאף אחד לא יהיה אכפת מהעובדות... לכן כל מי שיש לו איזושהי אחריות על בריאות הציבור בצורה כזאת או אחרת, מעדיף פשוט להגיד "תיזהרו, זה עלול להיות מסוכן" מאשר להצהיר שאין עם זה שום בעיה. כי למה לו להסתכן בסתם כאב ראש, אפילו אם זה רק בסיכוי של 0.0001% ? הרי מספיק מישהו אחד שיקבל סרטן (שהיה קיים עוד לפני השימוש הרחב בקרינה בלתי מייננת) ומישהו יגיד עליו שהוא "כל היום היה מסתובב עם אוזניות" בשביל ליצור קונספירציות מטופשות של אנשים שינסו לערוף ראשים.
 3. איפה יצא לך לבדוק? בפריפריה במקרה? המשכורות שם אכן נמוכות יותר מאשר בת"א.
 4. הם דווקא כן "אמיתיים". זה מצחיק כי תמיד תמצא אנשים שטוענים שהם נמוכים מדי, וגם אנשים שטוענים שהם גבוהים מדי... ראיה קלאסית לממוצע מה הניסיון שלך טוען, שטבלאות השכר מראות סכומים גבוהים יותר, או נמוכים יותר? ואם אתה טוען שהם "לא אמיתיים" כלומר אתה מכיר את המספרים האמיתיים? אז מה השאלה?
 5. החיפוש המובנה בפורומים מחפש עד שנתיים אחורה. לחיפוש בארכיון ניתן להשתמש בחיפוש גוגל: https://www.google.com/search?q=site%3Ahwzone.co.il%2Fcommunity+חיפוש
 6. הצטרפו יחד איתנו לזון של HWzone - המקום שלנו להכיר, לשתף ולקבל מידע על חדשות או מבצעים שונים ברשת, להתייעץ עם חברי האתר לפני קניה או לפתור תקלות טכניות, וכמובן להתעדכן בעולם הטכנולוגי בכלל והמחשבים בפרט. קדימה, כולם מחכים לך להצטרפות: http://bit.ly/32As6Y2
 7. כמעט 20% הנחה. מה רע? אגב, אפילו אחרי החזר מע"מ (שאין לאנשים פרטיים, אתה יודע), זה עדיין יוצא יקר יותר מאמזון.
 8. אין דבר כזה. זה צעצועים, לא מקרנים.
 9. 3. גם אם תחליט בסוף להסתפק בדור שהרגע הוחלף, הוא כנראה יהיה זול יותר
 10. אתה אוהב להמציא מספרים? אפילו במקרה הקיצון של 10 שעות ביום זה 180 שקל, לא 200 ובטח שלא 400. 180 שקל לשנה למשק בית (שים לב שבשביל להצדיק את ה-10 שעות נתת דוגמה של משק בית שלם ולא של אדם יחיד), אפילו במקרה הקיצוני והמופרע הזה - זה זניח בכל קנה מידה.
 11. מסכים עם QttP שכל הדיון פה הוא קצת דבילי. אתם מתווכחים האם תוספת של 180 שקל בשנה בחשבון החשמל היא זניחה או לא (ספוילר: היא זניחה מאוד) כאילו שזה בכלל מספר ריאלי... חישבתם אותו לפי 10 שעות משחק ביום, 365 ימים בשנה! צריך להיות אדם הזוי ומנותק לחלוטין מהמציאות בשביל לחשוב שזה איזשהו חישוב ריאלי לסיטואציה אפשרית.
 12. כן. אין קשר למפרט היבש, בלפטופים רוב ההבדל הוא במסביב.. שתי הסדרות האלה ממוקמות שונה, לקהל יעד שונה, ולכן נוצרות עם דגשים שונים. כאמור, לא. אין קשר למפרט הטכני היבש.
 13. אין ממש קשר ספציפי ללוח אם, החומרה היא אותה חומרה.. היה לך כנראה ROM של מדינה זרה כלשהי, שהוחלף על הדרך יחד עם הלוח..
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך