Milford Cubicle - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Milford Cubicle

מנהל ראשי
 • מספר הודעות

  16,431
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  27

Milford Cubicle last won the day on יוני 30

Milford Cubicle had the most liked content!

אודות Milford Cubicle

 • יום הולדת 03/11/1983

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של Milford Cubicle

Zone Master

Zone Master (6/6)

310

דירוג

 1. אה.... ממש פה בעמוד למעלה: אני מעולם לא טענתי שלא יכול להיות שמדובר בתקלת חומרה, רק אמרתי ואני עדיין אומר שהגיוני יותר שזה נובע מבעיית תוכנה כלשהי. כמו כן לגבי ה"היגיון" שאומר שתקלת חומרה אחרי 3 חודשים = מוצר חדש או זיכוי.... החוק לא מסכים עם ההיגיון הזה וכמעט אף יצרן/יבואן/חנות לא תעשה דבר כזה. למעשה 99% מהיבואנים בארץ יתקנו (ולא יביאו חדש) אפילו מוצר שהגיע מקולקל מהקופסה!
 2. מה שאתה מסרב להבין משום מה זה שיכול להיות שקיימות על המחשב תוכנות בעייתיות כלשהן ("וירוסים" לצורך העניין אם זה יעזור לך לסווג אותן) שרצות ברקע ועושות בפועל בדיוק את זה - בדיקות סטרס. אחרת, למה שיתחמם? אמרת בעצמך. בלי סיבה מוצדקת זה לא אמור לקרות ככה סתם.
 3. הסיטואציה לא ברורה. האם המחשב נמצא עכשיו במעבדת היבואן או שהם רק דיברו טלפונית? בכל מקרה זה לא קשור למה שכתבתי בתגובות הקודמות... יש סיכוי גבוה יותר שמדובר בבעיית תוכנה שחונקת את המעבד, מאשר בבעיית חומרה כלשהי. גם האפשרות השניה קיימת (וזאת תהיה אחריות היבואן למצוא ולתקן את זה) אבל הטענה שלך שמדובר ב-100% בתקלת חומרה ושהיבואן "חייב" להחליף לה למחשב חדש - פשוט לא נכונה.
 4. לא ברור על מה אתה מדבר. הם לא ראו עדיין את המחשב... ולידיעתך הדבר הראשון שבד"כ עושים במקרים כאלה זה שחזור הגדרות יצרן...
 5. אתה מבין שמחשב לא מתחמם סתם מעצמו, כן? המעבד מתחמם כי משהו אוכל אותו... השאלה היא מה. יכול להיות שיש גם בעיית חומרה, והיצרן/יבואן צריכים לבדוק את זה, אבל אי אפשר לפסול מראש את האפשרות שיש תוכנה בעייתית שרצה ברקע. אפשר לראות צילום של ה-task manager בזמן שזה קורה? (כפתור ימני על ה-task bar, ואז task manager, לעבור כמובן לתצוגה מפורטת אם הוא במצב מצומצם)
 6. היא לא כתבה שאי אפשר לגעת במקלדת... היא גם לא הזכירה את המילה "קיצוני" בהקשר של חום (או בכלל). אם יש תוכנה בעייתית שחונקת את המעבד על 100% ואוכלת זיכרון עד כדי 100%+ (מעבר ל-swap) אז יקרו שני דברים: 1. המחשב יתחמם 2. מערכת ההפעלה תגיב מאוד לאט / תפסיק להגיב... זה לא יקרה בוורד או גלישה בדפדפן (אלא אם נכנסים לאתר בעייתי ספציפי) אבל אם יש תוכנה בעייתית שרצה ברקע, או וירוסים למיניהם למשל (כורה ביטקוין?) אז זאת אפשרות קיימת.
 7. אין בעיה עקרונית עם פתיחה של מחשב. יחד עם זאת אני לא בטוח שיש פה בכלל בעיה שצריך לפתור. מה הכוונה "מאוד חמה"? ומתי זה קורה? לפטופים שעובדים קשה נוטים להתחמם, זה תקין כשלעצמו. בכלל לא בטוח שהחלפה של המאוורר תשנה משהו, אם הוא מסתובב אז הוא מסתובב, הוא תקין.. אם המחשב ממש נתקע, אז שוב נשאלת השאלה מתי זה קורה. יכול להיות שמדובר בבעיית תוכנה ספציפית שמעמיסה על המעבד עד כדי תקיעה של כל המערכת..
 8. מימוש אחריות מול אמזון בד"כ פועל ככה: 1. פניה לאמזון 2. הם מביאים לך טופס איסוף משלוח שאתה מדפיס ומתאם איסוף עם חברת השליחויות 3. המוצר מגיע לאמזון 4. נשלח אליך זיכוי/מוצר חליפי בלי קשר אם המידע חשוב לך תדאג שיהיה לו גיבוי, משהו שהיית צריך לעשות מהיום הראשון.
 9. נציגים נוטים לשקר. תקרא את החוזה, הוא היחיד שקובע.
 10. כל הדיון הזה התחיל בזה שלא עובד לך, לא?
 11. נראה לי קצת טיפשי הכאב ראש בשביל לחסוך 11 שקל לחודש למשך 3 חודשים, וכמובן שאתה מקבל רק מהירות 300 במקום 1,000...
 12. הסתכלתי באתר של בזק. הם לוקחים 119 ש"ח על 300 הורדה ו-100 העלאה... כמה אתה משלם על הטלוויזיה של סלקום? אני רואה באתר שלהם שזה עולה 99... ושיש להם חבילה של טלוויזיה עם אינטרנט 1,000 הורדה ו-100 העלאה ב-199, כלומר תוספת של 100 שקל בלבד על אינטרנט 1,000/100 - מאוד משתלם אם בכל מקרה אתה צריך את הטלוויזיה. סלקום לא דורשים כלום. אתה יכול להשתמש בראוטר שלהם, ואתה גם יכול להשתמש בראוטר שלך והם יביאו לך ממיר סיב בחינם.
 13. דרך אחת לצאת משם ללא עלות היא להחליף ספק אינטרנט. אתה גם יכול לנסות לאיים עליהם שיוציאו אותך בחינם או שפשוט תעבור לספק אחר, אולי זה יספיק ואולי לא. מקסימום כאמור תממש את האיום ותעבור לספק אחר, לא תפסיד הרבה בכל מקרה כי בזב"ל גם ככה סתם יקרים בלי סיבה. בזמנו בהוטנט היה קטע כזה שבשביל לצאת מה-CGNAT צריך להפעיל "סינון אתרים" (שירות שחוסם גישה לאתרי פורנו וכו'), בחינם. זה היה נותן לך כתובת חיצונית אמיתית ואז היית יכול פשוט לבטל את הסינון הטיפשי באמצעות שימוש בשרתי DNS נפרדים מהספקית (שזה משהו שבמילא אתה רוצה לעשות, להשתמש ב-1.1.1.1 וב-8.8.8.8) . אני לדוגמה נמצא על תשתית סיבים של בזק עם ספק סלקום (עשיתי דרכם את התשתית בשוק סיטונאי, בלי דמי התקנה), מקבל אייפי אמיתי וכנראה גם משלם פחות מכמה שאתה משלם (119 ש"ח עבור 1000Mb כולל הכל, וכאמור אייפי אמיתי)
 14. אני מטעמי עקרון לא הייתי נרשם למי שמציג בגדול מחיר שהוא בתוקף רק ל-3 חודשים, במיוחד כשבחישוב שנתי הם בכלל לא זולים יותר מהמתחרים... זה ניסיון מגעיל להטעות צרכנים שפחות שמים לב לאותיות קטנות. השאלה היא אם בכלל יש לך אלטרנטיבה. אם כן, לך על מי שמציע לך את המחיר הזול ביותר בהתאם למה שאתה צריך.. בכל מקרה כל תשתית סיבים, לא משנה של מי וגם לא משנה באיזה מחיר, גם אצל החברות היקרות ביותר - עדיין עדיפה על תשתית ישנה במחיר כמעט זהה אבל ב-10% מהירות....
×
 • צור חדש...