Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Milford Cubicle

מנהל ראשי
 • מספר הודעות

  16,168
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  9
 • זמן מחובר

  1306יום 2ש' 51שנ'

Milford Cubicle last won the day on מאי 10

Milford Cubicle had the most liked content!

דירוג

268 אגדי

אודות Milford Cubicle

 • דרגה
  Zone Master
 • יום הולדת 03/11/1983

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אין דבר כזה. זה צעצועים, לא מקרנים.
 2. 3. גם אם תחליט בסוף להסתפק בדור שהרגע הוחלף, הוא כנראה יהיה זול יותר
 3. אתה אוהב להמציא מספרים? אפילו במקרה הקיצון של 10 שעות ביום זה 180 שקל, לא 200 ובטח שלא 400. 180 שקל לשנה למשק בית (שים לב שבשביל להצדיק את ה-10 שעות נתת דוגמה של משק בית שלם ולא של אדם יחיד), אפילו במקרה הקיצוני והמופרע הזה - זה זניח בכל קנה מידה.
 4. מסכים עם QttP שכל הדיון פה הוא קצת דבילי. אתם מתווכחים האם תוספת של 180 שקל בשנה בחשבון החשמל היא זניחה או לא (ספוילר: היא זניחה מאוד) כאילו שזה בכלל מספר ריאלי... חישבתם אותו לפי 10 שעות משחק ביום, 365 ימים בשנה! צריך להיות אדם הזוי ומנותק לחלוטין מהמציאות בשביל לחשוב שזה איזשהו חישוב ריאלי לסיטואציה אפשרית.
 5. כן. אין קשר למפרט היבש, בלפטופים רוב ההבדל הוא במסביב.. שתי הסדרות האלה ממוקמות שונה, לקהל יעד שונה, ולכן נוצרות עם דגשים שונים. כאמור, לא. אין קשר למפרט הטכני היבש.
 6. אין ממש קשר ספציפי ללוח אם, החומרה היא אותה חומרה.. היה לך כנראה ROM של מדינה זרה כלשהי, שהוחלף על הדרך יחד עם הלוח..
 7. מאיפה ביצעת את העדכון? אם משום מה התקנת עדכון של מדינה ספציפית כלשהי, שלא כולל עברית בקובץ ההגדרות שלו, אתה יכול פשוט "להחזיר" אותה עם MoreLocale 2. היא עדיין שם פשוט לא מופיעה באפשרויות הבחירה, זה יחזיר אותה.
 8. מה? ברור שעדיף 9 על פני 8. אין שום משמעות לחברה שהביאה את הטלפון מחו"ל לישראל, זה אותו טלפון. ההבדל הוא לכאורה באחריות וכו', אבל זה לטעמי חסר משמעות כי טלפונים לא מתקלקלים (לא תקלות שנמצאות במסגרת האחריות, בכל אופן).
 9. ברור, כל מי שחושב שחוק עבדות חובה (סליחה, גיוס חובה) הוא משהו שלא צריך להיות במדינה חופשית ודמוקרטית. למשל מצביעי זהות. אגב, גם לצבא בעצמו אין מה לעשות עם החרדים האלה, הם רק יפריעו לו ויעלו יותר כסף בגודל לא פורפורציונלי ל"תועלת" שלהם.
 10. שוב, אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אתה רוצה מחשב גם שקט, גם חזק, ועכשיו גם זול? זה לא עובד ככה. ומעבדים לא מייצרים שום רעש, המאווררים שלהם מייצרים. ויש מאווררים שקטים.
 11. אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אין דבר כזה מחשב שקט עם OC. בשביל מה אתה צריך OC? זה מיותר לגמרי.
 12. מה? כונני SSD. מעבדים וכרטיסי מסך לא מייצרים רעש... והקירור שלהם - יכול להיות שקט.
 13. "מארזים שקטים" זאת דיי פיקציה, זה נחמד שהוא עשוי מחומרים קצת יותר מבודדים וכו' שאולי מורידים איזה דציבל או שניים, אבל בשורה התחתונה הוא לא יהפוך מחשב "טרקטור" למחשב "טסלה".. מה שעושה מחשב לשקט זה פשוט בחירת חלקים שמראש לא מייצרים רעש.... בלי כוננים קשיחים מכאניים ורועשים, בלי מאווררים רועשים..
 14. יש כמה אופציות: 1. יכול להיות שבדרייברים של כרטיס הקול שלך יש תמיכה לזה (פחות סביר) 2. אתה יכול להתקין תוכנות שמאפשרות את זה, למשל זאת. 3. האפשרות ההגיונית והטובה ביותר - פשוט להאריך את הכבל של הרמקול שהכבל שלו קצר מדי... למשל כאן.
×
 • צור חדש...