תוכן About:blank - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

About:blank

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  8,454
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  28

כל דבר שפורסם על-ידי About:blank

 1. הנייד עצמו בסדר גמור אבל המסך מתאים לעיצוב בפוטושופ ותוכנות 2D ולא לעיבוד תמונות כי הוא לא איכותי מספיק מבחינת דיוק צבעים. מכיוון שהנייד לא יחובר למסך חיצוני, הוא לא מתאים למשימה. זה יהיה עדיף Lenovo Yoga 7-15ITL 82BJ0044IV (מק"ט 121109 בחנות שאליה קישרת).
 2. אתה יכול להסתפק באל פסק בהספק 850VA, וזה גם יבטיח שלא יהיה מאוורר. אם אתה הולך בכל זאת על 1200VA, עדיף האביאם/אדוויס כי עד כמה שידוע לי בהספק הזה יש ל-Eaton מאוורר. בכל מקרה, כדאי לברר לגבי המאוורר לפני שקונים. כל הדגמים האלה יהיו בסדר. אני לא מכיר את האדווייס הזה מבפנים, אבל מניסיוני יותר קל להחליף מצברים באביאם לעומת ה-Eaton אם זה משהו שאתה חושב לעשות בעתיד (צריך להחליף כל שנתיים בערך). הייתי מתקשר או שולח מייל לאדוויס ושואל אם הדגם. הזה בנוי להחלפת מצברים.
 3. תתחדש. אמאזון זה סיפור אחר (לא ידעתי שהם חזרו למכור אופיס 365). בחנות של מיקרוסופט עצמה יש יותר בעיה לקנות מישראל במחירי ארה"ב. לפחות מניסיוני (אקסבוקס וכאלה בשביל הילדים).
 4. המחירים בארה"ב מוצגים בדרך כלל ללא מיסים נלווים (כי הם משתנים בהתאם למדינה). הייתי מוסיף לסל ומגיע עד לשלב התשלום, בודק כמה מיסים מתווספים, אם בכלל, ומשווה את המחיר הסופי למחיר בארץ כדי להחליט אם זה שווה.
 5. לא יהיה מגבלות על השפה, אבל אני בספק שאתה תוכל לקנות דרך החנות לשוק בארה'ב. כשתגיע למועד התשלום תועבר כנראה לחנות בישראל בכל מקרה לפי כתובת ה-IP שלך. אני מניח שההפרש במחיר נובע בחלקו גם מעניין המע"מ. אני לא יודע איזו גרסה של אופיס 365 אתה מחפש, אבל הייתי בודק אצל משווקים בארץ כמו סנטיק. לפעמים המחירים שם נמוכים מהמחיר בחנות של מיקרסופט.
 6. @yotam, זה ממש לא לעניין לפרסם תוכן של הודעות פרטיות בפומבי, בטח כשלצד השני אין אפשרות להגיב, ואם כבר מפרסמים אז צריך לפרסם את כל ההתכתבות ולא לצטט רק משפט נקודתי. שום דבר לא קורה בוואקום. אתה בעצמך הודית שהתגובה הזאת (שגם היא לא במקום) באה בעקבות זה שנתת לו באופן שיטתי דירוגים שליליים. אז קל לצטט משהו שנאמר בלהט הרגע, אבל זה לא מספר את כל הסיפור. אני כבר שנים לא בפורום לפני כשנה וחצי-שנתיים חזרתי, בערך. אני בטח לא מודע לכל מיני דברים, אבל אני כן יכול להגיד שהרושם שנוצר לי הוא שיש בפורום יחס איפה ואיפה כשזה נוגע לאכיפה. כל הביקורת שמופנית למשתמש הנ"ל תקפה גם לגבי כמה משתמשים
 7. זה יעבוד. במקרה הלא סביר שזה לא יעבוד, תתקשר לתמיכה של מיקרוסופט.
 8. הנה ההוראות בעברית למקרה שזה אולי יעזור. לפי צילום המסך הרישיון שלך כבר מקושר לחשבון מיקרוסופט. כשתחליף חומרה אם האקטיבציה לא תעבוד אוטומטית תצטרך לפעול לפי ההוראות הנ"ל (שימוש בפותר הבעיות).
 9. כבר שאלת בדיון הזה. התשובה היא שאפשר (ברוב המקרים) וההוראות בתגובה האחרונה.
 10. עידוד משתמשים לעבור על החוק ולשדל אחרים לעבור על החוק הוא לא רק עבירה על חוקי הפורום, אלא גם עצה גרועה כי עלולות להיות לזה השלכות שלהן המשתמש לא בהכרח מודע. שכל אחד יעשה מה שהוא מבין, אבל עדיף לא לפזר המלצות כאלו בפומבי כאילו מדובר באיזה הליך לוגיסטי טכני גרידא.
 11. אפשר אם יש לך רישיון דיגיטלי וקישרת אותו לחשבון מיקרוסופט. הוראות להכנה ולאקטיבציה, כאן.
 12. בתקציב עד 800 ₪ אלה ^ באמת כוננים שייתנו את התמורה הט7בה ביותר בשקלול אמינות/שרידות (כמה אפשר לכתוב לשבבים במסגרת האחריות), ביצועים ומחיר.
 13. למחשב פרויקטים בבית ספר לא יודע אם הייתי מתעקש על NVMe, ובפרט כשהתקציב מוגבל וצריך לבחור מהמלאי שמחזיקה חנות מסוימת.
 14. עריכת וידאו פירושה פרנסה או תחביב (ואם תחביב אז רציני, כלומר מערכת שמרנדרדת אל תוך הלילה לעתים קרובות)? מה התקציב?
 15. אין כאן תשובה חד-משמעית כי זה מאוד סובייקטיבי. בכלל, ארגונומיה היא גישה ולא פיצ'ר. צריך שכל חלקי ומרכיבי סביבת העבודה יתאימו זה לזה. עכבר אנכי נוח לחלק ופחות לאחרים. כנ"ל לגבי כדור עקיבה, שגם לגביו יש מחקרים שהראו שכדור עקיבה ששולטים עליו עם האגודל לא ממש ארגונומי לעומת כזה שנשלט באמצעות האצבע והאמה (מופעל המון לחץ על מפרק האגודל), אבל יש משתמשים שנשבעים רק לכדור עקיבה מסוג אגודל; ומנגד יש מי שסובלים עם שניהם ועבורם נוח רק עכבר רגיל. ובמאמר מוסגר, לעבודה משרדית הפתרון הכי ארגונומי הוא כנראה שימוש בקיצורי מקלדת כי אין צורך להעביר את היד מהמקלדת לעכבר ובחזרה כל הזמן.
 16. לפעמים הבעיה היא בעיתוי (עדכון לא בשל, מתנגש עם עדכון קודם או נכשל על תצורת חומרה מסוים) ואם תמתין היא תיפתר. אולי לא, אבל זאת אפשרות. הרצת את הפקודה DISM כפי שכתבתי אותה? עם המתג RestoreHealth בסוף? נטסית למחוק את תיקיית SoftwareDistribution? אם כן ו/או זה לא עוזר. תתחיל מהסרה ידנית של כל העדכונים האחרונים. תברר בקטלוג העדכונים איזו גרסת עדכון מחליף העדכון החדש (אם יש כזאת), תחפש גם אותה ותסיר ידנית. אחרי ריסטרט תנסה להתקין ידנית את העדכון האחרון. אם כל זה לא עוזר אתה יכול לנסות לתקן את המערכת אבל לא בטוח שזה ישנה משהו. לדעתי כבר כדאי להמתין
 17. הייתי ממליץ לחכות כמה ימים ולנסות שוב (אחרי ריסטרט). לפעמים הבעיה היא לא אצל המשתמש. ואם זה לא עזר אז כדאי להתחיל מהרצת הפקודות sfc /scannow DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth הן כנראה לא יפתרו כלום, אבל כדאי להריץ אותן למען הסדר הטוב. השלב הבא הוא כבר לנקות את תיקיית SoftwareDistribution (יש מידע ברשת) ולנסות שוב (מציע להתחיל מהתקנה ידנית של העדכונים מקטלוג העדכונים). אבל כפי שאמר נפוליאון, העדכון הגדול הבא של Windows נמצא ממש מעבר לפינה אז אולי כדאי להמתין עד שישוחרר ואז לעדכן אליו ידנית (אחרי המתנה של איזה שבועיים-שלושה ולא מיד כש
 18. Symbolic link הוא הפתרון למצבים כאלה, או פשוט להעביר לאיזו תיקיית ארכיון בקשיח פרויקים שהסתיימו ככה שפרוייקט בעבודה עדיין יהנה מביצועי הכתיבה/קריאה של ה-SSD.
 19. Optane הוא בעיקר יח"צ. אין בו תועלת ולא תהיה בו תועלת לרוב המשתמשים. הוא לא DRAM והוא לא כונן אחסון. הוא משהו באמצע. היתרון שלו על פני DRAM הוא שהוא לא נדיף (ולכן יכול לשמש כזיכרון מטמון אבל לא משמש ככונן אחסון בהגדרה המסורתית) והיתרון שלו על פני SSD הם זמני גישה קצרים יותר (אבל לא כמו RAM). השימושים שמרוויחים מפרופיל הביצועים הזה הוא קטן מאוד (ואני לא יכול לחשוב באמת על אף אחד כזה) ובטח לא שימושים של משתמש ממוצע. מערכת בלי RAM לא תהיה עד שלא יפותח שבב זיכרון לא נדיף שמהיר לפחות כמו RAM. כרגע זה אפילו לא באופק (השבבים הכי מהירים שיש לנו הם NAND ומכווני הביצועים שבהם מואצים על יד
 20. אתה לא צריך Quadro. זאת משפחת כרטיסים שמתאימה לאדריכלות/הנדסת בניין, CGI, יישומים מדעים מסוימים ועוד (וגם בתחומים האלה אפשר להסתדר בלי הכל תלוי שימוש, נסיבות וצרכים).
 21. כשהתוכנה המסוימת רצה ברקע, תפתח שורת פקודה (CMD) ותריץ את הפקודה: netstat -an |find /i "established" זה יבדוק איזה חיבורים פעילים ודרך איזה פורט. אם אתה רואה ברשימה את מספר הפורט שהפנית, הכל בסדר.
 22. זה תקין. יש בשעת הבדיקה תוכנה שמאזינה בפורט הזה? גם אם כן, לא בטוח שהפורט יראה פתוח לסריקה חיצונית. יש לך איזו סיבה לחשוד מביצועי התוכנה שהפורט עדיין סגור?
 23. התוצאה על פניו תקינה. הפורטים צריכים להיות סגורים לסריקה חיצונית של כתובת ה-WAN IP (הכתובת שהוקצתה לך על ידי נספקית). זה המצב הרצוי מבחינת אבטחה.
 24. איזה פורט ניסית להפנות ולא עובד והאם יש תוכנה שמאזינה בו? אם סתם עשית בדיקה כללית אז התוצאה תקינה כי אני מניח שאתה לא מחובר ישירות למודם, אלא לנתב כך שאתה נמצא מאחורי מנגנון NAT. אם הגדרות הפניית הפורטים נראות תקינות (כולל בפיירוול) ועדיין יש בעיות, צור קשר עם 018, תשאל אם אתה מאחורי מנגנון NAT כפול (הנתב שלך נמצא מאחורי נתב שלהם והוא זה שחוסם את הפורטים) ותבקש שיוציאו אותך (חלק מהספקיות עשויות לדרוש תשלום על זה).
 25. איזה כונן SSD בנפח 500GB עולה פחות מ-50 דולר (סף המשלוח חינם)? זה נשמע קצת זול מדי.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

ביוני הכל יסתדר? תערוכת MWC 2021 מתחילה בגרסה מותאמת לקורונה

במקום חגיגת מובייל גרנדיוזית בברצלונה - אנחנו מקבלים אירוע מצומצם יחסית בשנחאי השבוע, ותוכניות לקאמבק אירופאי במהלך חודש יוני הקרוב תערוכת MWC (ר"ת Mobile World Congress) הייתה האירוע הטכנולוגי הבולט הראשון שסבל מנחת ידה של הקורונה בשנה שעברה, עם הגבלות נאיביות בשלב הראשון, ביטול מלא של האירוע הפיזי לאחר מכן - ובמקביל הבטחות לכך שבשנה הבאה הכל יחזור לקדמותו, כאשר סביר להניח כי באותה נקודת זמן אף אחד לא ניחש או ניבא כי גם ב-2021...

חדש באתר

שירות כביר למעריצים: Diablo 2 Resurrected

שירות כביר למעריצים: Diablo 2 Resurrected

אינספור שמועות וחלומות מתגשמים בבת אחת עם ההכרזה עם גרסה מחודשת של משחק האקשן-תפקידים האלמותי - עבור המחשבים האישיים וקונסולות של שלשות המתחרות הגדולות