חוקים ותנאי השימוש - HWzone פורומים
עבור לתוכן

חוקים ותנאי השימוש

תקנון האתר והפורומים

במסגרת הניסיון לשמור על רמת דיון גבוהה בפורום, הוחלט על מספר חוקים שעל כל משתמש לדעת וליישם.
אנא הקדישו מספר דקות מזמנכם לקריאת חוקים אלו, הבינו והפנימו אותם על מנת לחסוך אי נעימויות מאוחר יותר. 


תוכן הודעות:
  1. הודעות בעלות תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, גזעני, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, מפר זכויות יוצרים או בעלות כל תוכן אחר העובר על חוקי מדינת ישראל הן אסורות.
  2. הודעות סתמיות וחסרות תוכן, או כל סוג של ספאם, לא מקובלות. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. למשל, ציטוט הודעה קיימת ללא שום תוספת תוכן, לא תורמים דבר לדיון. אם יש לכם דעה דומה לזו של אדם אחר, הרחיבו אותה.
  3. יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון. חל איסור מוחלט להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, או להשמיץ כל גורם כזה או אחר מכל סיבה שהיא.
  4. הפורום הוא לא צ'אט! אין לקיים שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה קיימת מערכת ההודעות הפרטיות.

דיונים או הודעות אשר עוברות על חוקים אלו לא מתאימות למסגרת הפורום והן יצונזרו או ימחקו.

כותרות:
הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שהנכם פותחים, הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

כותרת טובה וממצה תזמין יותר אנשים להיכנס לדיון שלכם, ותגדיל את הסיכויים לקבל תשובות. בנוסף, כותרת ממצה המכילה את נושא הדיון יכולה לעזור למשתמשים אחרים למצוא את הדיון במערכת החיפוש בפורום. שימו לב שיותר אסתטי ונעים להיכנס לפורום שבו דיונים עם כותרות ענייניות, מאשר לפורום שכולו מלא בהודעות כדוגמת "אחים שלי תעזרו לי!!!!!!!!" או "מי שמוצא לי את הפתרון מלך!!!!!!".

הקפצת דיונים:
הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הדיון במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה האחרונה בדיון, אלא אם כן הוסף מידע חדש ורלוונטי.

דאבל פוסטינג:
חל איסור לפתוח שני דיונים זהים בפורומים. אם אתם לא בטוחים שפתחתם את הדיון בפורום הנכון, זהו התפקיד של מנהל הפורום להעביר את הדיון לפורום הנכון. אין סיבה להציף את הפורומים בשאלות זהות. הדבר יוצר בלגן לא הכרחי בפורומים.

פתיחת דיון נוסף לאחר נעילה:
פתיחת דיון נוסף, במקום דיון אשר ננעל מכל סיבה שהיא, ללא אישור מפורש מאחראי הפורום אשר נעל את הדיון מלכתחילה, אסורה.

קנייה ומכירה:
הודעות קנייה ומכירה על גבי הפורומים או בחתימות אסורות. אם ברצונכם לקנות או למכור משהו עשו זאת במערכת ה-TradeZone אשר קיימת במיוחד למטרה זו.
הודעות קנייה ומכירה בפורום יימחקו ללא אזהרה!

איזכור חנויות/ספקיות אינטרנט/סלולר וכו':
איזכור הגופים המצויינים לעיל מותר, כל עוד הוא נעשה על ידי משתמשים שאינם בעלי עניין, בצורה הולמת ולא מתלהמת.
כמו כן, אם ברצונכם לפרסם את עצמכם או את החנות שלכם באתר בתשלום, ראו  דף זה.

בעלי ועובדי חנויות או חברות:
על מנת לשמור על אובייקטיביות ועל חובת הגילוי הנאות, כל אדם העובד בחברה כלשהי העוסקת בתחום המחשבים (חנות/יבואן/מפיץ וכדומה), מחויב להזדהות בפורום כנציג החברה בכל נושא הקשור לחברה זו או למוצר כלשהו שהיא מוכרת, מפיצה או משווקת.
חל איסור מוחלט וגורף על שימוש בפורום זה למען פרסום החברה או כל מוצר אשר החברה מוכרת, מפיצה או משווקת ללא גילוי נאות, על מנת להגן על כלל משתמשי הפורום. אסור לבעל העניין לתת מפרטים מהחנות בה הוא עובד או להמליץ על מוצרים ממנה בפורום.

האיסור תקף גם לגבי משתמשים רגילים, אשר מקבלים טובות הנאה כאלו או אחרות מחנויות בעבור פרסומים שלהן בפורום (מכונים לעיתים "מרכיב מפרטים מורשה" על ידי עצמם) - דבר שאסור באופן מוחלט.

 

בעל עניין / נציג חנות המעוניין לפרסם בפורום תחת פרופיל רישמי, יוכל לעשות זאת רק לאחר תיאום מול צוות האתר - פרטים נוספים בדף זה.

בעל עניין מורשה (בלבד) אשר מחזיק במנוי פרסום פעיל בתוקף - רשאי להשתתף בדיונים הרלוונטיים בפורום ולפרסם את עצמו בהתאם לגילוי הנאות אשר יופיע לצד שמו.

המפרסם יוכל לקחת חלק בפעילות השוטפת של קהילת הפורומים תוך כדי שמירה על החוקים והכללים, כמו שאר חברי הקהילה. המפרסם מתחייב שאינו יעשה שימוש לרעה בפלטפורמה, ימנע מספאם ויגיב לדיונים רק בהקשרם. אם המפרסם יעשה שימוש לרעה בפלטפורמה ינקטו נגדו הליכים עד כדי השהיית או שלילת המנוי.
באם ייודע לצוות האתר על אדם או גוף כלשהו העושה שימוש בפורום לצורך פרסום עצמי, ובניגוד להנחיות הנ"ל, צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לפעול נגד אותו גורם בכל דרך בה יבחר, לרבות הרחקתו מהפורום וצעדים נוספים, ככל שייראה לנכון.

 

שימוש בחיפוש:
לפני פתיחת דיון בפורום, אנא בצעו חיפוש וזאת כיוון שישנו סיכוי רב ששאלתכם נענתה בעבר. הפורום קיים זה זמן רב ומהווה מאגר מידע עצום, ככזה הוא מכיל מספר רב של שאלות ותשובות בהתאם. על מנת לקבל במהירות את המידע אותו הנכם מחפשים, אנא השתמשו קודם במערכת החיפוש בפורום לפני פתיחת דיון חדש.
שימו לב, שכאשר הנכם משתמשים בחיפוש הנכם מזינים רק מילות מפתח ולא את כל השאלה.
לדוגמה: אל תכתבו בחיפוש "אני לא מצליח לראות תמונה בסרטים שמקודדים ב-divx עם Media Player", אלא "תמונה סרט Divx" או "אין תמונה Media Player" או "Media Player Divx".

חתימות ותמונות:

  1. חתימה טקסטואלית (טקסט) מוגבלת ל-10 שורות בפונט ברירת המחדל.
  2. חתימה ויזואלית (תמונה) מוגבלת לגודל של 400x130 פיקסלים, ולמשקל של 100KB לכל היותר.
  3. שילוב של השניים לא יעלה על גודל החתימה הויזואלית המותר.
  4. ה-Avatar (התמונה מתחת לשם) מוגבל לגודל של 125x150 פיקסלים, ולמשקל של 50KB לכל היותר.

שימו לב שחתימות גדולות וקופצניות פוגעות במראה האסתטי והמקצועי של הפורום וכמו כן הן לא נעימות לעין הגולש. חתימות בעלות משקל רב מכבידות על טעינת עמודי הפורום, ומאטות בצורה ניכרת את הגלישה לבעלי חיבור איטי לאינטרנט.
כמו כן, כל חוקי הפורום הרלוונטים להודעות תקפים גם לחתימות. חתימות ו-Avatars החורגים מהגבלות אלו יימחקו.

משתמשים כפולים:
משתמש אשר יקבל עונש כלשהוא המונע ממנו שימוש רגיל בחשבון המשתמש שלו (כגון הרחקה או השתקה) וייפתח חשבון משתמש חדש כדי להתחמק מהעונש אשר הוא קיבל, יורחק לצמיתות מהאתר.

 

תנאי שימוש באתר ומדיניות פרטיות

×
  • צור חדש...