About:blank - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

About:blank

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  8,455
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  28

About:blank last won the day on יוני 25 2020

About:blank had the most liked content!

דירוג

217 אגדי

אודות About:blank

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 01/01/1970

מבקרים אחרונים

109,230 צפיות בפרופיל
 1. זאת לא בדיוק ההגדרה של התנדבות. בלי קשר, זה לדעתי פרסום של שירות בתשלום וייתכן שזה נוגד את חוקי הפורום. גם אם לא, הפרסום הזה ממש לא לעניין לדעתי. קנית לעצמך ציוד, תתחדש. אבל לבוא ולבקש מהקהילה לממן לך את הצעצוע החדש זה כבר מעלה טעם לפגם.
 2. הנייד עצמו בסדר גמור אבל המסך מתאים לעיצוב בפוטושופ ותוכנות 2D ולא לעיבוד תמונות כי הוא לא איכותי מספיק מבחינת דיוק צבעים. מכיוון שהנייד לא יחובר למסך חיצוני, הוא לא מתאים למשימה. זה יהיה עדיף Lenovo Yoga 7-15ITL 82BJ0044IV (מק"ט 121109 בחנות שאליה קישרת).
 3. אתה יכול להסתפק באל פסק בהספק 850VA, וזה גם יבטיח שלא יהיה מאוורר. אם אתה הולך בכל זאת על 1200VA, עדיף האביאם/אדוויס כי עד כמה שידוע לי בהספק הזה יש ל-Eaton מאוורר. בכל מקרה, כדאי לברר לגבי המאוורר לפני שקונים. כל הדגמים האלה יהיו בסדר. אני לא מכיר את האדווייס הזה מבפנים, אבל מניסיוני יותר קל להחליף מצברים באביאם לעומת ה-Eaton אם זה משהו שאתה חושב לעשות בעתיד (צריך להחליף כל שנתיים בערך). הייתי מתקשר או שולח מייל לאדוויס ושואל אם הדגם. הזה בנוי להחלפת מצברים.
 4. תתחדש. אמאזון זה סיפור אחר (לא ידעתי שהם חזרו למכור אופיס 365). בחנות של מיקרוסופט עצמה יש יותר בעיה לקנות מישראל במחירי ארה"ב. לפחות מניסיוני (אקסבוקס וכאלה בשביל הילדים).
 5. המחירים בארה"ב מוצגים בדרך כלל ללא מיסים נלווים (כי הם משתנים בהתאם למדינה). הייתי מוסיף לסל ומגיע עד לשלב התשלום, בודק כמה מיסים מתווספים, אם בכלל, ומשווה את המחיר הסופי למחיר בארץ כדי להחליט אם זה שווה.
 6. לא יהיה מגבלות על השפה, אבל אני בספק שאתה תוכל לקנות דרך החנות לשוק בארה'ב. כשתגיע למועד התשלום תועבר כנראה לחנות בישראל בכל מקרה לפי כתובת ה-IP שלך. אני מניח שההפרש במחיר נובע בחלקו גם מעניין המע"מ. אני לא יודע איזו גרסה של אופיס 365 אתה מחפש, אבל הייתי בודק אצל משווקים בארץ כמו סנטיק. לפעמים המחירים שם נמוכים מהמחיר בחנות של מיקרסופט.
 7. @yotam, זה ממש לא לעניין לפרסם תוכן של הודעות פרטיות בפומבי, בטח כשלצד השני אין אפשרות להגיב, ואם כבר מפרסמים אז צריך לפרסם את כל ההתכתבות ולא לצטט רק משפט נקודתי. שום דבר לא קורה בוואקום. אתה בעצמך הודית שהתגובה הזאת (שגם היא לא במקום) באה בעקבות זה שנתת לו באופן שיטתי דירוגים שליליים. אז קל לצטט משהו שנאמר בלהט הרגע, אבל זה לא מספר את כל הסיפור. אני כבר שנים לא בפורום לפני כשנה וחצי-שנתיים חזרתי, בערך. אני בטח לא מודע לכל מיני דברים, אבל אני כן יכול להגיד שהרושם שנוצר לי הוא שיש בפורום יחס איפה ואיפה כשזה נוגע לאכיפה. כל הביקורת שמופנית למשתמש הנ"ל תקפה גם לגבי כמה משתמשים
 8. זה יעבוד. במקרה הלא סביר שזה לא יעבוד, תתקשר לתמיכה של מיקרוסופט.
 9. הנה ההוראות בעברית למקרה שזה אולי יעזור. לפי צילום המסך הרישיון שלך כבר מקושר לחשבון מיקרוסופט. כשתחליף חומרה אם האקטיבציה לא תעבוד אוטומטית תצטרך לפעול לפי ההוראות הנ"ל (שימוש בפותר הבעיות).
 10. כבר שאלת בדיון הזה. התשובה היא שאפשר (ברוב המקרים) וההוראות בתגובה האחרונה.
 11. עידוד משתמשים לעבור על החוק ולשדל אחרים לעבור על החוק הוא לא רק עבירה על חוקי הפורום, אלא גם עצה גרועה כי עלולות להיות לזה השלכות שלהן המשתמש לא בהכרח מודע. שכל אחד יעשה מה שהוא מבין, אבל עדיף לא לפזר המלצות כאלו בפומבי כאילו מדובר באיזה הליך לוגיסטי טכני גרידא.
 12. אפשר אם יש לך רישיון דיגיטלי וקישרת אותו לחשבון מיקרוסופט. הוראות להכנה ולאקטיבציה, כאן.
 13. בתקציב עד 800 ₪ אלה ^ באמת כוננים שייתנו את התמורה הט7בה ביותר בשקלול אמינות/שרידות (כמה אפשר לכתוב לשבבים במסגרת האחריות), ביצועים ומחיר.
 14. למחשב פרויקטים בבית ספר לא יודע אם הייתי מתעקש על NVMe, ובפרט כשהתקציב מוגבל וצריך לבחור מהמלאי שמחזיקה חנות מסוימת.
 15. עריכת וידאו פירושה פרנסה או תחביב (ואם תחביב אז רציני, כלומר מערכת שמרנדרדת אל תוך הלילה לעתים קרובות)? מה התקציב?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

חדשים על המדף: Galaxy A52 ו-Galaxy A72 זמינים בישראל

צמד דגמי הביניים החדשים מבית סמסונג שהוכרזו לאחרונה כבר נמצאים בחלק מהחנויות המקומיות, עם מאפיינים שלא פוגשים בכל יום באותן רמות מחיר - אך הגרסה המסקרנת ביותר עם תמיכה ברשתות הדור החמישי עדיין חסרה