עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 24/07/19 בכל האיזורים

 1. 4 points
  אם זה החשש שלך באמת קח מחשבי DELL. החברה הזו מוציאה עידכונים למערכות שלה בצורה מעוררת הערצה, גם שנים רבות אחרי שהם נמכרות (מה שלא קיים במחשבים מבוססי לוחות של חברות כגון MSI/ASUS וכו שמפסיקות להוציא עדכונים כמעט מייד אחרי שיוצא הדגם החדש או מעט אחרי, מניסיון), העידכונים אוטומטיים וקלים להפליא להתקנה והתמיכה שלהם והשירות באתר הלקוח (לפחות ב 3 שנות האחריות הראשונות) שווה את משקלה בזהב לעסקים. סתם קוריוז.
 2. 3 points
  מילת המפתח כאן היא Microcenter. לא מדובר בהתאספות ספונטנית של אנשים מיוזמתם, אלא באירוע השקה מיוחד שארגנה Microcenter. הרשת עורכת לא מעט אירועים כאלה כי זאת דרך אחת להתמודד עם אמאזון: יצירת אווירה של קהילה שבתורה מגדילה נאמנות. אבל זה נושא לדיון נפרד. אני לפחות לא ראיתי תמונות של תורים ברשתות אחרות וגם התורים שהשתרכו מחוץ לחנות היו קצרים למדי. בטח לא הרחובות החסומים והמאהלים של Apple. בסך הכל חובבי חומרה שקיוו לקבל מחיר טוב בנוסח Microcenter על פלטפורמה חדשה (ומסקרנת). אני לא חושב שמעבד הפך לפריט אופנה ולסמל סטטוס. רוב האנשים בכלל לא יודעים מהו מעבד, כל שכן ש-AMD קיימת. הניסיון שלי לגבי שדרוג, אם כי מטבע הדברים מדובר בגודל מדגם קטן ולכן לא מייצג, הוא הפוך. רוב ההדיוטות בתחום לא ממהרים לשדרג. מי שמשדרג לעתים תכופות יותר הוא לרוב דווקא חובב חומרה מדרג ביניים. יש כמובן גם את אלה שרצים אחרי כל דבר חדש. לא יכולים לסבול את המחשבה שיצא דגם חדש ולהם אין אותו. גם אני לא חסיד של ההתנהלות הזאת ונוקט בגישה של שדרוג כשצריך, אבל גם ההגדרה של צריך היא סובייקטיבית. יש מי שעבורו צורך היא מילה נרדפת לחשק. אני לא רואה בזה בעיה גם אם באופן אישי צורת המחשבה הזאת קצת זרה לי. אנשים משדרגים ועושים בכלל בחיים דברים בצורה שונה. לכל אחד סדרי עדיפויות אחרים וזה לא מעיד בהכרח על התנהלות לא רציונלית. יש מי שאוהב להתעסק עם מוצרים גולמיים. לחקור, לנסות... זאת לא התנהגות לא רציונלית למרות שלי אין זמן אפילו לחשוב בכיוון (אבל בצעירותי די אהבתי להתעסק בזה); אחר רוצה לשחק על הגדרות מרביות ובמקסימום FPS גם אם חלק מזה הוא הידיעה הפסיכולוגיות שיש לו את החומרה הכי "חזקה" ואפקט הפלצבו; בעוד שמישהו אחר רק מחפש מערכת שתעבוד נאמנה שנים מספר. אם נצמצם הכל לשיקול בינארי של חיים ומוות, כלומר עושים משהו רק כאשר האלטרנטיבה היא שאי אפשר להתקיים אחרת בשום איכות חיים אישית ו/או מקצועית, העולם יהיה מדכא. חוץ מזה, אותם מאמצים מוקדמים עוזרים לדחוף את הטכנולוגיה קדימה על ידי ניפוי באגים וליטוש, מניעים את כלכלת היד השניה ותורמים להמשך הפיתוח זה לא דבר של מה בכך.
 3. 2 points
  מוזמן לעבור על הthread הזה https://www.overclock.net/forum/225-hardware-news/1717752-engadget-alienware-s-55-inch-4k-oled-gaming-monitor-pure-eye-candy.html
 4. 2 points
  זה סיכון מול סיכוי. אם אני יודע מה החלק התקול ויודע לפרק/להרכיב, תמיד אעדיף לבודד את זה ולפנות לקבלת שירות רק על החלק התקול, מאשר לשנע את כל המחשב, לתת לאנשים אחרים להתעסק בו, ולהסתכן שידפקו לי משהו אחר (או ייפגע בהובלה). כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.
 5. 2 points
  טוב , אז רציתי לכתוב פוסט קצר בשביל מי שיסבול מהבעיה הזו כמוני ... בזמן האחרון האינטרנט אצלי התנהל מוזר... מדי פעם האינטרנט האט בקצב קיצוני ... ובחלק מהאתרים קיבלתי הודעה " החיבור עבר איפוס " ולפעמים כל אתר שאליו נכנסתי עשה הודעת שגיאה שכזו ... אז בהתחלה חשבתי שהבעיה באינטרנט וביצעתי איפוס.. וכיבוי.. והדלקה.. בלופ .. אבל זה לא עזר , ואז ניסתי להחליף חיבור אינטרנט וגם לא עזר ... אז ביצעתי סריקה עם האנטי וירוס של ESET והוא לא מצא כלום ... אז ההיתי בטוח שזה בעיה בדריוור כלשהו וביצעתי הסרה והתקנה מחדש .. אבל - שום דבר לא עזר בסוף כשנכנסתי להגדרות האינטרנט ראיתי שהפרוקסי מוגדר על כתובת משונה http://127.0.0.1:8080 וכשאני משנה את את ההגדרה ל " מצא הגדרות פרוקסי באופן אוטומטי " ההגדרות סירבו להשתנות ... רק אז הבנתי שכנראה מדובר בווירוס ... כלומר כל כך סמכתי על האנטי וירוס שיעצור כל מתקפה שלא חשבתי בכלל שמקור הבעיה הוא בווירוס ... וחשבתי שזה נובע מ1001 סיבות אבל לא זו , רק אחרי שבמקרה שמתי לב שכשאני משנה הגדרות ההגדרות לא משתנות הבנתי שזה וירוס... בעזרת חיפוש קצר באינטרנט של הכתובת של הוירוס פרוקסי הבנתי מה הבעיה והתקנתי תוכנת Malwarebytes שניקתה את הוירוס ... --- מה שאני בא לומר בפוסט הזה הוא לא מדריך איך לטפל בוירוסים - את זה רוב משתמשי האתר יודעים מצוין - אלא אף פעם לא לצאת מנקודת הנחה שאם יש לי תוכנת הגנה- אנטי וירוס אז אני מוגן... תמיד לחשוש !!!
 6. 2 points
  https://support.microsoft.com/he-il/help/4027960/windows-10-turn-tablet-mode-on-or-off
 7. 2 points
  אני אישית (סמסטר אחרון) עשיתי את התואר עם i3 ענתיקה ו4GB RAM בהתחלה (בלתי סביל בעליל) ואחכ 8GB וזה הספיק להכל. הייתי ממליץ על מחשב קל עם סוללה איכותית (שיחזיק לפחות 6 שעות) וכמובן SSD, אפשר למצוא כזה בסביבות ה2,000 ~ 2,500 שח יש מידי פעם אחלה מחירים באמזון. לגבי נייד גיימינג, יש לו חסרונות שהם מעבר למחיר. הוא כבד בהרבה יותר, סוללה לרוב מחזיקה פחות והוא גם תופס יותר מקום. ראיתי המון סטודנטים מקלידים בשיעור עם מחשבים קטנים סטייל DELL XPS, ראיתי בודדים עם מחשב גיימינג, וגם זה רק בכיתות עם שולחן גדול ולא כיסאות עם משענת, פשוט כי אין מקום.
 8. 1 point
 9. 1 point
  לא מסכים בכלל עם האמירה לגבי יד שניה. בודאי שאפשר לבנות מחשב גיימינג נהדר ב-3000-3500 שקלים! אפילו מחשב דוגמת זה יכול להתמודד היום בקלות עם משחקים בהגדרות גרפיות גבוהות, ואם רוצים למקסם אותן אפשר גם לשדרג לכרטיס ברמת RTX 2060 ועדיין להשאר בתקציב. לגבי מחזיק ל-5 שנים, לאף אחד אין כדור בדולח. אי אפשר לדעת אילו טכנולוגיות יהיו רלוונטיות וכיצד אפילו משחקים יראו בעוד 5 שנים. קונים מחשב שעכשיו עושה את העבודה, ומשדרגים כשבאמת יש צורך, בין אם זה 3, או 5, או 7 שנים.
 10. 1 point
  מסיבה כלשהי הנחתי שהלוח שהציעו הוא עם 2 סלוטים בלבד. אבל זו היתה הנחה שגויה. בכל מקרה, הקטע של "ערוץ כפול" הוא זניח לחלוטין, בטח ובטח כאשר לא משתמשים במעבד הגרפי המובנה במעבד. מחזק: יש הסכמה שעדיף לקחת 1650 מ 1050.
 11. 1 point
  אולי כדאי לפתוח נושא חדש (כשזה רלוונטי) במקום להדביק עוד ועוד לשירשור אינסופי? שירשור עם מעל עשרה דפים צריך להינעל אוטומטית להוספת תגובות. אחרת הם סתם מעייפים. ואם יש חומר מעניין ורענן, אז נושא חדש יהיה יותר טוב.
 12. 1 point
  תודה מראש לכל המגיבים והממליצים שתורמים מהידע והנסיון שלהם 1. תקציב המירבי: הייתי רוצה להתקרב ל4K חריגה: כנראה שאגיע קרוב יותר ל6K (רק מחשב) 2. שימושי המחשב: עיבוד תמונה עבודה קשה בעיקר על פוטושופ ולייטרום. מגיע בקלות לקבצים גדולים מ2GB והגעתי כבר ל8GB לקובץ והמחשב בקושי סחב. כך שהRAM שלי והסקראצ' דיסק שלי עובדים קשה מאוד כמו גם המעבד, מצד שני המאיץ הגרפי כנראה פחות משמעותי (למיטב הבנתי) לפעמים אני עושה עריכת וידאו בסיסית אבל אין צורך להשקיע בזה חלק נכבד מהתקציב. (לא משהו שאמור לגרום לעליה במחיר, רק העדפה) 3. ציוד הקפי: עקרונית לא (אסתדר בתחום זה) אבל אם יש משהו ממש חדש בתחום המסכים אשמח לשמוע. 4. רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? עקרונית לא, הייתי רוצה להשאיר את המחשב הישן פעיל. 5. שקט פעולת המחשב: לא חשוב, אם כי נחמד (לא הייתי מוסיף כסף משמעותי רק מסיבה זאת). 6. אוברקלוק (OC)? עקרונית לא, אבל נחמד שיש את האפשרות, בעבר הפחיד אותי אבל מוכן להתנסות בעתיד (אשמח להמלצתכם בנושא). 7. מערכת הפעלה/אופיס ו/או הרכבת מחשב: אין צורך בתוכנות אך אשמח להרכבה שלרוב כלולה במחיר המחשב. 8. העדפה איפה לרכוש: איזור מגורים מרכז הארץ. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בעקרון ברגע שאסגר על מפרט שאני מרוצה ממנו, אבל האמת שאין לחץ (אם יש המלצה להמתין קצת). 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? מההתרשמות שלי בעתיד הקרוב יחסית יהיה צורך בהרבה יציאות USB 3.0/ 3.1 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן, בטוח ברמת נפח הRAM כרגע אני עם 6X8GB RAM = 48GB וכנראה שאתפשר על להתחיל עם 36GB. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני צריך לקנות מחשב חדש עם דרישות דומות לשל דיון שפתחה תמי: ראיתי את ההמלצות כאן אך אני רגיל וסמוך מאוד על אינטל ולכן קצת חושש מAMD (אולי ממוניטין עבר). אם אפשר, אשמח למחשבותיכם: 1. הסבר למה לא צריך לחשוש מAMD. 2. התאמת המפרט למעבד אינטל. 3. או פשוט מפרט שיותר מותאם לי. 4. אני עדיין עובד עם WIN7 ומאוד לא אוהב את האילוצים שמיקרוסופט עושה עם WIN10 והעדכונים. האם אתם רואים יתרון לWIN10 בעבודה בפוטושופ ולייטרום? עוד נקודות למחשבה: 1. USB 3.0 (כרגע יש לי כבר 8 כוננים שתיאורתית אני יכול לחבר באותו הזמן) וכנראה שהחדשים שאקנה יהיו כבר USB 3.1 2. לגבי SSD האם יש יתרון לM2 על חיבור SATA רגיל? 3. המטרה שלי היא לרכוש מחשב חזק אבל לשמור על עלות תועלת גבוהה (בלי מסך 4k עד 6K). בעבר חיפשתי רכיבים על בסיס BEST PER PRICE 4. המחשב שקניתי ב2010 (עם הרחבת זכרון וSSD) עדיין עובד לא רע הייתי רוצה עוד 9 שנים להגיד אותו דבר. זה המחשב הנוכחי שלי. GIGABYTE X58A-UD3R s1366 Core i7, Intel X58, DDR3 2200+, 4xPCI-E Core i7 930, 2.8GHz, s1366, 8MB Tray Western Digital Caviar Black 1TB 7200RPM, 64MB, SATA III WD1002FAEX GIGABYTE GTS250 1GB GDDR3 DX10 DVI HDMI PCI-E CoolerMaster Gladiator 600 Black ATX Case (No PSU) SeaSonic 620W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-620 (Retail) שידרוגים שעשיתי לו: SSD 0.5TB 6X8GB RAM = 48GB כוננים חיצוניים (USB3) לגיבוי וארכיון
 13. 1 point
  היי ברוכה הבאה לפורום ! מבין השניים, הייתי הולך על ה - HP, פשוט בגלל האחריות הארכה יותר וגם היותה טובה יותר מהאחריות של לנובו. מבין אלה שלא שאלת, הייתי בוחר בזה עם הרחבת אחריות https://www.pc365.co.il/product-19089-Lenovo_ThinkPad_E590_20NB001AIV_יבואן_רשמי_במלאי זה גם נקרא לנובו, אבל נותן השירות היא IBM וזה שירות טוב מאוד, וגם הנייד עצמו טוב לא פחות מהשניים, והמקלדת שלו טובה גם מהשניים האלה וגם מהרבה אחרים.
 14. 1 point
  כן קיים אלמנט של "למה לו יש ולנו אין" במקומות מסוימים, זה אני מבין. אבל, אם מבחינת הבוס זה בסדר והוא מסכים לזה, איך אומרים בעברית יפה "שיקפצו לי".
 15. 1 point
  לא יעבוד. נדרש לבצע עדכון ביוס. שלח בחזרה לחנות !
 16. 1 point
  היי רק לצורך הבהרה - במחשב הישן השתמשת האותה מערכת רמקולים ? האם ניסית את מה שמוצע כאן ? https://www.thewindowsclub.com/download-reinstall-realtek-hd-audio-manager-windows
 17. 1 point
  אז בלייטרום עיקר הפעולות הן של יבוא קבצים רבים ויצוא שלהם לאחר עיבוד לא כבד. כל העיבוד נעשה על פוטושופ. האם זה כך בגדול ?
 18. 1 point
  אולי כדאי לך לשקול אינטרנט רימון. הם היחידים שגרמו לי להזיע בשביל לעקוף את השיט שלהם וגם זה בסופו של דבר היה עם VPN חיצוני
 19. 1 point
  תלוי במנוי הנטפליקס מאחר וצריך לבחור את חבילת הפרימיום(60.90ש"ח לחודש) כדי לצפות ב4K וגם אם במידה ולא מגיעים למינימום של 25 מגה-ביט לשנייה ומעלה האיכות פשוט תרד בהתאם למהירות האינטרנט, 5.0 מגה-ביט לשנייה זה מינימום בשביל HD ע"פ נטפליקס(כנ"ל לגבי FHD למרות שהם רושמים רק HD). הוא זול יותר משמעותית(וזול יותר אפילו בחו"ל) וגם עליו יש ביקורות טובות לא ברור לי כמה שטח הוא מכסה וכמה שטח אתה צריך שהוא יכסה אבל תמיד אפשר לרכוש אחד נוסף. לעומתו הXiaomi WiFi Amplifier Pro שלא מצאתי בארץ ובטח המחיר היה יקר יותר(בחול $11.91 שהם 41.53ש"ח) קצת פחות מהXiaomi Mi R02 בארץ ולעומתו מכסה 80 מטרים בשטח סגור. https://www.aliexpress.com/item/32971278106.html
 20. 1 point
  אתן פה את השנקל שלי. במידה ואתה לא מתכנן לעבוד עם הסוליד ביום יום עם הרכבות כבדות במיוחד, אתה תהיה בסדר. אני מכיר כמה כאלו שקנו מחשבים לגיימינג והם עובדים איתם בסוליד בלי יותר מדיי בעיות. כרגע אני רואה 2 אופציות, או שתמכור את המחשב ותקנה משהו מתאים, או שתמשיך עם המחשב הזה, תראה איפה אתה נופל, ומשם תמשיך. מה שכן- 16 גיגה ומעלה, חובה! עוד חצי שקל, אני חושב שיש הייפ מיותר סביב כרטיסי הקוואטרו, אלא אם כן אתה מתכנן לעבוד בחברה גדולה ולעשות הרכבות כל היום, אין מה להתרגש מכרטיסי קוואטרו, זוהי דעתי. @napoleon45 קח בחשבון שהוא יעבוד עם סוליד גירסת סטודנט, רוב הדברים לא מאופשרים שם בכל מקרה, ובמידה שהוא ירצה לעבוד עם פונקציה כזו או אחרת, הוא יכול לעבוד עם המחשבים של המקום שבו הוא לומד. בהצלחה!!!
 21. 1 point
  שזה עוד פוסט של איזה מטומטם דביל שלא מבין בכלום וחושב שהוא מבין בהכל.
 22. 1 point
  יש בהתקנה אופציה לא למחוק קבצים רק לשדרוג. וגם אם לא הכל ישמר בתיקייה Windows.lod בכונן בכל מקרה כדאי לגבות את הקבצים
 23. 1 point
  ברוך הבא לפורום. תשובה הכי מוסמכת תקבל מהוט ובזק עצמן. זה תלוי היכן בדיוק הבניין ( במקרה של בזק לפחות ) ובכלל. גם כדאי לבדוק אולי חלילה" הגיע סיב אופטי של סלקום או פרטנר לעיר / שכונה. בקיצור, 4 טלפונים ותהיה חכם יותר.
 24. 1 point
  נראה שהמחשב עכשיו ב-tablet mode, תכנס להגדרות מערכת ותכבה את זה.
 25. 1 point
 26. 1 point
  אני מניח שהתכוונת לומר שמדובר בפלטפורמה שעכשיו עולה שקל תשעים? (מה שגם לא כל-כך נכון) כי ב2010 היא ממש לא עלתה שקל תשעים.
 27. 1 point
 28. 1 point
  שניהם Dell Vostro 3580 גם המחיר הכי זול בזאפ באותה החנות זהה כרגע(2435ש"ח) וההבדל היחיד שאני מוצא זה לא במפרט אלא בתאריך הכניסה לזאפ Dell Vostro 15 3580 VM-RD09-11239 Dell Vostro 3580 V3580-5096
 29. 1 point
  אין לי ניסיון עם זה. מה לגבי זה:
 30. 1 point
  אני לא מצליח להבין למה דווקא המחשב הזה מומלץ ל"תכנות". אני מבין שיש לך גם מחשב "ראשי" שעליו אתה משחק? אם כן, ממליץ בחום רב מאוד להשקיע בניידות של המחשב הנייד שלך. האם יש לך ניסיון עם ניידים? מהניסיון האישי שלי, זה לא כיף לסחוב נייד גדול וכבד. זה יכול להראות כמו "שטויות" אם סוחבים אותו פעם, פעמיים... אבל כשזה מגיע למשהו שעושים באופן קבוע, שנים, זה נהיה פשוט מעיק. אם אתה מחליט אחרת, אחלה - אבל אני רואה צורך להדגיש את הנקודה הזו.
 31. 1 point
  זה הדגם של ה-1TB: https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ASX8200PNP-1TT-C חיובי
 32. 1 point
 33. 1 point
  1. מצויין אז אין צורך להחליף אותו 2. מעבד ryzen 3600 https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=100-100000031BOX מי שקונה מחשב שלם יכול לקבל הנחה על חלקים מסויימים, יש להם בחנות את אותם מוצרים גם ללא קניית מחשב שלם רק במחיר קצת גבוה יותר. 3. לוח האם יתאים למעבד אבל הוא מאוד בסיסי, הייתי ממליץ על משהו קצת יותר טוב אם התקציב מאפשר. 4. הזכרונות יתאימו, קח בחשבון שביצועי המעבד מושפעים במידה מסויימת ממהירות הזכרונות. בקישור הראשון אלו זכרונות עם תזמונים די איטיים למרות שהמחיר אכן מפתה. בקישור השני המהירויות כבר טובות אבל המחיר (אצלי מופיע 100$ עם משלוח?) כבר מאוד קרוב לקניה בארץ.
 34. 1 point
 35. 1 point
  נראה לי אתה יותר מאושר מהקונה 😉
 36. 1 point
 37. 1 point
  איך הגעת ל-160 קווי DATA? תקרא איך shift-register עובד. אתה יכול לחבר מאות קווים לבקר ותשתמש רק בכמה פינים בודדים.
 38. 1 point
  מפרסם גם כאן - אני רק הערה בקשר לסגנון הזה של הנייחים, כלומר מחשבי מותג מורכבים - הכל טוב ויפה ואולי גם משתלם. רק לקחת בחשבון, שאם רוצים מחר מחרתיים לשנות משהו בתצורה - זה יעלה הרבה. כל פיפס יצריך הגעת טכנאי ותשלום מפולפל עבור השידרוג / שינוי ( אני מדבר על שדרוגים, לא שירות ). גם החומרה עצמה ( ביחוד ספק כח ) היא ייחודית למדי, כך שגם זה עניין שצריך לקחת בחשבון.
 39. 1 point
  יאההה ראשית, להעמיד את הבת בפינה ! שנית, תנסי לבצע את מה שיש בסרטון הזה - https://www.youtube.com/watch?v=Ddmr2nb7znc בהצלחה !
 40. 1 point
  היי תמונה את שווה אלף מילים ... אז קדימה, צילומי מסך בבקשה ...
 41. 1 point
  בנסיבות אידאליות הייתי אומר שעדיף פתרון UniFi מלא. USG במקום ה-ER-X שמחובר לסוויץ' מנוהל של 24 פורטים ואליו מחוברת נקודת הגישה. ככה אתה יכול לנהל הכל מ-UniFi Controller, כולל עדכוני קושחה לכל הציוד, במקום להתפזר על פני 2–3 ממשקי ניהול שונים. זה הופך לדעתי את החיים לקלים יותר כי אחרי ההקמה צריך גם לנהל בשוטף. קשה לי להמליץ. סוויץ' מנוהל עם כמות פורטים גדולה הוא יחסית יקר אבל חוסך סרבול פיזי כי הכל מתחבר אליו. לדעתי זה יתרון. ה-TP-Link הוא בסדר. אבל הוא מנוהל. עבור משרד קטן אפשר לחיות איתו. הבעיה היחידה עם הציוד שלהם הוא שאתה לא יודע כמה זמן הוא יתמך ואם יקבל עדכוני אבטחה. לא קריטי כשהתקציב מוגבל, ואם כבר הולכים על זול אז שיהיה הכי זול (שגם מתפקד) כי אם תרצו לשדרג בעתיד אז לא הושקע סתם כסף בלי לקבל באמת תמורה. pfsense שונה מ-OpenWRT. הפתרון מבוסס על FreeBSD והקופסאות שקונים בנויות מרכיבים שנתמכים באופן מלא (אלא אם קונים איזו קופסה סינית עלומה ואז מי יודע). כמובן שבשביל תמיכה מלאה צריך לקנות פתרון מלא, אבל מבחינת גישת עשה-זאת-בעצמך לדעתי Pfsense היא הפתרון. אבל שוב, זה גם סובייקטיבי.
 42. 1 point
  היי תנסה אצל שני אלה - https://www.tictac.co.il/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=in market&utm_term=טיק טק&gclid=EAIaIQobChMI8NnOtNnX4wIVxOF3Ch1-owgDEAAYASAAEgJJwPD_BwE https://www.mitsy.com/
 43. 1 point
  בשנים האחרונות, מצלמות סטילס מסוגלות לצלם גם וידאו. הייתרונות שלהן על פני מצלמה רגילה לוידאו הם: חיישן יותר גדול, עדשות שאפשר להחליף ואיכות תמונה טובה מאד. החסרונות שלהן הם: זמן צילום מוגבל ל-30 דקות בהפעלה בודדת, קבצים גדולים וכרטיסי זיכרון קטנים יחסית, הפוקוס האוטומטי לא תמיד עובד טוב, לפעמים יש גם פשרות בסאונד, משקל גבוה. אז לוידאו ביתי, המצלמות הרגילות עושות עבודה טובה. אם רוצים איכות שידור ממש, אז מצלמות DSLR או דומות להן נותנות תמונה נקייה יותר ואפשרויות רבות יותר.
 44. 1 point
  כן. ב - dell האחרון יש גם חלונות מותקן. יש חלונות גם בנייד השני, אבל הוא יקר.
 45. 1 point
  נחמד. יש את זה - ללא חלונות - https://ksp.co.il/?select=.268..271..132..6433.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=56183&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real= זה עם חלונות ( שתראה את ההבדל ) - https://ksp.co.il/?select=.268..271..132..6433..2639.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=56182&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real= הכי זול עם חלונות - https://ksp.co.il/?select=.268..271..132..7924.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=63675&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real= לכולם, שלוש שנות אחריות.
 46. 1 point
  זה דגם ותיק שלא חסרות עליו ביקורות ברשת, הוא אמין אבל בעל זכרונות מסוג QLC שמספר הכתיבות המקסימלי שלהם נמוך. הביצועים סבירים בשימושים רגילים אבל נמוכים למדי בשימוש כבד שטוחן את הכונן. הסיכום הוא שבמחיר הנכון זה כונן בסדר לשימוש ביתי, לא הייתי ממליץ עליו לעבודה מקצועית, עריכת וידאו וכדומה.
 47. 1 point
  אתה עדכנת - הורדת דרייבר מ-Nvidia או שהוא מעודכן ע"י העדכונים של חלונות ? הדרייבר האחרון של Nvidia עבור כרטיס המסך הוא גירסה 431.60 מה- 23/07/2019 https://www.geforce.com/drivers/results/148865
 48. 1 point
  היי מציע לך לאחד את התקציבים בשני הדיונים ולקנות מחשב אחד נורמלי. כלומר, עדיף מחשב אחד טוב משניים שהם לא לכאן ולא לכן.
 49. 1 point
  היי ברוך הבא לפורום. ראשית, אם לא איכפת לך, תקן את הכהן ( Cohen ) .... עכשיו, לשכר. אל תיקח שום דבר שנאמר כאן אישית, טוב ? מה איכפת לך מה מרוויחים האחרים ? זה הכל עניין של שיווק עצמי. נכון שאין לך נסיון של ביל גייטס, אבל .... השכר נקבע הרבה גם מכמה אתה חיוני לחברה, האינטרקציה שלך עם הצוות והממונים ועוד כהנה וכהנה. גם לא הכל מגולם בכסף - יש את הרכב ובונוסים וכו'. כמובן שקובע השכר המקובל למה שאתה עושה, אבל תלוי בך כמה אתה משיג לעצמך לאור האמור לעיל. לבסוף, הנה מחשבון לשכר בתחום שלך - https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.jobinfo.co.il/%D7%98%D7%91%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9B%D7%A8.aspx&ved=2ahUKEwie252o2svjAhVM2qQKHWd2Bd4QFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw2x01okrlvsYAjt-GF5wJUf&cshid=1563907852648 בהצלחה !
 50. 1 point
  אין שום דבר ראוי במחירים האלה, PlayStation VR היא המערכת הכי זולה שיש טעם להסתכל עליה
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך