להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

אולי אי אפשר להאשים אותך בימניות קיצונית, אבל אפשר להאשים אותך בגזענות. להחליף אזרח ישראלי באזרח אחר? על שום מה? על בסיס דת/גזע בלבד. זו אגב הגדרה לגזענות. לקצב ריבוי האוכלוסיה הערבי אין שום השפעה בטווח הקרוב (נאמר לפחות בחמישים שנה הקרובות) על היות המדינה יהודית, בטח שכן שקצב הלידות אצל הערבים קטן כל הזמן (כיום 2.9 לידות במשפחה ערבית לעומת 2.3 במשפחה יהודית), בעוד אצל היהודים הוא די קבוע (בירידה מתונה יותר אם תתעקש).

זו אינה גזענות, זו הגנה עצמית. אין לי משהו נגד ערבים רק בגלל שהם ערבים. אבל בהחלט יש לי משהו נגד מי שמאיים על שלומי וקיומי, ואני לא חושב שזה לא מוסרי לנקוט בצעדי מנע. וכן, אני מדבר על מה שיקרה עוד 50 שנה או אפילו יותר. אני מאמין שכל פעולה אסטרטגית במישור הזה צריכה להיות צופה פני העתיד הרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בעניין פתרון ההפרדות, טוב ובכן, לא אמרתי על בסיס איזה גבולות, אבל ברור שיהיה פינוי חלקי רצוי מינמלי. ניתן לראות באחת מהתגובות נקודות מפתח שציינתי. בכל מקרה היתרון בנסיגה חד צדדית שלא צריך להתחשב בצד השני, החסרון זה שמכיוון שלא התחשבת גם ניתן מאידך לטעון להמשך הסכסוך.

אם מישהו עוד לא הבין, אני לא חושב שסיום הסכסוך זה אפשרי וזו גם אינה המטרה של מרבית אנשי השמאל (להפטר מ3 מיליון פלסטינאים היא המטרה העיקרית).

מה שלושה מיליון? 2.5 מיליון במקרה הרע, 1.5 מיליון במקרה הטוב.

זו לא המטרה העיקרית של רוב השמאל? בחייאת. אז למה השמאל משתולל כשמדברים על ויתור על שטחי A ו- B וסיפוח C? ובעצם, על כל שבר שהוא לא קווי 67 פלוס מינוס תיקונים קלים? למה הם מתעקשים כל כך על מו"מ חסר תוחלת עם הפלסטינים, כזה שנמשך כבר שנים וכל מה שיוצא ממנו הם עוד ועוד ויתורים?

סיום הסיכסוך לא יהיה גם אם יחתמו על סיום הסיכסוך. אפילו אם החמאס לא ישתלט על השטח, הצעד הבא יהיה מיליוני פליטים ואז דרישה לשינוי אופייה של מדינת . החלק של הפליטים אינו סוד, הם אומרים את זה בבירור ובמפורש: על הצעתו של אולמרט, שכללה שטח בגודל 100% ושיבת פליטים מוגבלת לישראל (נדמה לי ש- 50,000), אבו מאזן אמר שהיא לא היתה טובה מספיק. זו העמדה שלהם מהרגע הראשון ועד לרגע זה ומילימטר אחד הם לא זזו ממנה, לא ערפאת, לא אבו מאזן ולא אף מנהיג פלסטיני אחר. החלק על שינוי אופי מדינת לא נאמר במפורש אבל הוא די ברור מהסירוב שלהם להכיר בה כבמדינת העם היהודי, בנימוק שזה יפגע בזכויות הפלסטינים שבה.

לסיום הסיכסוך יש חיסרון מבחינתנו: הם יוכלו להמשיך לחתור תחתנו, אנחנו לא נוכל לפגוע בהם כי אז זו תהיה הפרה של הסכם השלום. תחשוב על הג'יהדיסטים בסיני: מה אנחנו יכולים לעשות נגדם? חוץ מלדווח למצרים ולקוות שהם יפעלו בזמן, שום דבר. קליע אחד שיעבור מישראל לסיני ויש לך תקרית דיפלומטית חמורה. אותם ג'יהדיסטים בעזה היו כבר מזמן בדרכם לפגישה עם 72 הבתולות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה טועה.

אולמרט הסכים ל5,000 בלבד ולא 50,000.

על פי כל מיני הדלפות אבו מאזן אמר שלא הגיוני לצפות מישראל לקלוט מיליוני פליטים ושהוא רוצה שישראל תקלוט לכל היותר 100 אלף אם אני זוכר נכון.

זה גם לא משהו שאנחנו יכולים להסכים לו אבל היי, לפי ההיגיון שלך 1.1 מיליון פלוס 100 אלף זה לא כזה משמעותי.

אגב גם המספר הזה לא נכון. בישראל בשנת 2014 חיים 1.6 מיליון ערבים ולא 1.1.

אה וגם לגבי הפירוז אתה טועה. אבו מאזן בהחלט הסכים למדינה מפורזת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזה, 1.5 מיליון תושבים, שכבר את הבעיה שלה די פתרנו, רק צריך לתכף יותר מאזן אימה, סבב תזכורת אפשר לעשות פעם בשנה אם צריך ולא לחכות שלוש שנים)

ואת השטחים שהם 1.5 מיליון איש (לפי הערכות האופטימיות) סה"כ 3 מיליון איש.

אף אחד מאנשי השמאל הסבירים, לא מתרעם על סיפוח שטחי C, זה רק כמה חבורת סהרורים בשמאל הקיצוני שמשום מה אתם לא מצליחים לבדל אותם מהשמאל האמיתי. ההתרעמות זה על הניסיון לספח את השטחים הללו, ללא הקמת מדינה פלסטינית או לחלופין נסיגה משטחי A וB, כלומר ליצור מצב בו הימין אוכל את העוגה ומשאירה שלמה. גם סיפח שטחים, וגם לא יצר נסיגה, מכאן ועד יצירת סטטוס-קוו חדש הדרך קצרה. שלא לדבר על העובדה שהוא מספח למדינת כמה עשרות אלפי פלסטינים מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני מפספס פה משהו, אבל אני אשמח אם תסבירו לי איך ניתן לספח את שטחי C (בהנחה שאתם מתכוונים לסיפוח כולם, ולא רק לחלק) ולהקים מדינה פלסטינית סבירה בשטחי A ו-B, כשככה נראית המפה:

ab11.jpg

(הלבן זה שטחי C, החום והכתום זה B ו-A)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני לא אכנס יותר מדי לדיון בגלל שיש פה מספיק אנשים אשר עושים עבודה טובה ממני.

חוץ מזה, שכבר הבנתי מזמן שטמטום אי אפשר לרפא או להעלים. מי שנולד מטומטם - ימות מטומם.

אציין רק כמה דברים:

א) רבין ימח שמו לא היה האגדה שהפכו אותו אליה. הוא לא ניצח במלחמת ששת הימים ולמעשה, לא ניצח באף קרב או מלחמה למעט קרב אחד ויחיד.

רצה הגורל וה-"אויב" שלו היו אנשי האצ"ל וניצולי שואה... אבל שוב\ כבר אמרתי זאת אלפי פעמים אז או שאנשים לא טורחים לקרוא אותי או שאנשים מתעלמים מהאמת..

ב) animor ו-lior a אינם שמאלנים ואינם ראויים להקרא שמאל. שמאל מדיני לא רוצה להתאבד, שמאל מדיני לא מבזה ומתבזה על ידי כך שמשווה את עמו לרבי מרצחים.

הבעיה של שני אלה ושל עוד רבים אחרים במדינת ובעולם כולו זה שהם מטומטמים וחבל, ממש חבל שטמטום לא נחשב לעבירה עם עונש מוות בצידה. אחרת, הייתי שמח לראותם תלויים על עץ גבוה.

ג) קשה לתת למפלגה הנאצית אפיון של ימין - שמאל כי היא הייתה יצור כלאיים שונה ומשונה אך למעשה ניתן לראות אצלה מאפיינים של שמאל קלאסי. אני אגב מסכים לקביעה שמדינת דומה לגרמניה הנאצית, שתיהן הוציאו ומוציאות להורג יהודים בגלל עצם היותם יהודים

ד) אינני יודע אם העם "זז ימינה" או שהממשלה "זזה שמאלה" אך אני יודע שהיום עדיף להיות שמאלני או ערבי.

ה) אנחנו הפסדנו בקרב, אני לא מאמין שמדינת תחגוג מאתיים שנה להיווסתודה, אני לא מאמין שהיא תגיע למאה.

ו) אין כמעט ימין בארץ, והימין שיש מעדיף לריב ולהלחם בינו לבין עצמו. איפו הימין של צומת? של הליכוד בתחילת דרכו? איפה הימים של תנועת כ"ך? הרב מאיר כהנא זכר צדיק לברכה, היה אדם משכמו ומעלה, אחד למליון. התפיסות שלו לגבי ביטחון, לגבי כלכלה ואפילו לגבי דת היו גאוניות. בהרבה מובנים הוא מזכיר לי את לנין בתחילת דרכו.

שניהם קורצו מאותו החומר של מנהיגים.

ז) האינדוקטרניציה לשמאל מפחידה אותי. מנחה התזה שלי חושב שהליכוד הוא ימין קיצון והבית היהודי זאת מפלגה שצריך להוציא מחוץ לחוק. כאשר הוא מתחיל לדבר על מחבלים עם דם על הידיים, זה בכלל עושה לי חשק לבחילה. לבוסית שלי יש דגל אש"ף בחדר והיא פעילה נמרצת ב-BDS. אני ממש מתבייש בדברים שאני כותב ומפרסם בשביל המשכורת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) רבין ימח שמו לא היה האגדה שהפכו אותו אליה. הוא לא ניצח במלחמת ששת הימים ולמעשה, לא ניצח באף קרב או מלחמה למעט קרב אחד ויחיד.

רצה הגורל וה-"אויב" שלו היו אנשי האצ"ל וניצולי שואה... אבל שוב\ כבר אמרתי זאת אלפי פעמים אז או שאנשים לא טורחים לקרוא אותי או שאנשים מתעלמים מהאמת..

ואתה בא להגן על המדינה היהודית , שאין לך מושג ביהדות ..

ומה עם פרס ?

ב) animor ו-lior a אינם שמאלנים ואינם ראויים להקרא שמאל. שמאל מדיני לא רוצה להתאבד, שמאל מדיני לא מבזה ומתבזה על ידי כך שמשווה את עמו לרבי מרצחים.

הבעיה של שני אלה ושל עוד רבים אחרים במדינת ובעולם כולו זה שהם מטומטמים וחבל, ממש חבל שטמטום לא נחשב לעבירה עם עונש מוות בצידה. אחרת, הייתי שמח לראותם תלויים על עץ גבוה.

אותי מעניין מה יקרה אם תוגש תלונה במשטרה על איום ?

(ורגע , לא אמרת איפשהו ששמאלנים כן רוצים להתאבד ? ומי "השווה את עמו לרבי מרצחים " ? )

סחבק מבולבל מכל הניגודים האלה שלך .. תפסיק לעשן את מה שאתה מעשן ..

ג) קשה לתת למפלגה הנאצית אפיון של ימין - שמאל כי היא הייתה יצור כלאיים שונה ומשונה אך למעשה ניתן לראות אצלה מאפיינים של שמאל קלאסי. אני אגב מסכים לקביעה שמדינת דומה לגרמניה הנאצית, שתיהן הוציאו ומוציאות להורג יהודים בגלל עצם היותם יהודים

ד) אינני יודע אם העם "זז ימינה" או שהממשלה "זזה שמאלה" אך אני יודע שהיום עדיף להיות שמאלני או ערבי.

ה) אנחנו הפסדנו בקרב, אני לא מאמין שמדינת תחגוג מאתיים שנה להיווסתודה, אני לא מאמין שהיא תגיע למאה.

ו) אין כמעט ימין בארץ, והימין שיש מעדיף לריב ולהלחם בינו לבין עצמו. איפו הימין של צומת? של הליכוד בתחילת דרכו? איפה הימים של תנועת כ"ך? הרב מאיר כהנא זכר צדיק לברכה, היה אדם משכמו ומעלה, אחד למליון. התפיסות שלו לגבי ביטחון, לגבי כלכלה ואפילו לגבי דת היו גאוניות. בהרבה מובנים הוא מזכיר לי את לנין בתחילת דרכו.

שניהם קורצו מאותו החומר של מנהיגים.

ז) האינדוקטרניציה לשמאל מפחידה אותי. מנחה התזה שלי חושב שהליכוד הוא ימין קיצון והבית היהודי זאת מפלגה שצריך להוציא מחוץ לחוק. כאשר הוא מתחיל לדבר על מחבלים עם דם על הידיים, זה בכלל עושה לי חשק לבחילה. לבוסית שלי יש דגל אש"ף בחדר והיא פעילה נמרצת ב-BDS. אני ממש מתבייש בדברים שאני כותב ומפרסם בשביל המשכורת שלי.

הזוי ,אמרתי כבר חברה הזויה . אלה עם האווטאר הזה .

ועוד פעם : אנשים כמוך , מתלהמים לשם התלהמות , מקללים לשם גידוף , הם שיהרסו את מדינת . שום פתרון לבעיה לא הוצע מצידך וכל מה שאתה עושה הוא ירידה לפסים אישיים .

במציאות אתה הוא המיעוט גם במדינת ישראל וגם בקרב הימין , צא מהחדר הזה שאתה נמצא בו יותר מידי שעות ותתחיל להבין באיזה מצב גרוע המדינה שלך נמצאת . אני מניח שאחרי קראו לתלות אותי על עץ , ראוי זאני אומר שאתה אידיוט והזוי , מעשן משהו על בסיס יומי ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוגש במשטרה תלונה על איום, זה יהיה מאוד מצחיק, כי בשום שלב הוא לא איים לתלות אותך על עץ אלא רק טען שהוא היה שמח לראות אותך תלוי על עץ. אתה יודע, חופש הדיבור והדעה שאתם השמאלנים כ"כ מתגאים בהם.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אה, והפסים שלו ממש לא אישיים. אני בטוח שהוא חושב כך לגבי כל השמאלנים, ובצדק - אין לו פתרון להציע שאינו כולל את העלמותכם (הכפוייה) מעמדות הכוח. גם לי אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lior: מתי איימתי עליך? הבנת הנקרא? ולאחר מכן תקרא את ההודעות שלך שוב, אתה חייב להבין שהטמטום שאתה זורק פה גובל בפלילים.

בנוגע לרבין ופרס כבר כתבתי רבות, אתה לא מצפה שכל פעם אני אחזור על זה, נכון? היחידי שאני חוזר בי לגביו, הוא שרון. נכון, ערב מותו שינה את התנהגותו אך לאורך כל דרכו, אני מאמין שהיה מזוהה עם הימין. בטח שלא מצאתי רפש עליו כמו שמצאתי אצל רבין ופרס.

לא מאמין לי לגבי רבין? תקרא את הספר השמאלני של סוציולוג-היסטוריון פוסט ציוני מובהק: בני מוריס. הרי אי אפשר להאשימו באהבה למדינת ועם זאת, אפילו הוא מראה את הבעיתיות של רבין.

פתרון? האמת שיש לי מספר פתרונות נהדרים לבעיה מבית ומחוץ.. עם ערבים? מדברים ערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי ,אמרתי כבר חברה הזויה . אלה עם האווטאר הזה .

הזוי זה אנדרסטייטמנט, זה עלבון לאנשים הזוים. אני חושב שהם צריכים בחורה ASAP

שמישהו ירים כפפה ויעשה מצווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובינתיים מי ששולח איומים ועלבונות, זה החבר'ה המתונים משמאל... כמה לא מפתיע.

בעוד שאני לא אסרב לעוד בחורה, חיי המין שלי כרגע לא רעים. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובינתיים מי ששולח איומים ועלבונות, זה החבר'ה המתונים משמאל... כמה לא מפתיע.

בעוד שאני לא אסרב לעוד בחורה, חיי המין שלי כרגע לא רעים. תודה.

התכוונתי לבחורה אמתית בשר ודם :)

לדפוק את העם היהודי לא נחשב לחיי מין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...