להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה ולא המצרים לא מתעללים בעזה יותר מישראל .

בכלל לא , הם רק מפוצצים ומציפים להם מנהרות . ככה בשביל הכיף . האמת , שהם בכלל משחקים . למשחק קוראים : הטבעת מנהרות .

ברור שזה גם רעיון טוב לדחוף לירדן , עוד פלסטינאים , שיערערו עוד יותר את ירדן מבפנים . ברור .

מה נסגר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיתוף פעולה ביטחוני עם הצבא המצרי כי יש אינטרסים משותפים שלנו ושל ראשי הצבא המצרי לגבי הגבול ולגבי סיני ולגבי חמאס.

אלו יכולים להשתנות בהתאם לאנשים בעמדות המפתח.

אם מורסי היה עושה כמו בטורקיה ומחליף את ראשי הדרג הצבאי ומשם את כל שאר מערכת הפיקוד הלאה, אז האחים המוסלמים עדיין היו בשלטון, והגבול המצרי היה בעיה ענקית!

להסיק מכך שאפשר לעשות הסכם שלום עם הרשות הפלסטינית כשהם בעצמם ארגון טרור שהתמתן כדי להשיג מטרות מדיניות, הכוללות את תורת השלבים בחיסול .

שאינו מסכים בשום אופן לוותר על זכות השיבה, על הקמת מדינה, על ירושלים בירת פלסטין, על בקעת הירדן ומעבר הגבול, על שליטה ותובלה אווירית, ואפילו על הכרה במדינה יהודית לצד מדינה פלסטינית.

איך אפשר להשוות?

הרשות הפלסטינית ושלל אירגוני הטרור והחמולות ששולטות.

החינוך הלאומי והדתי לגזענות ואלימות.

השאיפה חסרת הפשרות להתנגדות לישות הציונית ולעצם קיומה בכל אדמות "פלסטין" כולל כל נקודה על המפה.

מה קשה להבין?

אי אפשר לעשות שלום עם הפלסטינים.

אפשר לקבל שיתוף פעולה כל עוד המצב יחסית יציב.

המצב לא יכול להיות יציב לאורך זמן ללא ויתורים ושוחד.

וגם אלו לא יספיקו בסופו של דבר כשאירגוני הטרור וה"גיבורים" הג'יהאדיסטים גאוות ה"עם הפלסטיני", יחליטו שהם חיכו בסבלנות יותר מדי זמן בלי לקבל כלום(כי אבו מאזן הסביר להם שזאת הדרך הכי טובה לחסל את ישראל), ועכשיו הגיע הזמן לממש את התנגדות האלימה עליה הם מאיימים, אותה הם מעודדים, ואליה הם מחנכים ומתכוננים(ואותה גם אבו מאזן הכריז ומשאיר כאופציה לרגע בו הסחיטה תיגמר).

במקום להיות הנמושה העלובה השמאלנית שאתה(no offense) ולהמשיך לתת להם לסחוט אותך להחליש את ביטחונה ועתידה של , תגיד לא! ותמשיך לשחק עם התמיכה הכלכלית ואספקת השירותים.

אם אלו לא מספיקים אז צריך לצמצם הפסדים ונזקים, ולעצור.

אחרת אתה פשוט עוזר לאוייבך להשמיד אותך, בתירוץ שכאילו "אין ברירה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם חופרים לי את המוח .

אמרתם שאי אפשר לסמוך על הפלסטינאים , אז אמרתי לכם שפעם אמרו את זה גם על המצרים והירדנים .

אח"כ אמרתם שאם ואם ואם המצאים היו מבטלים את הסכם השלום , בגלל שמישהו בודד במצרים אמר את זה .

אז הראתי לכם שזה לא רק מוטעה , אלא במציאות שיתוף הפעולה הבטחוני התהדק , עוד בשלטונו של מורסי (להזכירכם ) .

השיתוף הפעולה התהדק עוד יותר אחרי שהצבא הפיל את מורסי .

ישראל , קציניה הבכירים וראשי מערכת הבטחון אף הרשו למצרים להכניס כוחות לסיני ..

אבל אתם עדיין באם ואם ואם ואם ...

יודעים מה אתם יודעים יותר טוב מראשי מערכת הבטחון של מדינת , לכו תתגייסו לצה"ל , לשב"כ ולמוסד ועזבו את ההזיות שלכם .

אה ? לא ? . סתם טוב לכם לברבר . תברברו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור (ודומיו), שיתוף פעולה המבוסס על אינטרסים המשותפים לנו ולהנהגה הנוכחית במדינה ערבית זו או אחרת (או ברשות) אינו "שלום" ואינו סממן לשלום, כל עוד רוב הרחוב הערבי מחונך לשנוא אותנו בחסות אותם מנהיגים. שלום אמיתי אמור להיות מבוסס אך ורק על קבלת זכותו של האחר להתקיים. כל מצב אחר הוא לכל היותר הפסקת אש זמנית.

אני יכול להבין שמאלנים שטוענים שגם הפסקת אש זמנית עדיפה על כלום (למרות שאינני מסכים איתם), אבל אלו שמתעקשים לקרוא לזה "שלום" פשוט משקרים, בראש ובראשונה לעצמם, במצח נחושה. לפני כמה עשורים, כשרוב המדינות הערביות היו דיקטטורות יציבות, לפחות ניתן היה לטעון שאותה הפסקת אש עשוייה להחזיק מעמד שנים רבות ולכן שווה את המאמץ (למרות שגם עם זה אינני מסכים - עם מצרים יש לנו "שלום" שהושג בויתור על שטח ענק, עם סוריה יש לנו "הפסקת אש" מבלי שויתרנו על מילימטר, והתוצאה היא אותה התוצאה), אבל כיום? מי יודע כמה זמן תחזיק מעמד ההנהגה של אבו-מאזן?

מול אויב שמתעקש להגדיר עצמו כאויב שלך גם אם הוא מודה בקיומם של אינטרסים משותפים ופועל לקידומם, אין "שלום". יש רק הרתעה, ובו-בזמן קידום של אותם אינטרסים משותפים (למשל שיתוף הפעולה הבטחוני מול אלו מהנהגות מדינות ערב שחוששות מהאיסלאמיסטים אף יותר מאיתנו). ויתורים חד-צדדיים כלשהם אינם מקדמים שום אינטרס שלנו, ועל כן פסולים מיסודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם השמאל היא שהם בעצמם אומרים שהסכם שלום לא אומר שפתאום שני העמים יפסיקו לשנוא אחד את השני. שלא הגיוני לצפות שאיבה שנמשכה עשרות שנים כתוצאה מה"סכסוך" ברגע אחד תיגמר.

זאת אומרת שגם כשהם מודים שהשלום שלהם שווה לתחת אז פתאום זאת אשמתם של שני הצדדים, כאילו שאנחנו מחנכים לשינאה ורצח כמו הצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ולא המצרים לא מתעללים בעזה יותר מישראל .

בכלל לא , הם רק מפוצצים ומציפים להם מנהרות . ככה בשביל הכיף . האמת , שהם בכלל משחקים . למשחק קוראים : הטבעת מנהרות .

אבל למנהרה יש שני צדדים. צד אחד זה עזה, היעד של כל מה שאמור לעבור במנהרות הללו.

הצד השני זה... נכון, מצרים. אז יכול להיות שהצבא שם "נלחם" בתופעה הזאת כתוצאה מהחלטה מדינית. אבל העם שם בעד השמדת ובעד הערכים שלימדו אותם בשם האיסלם ולכן משתף פעולה עם הקמת המנהרות, מודיעין, העברת אמל"ח ומה לא.

אז היום בראש מצרים עומד X, מחר יעמוד Y. ומי אמר ש-Y לא פנאט דתי שיתעלם מהסכם השלום? האם בטוח לישראלים לטייל בכל רחבי מצרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יהיה לך קשה להבין בהתחלה אבל אם תחשוב על זה תראה שמי שאשם היא בעצם התקשורת. תן לי להסביר. בימין יש ימין מתון, ימין קיצוני ימין דתי לאומי ועוד 50 סוגי ימין לפי המצאות התקשורת. שמאל יש רק אחד (יש גם תירוץ טוב, לכמה ניתן לחלק 10000 איש? סתם עקיצה, תתעלם :-) ) זה כולל אנשים כמו רייצ'ל קורי, הפעילים שמפריעים במחסומים, המטורפים שמנסים לפרק את גדר ההפרדה ועוד רבים ולא טובים.

בגלל שאין הפרדה בשמאל ברגע שאתה אומר שמאל אתה אומר שאתה פועל נגד המדינה.

האם זה כל כך קשה כמו שזה נראה?

זה רק אני או שבעידן האינטרנט, ובעיקר הפייסבוק, חלה תאוצה בקריאות גנאי לכל אחד שהוא שמאלני?

למה אני לעזאזל, כשמאלני מתון, ששירת בצבא שירות מלא ופטריוטי צריך להיות מוקצה בחברה הישראלית?

אני אפילו לא מדמיין את עצמי, בכל סוגי החלומות שאי פעם חלמתי, עומד במחסום ומצלם חיילים או מקניט אותם בכל צורה שהיא.

וכן, אני מדבר על כל אלה שזורקים בתגובות של הפייסבוק "שמאלני מסריח", "שמאלני מזד**ן" ועוד רבים וגרועים יותר.

זה נראה עד כדי כך רע, גם כשזה לא קשור לפוליטיקה - איכשהו המילה "שמאל-קללה-כלשהי" חייבת להיכנס.

הערה: זהו, תודה לאל פרקתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל , אם איזה קיצוני יעמוד בראשות מצרים , אז אין לך מה לעשות .

אבל וזה אבל גדול , ההקשר שבו מצרים נכנסה לדיון הוא שלפני ההסכם גם היו כאלה שאמרו שאי-אפשר לעשות שלום איתם .

והנה יש לך שלום יציב איתם כבר עשרות שנים . כנ"ל לגבי ירדן .

האחים המוסלמים הם תנועת ה"אב" של החמאס !!!

אם הם לא הכריזו על ביטול הסכם השלום עם , בצורה מיידית , אז כנראה שיש כאן עוד משהו , מלבד רטוריקה מאיימת .

ארט , מקרה אחד אינו משקף את דעותיהם של כל ראשי הבטחון בשני עשורים האחרונים . (שר בטחון , רמטכ"ל , שב"כ , מוסד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד בעיה.

התגובות שהרבה שמאלנים מקבלים וחווים הם גם רגשות של תסכול.

בכל המדיה המאורגנת במיוחד בשעות צפיית השיא, מתקבלת חשיפה רק לצד אחד. האמת שאני כבר כמעט 15 שנים לא צופה בטלוויזיה אבל לפעמים אני רואה דברים כשאישתי צופה או מישהו אחר וכל התוכניות שם מציגות צד אחדלפעמים בצורה גלויה ולפעמים בצורה נסתרת (למשל ארץ נהדרת) כשכן מביאים מרואין לא שמאלני הוא תמיד, אבל תמיד יהיה תחת מתקפה, ובדרך כלל על ידי הרוב באולפן.

הטענות שימנים מעלים תמיד מבוטלות מול עמדות השמאל גם אם מדובר על עובדות.

ואני לא זוכר מי אמר את זה אבל כבר אמרו שלהיות שמאלני זה להיות אחוז אחד מהעם ו 99% מהתקשורת.

כל זה גורם לתסכול, יכול להיות שזה לא הגיוני להפנות את התסכול אליך אבל רגשות הם לא תמיד הגיוניים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש עוד בעיה.

התגובות שהרבה שמאלנים מקבלים וחווים הם גם רגשות של תסכול.

בכל המדיה המאורגנת במיוחד בשעות צפיית השיא, מתקבלת חשיפה רק לצד אחד. האמת שאני כבר כמעט 15 שנים לא צופה בטלוויזיה אבל לפעמים אני רואה דברים כשאישתי צופה או מישהו אחר וכל התוכניות שם מציגות צד אחדלפעמים בצורה גלויה ולפעמים בצורה נסתרת (למשל ארץ נהדרת) כשכן מביאים מרואין לא שמאלני הוא תמיד, אבל תמיד יהיה תחת מתקפה, ובדרך כלל על ידי הרוב באולפן.

הטענות שימנים מעלים תמיד מבוטלות מול עמדות השמאל גם אם מדובר על עובדות.

ואני לא זוכר מי אמר את זה אבל כבר אמרו שלהיות שמאלני זה להיות אחוז אחד מהעם ו 99% מהתקשורת.

כל זה גורם לתסכול, יכול להיות שזה לא הגיוני להפנות את התסכול אליך אבל רגשות הם לא תמיד הגיוניים.

לצערי זה לא נכון, זאת אשליה אופטית. אם היית מציע לשמאל את אותן עמדות שהיום מחזיק ראש ממשלה מהימן הם הו קוראים לך בוגד. פשוט כולם זזו שמאלה. חבל.

העם הופך ימני

יותר ויותר צעירים זזים בדעותייהם לצד הימני של המפה

לא תיהיה ממשלת שמאל בעשור הקרוב.

ANIMOR

ההבדל הוא שהשמאלנים רואים בערבים כשווים והימנים רואים בערבים כאובייקט שצריך להתמודד איתו. זה ההבדל. ועל זה כל הסלידה של הימניים מהשמאלנים.

על זה שהם שמים את הערבים בדרגה שווה לעם .

לא נכון.

הבעיה היא שהשמאל מתייחס לערבים כמו אל ילדים קטנים שלא צריך לקחת את מה שהם אומרים ועושים ברצינות. ולכן מתייחסים אליהם באדנות.

אני ימני, ולכן כשערבי אומר שהוא רוצה להרוג אותי אני מתייחס למה שהוא אומר ברצינות. כל פעם שזה קורה אני שומע את מקהלת השמאל מסבירים שהמנהיגים שלהם חייבים לדבר ככה כי זה המשחק התקשורתי שלהם, והם בעצם רציניים לגבי השלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל , אם איזה קיצוני יעמוד בראשות מצרים , אז אין לך מה לעשות .

אבל וזה אבל גדול , ההקשר שבו מצרים נכנסה לדיון הוא שלפני ההסכם גם היו כאלה שאמרו שאי-אפשר לעשות שלום איתם .

והנה יש לך שלום יציב איתם כבר עשרות שנים . כנ"ל לגבי ירדן .

האחים המוסלמים הם תנועת ה"אב" של החמאס !!!

אם הם לא הכריזו על ביטול הסכם השלום עם ישראל , בצורה מיידית , אז כנראה שיש כאן עוד משהו , מלבד רטוריקה מאיימת .

ארט , מקרה אחד אינו משקף את דעותיהם של כל ראשי הבטחון בשני עשורים האחרונים . (שר בטחון , רמטכ"ל , שב"כ , מוסד).

יש בעיה רצינת עם מיצריםוהאינטרסים שלהם. למעשה הם מפירים סעיפים הסכם אבל ישראל מתאפקת.

למעשה רב העם בעד ביטול הסכם.

http://news.walla.co.il/?w=/13/1818023

http://www.israelilifeusa.com/in_the_world/4542

http://www.themarker.com/dynamo/1.1691580

http://he.danielpipes.org/article/4376

בדיוק להיפך. ימנים מאמינים לערבים כשהם אומרים שהם רוצים לזרוק אותם לים. השמאל לא סומך על הערבים מתייחס אליו בהתנשאות ובטוח שהוא מדבר שטויות כמו ילד קטן.

ההבדל בשורה התחתונה בין השמאלנים לימניים זה שהשמאלנים סומכים על הצד השני והימניים לא.

אמון זה שם המשחק.

זה לא תוכנית של ימנים. זו התוכנית של השמאל. אם תקרא את ההודעות הקודמות שלי תראה שכולם זזו שמאלה בגלל שטיפת המוח השמאלנית.

ימין אמיתי יודע שכל ארץ שלנו ולא של הפולשים (פועלים ערבים שנשארו פה אחרי בנית הרכבות על ידי הבריטים)

שמעתי , אתה כנראה לא ראית/שמעת/קראת שהפתרון של הימניים הוא לספח חלק מיו"ש לישראל וחלק לירדן .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...