להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

אין שום דבר רע ברעיון ההגנה האקטיבית על יהודים מאנטישמיות וטרור.

קיומה של מדינת ישראל היא תוצאה של אותו העיקרון.

http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Defense_League

האירגון אינו קיים, כי הוציאו אותו מחוץ לחוק בעקבות פעולות נקם שביצעו בודדים מחבריו.

אין שום דבר רע ברצון והמוכנות להגן על האינטרסים של עמך ככל שידרש, במציאות בה הוא נמצא בסכנה תמידית.

אין שום דבר רע בלומר "אני מאמין בישראל חזקה".

סך הכל זה מה שהכמה משתמשים פה בפורום שעושים שימוש בתמונה אומרים ע"י הצגתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בעניין הפרושים הפסיכים לפיהם שלום עכשיו קוראת למלחמה מול כי היא מזדהה עם סבלו של עם הנמצא תחת שליטה של עם אחר זה כבר באמת דבלי. בחייאת תנועה שבשם שלה מונחת המילה שלום קוראת למלחמה, זה כבר לעג לרש ופירוש קיצוני ששום שופט ואדם סביר לא יקבל אותו. זה זהה להגיד שכל יהודי העולה להר הבית קורא לביצוע מלחמה נגד כי זה מכעיס את המוסלמים. שניהם מטופשים באותה מידה.

רוב העם חולק עליך. אם היה נתון למשאל עם, גם 'שלום עכשיו' הייתה יוצאת מחוץ לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשם ששאיפותיהם הלאומיות של יהודי ארצות ערב היו לגיטימיות על אף שהמדינה לה הם רצו לעלות הייתה אוייבת מדינתם, כך גם שאיפותיהם הלאומיות של ערביי והזדהות עמה היא לגיטימית והיא מוגדרת בתוך זכות חופש הביטוי.
אז אתה בעצם אומר שאם מצאת את עצמך חי במדינה שאינך מזדהה עם הלאום שלה, אז השאיפה להגר למדינה שאתה מזדהה איתה שקולה / לגיטימית באותה מידה לשאיפה לחתור תחת המדינה שאתה חי בה?
מבלבל אני יודע אבל אם אתה טיפש כדי להבין את זה נצל את זכות השתיקה וקבל את המונח סייג לחוכמת שתיקה.
אני לא חושב שאתה בעמדה הנכונה לקרוא למישהו בפורום הזה טיפש...
בחייאת תנועה שבשם שלה מונחת המילה שלום קוראת למלחמה, זה כבר לעג לרש ופירוש קיצוני ששום שופט ואדם סביר לא יקבל אותו.

תזכיר לי את זה במקרה שניפגש במרתפי מיניסטריון האהבה, טוב? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרט הפארודי THE HEBREW HAMMER יצרו אירגון בשם JEWISH JUSTICE LEAGUE שסמלו דומה:

heebhammer.jpg

בסרט הבא הם יוצרים סוכת זמן כדי לחזור בזמן להרוג את היטלר.

היטלר משתלט על הסוכת זמן, ומשתמש בה לשנות את ההיסטוריה היהודית.

הגיבורים רודפים אחריו לאורך ההיסטוריה היהודית עם דגם נסיוני של סוכת זמן בו יש להם שליטה חלקית על היעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסוגל להבין אדם הפועל למען מה שהוא רואה כשאיפותיו הלאומיות ומזדהה עם ארגון שכזה כשהוא חי תחת דיכוי לאומי של עם אחר.

בבקשה, דוגמה מובהקת לאיך ראש של שמאלני עובד.

כמו שהאריה יגיד " אני מבין את הרעב של הנמר לאכול, אני יכול להזדהות עם זה". זה לא מעניין את האריה הרעב של הנמר. נמר מתקרב = נמר מת. אין פה מה להסתבך. האריה רוצה לחיות ולא רוצה שיאכלו לו את הגורים.

אתה מבין שמבחינתם "שאיפותיו הלאומיות" זה אומר שאתה תמות והנכדות שלך יפחדו לצאת מהבית שלא יאנסו אותן ?

החופש שלו זה על חשבון היכולת שלך להתקיים.

אמרתי פגם בהישרדות? אמרתי חוסר יכולת של השמאלני להבין את המושג אוייב?

אין פה עניין של מוסר זה נטו עניין של חוסר הבנה.

כי אם ערבי היה מכוון לך לראש ואלוהים היה מציע לך לחסל את הערבי היית אומר לאלוהים כן. אבל מה שהשמאלני המצוי לא מבין, זה שהנשק כבר מזמן מכוון לו לראש והאיום להשמדת העם היהודי קיים.

פגם גנטי, חוסר הבנה של המציאות.

פתרון מדיני אין בכוחו לנטרל את החשיבה של 30 ומשו אירגוני טרור ערבים שאללה מצווה לחסלנו בשל אנחנו כופרים שלקחו את הארץ שלהם. פחח פתרון מדיני. זה יהיה הפסקת אש בשבילם כדי לקיים פתרון הרבה יותר חשוב להם שנקרא הפתרון הסופי 2.

תלמדו היסטוריה שמאלנים, ראשי ליגות ערביות נפגשו עם היטלר כדי לסייע לו לחסל אותנו עוד לפני שבכלל הייתה פה מדינה ולפני ה"""כיבוש""".

אתם פשוט נאיבים ברמות כל כך גדולות שאני חושב שאתם משרים לעצמכם ביודעין כי אתם מפחדים להילחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנלוגיה ברורה ובכל זאת היא פשטנית, רדודה, מביכה ומטופשת.

במיוחד משפט הסיכום האחרון:

אתם פשוט נאיבים ברמות כל כך גדולות שאני חושב שאתם משרים לעצמכם ביודעין כי אתם מפחדים להילחם

רק כאן בדיון הגיבו שלושה שמאלנים מוצהרים (כולל פותח הדיון), כולם לוחמים ביחידות קרביות. אני תוהה היכן שירתו כל הימנים הקיצוניים שמברברים את עצמם למוות פה.

אבל מה זה משנה בעצם, הרי לדידם של חבורת ההזויים הימנית קיצונית כאן, אפילו יצחק רבין, מח"ט הראל, רמטכ"ל ששת הימים, שמגיל 16 אחז ופעל למען המדינה, הוא פחדן ובוגד שדינו מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם שאיפותיהם של יהודים ציונים בעולם להקמת מדינת הייתה בהכרח בגידה במדינותיהם? האם דין יהודי בפולין או אנגלי הוא כדין יהודי סורי או לבנוני או מצרי, או עיראקי? אני בטוח שכולכם יכולים להגיד שאף אחד מהם לא בגד במדינתו בהבעת דעתו על הציונות. אז למה אם כך ערבי המביע את דעתו על לאומו שלו הוא בוגד או לכל הפחות צריך להשלח למאסר? התשובה היא פשוטה זו גזענות, דין אחד לאחיכם דין אחד לבני דודים.

חלק ממהותו העקרונית של השמאל בארץ, מעבר לתפיסות הכלכליות שלו, הוא הרצון לדמוקרטיה אמיתית, ולא מדומה או לכל הפחות לשאיפה לדמוקרטיה מלאה. דמוקרטיה גם אומרת קבלת היותך שווה לאדם אחר. גם אם זה אומר להסתכל על עצמך ולהבין שבסופו של יום מדינת אינה מכילה לאום אחד ויחיד וקיימים בו לאומים אחרים, בייחוד הלאום הערבי הפלסטיני השואף למימוש זכותו להגדרה עצמי (לדרוזים למשל אין שאיפה להגדרה עצמית). שאיפתו זהה לאותו יהודי איראני או תימני שלאומיותו מדוכאת תחת משטר טוטלארי, זהו בסופו של מהות השמאל, היכולת להבין שזה שמישהו הוא ערבי לא אומר שהוא שונה ממך, וזכויותיו הם כשלך. גם אם זה אומר להצטרך לאפשר לו להביע ביטוי (ללא מעשה! זו עבירה כבר) ללאומיותו.

אמרתי בדיון מסויים פעם, שתמיד אעדיף מדינה יהודית בלבד על דמוקרטית בלבד, אך על שניהם אעדיף מדינה יהודית ודמוקרטית. הימין הקיצוני שואף להכחדת החלק של הדמוקרטיה, השמאל הקיצוני שואף להכחדת החלק היהודי, השמאל שואף להקטנת החלק היהודי אל מול הדמוקרטי ואילו הימין שואף הפוך. הבעיה שפותח הת'ראד ציין היא שהשמאל מתחיל מעמדת נחיתות, בעוד הימין השואף להקטנת הדמוקרטיה יכול לבטל עמדות הוא בתור אדם שמאל לא יכול לבצע את זה, עקב אמונתו בדמוקרטיה אשר אחד מערכיה המרכזיים הוא חופש הביטוי. שונה הוא השמאל הקיצוני, זה שאיבד דרכו אשר מכופף המקל כשם שנוח לו וכך גם את חופש הביטוי של אנשי ימין (ע"ע אריאל זילבר ופרס מפעל חיים).

אני למשל מאמין בשימור הסטטוס קוו הקיים מבחינת מדינה יהודית-דמוקרטית, אני חושב שמדינת הגיע לעמק השווה אחרי 66 שנה. לא צריך לגעת בבתי הדין הרבנים, לא צריך חוק לאום מיותר (על אף היותו צודק באופן כללי), לא צריך לתת עוד "זכויות אדם" וכו'. מה שכן הדבר היחיד שמעניין אותי בשינוי הוא להפטר משלושה מיליון פלסטינים שלא יחיו תחת החוק הישראלי (צבאי או אזרחי) ושהקשר היחיד ביני ובינם יהיה קינון עקיף. זו אגב עמדתם של רוב אנשי השמאל (אם כי אומר שאני בקצה הימני של השמאל). לא מעניין אותי גבולות 67, לא מעניין אותי גבולות 48, לא מעניין אותי הצהרת בלפור ולא מעניין אותי החלטת החלוקה של האו"ם מ1947 מעניין אותי אך ורק להפטר מהם, ובצורה הומנית כלומר הרג מסיבי וטרנספר כפוי שלהם לא בא בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנלוגיה ברורה ובכל זאת היא פשטנית, רדודה, מביכה ומטופשת.

במיוחד משפט הסיכום האחרון:

רק כאן בדיון הגיבו שלושה שמאלנים מוצהרים (כולל פותח הדיון), כולם לוחמים ביחידות קרביות. אני תוהה היכן שירתו כל הימנים הקיצוניים שמברברים את עצמם למוות פה.

אבל מה זה משנה בעצם, הרי לדידם של חבורת ההזויים הימנית קיצונית כאן, אפילו יצחק רבין, מח"ט הראל, רמטכ"ל ששת הימים, שמגיל 16 אחז ופעל למען המדינה, הוא פחדן ובוגד שדינו מוות.

זה שבן אדם הוא לוחם מעוטר או תרם תרומה גדולה למדינה לא אומר שהוא יהיה חכם גם בדברים אחרים

בתחומו הוא הטוב ביותר אך זה לא אומר שמבחינה פוליטית אותו בן אדם יהיה מוצלח באותה המידה, בתחום אחר הוא יכול לגלות בורות וחוסר יכולת לקראו את המציאות.

וזה תקף גם לרבין ז''ל ולכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השורה התחתונה שרבין כתב בהיסטורייה שלו היא פשע אוסלו.

הוא אחז נשק כי לא הייתה לו ברירה.

הוא נלחם במלחמות כי לא הייתה לו ברירה.

אני נותן לו על זה קרדיט אבל סבבה הוא רק עשה את המוטל עליו אני לא מהלל אותו על זה.

את פשע אוסלו הוא ביצע מתוך שלל אופציות שהיו לפניו, הוא עשה זאת כאשר היו ברירו אחרות, כמו להילחם נגד האוייב הערבי מלחמה טוטאלית.

במקום זה הוא הביא לרציחתם של עוד יותר מ 1000 יהודים.

אז כן, רבין בסופו של יום היה שמאלני בוגד למרות הרזומה המרשים שלו.

אל תתרגש, הרבה קרביים התבררו בסופו של דבר כבוגדים באינטרסים של מדינת .

ההשוואה שלי לחיות טורפות הרוצות לשרוד בזמן מאבק אינה מטופשת, העובדות מראות שההפך הוא הנכון, חוסר היכולת שלך להבין את טבע האדם בהשוואה לטבע הטורפים היא חוסר היכולת שלך לשים מציאות במערומיה, זאת כי אתה כנראה גם כן שמאלני. שוב, כמו שאמרתי קודם - חושב שאתה חכם יותר תוך זמן הדיון, זו תכונה של שמאלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שבן אדם הוא לוחם מעוטר או תרם תרומה גדולה למדינה לא אומר שהוא יהיה חכם גם בדברים אחרים

בתחומו הוא הטוב ביותר אך זה לא אומר שמבחינה פוליטית אותו בן אדם יהיה מוצלח באותה המידה, בתחום אחר הוא יכול לגלות בורות וחוסר יכולת לקראו את המציאות.

וזה תקף גם לרבין ז''ל ולכולם.

אבל מה זה קשור למה שכתבתי?

קרא שוב מה ציטטתי ולמה התייחסתי - למשפט שדיבר על כך ששמאלנים מונעים מפחדנות.

ברור שהעובדה שאדם הוא לוחם אמיץ רב תהילה אינה הופכת אותו לפוליטיקאי טוב. אהוד ברק למשל, הלוחם הכי מעוטר בצה"ל, היה פוליטיקאי ומדינאי די גרוע לדעתי. גם רבין, אליו יש לי הערכה רבה, טעה לדעתי טעות חמורה עם הסכמי אוסלו הגרועים, שעד היום עומדים לנו כאבן ריחיים על הצוואר.

יחד עם זאת, לומר ששני אלה, כמו גם שמאלנים אחרים, מונעים מכך שהם "מפחדים להילחם", זו אמירה שקרית, מטופשת ואינפנטילית כאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה את העובדה שברגע נתון הוא בחר בדרך שהוא ידע שבעקבותיה ירצחו מאות יהודים. וזאת מהכרותו עם האוייב הערבי. זה משאיר לי 2 דברים לחשוב עליו:

1) הDNA השמאלני הפגום שלו פשוט לא אפשר לו להבין את האוייב הערבי גם אחרי עשרות שנים של מאבק בו. - בזה אני לא יכול להאשים אותו כמו שלא אאשים ילד מפגר בפיגור שכלי

2) הוא היה מוכן לקחת את הסיכון שחיי יהודים יפגעו בשביל ההסכם הזה.

זה אומר שרבין היה או טיפש או מזלזל בחיי יהודים.

או שהוא היה חכם אבל הפגם הגנטי שגורם לאנשים לחשיבה שמאלנית היה חזק אצלו והוא עשה טעות.

איך שלא תסתכל על זה הוא יוצא רע, והוא מוכיח שהמחנה של השמאל הוא בדיוק, אבל בדיוק מה שכתבתי למעלה.

בקשר לאמירה על אומץ:

הרבה ילדים הולכים לקרבי כדי שיגידו שהם היו בקרבי אבל אין להם אומץ להיכנס למלחמה טוטאלית במדינות מערביות מודרניות במידת הצורך. (כי הם מפחדים שממשלת ימין אמיתית תגרור תגובה צבאית עולמית למרות שאני לא מאמין שזה יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...