להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

lior: אמרתי לך. לדבר איתם בערבית. לחוקק חוק שכל מי שנתפס העוסק בפעילות טרור עם דם על הידיים (גם יהודים.. שלא תגיד שאני גזען) להעמידם יפה אל מול קיר ולרסס. על כל שיגור לכיוון , לשטח. ואני מתכוון לשטח את אזור השיגור עם מרחק ביטחון של כמה מאות מטרים לכל כיוון. במלחמה כבמלחמה, כל האמצעים כשרים. אני מבטיח לך שמהר מאוד אבל מהר מאוד, יהיה לך פרטנר לשלום. טרנפסר בתשלום, מרצון ואז בכוח לכל יהודי וערבי החותר תחת ריבונתה של מדינת .

נכון שיהיה לחץ מבחוץ (בדיוק כמו עכשיו) אבל הוא ירגע וישכח, לא באמת תפרוץ מלחמה עם אף מדינה ערבית, לאף אחד לא באמת איכפת מה"פלסטינאים".

ותוך עשור לכל היותר, לא יהיה לך טרור ולא יהיה לך בזבוז כספים משווע.

לאהבל מעלי: אתה באמת רוצה להמשיך בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כפי שכבר אמרו, בגוש קטיף זה עבד נהדר.

ברור שאני יותר ימני מהבית היהודי >_<

האנשים הימניים בבית היהודי מתחילים ממספרים מאוחרים מאוד

היו לי ריבים קשים עם חברים שלי בהצבעה, רובם הלכו לבית היהודי ורק המיעוט הלך לעוצמה

- - - תגובה אוחדה: - - -

כיום אלו "עוצמה לישראל" אבל הם לא בדיוק משקפים את דעותיי, במיוחד, בגלגול העכשווי שלהם (פוסט בחירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי נאות - לא קראתי את השרשור במלואו - אך עדיין אני רוצה לתת את דעתי

אני שמאלני גאה ולא מתחבא - ואומר את דעתי בגלוי ובגאון

רב חברי - שמשרתים במילואים ועשו שירות די קרבי ונותנים את הנשמה שלהם עבור הארץ ועבור המדיהב - שמאלנים כמוני

מה זה שמאלני מבחינתי:

1. להשקיע בחינות ובתרבות ולטפל בנושאים הקשרוים חברתית (שכבות מצוקה וכיוב') - במקום להמשיך ולהשקיע בהשארות בשטחים הארורים ותקציבי עתק שמושקעים שם יושקעו ברב האוכלוסיה החיה בישראל שבתוך הקו הירוק (כמות היושבים בשטחים נמוכה משמעותית מקמות היושבים בתוך הארץ אך ההשקעה בהן וההטבות עולים בהרבה - על חשבון כולם).

2. שאני כאדם בוגר יוכל להחליט עם מי אני מתחתן ואיך, מתי יקברו אותי ואיך ושהצבא שמשרת אותי - כשאינני על מדים - לא יהפוך להיות הריבון אלא נותן השירות למדינה.

3. שילדי לא יצטרכו לחיות על החרב כמו שאני חייתי עד היום - איבדתי יותר מ-10 חברים וחלקם נהרגו לי מול העניים בכל מיני פעולות צבאיות. יהי זכרם ברוך - אבל הגיע הזמן להפסיק לחיות על חרבנו. התקווה שיום אחד - אולי - נוכל לחיות בשלום לצד שכנינו (גם אם לא באהבה גדולה - ע"ע מצרים וירדן) שווה את הנסיון מאשר הנצחת הכיבוש.

4. קשה לי עם המחשבה שלעולם אצטרך לחשוש לעלות על אוטובוס מחשש שיפוצצו אותי, לאכול במסעדה מחשש שירעילו אותי או שיזרקו עלי אבנים וירו עלי תלול מסלול. צריך לצאת מהשטחים - ולתת לצד השני להבין טוב טוב - שאם יתקפו אותנו נגיב בעוצמה ונכאיב לו הרבה יותר מאשר יכאיב לנו.

5. ההבנה שבסופו של דבר כולנו בני אדם - בשר ודם - ובסופו של דבר כולנו רוצים לחיות ולגדל משפחות ולהתפרנס בכבוד. התפיסה הלאומנית\משיחית של חלק גדול מהימין מפריע להרבה מאוד ימניים ליברלים גם ולא רק לשמאלני כמוני.

6. הכרה בדעתו של האחר וההבנה שגם אם אינו חושב כמוני מותר לו לחשוב כך כל עוד שדעותיו אינם גורמות לנזק.

7. שאני כאדם בוגר יוכל לעשות כל מה שעולה על דעתי בביתי - כל עוד שאני לא מפריע לאף אחד (שזה כולל לשתות\להתמסטל\לעשות אהבה כמה ואיך שרק ארצה) - ועוד גילוי נאות למעט פעם אחת שקיבלתי מורפיום בהליך רפואי מעולם לא נגעתי בשום סם מפקודת הסמים האסורים. אבל עצם האיסור מרגיז אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני לא אכנס יותר מדי לדיון בגלל שיש פה מספיק אנשים אשר עושים עבודה טובה ממני.

חוץ מזה, שכבר הבנתי מזמן שטמטום אי אפשר לרפא או להעלים. מי שנולד מטומטם - ימות מטומם.

אציין רק כמה דברים:

א) רבין ימח שמו לא היה האגדה שהפכו אותו אליה. הוא לא ניצח במלחמת ששת הימים ולמעשה, לא ניצח באף קרב או מלחמה למעט קרב אחד ויחיד.

רצה הגורל וה-"אויב" שלו היו אנשי האצ"ל וניצולי שואה... אבל שוב\ כבר אמרתי זאת אלפי פעמים אז או שאנשים לא טורחים לקרוא אותי או שאנשים מתעלמים מהאמת..

ב) animor ו-lior a אינם שמאלנים ואינם ראויים להקרא שמאל. שמאל מדיני לא רוצה להתאבד, שמאל מדיני לא מבזה ומתבזה על ידי כך שמשווה את עמו לרבי מרצחים.

הבעיה של שני אלה ושל עוד רבים אחרים במדינת ובעולם כולו זה שהם מטומטמים וחבל, ממש חבל שטמטום לא נחשב לעבירה עם עונש מוות בצידה. אחרת, הייתי שמח לראותם תלויים על עץ גבוה.

ג) קשה לתת למפלגה הנאצית אפיון של ימין - שמאל כי היא הייתה יצור כלאיים שונה ומשונה אך למעשה ניתן לראות אצלה מאפיינים של שמאל קלאסי. אני אגב מסכים לקביעה שמדינת דומה לגרמניה הנאצית, שתיהן הוציאו ומוציאות להורג יהודים בגלל עצם היותם יהודים

ד) אינני יודע אם העם "זז ימינה" או שהממשלה "זזה שמאלה" אך אני יודע שהיום עדיף להיות שמאלני או ערבי.

ה) אנחנו הפסדנו בקרב, אני לא מאמין שמדינת תחגוג מאתיים שנה להיווסתודה, אני לא מאמין שהיא תגיע למאה.

ו) אין כמעט ימין בארץ, והימין שיש מעדיף לריב ולהלחם בינו לבין עצמו. איפו הימין של צומת? של הליכוד בתחילת דרכו? איפה הימים של תנועת כ"ך? הרב מאיר כהנא זכר צדיק לברכה, היה אדם משכמו ומעלה, אחד למליון. התפיסות שלו לגבי ביטחון, לגבי כלכלה ואפילו לגבי דת היו גאוניות. בהרבה מובנים הוא מזכיר לי את לנין בתחילת דרכו.

שניהם קורצו מאותו החומר של מנהיגים.

ז) האינדוקטרניציה לשמאל מפחידה אותי. מנחה התזה שלי חושב שהליכוד הוא ימין קיצון והבית היהודי זאת מפלגה שצריך להוציא מחוץ לחוק. כאשר הוא מתחיל לדבר על מחבלים עם דם על הידיים, זה בכלל עושה לי חשק לבחילה. לבוסית שלי יש דגל אש"ף בחדר והיא פעילה נמרצת ב-BDS. אני ממש מתבייש בדברים שאני כותב ומפרסם בשביל המשכורת שלי.

אני לא מאמין שאתה באמת חושב ככה, זה נובע מבורות... הכל דיבורים של חול.

כעובדה אתה לא עושה עם זה כלום- חוץ מלזבל דיון בפורום ולשים אווטאר צהוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן ואני צריך להודיע לך מה אני עושה עם זה ומתי. נראה לך שבאמת אכפת מה אדוני חושב?

בבחירות האחרונות הייתי חבר פעיל ודי מרכזי במחוז הצפון של "עוצמה לישראל"

אני חבר בתאים שונים ומושנים כגון "אם תרצו" ואני בערך הימיני היחידי בסגל המחלקה שלי שנלחם במרצים עם דיעות הזויות.

בעוד חודש אני הולך להרצות בנושא פוסט ציונות ותפיסה עכשווית של לאומיות.

גבריאל, אני לא מסכים עם חלק מהסעיפים שלך אך יפה כתבת ולכן התודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי נאות - לא קראתי את השרשור במלואו - אך עדיין אני רוצה לתת את דעתי

אני שמאלני גאה ולא מתחבא - ואומר את דעתי בגלוי ובגאון

רב חברי - שמשרתים במילואים ועשו שירות די קרבי ונותנים את הנשמה שלהם עבור הארץ ועבור המדיהב - שמאלנים כמוני

מה זה שמאלני מבחינתי:

1. להשקיע בחינות ובתרבות ולטפל בנושאים הקשרוים חברתית (שכבות מצוקה וכיוב') - במקום להמשיך ולהשקיע בהשארות בשטחים הארורים ותקציבי עתק שמושקעים שם יושקעו ברב האוכלוסיה החיה בישראל שבתוך הקו הירוק (כמות היושבים בשטחים נמוכה משמעותית מקמות היושבים בתוך הארץ אך ההשקעה בהן וההטבות עולים בהרבה - על חשבון כולם).

אני מסכים עם החלק הראשון, אלא שהוא מתקשר לענייני פנים והדיון הוא על נושאי חוץ. החלק השני לא קשור לחלק הראשון - זה כמו שאני אגיד שעלי להתרכז בלימודים במקום לצחצח שיניים. החלק האחרון הוא פשוט שקר שאינו ראוי לתגובה.

2. שאני כאדם בוגר יוכל להחליט עם מי אני מתחתן ואיך, מתי יקברו אותי ואיך ושהצבא שמשרת אותי - כשאינני על מדים - לא יהפוך להיות הריבון אלא נותן השירות למדינה.

שוב מסכים, ושוב אתה מדבר על ענייני פנים. לגבי ריבונות הצבא, במצב אידאלי אסכים אתך, אבל במצב הקיים אני מעדיף גורמים שמנסים למלא את תפקידם ולשמור על על פני גורמים שמנסים לחלק אותה לכל דורש.

3. שילדי לא יצטרכו לחיות על החרב כמו שאני חייתי עד היום - איבדתי יותר מ-10 חברים וחלקם נהרגו לי מול העניים בכל מיני פעולות צבאיות. יהי זכרם ברוך - אבל הגיע הזמן להפסיק לחיות על חרבנו. התקווה שיום אחד - אולי - נוכל לחיות בשלום לצד שכנינו (גם אם לא באהבה גדולה - ע"ע מצרים וירדן) שווה את הנסיון מאשר הנצחת הכיבוש.

תראה לי ימני אחד שמעוניין להמשיך לחיות על חרבו. על זה בוודאי שאנו מסכימים, השאלה היא לגבי הדרך.

4. קשה לי עם המחשבה שלעולם אצטרך לחשוש לעלות על אוטובוס מחשש שיפוצצו אותי, לאכול במסעדה מחשש שירעילו אותי או שיזרקו עלי אבנים וירו עלי תלול מסלול. צריך לצאת מהשטחים - ולתת לצד השני להבין טוב טוב - שאם יתקפו אותנו נגיב בעוצמה ונכאיב לו הרבה יותר מאשר יכאיב לנו.

יצאנו מעזה. עזר? היציאה משטחים כלשהם "נותנת לצד השני להבין טוב טוב" כדבריך רק דבר אחד - אם ילחצו על היהודים, הם יתקפלו. הם מציגים את התובנה הזו שלהם באופן גלוי לכל דורש - חבל שאנשים כמוך מעדיפים להתעלם מכך.

5. ההבנה שבסופו של דבר כולנו בני אדם - בשר ודם - ובסופו של דבר כולנו רוצים לחיות ולגדל משפחות ולהתפרנס בכבוד. התפיסה הלאומנית\משיחית של חלק גדול מהימין מפריע להרבה מאוד ימניים ליברלים גם ולא רק לשמאלני כמוני.

מעניין שהתפיסה הנאציסטית של הערבים מפריעה לך פחות. מעניין גם שממרום שנותיך אתה עדיין מסרב להבין שעבור ערבים רבים, הם קודם כל מוסלמים ורק אחרי זה בני אדם.

6. הכרה בדעתו של האחר וההבנה שגם אם אינו חושב כמוני מותר לו לחשוב כך כל עוד שדעותיו אינם גורמות לנזק.

אני מסכים מאוד. השאלה היא מה גורם לנזק...

7. שאני כאדם בוגר יוכל לעשות כל מה שעולה על דעתי בביתי - כל עוד שאני לא מפריע לאף אחד (שזה כולל לשתות\להתמסטל\לעשות אהבה כמה ואיך שרק ארצה) - ועוד גילוי נאות למעט פעם אחת שקיבלתי מורפיום בהליך רפואי מעולם לא נגעתי בשום סם מפקודת הסמים האסורים. אבל עצם האיסור מרגיז אותי.

יופי. רוצה שקל? מה הקשר לדיון? גם פייגלין תומך בליגליזציה - זה הופך אותו לשמאלני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפס מנדטים אבל 80 אלף קולות למפלגה בת חודשיים עם אפס תקציב זה לא רע. הבית היהודי צמח על חשבון עוצמה וכנ"ל הליכודץ הרבה אנשי ימין המחזיקים בדיעות יותר קיצוניות ממני מעדיפים להצביע ליכוד והבית היהודי בגלל סיבות כאלה או אחרות, זה לא אומר שאנחנו מיעוט. להפך, אם הבחירות היו עכשיו, אני מאמין שעוצמה הייתה מקבלת בסביבות החמישה - שבעה מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lior:

לאהבל מעלי: אתה באמת רוצה להמשיך בזה?

אני באמת מנסה להבין למה אתה כל כך שונא את העם היהודי

ומה הקטע עם סמל המהפכה הקומוניסטית שאתה מציג אותו עם המגן דוד שהאגרוף פורץ את המגן דוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפו כ''ך לקחו את הסמל המפגר הזה?

קצת היסטוריה גם בשבילך: הקומיניזם היה הרבה לפני כ''ך

אפס מנדטים אבל 80 אלף קולות למפלגה בת חודשיים עם אפס תקציב זה לא רע. הבית היהודי צמח על חשבון עוצמה וכנ"ל הליכודץ הרבה אנשי ימין המחזיקים בדיעות יותר קיצוניות ממני מעדיפים להצביע ליכוד והבית היהודי בגלל סיבות כאלה או אחרות, זה לא אומר שאנחנו מיעוט. להפך, אם הבחירות היו עכשיו, אני מאמין שעוצמה הייתה מקבלת בסביבות החמישה - שבעה מנדטים.

אתה בטוח שזה לא היו הפלסטינאים שהתבלבלו ביניכם לבין החמאס?

ב- 1994 הוכרזה התנועה על ידי ממשלת ישראל כארגון טרור, והיא כלולה גם ברשימת ארגוני הטרור של ארצות הברית, האיחוד האירופי, קנדה ומדינות נוספות.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%22%D7%9A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...