להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

"כל השמאלנים חושבים שניתן להגיע לשלום עם הערבים ע"י הדברות". בבקשה, תמצא מישהו שמדגיר עצמו כשמאלני שאינו חושב כך.

אני! והנה הלכה כל התיאוריה...

נ.ב

אני לא לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
"כל השמאלנים חושבים שניתן להגיע לשלום עם הערבים ע"י הדברות". בבקשה, תמצא מישהו שמדגיר עצמו כשמאלני שאינו חושב כך.

הפתרון הסופי לבעיית הכיבוש מתחיל קודם כל במשא ומתן, ואחר כך עובר לסנקציות במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הסופי לבעיית הכיבוש מתחיל קודם כל במשא ומתן, ואחר כך עובר לסנקציות במידת הצורך.

זה מזכיר לי את ה"קשטן היה אומר" שהיו מפרסמים באחד מהTV GUIDES - רייטינג, או פנאי פלוס - לא זוכר.

"אלימות מילולית היא לא דבר טוב. אני אלך רחוק יותר - גם אלימות פיזית היא לא דבר טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה ההצדקות שיש ל"שמאלני" להצביע למפלגת שמאל.

לא משנה מה אותו "שמאלני" חושב לגבי המצב הבטחוני/מדיני.

אם הוא מצביע למפלגה שנציגיה מוכנים להפקיר את ביטחון בתמורה לשקרים ואשליות, הוא תומך בכך ביודעין ובכוונה תחילה.

יש שמאלנים שמחזיקים באותם דעות נאיביות והזויות מתוך משנתו של רבין.

אך בגלל ההתרחשויות מאז הסכם אוסלו, ובעקבות ים של מידע לגבי התנהגותו ואמירותיו של ה"פרטנר" ה"פלסטיני" שחילחל לראשם.

הם מחזיקים בעמדות מנוגדות כמו שרק שמאלני הזוי מסוגל לעשות.

לדוגמה:

אבו מאזן הפרטנר לשלום הכי טוב שהיה לנו.

חייבים להחזיר שטחים ולהקים מדינה פלסטינית כי אין ברירה אחרת.

הצלחתו של הסכם השלום תלוי בעיקר בהנהגה הישראלית.

אבל הם מוכנים להודות שאי אפשר לעשות הסכם עם פת"ח עכשיו שהם חברו יחד עם חמאס.

זאת אומרת שהם רואים את האמת, אבל הם לא נותנים לה להפריע להם להמשיך את הרטוריקה התבוסתנית שמובילה לרצון לקדם וויתורים והסכמים הרסניים תוך כדי עיוורון סלקטיבי והתעלמות מהסכנות.

הם כמו חתול פחדן שחושב שהוא צריך לבחור בין עימות אפשרי עם כלב נובח, לבין קפיצה מצוק אל מים גועשים מלאים אבנים וכרישים.

ולמרות שהם מבינים שקפיצה מהצוק היא התאבדות, הם יעשו הכל לברוח מהכלב הנובח, כי הוא יותר מפחיד מהאפשרות שקפיצתם תסתיים על אבן או בשיני כרישים, שם בכל מקרה הם מעדיפים להתמקד באפשרות שהם ינחתו לתוך המים וישחו אל החוף שלמים ובריאים.

או במילים פשוטות הם אומרים:

זאת אפשרות גרועה, וגם זאת אפשרות גרועה.

אך באפשרות הזאת לפחות יש סיכוי, וחייבים לנסות אחרת בטוח! יהיה רע מאוד.

זה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב לראות איך הם מדמיינים תוצאות טובות להסכם עם הפלסטינים בתמורה למהלכים היסטורים שיהיו בכיה לדורות מבחינה בטחונית.

בזמן שהם מדמיינים תוצאות רעות אם לא נעשה זאת(חרם כלכלי, אפרטהייד, בלה בלה בלה).

וחלקם לא רק מדמיינים, גם מקדמים את אותם התוצאות הרעות שהם "מתעקשים לשים מולם"(irony overload).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמה אחת מדוע אני לא סובל שמאלנים: http://www.haaretz.co.il/news/education/1.2317144

את זה אומר מי שהקדיש את ספרו למרוואן ברגותי רוצח היהודים. אז מאיפה העזות מצח לבצע בכלל את ההשוואה הזו, בתור אחד שתומך ברוצח סדרתי גזעני ואנטישמי לא קטן בכבודו ובעצמו ?!

לא ראיתי שום גינוי מהצד השמאלי של המפה לכך. גם לא מהצד של השמאל הציוני, מפלגת העבודה, קדימה, מרצ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או במילים פשוטות הם אומרים:

זאת אפשרות גרועה, וגם זאת אפשרות גרועה.

אך באפשרות הזאת לפחות יש סיכוי, וחייבים לנסות אחרת בטוח! יהיה רע מאוד.

זה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב לראות איך הם מדמיינים תוצאות טובות להסכם עם הפלסטינים בתמורה למהלכים היסטורים שיהיו בכיה לדורות מבחינה בטחונית.

בזמן שהם מדמיינים תוצאות רעות אם לא נעשה זאת(חרם כלכלי, אפרטהייד, בלה בלה בלה).

וחלקם לא רק מדמיינים, גם מקדמים את אותם התוצאות הרעות שהם "מתעקשים לשים מולם"(irony overload).

המשך:

וכך מתוך תקוות שווא, ועיוורון מבחירה.

הם מוכנים להוביל צעד אחר צעד אל נקודות אל חזור.

בכל פעם הם טוענים שאם זה לא יסתדר אפשר לחזור אחורה(לכבוש מחדש, יהיה לנו הצדקה, בלה בלה בלה).

אבל אחרי כל מהלך המציאות מתחפרת חזק ונפתחים אפשרויות חדשות, חלקן לכאורה מתבקשות.

ומובילות למצבים עוד יותר גרועים.

לדוגמה הקמת מדינה פלסטינית.

ומה אז?

הם מדינה, לא?

לא מגיע להם מעבר גבול משלהם עם המדינות השכנות?

לא מגיע להם שדה תעופה בינלאומי?

לא מגיע להם מעבר סחורות בפיקוח עצמאי?

לא מגיע להם זכות השיבה?

מישהו בכלל יכול לעצור אותם מרגע שחגורת הביטחון נפרצת באופן כזה או אחר?

לא משנה מה תתנו להם, היחסים ביננו ישארו בדיוק אותו דבר, רק יותר מסוכנים ומאיימים.

הדרישה לחופש מוחלט שיאפשר להם לפרוץ את חגורת הביטחון רק תלך ותגדל, ותקבל לגיטימציה מגורמי שמאל ומשאר העולם.

וכשחגורת הביטחון תיפרץ בשם הזכויות אשר בלעדיהן אנחנו נהיה מדינת "אפרטהייד", מנגנוני הטרור יקבלו קפיצה אדירה!!! ביכולות המיידיות, כמו גם ביכולת לפתח יכולות עתידיות שיאלצו אותנו להפוך ל"כובשים אכזריים" ו"רוצחים המוניים" כדי להתמודד צבאית עם גלי הטרור החזקים ביותר בהיסטוריה של מדינת .

בה יהיו לנו הרוגים בקנה מידה של מלחמה גדולה קשה וארוכה(כי אנחנו צבא מוסרי) תוך כדי ביקורות קשות מאוד, ושחיקה ביחסים הבינלאומיים כמוה לא יעדה מדינת בכל הזמנים.

כמה שננסה להיות יותר מוסריים ככה השחיקה של המוסריות שלנו, כמו גם האבידות שלנו בחיי חיילים ואזרחים, יהיו רבים וגדולים יותר.

לכן לא ניתן לעשות איתם הסכם בו יש ויתורים מצידנו ללא ויתורים מצידם.

והויתורים הנחוצים מצידם כדי שהסכם יוכל להתממש, לעולם!!!! לא יתקבלו על ידם.

הקרקע לשינוי תפיסתי שיביא לאפשרות שהם יוכלו לקבל ויתורים בשביל הסכם, אינו קרוב אפילו להתחיל להיות אפשרות שאפשר לדמיין.

את זה משום מה שמאלנים לא מסוגלים להכיל.

הם תקועים בלולאת הגיון אחרת לגמרי, שמקורה ברטוריקה אותה השמאל יצר מעולם הספרות ומדעי האדם והחברה.

שיואילו בטובם להתחיל ללמוד את הרטוריקה אותה הערבים יצרו מעולם התרבות הערבית האיסלמית.

ואחר כך שיתחילו לנסות להבין איפה הדברים מתנגשים, עד כמה עמוק מגיע חור הארנב, וכמה זמן השמש שקעה וזרחה על היער בו מתרחש הסיפור כבר לא מאתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דה-פאקטו סומכים הן על ירדן והן על מצריים. אם נסתכל על המצב לפני כמה עשרות שנים, מדינת ישראל החזיקה מספר אוגדות בסד"כ סדיר ומילואים כאחד בגבול מצריים. כיום חבורה של כוסיות מגדוד קרקל, קצת גבעתי וקצת שיריון. כל הדברים הללו זה כסף, וכסף רב. אולי פירוז סיני והועבדה שאי אפשר לשנע מערכי קרב דרך מדבר סיני בלי שישיראל תוכל לשנע מספיק אוגדות מקל המצב. אבל בתאכלס מצריים מאפשרת המשך המצור על עזה, מתווכחת בין ישראל לגורמים שלישראל אין קשר ישיר איתם. מעבירה מידע מודיעני ועוד.

להגיד שאי-אפשר לסמוך על המצרים שקול ללהגיד אי-אפשר לסמוך על האמריקאים. מדינת ישראל צריכה לסמוך רק על עצמה, ולא להשאיר בידי אף גורם ידיד ואויב כאחד שום דבר. אבל זה לא אפשרי, לא במציאות הבינ"ל הקיימת כיום. אולי לא הייתי סומך על המצרים שיעזרו לנו בתקיפה באיראן, אבל כן הייתי סומך עליהם שידעו להעביר מסרים למדינות ערב השונות, כנ"ל ירדן (ע"ע התראות שונות שניתנו לנו ע"י הממשל עצמו). על האמריקאים למשל הייתי סומך על גיבבוי בדברים שונים, תקיפה באיראן זה לא אחד מהם. הכל עניין של כמה אתה סומך על מישהו, או יותר נכון כמה האינטרסים שלו מתואמים עם שלך. בסוף בסוף, אף אחד לא עושה לאחר טובה בחינם, אלא רק כי יש לו אינטרס מסויים.

אולי על אבו מאזן לא הייתי סומך יותר מדי, אבל בטח עשרות מונים (באופן מתמטי זה גם יכול רבבות ומיליוני מונים, ותבין לבד) מאשר חמאס. בסופו של דבר חייבים למצוא פתרון לבעיה שנקראת הפלסטינים. כרגע בעיניי זה להגיע לתוכנית נוסח ההתנתקות, גם ככה טילים על תל-אביב זה פונקציה של . מה זה משנה אם זה מגיע מעזה או מראמללה. אולי קווי 67 לא יקרו, כי זה לא מציאותי לעקור מאות אלפי אנשים מבתיהם, ואולי לא צריך לתת את מזרח ירושלים, ואולי לסבתא שלי יש גלגלים. אבל הנקודה היא חייבים למצוא פתרון. אז אם רציתם פתרון תשובה 5, הנה הוא מגיע:

א.יש לחתור להסכם, ככל הניתן ולהגיע להבנות בסיסיות. (אין מטרה להגיע להסכם שלא שווה את דף הנייר שהוא רשום עליו)

ב. יש לוודא כי הפלסטינים יפוצצו את הסכם, ככה נוכל להציגם כסרבנים. יקל את דעת הקהל הבינ"ל בקצת.

ג. יש לפעול לנסיגה על פי ההבנות, במינימום פינוי (לא נשמר שליטה על אזור אם אין לו חשיבות אסטרטגית ויש איזה כמה קרוונים על גבעה).

ד. יש לשמר שליטה ביטחונית על אזורים שולטים, בכל זאת סומכים רק על עצמנו.

ה. לדעתי יש לשמר את העיר העתיקה כאזור בשליטה ישראלית מלאה, כמו גם את כל השכונות המערביות והיהודיות. יש להפטר ככל האפשר מכמה שיותר פלסטינים אלו שיוותרו יקבלו אזרחות.

ו. יש לוודא הפסקת כל הקשרים עם הפלסטינים ולהכריז עליהם מדינת אוייב. בכללם ניתוק חשמל, אך שמירה על תלות כלכלית בישראל.

ז. יש לקבוע לכל בעיה תשובה, כגון פעולות תגמול וכו' (ןכ, כן זה ייקרה אף אחד לא אידיוט מספיק כדי להאמין שזה לא יקרה).

אז מהבעיה הכי גדולה של עם , נפתרנו. עכשיו רק צריך למצוא פתרון לכל חבורת האנטישמים באירופה, שמחרימים את . שום דבר של למעט העלמותה מהמפה לא יוכל למנוע זאת.

למעשה נבצע נסיגה חד צדדית בתנאים שלנו. אולי לא יהיה סוף לסכסוך אבל את הבעיה העיקרית של מיליוני פלסטינים תחת שליטה ישראלית חיסלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט , זה לא כזה נכון ..

בזמנו גם אמרו שאי-אפשר לסמוך על המצרים ועל הירדנים והמציאות מראה לך שיש לך שקט משתי המדינות הללו .

ואפילו שיתוף פעולה בטחוני , מאחורי הקלעים ..

גם עם סוריה היה ועדיין יש יחסית שקט בגבול.

אז מה?

הכל אינטרסים זמניים של השלטון כל עוד הוא בכלל מצליח להכתיב את האירועים.

יש סכנה גדולה וממשית לאיבוד שליטה של הממשל.

יש סכנה גדולה וממשית לשינוי באינטרס ובסטטוס קוו.

והכי חשוב אסור לשכוח, גם בסוריה וגם בירדן וגם במצרים יש רוב גדול מאוד ששונא את והיה רוצה לדפוק את האימאימא שלה אם זה רק היה אפשרי.

תכלס המלך של ירדן לא רוצה שהבעיה הפלסטינית תתמקד בו.

גם כי זה עלול להוביל לחוסר יציבות פנימית ולאיבוד שלטונו(כי יש שם 70% פלסטינים, והמלך אינו פלסטיני), וגם כי ירדן היא בעצם המדינה הפלסטינית.

וזה קלף מאוד חזק.

אני לא כל כך בטוח שזה היה רעיון טוב לעשות הסכם עם ירדן.

ככה במקום לנסות לפתור את הבעיה הפלסטינית ע"י העברתם לירדן יש סטטוס קוו שלא מנענעים את הספינה.

לטווח הקצר אולי זה טוב, אבל לטווח הארוך בכלל לא בטוח שזה עדיף.

הסיפור עם מצרים מקורו בהפסדם במלחמה והחזרת סיני.

כמו גם אינטרס של השלטונות הקודמים לקבל מארה"ב תמריצים.

מובארק הוציא מחוץ לחוק את האחים המוסלמים ואירגונים מוסלמים מיליטנטים אחרים.

ברגע שהתאפשר להם לחזור לזירה הפוליטית תראה מה קרה?

מסקנה:

ללא שלטון בעל אינטרס חזק אגואיסטי משלו לדכא את גורמי הטרור וההסתה, שום הסכם לא יתרחש או יחזיק.

ברשות הפלסטינית כמו החמאס בעזה אין לשלטון רצון או יכולת לפעול נגד אירגוני טרור וההסתה לאלימות, כי הם בעצמם!!!!!!!!!!!!!!!!! אירגוני טרור שמטרתם היא חיסולה של מדינת .

ההבדל בין חמאס לפת"ח(לפחות לתקופה מסויימת, כי לפני לא היה הבדל, ובהמשך אולי שוב לא יהיה) הוא שהחמאס רוצים לחסל את כל היהודים במסלול המלחמה, והפת"ח רוצה להעלים(לפחות בתור התחלה) את כל היהודים ב"פלסטין" דרך ממסלול השלבים.

אם היית טורח לקרוא לשמוע ולצפות במה שמתרחש בתקשורת הפלסטינית, היית יודע שכך הם בעצמם אומרים בערבית שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב.

באנגלית ובעברית הם מנסים להיות פוליטיקלי קורקט ולנקוט באסטרטגיה פוליטית.

עכשיו הקטע ההזוי של השמאל בנושא הזה.

יש כאלו בשמאל(לא יודע כמה, אך נדמה שהם הרבה, אולי רוב מוחלט) שחושבים שאבו מאזן וההנהגה הפלסטינית הם בעצם הפרטנרים הכי טובים שהיו לנו.

ושהם חייבים להתנהג ולדבר כמו שהם מדברים בערבית כי אחרת יהרגו אותם.

וכאן מגיע הפאנץ' ליין של הבדיחה.

אם אין להם שום שליטה ויכולת לשנות את המסלול ההרסני והאלים אליו הפלסטינים מובילים במרץ.

והם מחוייבים לתורת השלבים ולמימוש החזון הפלסטיני(פלסטין מהים עד הירדן ללא יהודים).

אז איך בדיוק אפשר לעשות איתם הסכם????....???...???...????....?????....

לכל היותר אפשר לתת להם עוד ויתורים ועוד ויתורים עד שאין כבר מה לתת(עשינו...).

ואז ללא תירוץ למכור להם, האירגונים שרוצים "התנגדות אלימה" יאבדו את הסבלנות, הרשות הפלסטינית תאבד שליטה, והטרור יחפש להתפרץ.

תאר לעצמך מה יקרה במצב הזה כשנתנו להם מרצוננו עמדה אסטרטגית טובה יותר לייצר טרור(זכות שיבה, מעבר חופשי של סחורות וכלי נשק, חפירת מנהרות והתחמשות, עמדות קרובות יותר למישור החוף).

- - - תגובה אוחדה: - - -

במה שונה מדינה פלסטינית מהרשות כמו שהיא כרגע?

במסירת עוד כמה שטחים?

אחרי שהם יכריזו על מדינה, אנחנו נהיה חייבים להגביל אותם בדיוק באותו אופן כמו עכשיו.

והם יצעקו ויתלוננו ויבכו בכל העולם, שאנחנו מדינת אפרטהייד ומדינה כובשת.

שאנחנו מונעים מהם זכויות שיש לכל מדינה.

הם יבכו שאין להם מעברי גבול חופשיים ושדה תעופה(נהירה המונית של טרוריסטים לתחומי והתחמשות).

הם יבכו שאין להם חופש יצוא ויבוא(של חומרי בניה חומרי הדברה פירות ירקות אורז טילים חומרי נפץ מקלעים אוטומטים ופצצות מרגמה).

שאין להם טנקים ומטוסי קרב(להגנה עצמית מהכובש הציוני).

והם ימשיכו להוציא פיגועים ואנחנו נמשיך להתערב צבאית מדי פעם בפעולות, והם יטענו שאנחנו רצח עם וכו... וכו..

בעצם שום דבר לא ישתנה, חוץ מכך שהשמאל ימשיך ללחוץ ולקדם את האינטרס הפלסטיני הבא, שמטרתו ויעודו(אולי לא רק, אבל זה לא משנה את העובדה) להרחיב את תשתיות הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הקטע ההזוי של השמאל בנושא הזה.

יש כאלו בשמאל(לא יודע כמה, אך נדמה שהם הרבה, אולי רוב מוחלט) שחושבים שאבו מאזן וההנהגה הפלסטינית הם בעצם הפרטנרים הכי טובים שהיו לנו.

ושהם חייבים להתנהג ולדבר כמו שהם מדברים בערבית כי אחרת יהרגו אותם.

וכאן מגיע הפאנץ' ליין של הבדיחה.

אם אין להם שום שליטה ויכולת לשנות את המסלול ההרסני והאלים אליו הפלסטינים מובילים במרץ.

והם מחוייבים לתורת השלבים ולמימוש החזון הפלסטיני(פלסטין מהים עד הירדן ללא יהודים).

אז איך בדיוק אפשר לעשות איתם הסכם????....???...???...????....?????....

לכל היותר אפשר לתת להם עוד ויתורים ועוד ויתורים עד שאין כבר מה לתת(עשינו...).

ואז ללא תירוץ למכור להם, האירגונים שרוצים "התנגדות אלימה" יאבדו את הסבלנות, הרשות הפלסטינית תאבד שליטה, והטרור יחפש להתפרץ.

תאר לעצמך מה יקרה במצב הזה כשנתנו להם מרצוננו עמדה אסטרטגית טובה יותר לייצר טרור(זכות שיבה, מעבר חופשי של סחורות וכלי נשק, חפירת מנהרות והתחמשות, עמדות קרובות יותר למישור החוף).

אני לא מבין מה אתה מתרגש כל כך ממה שאבו מאזן אומר בערבית. לא צריך להתעלם מזה, כמובן, אבל זה ממש לא מהווה הוכחה לשום דבר.

גם ביבי מדבר בשתי שפות: לבוחרים שלו הוא אומר "יתנו - יקבלו, לא יתנו - לא יקבלו" ואת כל שאר ההבלים האמוציונלים של ארץ השלמה (שכבר אף אחד לא מאמין בה). אבל כשהאמריקאים מקשיבים ולוחצים עליו, הוא פתאום הופך את עורו. הוא מדבר על "שתי מדינות", הוא משחרר מחבלים עם דם על הידיים כשכל מה שהוא מקבל בתמורה זה ארכה של המו"מ, הוא מפנה התנחלויות.

פוליטיקאים תמיד מדברים בכמה שפות והמעשים שלהם הם בכלל משהו שלישי. אבל זה אינדיקטור חיובי ולא שלילי, שכן זה אומר שאותו אדם פועל לפי אינטרסים ולא לפי אידיאולוגיה חסרת פשרות. זה אומר שאפשר לייצר עבורו מנגנון של הנעה ותגמול.

כשעומד מולך אדם שפועל לפי אינטרסים, אתה נכנס למעין תורת משחקים. אם תהיה מתוחכם, תוכל להביא לכך שתמיד יהיה לו אינטרס לשבת בשקט ואפילו להילחם בחמאס ובג'יהאד עבורך. אפשר ליצור מנגנון חכם של שוט וגזר שידאג לכך שההנהגה הפלסטינית תשמור על השקט לשנים רבות. סתם כדוגמה לא מחייבת, הגזר יכול להיות הטבות כלכליות שיהפכו אותם לעם שבע ופחות ממורמר. השוט יכול להיות מאזן אימה, בו הם יודעים שאנחנו נמחה את ההנהגה שלהם מעל פני האדמה אם הם יפנו נגדנו.

אני לא מאמין לאף מילה שאומר אבו מאזן, הוא שקרן ואנטישמי. ואני גם לא מאמין למה שביבי אומר. בכלל, אני לא מאמין לפוליטיקאים ולא מעניין אותי יותר מדי מה הם אומרים, כי הם בחזקת שקרנים נצחיים מבחינתי. מה שמעניין אותי זה מה שהם עושים, ואיך אפשר להשפיע עליהם לעשות את מה שטוב לי (ע"ע המחאה החברתית).

אני יודע היטב: יכול להיות שאי אפשר לייצר מנגנון אינטרנסטי כמו שאני מציע, שיעבוד לאורך זמן. יכול להיות שאין כזו נוסחה מנצחת. כלומר, יכול להיות שנגזר עלינו לחיות במצב מלחמה וטרור לעוד יובל לפחות.

אבל זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לנסות, מבלי לפסול על הסף עם תירוצים אינפנטיליים של "כל הערבים רוצחים שלא מעניין אותם שום דבר מלבד לזרוק אותנו לים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תמשיך לדבר איתם על הסכם.

גם אם לא יצא לך מזה כלום.

אתה רוצה לשחק את המשחק?

בבקשה. :nixweiss:

אני לא נגד שיחות.

אני לא נגד עזרה כלכלית לפלסטינים.

אני לא נגד ערבים.

אני לא נגד אנשים.

אני לא מחפש להרוג אף אחד או לעשות להם רע.

אבל אני לא מוכן לשקר לעצמי ולציבור הישראלי.

אני לא מוכן למכור להם אשליות שלא עומדות במבחן המציאות.

אני לא מוכן להסתיר מהם מידע שיעזור להם להבין את האמת.

אני לא מוכן להחליש את היכולת שלהם להבין מי עומד מולם בצד השני.

והכי חשוב, אני לא מוכן לפגוע בביטחון המדינה שלי בשום אופן.

לא לשחרר רוצחים וגורמי טרור, ובכך לסכן חיי אדם ולעודד הסתה וביצוע מעשי טרור.

לא למסירת שטחים אסטרטגים.

> בעצם למה למסור להם שטחים בכלל? מה זה משנה אם אני אמסור להם עוד כמה פיסות אדמה? זה לא ישנה שום דבר לטובה.

> אם המצב ישתנה לטובה איתם אז אולי אני יהיה מוכן לתת להם יותר, ואם לא, אז לא עדיף לצמצם את איזורי העימות ומורכבותו?

לא להקמת מדינה פלסטינית. (זה לא ישנה שום דבר חוץ מיצירת בעיות ודרישות חדשות)

לא למסירת חופש מעבר גבולי וסחורות.

לא לשדה תעופה משלהם.

לא לזכות השיבה. (אתם באמת רוצים את כל חיות האדם צמאות הדם הטרוריסטיות אצלכם בחצר האחורית? תראו את סוריה ותפנימו)

בקיצור, אני לא שמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דה-פאקטו סומכים הן על ירדן והן על מצריים. אם נסתכל על המצב לפני כמה עשרות שנים, מדינת החזיקה מספר אוגדות בסד"כ סדיר ומילואים כאחד בגבול מצריים. כיום חבורה של כוסיות מגדוד קרקל, קצת גבעתי וקצת שיריון. כל הדברים הללו זה כסף, וכסף רב. אולי פירוז סיני והועבדה שאי אפשר לשנע מערכי קרב דרך מדבר סיני בלי שישיראל תוכל לשנע מספיק אוגדות מקל המצב. אבל בתאכלס מצריים מאפשרת המשך המצור על עזה, מתווכחת בין לגורמים שלישראל אין קשר ישיר איתם. מעבירה מידע מודיעני ועוד.

להגיד שאי-אפשר לסמוך על המצרים שקול ללהגיד אי-אפשר לסמוך על האמריקאים. מדינת צריכה לסמוך רק על עצמה, ולא להשאיר בידי אף גורם ידיד ואויב כאחד שום דבר. אבל זה לא אפשרי, לא במציאות הבינ"ל הקיימת כיום. אולי לא הייתי סומך על המצרים שיעזרו לנו בתקיפה באיראן, אבל כן הייתי סומך עליהם שידעו להעביר מסרים למדינות ערב השונות, כנ"ל ירדן (ע"ע התראות שונות שניתנו לנו ע"י הממשל עצמו)

אני באמת מתקשה להבין באיזו מערה חיית בשנה האחרונה... לא שמעת על האביב הערבי? לא שמעת על המהפך במצריים ועל ההצהרות לביטול "הסכם השלום"? רק בפוקס ובאירוע נדיר שכמעט ולא קורה אף פעם בהיסטוריה היה "מהפך כפול" והשילטון חזר לצד השפוי יותר, אבל אם זה לא הוכיח לך שמדובר ב"הסכמים" שיכולים תוך שניה להתהפך, אז אני כבר לא יודע מה כן יוכיח לך.

זה עוד לפני שבכלל הזכרנו את הנושא הפלסטיני ואת "תוכנית השלבים" שלהם.

להתעלם ממנה זה פשוט הזוי בעיניי וגובל בתסמונת דאון/אוטיזם.

האנשים מצהירים בגלוי שהם מחרטטים את היהודים, ושקבלת מדינה היא רק עוד שלב בתוכנית הגדולה של השמדת .

כשמישהו מצהיר בגלוי שוב ושוב שהוא מעוניין לרצוח אותך, וגם פועל ללא הפסקה על מנת להוציא את זה לפועל, אולי כדאי שתתחיל להאמין לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת הדבר הכי חשוב שיש לומר כאן אף אחד לא אמר במפורש: אי אפשר לעשות שלום עם "מנהיג". לעולם. שלום אפשר לעשות רק עם העם, ובתנאי שהעם הזה ויתר על שאיפות הכיבוש\שליטה\רצח שלו כלפי הצד השני. ככל שהשאיפות הללו מושרשות יותר, כך עמדתו של המנהיג, אפילו אם היה מדובר באחד שבעצמו מבין ששלום זה המצב העדיף, משנה פחות בטווח הארוך.

לגרמנים היתה שאיפה לשלוט בכל אירופה ולשעבד את העמים במזרחה. הם ויתרו על השאיפה הזו רק אחרי שבירתם הייתה לאיי חורבות.

ליפנים היתה שאיפה לשלוט בכל במזרח ולשעבד את עמי המזרח האחרים (בפרט את הסינים). הם ויתרו על השאיפה הזו רק אחרי שהופעל נגדם הנורא שבכלי הנשק שפיתחה האנושות.

למוסלמים יש שאיפה לשלוט בכל העולם. שאיפתם זו חזקה יותר משתי השאיפות שהזכרתי זה עתה, כי היא מעוגנת בחזקה שבהפרעות הנפשיות - הדת. מה לדעתכם צריך לקרות בכדי שהשאיפה הזו תעלם גם היא מהעולם?

אליבא דשמאלני ארצינו, ככל הנראה כל מה שצריך לקרות זו חתימה על פיסת נייר.

ולכן, כל עוד קיימים שמאלנים (בהקשר הזה, לא רק שמאלני ישראל) במספרים שנותנים להם כוח פוליטי כלשהו, לא יימצא האמצעי הנדרש למיגור תאוות הדם של המוסלמים, שכן האמצעי הזה נורא מכדי שהשמאלני הנאור יהיה מוכן להעלות אותו בדעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בבקשה את המשקפיים שדרכם אתה רואה את המציאות כאחת כזו שבה אפשר לסמוך על מצריים??

(גם ירדן זה רק עניין של זמן, אבל בחייאת רבאק מצריים?? מה אתה מטומטם גמור? כאילו מה?)

אתם הזויים ברמות מטורפות ..

אתם יודעים שיש לכם שיתוף פעולה בטחוני ? גם בקשר לעזה ..

אף אחד לא אמר שהקצינים מתחבקים בפגישות שלהם , אבל יש יחסי עבודה תקינים . וזה אינטרס של מצרים לשמור על השלום עם .

עובדה שישראל הרשתה להם להכניס עוד משוריינים לסיני . או אולי שזה השמאלן שעוזר למצרים לבנות בסיס כוח בסיני שמשם הם יוכלו להתקיף את .

פשוט חבורה של הזויים . "ההשג" היחידי של "האביב הערבי" עד כה הוא שהמוסלמים טובחים אחד בשני . הצבאות נחלשים וכך גם ארגוני הטרור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...