Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

שניצל

מנהל פורום
 • מספר הודעות

  12,063
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  150יום 1ש' 33דק' 26שנ'

דירוג

8 ניטרלי

אודות שניצל

 • דרגה
  צוות הפורומים
 • יום הולדת ינואר 1

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הבעיה בדרך כלל מנוסחת כבעיית החלטה, דהיינו לא "מהו המסלול הקצר ביותר" אלא "האם קיים מסלול שאורכו קצר מ-L כלשהו". במקרה כזה, כל מאוד לבדוק נכונותו של פתרון נתון - פשוט בודקים האם אורכו קצת מ-L.
 2. אתה צריך להשתמש בתגית קוד (כפתור עם ציור <>) ואז הקוד יראה כמו קוד.
 3. המערך הראשון k הוא מערך של מצביעים. האיבר הראשון במערך מצביע למחרוזת "HELLO", השני למחרוזת "FOR" וכן הלאה. להזכירך, כל מערך הוא בעצם גם מצביע לאיבר הראשון במערך. ככה ש-k+x הוא בעצם מצביע לאיבר ה-x במערך, או פשוט אותו המערך החל ממקום x (לדוגמה אם [a=[1,2,3,4 אז [a+1=[2,3,4). תחשוב מכאן מה זה בדיוק kk ולאן האיברים שלו מצביעים, ותמשיך משם.
 4. היה עוזר אם תאמר איזו שגיאה אתה מקבל. בכל מקרה, כשאתה מגדיר מחרוזת בצורה הזו: char* str = "hello"; אז המחרוזת מוגדרת במקום בזכרון שהוא לקריאה בלבד, נסיון לכתוב אליו יגרור שגיאה. בשביל להגדיר את המחרוזת כך שתוכל לכתוב אליה, צריך להגדיר ככה: char str[] = "hello"; זה אומר לקומפיילר "צור מערך בשם str ותאתחל את התוכן שלו למחרוזת "hello", וככה תוכל גם לכתוב אליו. חוץ מזה, לא הבנתי כל כך מה הפואנטה של הפונקציה InsertAtChar, למה את מסתבך עם ליצור מחרוזת חדשה, להעתיק אליה ואז להעתיק בחזרה, במקום פשוט לעשות פשוט s[0]=c.
 5. אכן אין שום סיבה סבירה להתחיל מ-C.
 6. א. הניסוח של השאלה לא ברור. מה זה אומר "לעבור על המטריצה"? מה זה "הקו הדמיוני"? ב. את אומרת שאת מקבלת הודעות שגיאה לא מובנות, אבל לא מציינת מה הן. אז איך אנחנו אמורים לדעת? ג. את משתמשת בפונקציה strcmp שמשווה בין שתי מחרוזות, אבל זו פונקציה שחייבת לקבל מחרוזות שמסתיימות בתו '0\' (כשאת מגדירה מחרוזת בצורה כזו: char* s = "hello" אז הקומפיילר מוסיף את התו הזה באופן אוטומטי). במקרה שלך המטריצה מורכבת מתווים בודדים בלי '0\' בסוף - אם תנסי לבצע עליהן strcmp אז הפעולה תיכשל (למעשה היא תעשה כל מיני דברים לא צפויים). ד. בתחילת הפונקציה את מגדירה row = col = 0 ואז בודקת אם הם גדולים מ-MATRIX_SIZE, שמוגדר להיות קבוע 4. הבדיקה הזו חסרת משמעות, היא לעולם לא תהיה אמת.
 7. תודה, אבל זה כבר נראה כמו קפיצה משמעותית במחיר ולא בטוח שזה משתלם רק בשביל רזולוציה יותר גבוהה (שאר התכונות לא נחוצות). דווקא לי אישית אין בעיה עם לנובו, אם כי הנסיון שלי הוא רק עם המחשבים העסקיים שלהם. מה לגבי זה? https://ksp.co.il/?select=.268..271..413..2183..432..466.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=42518&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real= זה בתכלס אותו דבר כמו הקודם אבל עם רזולוציה גבוהה יותר.
 8. היי לכולם, אני מחפש מחשב נייד להורים של זוגתי. חשוב שיהיה מסך גדול כדי שיהיה נוח לעבוד עליו וכונן SSD כדי שיהיה מהיר (לא צריך המון מקום אחסון, מקסימום יש אחסון חיצוני). משקל וזמן סוללה לא קריטיים כי המחשב לא יוצא מהבית. חשבתי על Lenovo IdeaPad 320-17 81BJ001FIV (מעבד i5-8250u, מסך 17 אינץ', כונן SSD 256gb), מה דעתכם? תודה לכולם! והשאלון: 1. מה התקציב המקסימאלי? 3000-3500 בערך? א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? מאות ש"ח לפה או לשם, אני מניח 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, צפייה בסדרות (בחיבור למסך טלוויזיה) 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא. 4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא. 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא משנה. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, אם כי יש יתרון לחנות/מעבדה באזור כפר סבא. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עכשיו. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). מסך גדול ו-SSD הם יתרון. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא.
 9. מה? לא. משתמשים בפונקציות הספרייה הקיימת - rand. ראו הסבר ודוגמה כאן: https://www.tutorialspoint.com/c_standard_library/c_function_rand.htm צריך פעם אחת לקרוא ל-srand (כמו שבקוד בלינק שנתתי) ואז משתמשים ב-rand שוב ושוב כדי להגריל מספרים.
 10. לא רק Ashly Burch, כל הקאסט המקורי לא חזר בגלל שביתת מדובבים... אחלה משחק, אגב.
 11. יש חופים עם לוקרים בתשלום (חוף שרתון בתל אביב לדוגמה).
 12. אולי קצת קונטקסט לשאלה?
 13. הקוד שלך לא מפעיל את הפונקציה ChangeImage. הוא רק יוצר מחרוזת שמכילה את הטקסט "url(ChangeImage('1'))" אתה צריך לבנות את המחרוזת באמצעות שרשור.
×
 • צור חדש...