עבור לתוכן
 • צור חשבון

שניצל

מנהל פורום
 • מספר הודעות

  12,063
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  162יום 5ש' 37דק' 35שנ'

דירוג

8 ניטרלי

אודות שניצל

 • דרגה
  צוות הפורומים
 • יום הולדת ינואר 1

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הבעיה בדרך כלל מנוסחת כבעיית החלטה, דהיינו לא "מהו המסלול הקצר ביותר" אלא "האם קיים מסלול שאורכו קצר מ-L כלשהו". במקרה כזה, כל מאוד לבדוק נכונותו של פתרון נתון - פשוט בודקים האם אורכו קצת מ-L.
 2. אתה צריך להשתמש בתגית קוד (כפתור עם ציור <>) ואז הקוד יראה כמו קוד.
 3. המערך הראשון k הוא מערך של מצביעים. האיבר הראשון במערך מצביע למחרוזת "HELLO", השני למחרוזת "FOR" וכן הלאה. להזכירך, כל מערך הוא בעצם גם מצביע לאיבר הראשון במערך. ככה ש-k+x הוא בעצם מצביע לאיבר ה-x במערך, או פשוט אותו המערך החל ממקום x (לדוגמה אם [a=[1,2,3,4 אז [a+1=[2,3,4). תחשוב מכאן מה זה בדיוק kk ולאן האיברים שלו מצביעים, ותמשיך משם.
 4. היה עוזר אם תאמר איזו שגיאה אתה מקבל. בכל מקרה, כשאתה מגדיר מחרוזת בצורה הזו: char* str = "hello"; אז המחרוזת מוגדרת במקום בזכרון שהוא לקריאה בלבד, נסיון לכתוב אליו יגרור שגיאה. בשביל להגדיר את המחרוזת כך שתוכל לכתוב אליה, צריך להגדיר ככה: char str[] = "hello"; זה אומר לקומפיילר "צור מערך בשם str ותאתחל את התוכן שלו למחרוזת "hello", וככה תוכל גם לכתוב אליו. חוץ מזה, לא הבנתי כל כך מה הפואנטה של הפונקציה InsertAtChar, למה את מסתבך עם ליצור מחרוזת חדשה, להעתיק אליה ואז להעתיק בחזרה, במקום פשוט לעשות פשוט s[0]=c.
 5. אכן אין שום סיבה סבירה להתחיל מ-C.
 6. שלום לכולם! מטרת הנושא הזה היא לרכז מקורות לימוד לכל הנוגע לפיתוח אתרי אינטרנט - למעצבי אתרים מתחילים ומתקדמים כאחד. הנושא פתוח לכולם להמליץ על מקורות, ולהגיב על הצעות של אחרים. על כל המלצה להיות מפורטת ומנומקת: יש לציין למה נועד המדריך, לאיזו רמה הוא, מה דעתכם האישית עליו וכן הלאה. אנא הקפידו לתת מקורות לימוד מודרניים, עדכניים ואיכותיים. המלצות טובות יתווספו להודעה הראשונה בנושא זה, לפי חלוקה לנושאי הלימוד השונים. למקורות לימוד בנושאי שפות תכנות רגילות, יש להיכנס לדיון המקביל בפורום שפות עילית.
 7. שלום לכולם! מטרת נושא זה היא לרכז מקורות לימוד (מדריכים וספרים) לכל שפות התכנות למיניהן. הנושא פתוח לכולם להמליץ על מקורות, ולהגיב על הצעות של אחרים. על כל המלצה להיות מפורטת ומנומקת: יש לציין למה נועד המדריך, לאיזו רמה הוא, מה דעתכם האישית עליו וכן הלאה. אנא הקפידו לתת מקורות לימוד מודרניים, עדכניים ואיכותיים. המלצות טובות יתווספו להודעה הראשונה בנושא זה, לפי חלוקה לנושאי הלימוד השונים. למי שרוצה לשאול איזו שפת תכנות כדאי ללמוד, מוזמן להיכנס לדיון הזה. למקורות לימוד פיתוח אתרי אינטרנט, יש להיכנס לדיון המקביל בפורום זה. ++C Parashift C++ FAQ אוסף שאלות ותשובות בנושאים מתקדמים (וגם לא כל כך מתקדמים) ב-++C. מומלץ במיוחד לכל מתכנתי ה-++C שרוצים להבין יותר טוב איך עובדת השפה, איך להשתמש ביכולות מתקדמות שלה, וכיצד נכון ולא נכון לכתוב. Python מדריך פייתון הרשמי מדריך באנגלית מהאתר הרשמי של פייתון, למי שרוצה להתחיל ללמוד את השפה. המדריכים מאוד נרחבים ומכילים הרבה מידע, החל מכתיבת תוכניות בסיסיות ועד לנושאים מתקדמים כמו מחלקות, מודולים, ניהול שגיאות וכיו"ב.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close