התנערות מאחריות - מאת SkyPC (גובל בפלילים) - העניין טופל - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנערות מאחריות - מאת SkyPC (גובל בפלילים) - העניין טופל

Bug2000

Recommended Posts

אין להם שום בעיה שתמכור את המוצרים שלך למישהו אחר והוא ישתמש באחריות, והם גם אמרו את זה.

הבעיה היא שהם טוענים שהלקוח שקנה את המוצרים מולם לא שילם את כל הסכום על המערכת מחשב ובגלל זה הם "מטילים סנקציות" על מימוש האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 409
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סעיף שזה אולי הוא חוקי ואולי הוא לא , אבל זכותו של הקימעונאי בתנאי שזהו מוצר שאיננו מפוקח ( ואני לא חושב שכרטיסי מסך הם מוצר מפוקח ) להתנות את המכירה באיזו צורה שהוא רוצה כל זאת בתנאי שהתנאים הם אינם מפלים ושווים לכולם , כמובן שהתנאים העיקרים אמורים להיות ברורים ללקוח ע"י פעולה אקטיבית של הקימעונאי .

ולעיניין ישיר לקישור של התקנון ביחס לאחראיות על המוצרים , "סקיפיסי הינה ספקית שרות בלבד " אני חושש שבהתאם למה שהם אומרים על עצמם בתקנון שלהם הם פעלו כנגד התקנון שלהם ובחוסר תום לב במקרה הטוב . שלא לדבר שבחשבונית שלהם ( ראה את הצילום של OMD הם מצהירים בכתב שהכתובת לכל מחלוקת היא בית המשפט ) לסיכום , על פי התקנון שלהם , האחראיות היא של היבואן / יצרן והם רק ספקי שירות כלומר הם נימצאים בין היבואן לצרכן , פשוט בריונות מצידם למנוע מהיבואן לתת שירות למוצר שלו , חריגה מסמכות ! לדעתי הם היו חייבים לתת שרות למוצר ( לדעתי היבואן / יצרן לא יהיה שמח באופן מיוחד על כך שמעכבים ללקוחות שלו את השרות אבל זה נושא אחר ) ותבוע את מי שהם חושבים שצריך לתבוע . התנהגות כוחנית כבר אמרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם SKYPC היתה מכניסה סעיף בהסכם שלה עם הלקוח שאומר:

האחריות על המוצר ניתנת למימוש רק על ידי הקונה עצמו

כל זה היה נחסך מאיתנו :silly:

אגב זה התקנון אם מישהו רוצה לעיין בו

http://skypc.co.il/Page.asp?page=182

בKSP יש את הסעיף האידיוטי הזה, זאת הסיבה שאני קונה בסקיי ולא בKSP, למרות שהמחירים זולים יותר והזמינות גבוהה יותר,

ואני מצפה לקבל תמורה לכך, אחרת מה ההבדל בינם? ובנוסף, סקיי היא לא הוצאה לפועל, ואין לה שום זכות חוקית לעקל מוצר

ששולם במלואו, בגלל ויכוח על מוצר אחר ששולם או לא שולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה, KSP עושה זאת כבר שנים רבות. אם זה חוקי או לא זה לא מעניין אותי.

אתה תקנה משם בגלל שאתה יודע שזה לא חוקי, ואחר-כך תכנס איתם למלחמות משפטיות?

אין שום סיבה בעולם להיכנס מלכתחילה למיטה חולה, ואני יודע מנסיון שסקיי לא עושה בעיות מהסוג הזה ללקוחות,

הבעיה שהיא במיקרה הזה, הלכה רחוק מדי בגלל שהיא טוענת שחייבים לה כסף, והחליטה לקחת את החוק לידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם SKYPC היתה מכניסה סעיף בהסכם שלה עם הלקוח שאומר:

האחריות על המוצר ניתנת למימוש רק על ידי הקונה עצמו

כל זה היה נחסך מאיתנו :silly:

אגב זה התקנון אם מישהו רוצה לעיין בו

http://skypc.co.il/Page.asp?page=182

לא חוקי. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה, KSP עושה זאת כבר שנים רבות. אם זה חוקי או לא זה לא מעניין אותי.

אתה תקנה משם בגלל שאתה יודע שזה לא חוקי, ואחר-כך תכנס איתם למלחמות משפטיות?

אין שום סיבה בעולם להיכנס מלכתחילה למיטה חולה, ואני יודע מנסיון שסקיי לא עושה בעיות מהסוג הזה ללקוחות,

הבעיה שהיא במיקרה הזה, הלכה רחוק מדי בגלל שהיא טוענת שחייבים לה כסף, והחליטה לקחת את החוק לידיים.

לדעתי חצי מהחוזה שלהם לא חוקי, אך אני לא עו"ד...

הסעיף הספציפי הזה הוא באופן מוחלט לא חוקי (נאמר באחד מפורמי הצרכנות ע"י עו"ד, ובאחד הפוסטים הקודמים יש את ציטוט החוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, אני יכול לומר מנסיון אישי, שסקיי רחוקה שנות אור בנוגע לשירות מהם,

שורה תחתונה, אני מקווה שהם למדו את הלקח ושזה מקרה חד פעמי. ושיסיימו כבר את הסיפור עם פותח הדיון כמה שיותר מהר.

אחר-כך, שכל אחד יעשה כבר את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז איזה חברות נשארו

TMSFOX - לא יודעים מה נסגר שם

KSP - מחירים גבואים (לדעתי) וחוקים מוזרים

SKYPC - דפקה חתיחת פדיחה

IVORY - פעם אחרונה שהייתי שם השירות דפקה השתפר אבל המומחים שלהם רמאים

♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני האישי בלבד (ושל כמה ממכרי הקרובים שאני סומך עליהם) - IQPC וזיגזג בעיקר.

גם עם נועה ופנדה היה לי בעבר ניסיון בסדר גמור, אבל עם סכומים קטנים בהרבה (ציוד היקפי בעיקר).

עם TMS, FOX, RSM וסקאיי אין לי כל ניסיון אישי.

אבל זה כבר דיון אחר לגמרי...

BUG2000 - יש עדכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני האישי בלבד (ושל כמה ממכרי הקרובים שאני סומך עליהם) - IQPC וזיגזג בעיקר.

גם עם נועה ופנדה היה לי בעבר ניסיון בסדר גמור, אבל עם סכומים קטנים בהרבה (ציוד היקפי בעיקר).

עם TMS, FOX, RSM וסקאיי אין לי כל ניסיון אישי.

אבל זה כבר דיון אחר לגמרי...

BUG2000 - יש עדכונים

העדכון הוא - SKYPC צריכים לחזור אלי בעיניין הפיצןי שאני אקבל .

אני אעדכן כשסופית אני אדע מה נסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...