התנערות מאחריות - מאת SkyPC (גובל בפלילים) - העניין טופל - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנערות מאחריות - מאת SkyPC (גובל בפלילים) - העניין טופל

Bug2000

Recommended Posts

שאלות מצויינות שאל גונן (tmpusr) - אני מצטרף :xyxthumbs:

Bug2000, זו גם ההזדמנות שלך להראות שאינך רק נצלן שהסתייע ב-"הד" שנוצר פה למטרותיך האנוכיות, ומשאלו הושגו - מצידך כל הפורום יכול להתפוצץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 409
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זהירות

למה להספים?

באג2000, כמו שאמרו כבר חכמים מעלי, שתף אותנו כיצד נגמר הסיפור ומה הייתה תגובתה של החנות אליך.

אם אתה מנוע מלדבר- פשוט תכתוב שאין לך מה להוסיף, התרד ינעל וכל אחד יבין מזה מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת את השם שלו ידנית?

היוזר שלו זה "Bug2000", עם B גדולה....

בכל מקרה, לפי מה שאני רואה בפרופיל שלו, אתמול הוא החליף מייל ועדיין לא ענה למייל האישור שנשלח אליו....

לחצתי שלך הודאה פרטית מהפרופיל שלו ....

מתי אתה מעדכן את ה ערנב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם גם מר ניב הוא חלק מהקונספירציה ?

עד לאן זה מגיע ?

אין להתחמק מהמסקנה האמיתית שהכל זה פיקציה של כמות ה"אוגלערמונים " שאכלתי - חחח ( אין בגוגל פרוש לביטוי אז , לקוח מספרו של דוגלס אדמס , על חוסר קיום להוכחה פילוסופית לקיום של הבן האחר ובכלל קיום כל השאר )

אבל לנושא , יתכן שפשוט זה חופש סוכות והבחור יצא לחופש היכן שהוא .

ברם , האם עלה כבר דיון ברשת על שימוש בפורומים כפלטפורמה שיווקית ? ודאי !

האם פורום יכול לשמש גם בפלטפורמה לשיווק שלילי ? ברור .

האם זה המקרה ? אני חושב שלא .

הראיות הן שתי משתמשים ותיקים ( BUG ו OMD ) כמו כן משתמש רישמי מטעם החנות .

מסקנה שלי היא , א. יתכן שהבחור בחופש

ב. הוציאו אותו לחופש ( "אם זה עבד ברמה הלאומית וגו'" - חחח ) הכוונה שמעדיפים שהתרד ישקע , ( אישית אני מוכן לתת להם לשקוע )

עריכה :

דבר נוסף

הבחור לא היה מתקן את הכותרת אם רצה לעשות להם חלילה נזק , אני בעד האפשרות השניה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אנשים יש לכם דימיון ברוך השם ... טולקין היה מקנא... כמו שאחד המנהלים שם לב - באמת עדכנתי מייל, אבל לא קיבלתי שום לינק לכן לא יכלתי להגיב.

כמו שכבר אמרתי אין מה להרחיב - פשוט תקראו את ההודעות האחרונות שלי .

ניב התקשר אמר שהוא טעה וחשב שהיגעתי מטעם OMD, כי לטענתו היה כבר מקרה כזה בעבר.

ביקש ממני למסור ל OMD שיכתוב מכתב שמאשר שאכן אני קניתי ממנו את הכרטיס לפני 8 חודש . כך נעשה .

לאחר מכן ניב התקשר ובעקבות מו"מ קצר ומספר ברורים הוחלט לפצות אותי ב 5850 חדש עם 3 שנים אחריות ומשלוח עד הבית .

בנוסף ימשך הבירור בין OMD ל SKYPC באשר לחוב או WHATEVER ...

אני שוב חוזר ואומר שלטעמי העיניין טופל בסופו של דבר לשביאות רצוני המוחלט . הפיצוי הינו פיצוי ריאלי והולם.

כמו שציינתי היה לי סיפור דומה בעניין מימוש אחריות ב KSP שפשוט שמו עליי ז** אחד גדול כל התהליך ורק אחרי איזה חודש וחצי החליטו להחליף הרדיסק בגלל שהם הבינו שהם טעו ולא יכולים לתבוע אותי (למרות שאיימו עליי)ובגלל שהם פחדו שאני בסוף אתבע אותם בסוף החליפו הרדיסק ואפילו אחרי שביקשתי להוסיף כסף בשביל לשדרג את הדגם הם אמרו לי שאני יכול לחפש ת'חברים.

לכן לדעתי כל חנות במדינה הזא טובה יותר מ KSP והגישה המגעילה שלהם. גם אחרי שהם רואים שהם טועים הם ממשיכים בשלהם.

ולכן אני מעריך את מה שנעשה ב SKYPC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתשובות שלו ניתן להבין שזה "מה שסוכם", עדיין אין הודעה ברורה וזה מה ששאלו ומה ששאלתי: האם קיבלת את הכרטיס? מה הבעיה לענות כן, או לא??

בנוסף..מה השטויות האלו "שהוא חשב שבאתי מטעם..?"

משום מה כל הסיפור הזה של פותח הדיון "קצת" נראה לי שהפורום שימש לו מינוף לקבל את מה שהוא רצה וקשה לי להאמין שהוא רץ כל כך מהר לפורום..כתב את מה שכתב עם כותרות של "גובל בפלילים".. וכל מיני התבטאויות אחרות, לאחר מכן "מקבל" את מה שמקבל ומתחמק מתשובה ישירה!

החמור יותר לדעתי הוא שאף אחד מSKYPC לא טרח לענות ולסכם 11000 צפיות בפורום מספר 1 ולומר את דברן ן/או את הגנתו לסיפור!

הזוי, חמור ולא אמין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...