עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

אני רק אומר, מי ששוקל לעבור לאקספון, שיקח בחשבון את העובדה שהחברה קשורה בצורה זו או אחרת לבזק בינלאומי, שהפכה את האינטרנט לסיוט עבור חלק לא מבוטל מהלקוחות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העיקר שאין התחייבות, מקסימום אפשר לעבור.

''בשלב זה, תשתית האינטרנט לחו"ל של אקספון 018 כוללת שני קווים ברוחב של 100 מגהביט כל אחד, אך בשלב זה מספר הלקוחות עדיין קטן, ורוחב הפס יגדל בהתאם לגידול בכמות הלקוחות", הבטיח חליבה. "רוחב הפס הממוצע לכל לקוח בשירות גבוה מאוד"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3642380,00.html

זה טוב,רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום, למה שיהיה הגיוני?? הרי זה ידוע שבלילה האנושות מוקפאת ע"י חייזרים, ובבוקר הם מפשירים אותה וממשיכים לחיות כרגיל.

:lol: WTF?

אגב גם לי יש לאגים אבל ב CS:S בזמן שאני משחק בלילה בסרבר מאנגליה...

100-120 פינג..למרות שזה נראה לי בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות חוץ מאקספון ואורנג' כל הספקיות האחרות מגבילות שיתוף קבצים.

אני מנוי NETVISION 013 וכבר כמעט חצי שנה שאני לא מנצל חצי מרוחב הפס שלי (2.5 מגה)

קבצים מ TL אני מוריד על 80 ק"ב מקסימום כמובן שנציג השירות לא יודע על מה אני מדבר והתשובה שלהם היא

"אנחנו לא מגבילים כלום " כן בטח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים

באמת כל ההורדות ביוטורנט בצבע אדום..

לא מוריד לי בכלל..

הכנסתי את הטורנט עם הכי הרבה זורעים להורדה ולא הוריד שום דבר

אני מדבר על TL..

מה עושים?

חייב להיות משהו שאפשר לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב... פשוט עצוב

פעם בב"ל הייתה החברה הכי טובה...

הכל טס !

עכשיו ... ירדה לפסים

כמו 012! והשאר...

לא, עם 012 אין מה להשוות, כשהתנתקתי מהם (הצלחתי להשתחרר מההתחייבות), ההורדות שלי היו על 1.0 קילובייט לשנייה, ביום ובלילה. בב''ל לפחות נותנים קצת להוריד, לפחות בלילה יש זרימה גם בטורנט ואפילו ב-emule.

כבר בסוף 2007 אמרתי שיש בעיה בב''ל, ואמרו שדיברתי שטויות: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301765.0

אבל זה שיש בעיה לתקשר עם הטראקר - זה חמור מאוד, פעם היה סיפור ל-012 עם TL, כשמלא לקוחות של 012 קיבלו באן ב-TL בגלל שהטראקר קיבל מהם נתונים בלתי תקינים והיה חשד שהספקית היא זו שהעבירה במכוון נתונים מזוייפים, גם על זה היתה כתבה ב-ynet.

צודקים

באמת כל ההורדות ביוטורנט בצבע אדום..

לא מוריד לי בכלל..

הכנסתי את הטורנט עם הכי הרבה זורעים להורדה ולא הוריד שום דבר

אני מדבר על TL..

מה עושים?

חייב להיות משהו שאפשר לעשות..

חכה ל-2 בלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, עם 012 אין מה להשוות, כשהתנתקתי מהם (הצלחתי להשתחרר מההתחייבות), ההורדות שלי היו על 1.0 קילובייט לשנייה, ביום ובלילה. בב''ל לפחות נותנים קצת להוריד, לפחות בלילה יש זרימה גם בטורנט ואפילו ב-emule.

כבר בסוף 2007 אמרתי שיש בעיה בב''ל, ואמרו שדיברתי שטויות: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301765.0

אבל זה שיש בעיה לתקשר עם הטראקר - זה חמור מאוד, פעם היה סיפור ל-012 עם TL, כשמלא לקוחות של 012 קיבלו באן ב-TL בגלל שהטראקר קיבל מהם נתונים בלתי תקינים והיה חשד שהספקית היא זו שהעבירה במכוון נתונים מזוייפים, גם על זה היתה כתבה ב-ynet.

חכה ל-2 בלילה

למה שאני יחכה ל-2 בלילה?

אני לא מדבר על מהירות הורדה איטית בשעות היום והצהריים..

אני מדבר על זה שאי אפשר לעדכן את הטראקר.. זאת אומרת אין בכלל אפשרות להוריד או להעלות קבצים.. זה לא קטע של מהירות איטית

בחיים לא היו לי בעיות כאלה של אי אפשר להוריד בכלל.. או להעלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...