עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום אחרי פניה לאמון הציבור , חזר אליי נציג של 014 ,

אני מחובר MPLS.

הוא טוען שהחסימות הם דרך הכבלים, ולא דרכם.

האם יש פה אנשים שמחוברים עם ספק אחר ו MPLS עם הכבלים.

ככה לפני שאני מטרטר את עצמי בשינוי לחייג לשם בדיקה (ויש לי בעיה שאני עם Linksys @ DD-WRT )

אגב, שאלה שעולה מהדיון הזה, האם לאקספון יש אפשרות חיבור ב MPLS ? (כלומר ללא חייגן דרך הכבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אחרי פניה לאמון הציבור , חזר אליי נציג של 014 ,

אני מחובר MPLS.

הוא טוען שהחסימות הם דרך הכבלים, ולא דרכם.

אחי שטויות של 014 , שלא יספרו לך סיפורים ..

חד וחלק 014 חוסמת פורטים/שרתים וכ'ו

לא יכול להיות שכמעט חצי מכותבי התגובות פה , יחסמו סתם ע"י הכבלים..?

אין לזה עילה אחי.

פשוט מאוד קמו להם 014 ועשו , בדיוק מה שעשו 013 חסימת התוכנה ביטורנט !!

רק תדע לך שברק 013 , בזמני שהייתי מחובר(לפני כ-3 שנים) נציג מקישרי לקוחות הודה בפני

שהם חוסמים את רוחב הפס , אתה קולט ?!

למה שאלתי לתת לשאר המשתמשים אפשרות גלישה וכו' , הרי לא כולם מורידם!

ואנחנו פשוט חונקים להם את רוחב הפס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעייה אם TL בשעות הבוקר נותן את כול הרוחב מ 12-עד 1 בלילה הקצב מת 100

לאחר אחד זה מתחיל לעלות 300-500

החיבור שלי 7000/700

מבחינת UP אין שום בעייה 80-85

היה לפי זה את החיבור באותה מהירות ואם חיבור גמייר לא היה לי שום בעייה

נראה לי שאני יחזור לגיימר

הוט+בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם 8מגה ובזק חוסמים אותי . גם לי יש TL ובזמן האחרון הורדתי דברים רק על 160 מקסימום. ובזמן היותר אחרון לא עובר את ה70. ואני צריך להוריד על מגה בית לשניה.

ניכנסתי להגדרות של הראוטר שלי פתחתי את כל הפורטים. הכל היה טוב ויפה למשך איזה שבועיים ואז אני בדקתי פורטים בUTORRENT פתאום הכל שוב סגור..

בזק חוסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיר אותי נציג של בב"ל שרצה לברר איך היה השירות שקיבלתי מנציגה אתמול שלא הספיקה לספר לי על המבצעים הנפלאים.

אמרתי שהיא נתנה לי שירות מצויין והכל ושאני בדיוק תיכננתי להתקשר אליהם, שאני רוצה להתנתק.

הוא שאל אותי למה, הסברתי לו.

הוא אמר "בב"ל היא הספקית היחידה שלא חוסמת שיתוף קבצים - אני הייתי בברק יאדה יאדה ועברתי לבב"ל בדיוק בגלל זה".

אמרתי לו שגם אני ככה, שהחלפתי ל018 ופתאום הכל טס - שאין לזה שום הסבר אחר חוץ מעניין אצלם ושאני מעוניין להתנתק.

הוא זרק די הרבה רפש ב018, אמר שאומנם המחירים שלהם ברצפה אבל שהם קטנים, לא מנוסים ולא איכותיים.

"מזל שהתחברתי בלי התחייבות" אמרתי לו.

הוא ביקש ת.ז וארבע ספרות אחרונות של כרטיס אשראי ואמר שהוא מנתק.

אמרתי לו שאני אעריך מאוד אם יעביר לגורמים מעליו שעניין החסימת שיתוף קבצים מאוד לא מוצא חן בעיניי ובעיניהם של עוד עשרות אנשים שאני מכיר בבב"ל ושהם עושים כרגע בדיוק מה שברק 013 עשו בזמנו.

ואז הוא אמר לי שהוא יעביר את זה ו"אני אומר לך משהו, בשושו ככה - אתה בתשתית של נכון? אם תעבור לבב"ל בתשתית כבלים של HOT ללא חייגן, לא יוכלו לחסום לך שום דבר כי אין דרך לעקוב אחרי הלקוח".

"לא תודה."

"טוב, ניתקתי אותך - מקווה שתחזור אלינו, יום נעים".

אחחחח איזה כיף, לא הייתי צריך אפילו להתקשר בשביל שינתקו אותי, הם התקשרו לבד.

זה כמו שאתה רוצה להיפרד מחברה שלך ולא יודע איך לעשות את זה ואז היא באה אלייך ואומרת "תראה, נראה לי שזה לא עובד" ואתה משחק אותה עצוב אבל בפנים אתה "פיו! חסכת לי טרחה!".

אני מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנוי של 018 ? אתה לא יכול להכנס לטראקר?

אני בבב"ל + כבלים

כרגע כל טורנט שאני מנסה להוריד (מTL וטראקרים אחרים) אני מקבל אחרי כמה שניות error

אולי אני יעשה להם שיחה קצרה, מעניין מה יש להם להגיד

עריכה:

מסתבר שכדי להתנתק צריך לשלם את מלוא הסכום שנותר למנוי, יש דרך שאפשר לבטל את זה בעקבות הנושא??? עוד מישהו עבר לאקספון וזה הסתדר לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד קטע ממש מוזר, ברגע שאני מפעיל את הביטטורנט, גם אם אני אסגור אותו אני לא מצליח להחזיק חיבור קבוע ל-PSN (הרשת של ה-PS3), צריך להתנתק ולהתחבר מחדש. כנראה ברגע שהם מזהים תעבורת ביטטורנט אתה עובר לרשימה מיוחדת עם ניתוב מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ביזיון מה שהולך.

עד שעה 14:30 היום הצלחתי להתחבר לכל הטראקרים ולהוריד במהירות של 400-450 (5 מגה).

עזבו את זה שזה לא המקסימום שאני אמור לקבל, אבל משעה 15:00-14:30 בערך, אני לא מצליח להתחבר לאף טראקר, לא TL, ולא טראקרים אחרים שהם כמובן אתרים סגורים ומהירים ושעובדים לי מצויין בשעות שבזק לא עושים הגבלה.

ברגע שנגמרת לי ההתחייבות מבזק בינלאומי אני טס משם לחברה כנראה חדשה אקספון או אורנג'.

בלתי נסבל ההגבלות האלה, מה גם שהם משקרים בפרצוף ואומרים שאין להם חלק בזה, ומאשימים את כל העולם ונותנים מיליון ואחת סיבות למה מצויינים ולא חוסמים ולא כלום הם מלכים גדולים פשוט זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה בעיה אצלי שאיכשהו כן קשורה לדיון:

אני מחובר לבזק בינלאומי עם תשתית בזק

יש לי יוזר בTORRENT-DAMAGE ומלפני שלושה ימים אני לא מצליח בכלל להיכנס לאתר אפילו. יש מצב שזה חסימה של הספק?

מישהו כן מצליח להיכנס לאתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את הבעיה עם האתר TD שלא הצלחתי להיכנס כשהייתי מחובר לבזק בינלאומי.

ועכשיו אני באקספון ואני יכול להיכנס בלי שום בעיה!

אגב אני לא יכולתי להיכנס לאתר במשך איזה חודש שתבין! עוד לפני שהייתה את המגבלה את ההורדה.

בכל מקרה לדעתי הספקית חוסמת את האתר וממש מוזר לי שדווקא לאתר הזה!

ואז הוא אמר לי שהוא יעביר את זה ו"אני אומר לך משהו, בשושו ככה - אתה בתשתית של נכון? אם תעבור לבב"ל בתשתית כבלים של HOT ללא חייגן, לא יוכלו לחסום לך שום דבר כי אין דרך לעקוב אחרי הלקוח".

"לא תודה."

"טוב, ניתקתי אותך - מקווה שתחזור אלינו, יום נעים".

אחחחח איזה כיף, לא הייתי צריך אפילו להתקשר בשביל שינתקו אותי, הם התקשרו לבד.

זה כמו שאתה רוצה להיפרד מחברה שלך ולא יודע איך לעשות את זה ואז היא באה אלייך ואומרת "תראה, נראה לי שזה לא עובד" ואתה משחק אותה עצוב אבל בפנים אתה "פיו! חסכת לי טרחה!".

אני מאושר.

כל משהו אמר לך זה בולשיט!

הייתי ואני עדיין ב HOT מחובר בלי חייגן ועדיין הייתה לי בעיה!

בקיצר כולם שם מחרטטים!

אל תאמינו להם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

מסתבר שכדי להתנתק צריך לשלם את מלוא הסכום שנותר למנוי, יש דרך שאפשר לבטל את זה בעקבות הנושא??? עוד מישהו עבר לאקספון וזה הסתדר לו?

לגבי התחייבות , אני כבר אכלתי מרורים עם 013 , הייתי מחוייב להם לפני 3 שנים.

ואז עברתי ל014 כי ברק חסמו שרתי ביטורנט , עכשיו 014 עושים את אותו התרגיל ..

אז למדתי כלל חשוב ותזכור אותו בחיים .. אף פעם אל תתחייב לאף חברה!

תשלם טיפה קצת יותר לא בשמים , אבל אם תרצה להתנתק מהם תוכל צי'ק צאק!

ללא אף בעיות . ככה אני עשיתי לא מתחייב לאף חברה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיחה ארוכה מאוד עם התמיכה הטכנית, ראיתי שיש יש כמה אנשים שכן מבינים עניין.

וכן מפחדים כאשר כתובת המייל שממנה מגיעה התלונה היא טיפה יותר רישמית מאשר או BEZEQINT

אז ככה, בדקנו חיבור לאחר ניתוק הראוטר, וחיבור ישיר עם היוזר שלי - עדיין חסום

נסינו יוזר - פתוח לחלוטין

ניסינו עוד יוזר שלהם - פתוח לחלוטין

ניסינו שות את היוזר שלי - איזה הפתעה !!! פתוח עם QOS מורגש של בערך 60 - 70 אחוז רוחב פס.

הבחור התעקש לנסות לחבר את ה Linksys@DD-WRT שלי עם חייגן L2TP שכמובן כשל,

החזיר אותי להיות ללא חייגן ועכשיו עובד טוב, פתוח , אבל בחרתי את הקובץ עם הכי הרבה SEED ועדיין לא הגעתי למעבר ל 85% אולי טיפה יותר.

השאלה אם הגיע השעה של הסרת החסימה? יש פה מישהו עם הכבלים + 014 שיש לו אפשרות לראות אם הוא מגיע לטרקר של TL ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, היום פתאום אני מצליח להתחבר.

יש דקות ספורות שהבעייה חוזרת אבל בעיקרון היום (ואני מדגיש רק היום) נראה שאו שההגבלה מוסרת בהדרגתיות או שמתקנים שם משהו, או שאני לא יודע מה.

אני רק יכול להגיד שאני יכול להתחבר לטראקר של ליץ', ולטראקרים אחרים, אבל אני ב-5 מגה ולא מצליח לעבור את ה-420, אבל זה גן עדן לעומת מה שהלך בחודשיים האחרונים שבשעות העומס לא מתחבר לאף טראקר ומוריד בקושי על 30 בטורנטים שיש לפי האתר בין 700 ל-3000 סידרים (משתנה מטורנט לטורנט) והחיבור שלי מצליח להתחבר רק למשהו כמו 5-6 סידרים וכמובן המהירות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...