עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 13 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

זה שכולם עושים את זה, לא אומר שזה חוקי לעשות את זה!

פשוט משתינים עלינו הלקוחות כי אנחנו כוח קטן, רק אם נעשה מעשה ונהפוך לכוח גדול, נוכל לשנות את ההחלטות האלה שתופסות אותנו בביצים.

עכשיו זה הגבלת מהירות, זה יכול להסתיים גם בחסימת הורדות בכלל וקביעת LIMIT מסויים של ג'יגה בחודש שלא יתנו לנו לעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נעבור לחברות אחרות שלא מגבילות, והמזל הוא שביינתים יש כאלה.

ההגבלות ייגמרו או ברגע שהתשתית תשתפר ותורחב, או שהלקוחות יהיו חכמים ולא יתחייבו ויישארו לאורך זמן אצל ספק מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספון ואורנג'.

אבל רוב הסיכויים שהן לא מגבילות כי זה שילוב של משתמש חדש + הן חברות חדשות. אז עדיין אין להם מספיק משתמשים ומספיק עומס כדי שתהיה להם סיבה טובה להגביל מהירויות וחיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספון ואורנג'.

אבל רוב הסיכויים שהן לא מגבילות כי זה שילוב של משתמש חדש + הן חברות חדשות. אז עדיין אין להם מספיק משתמשים ומספיק עומס כדי שתהיה להם סיבה טובה להגביל מהירויות וחיבורים.

הבנתי שלא רק עומס גורם לשיבוש התעבורה אלא גם הרווחיות, מכמה סיבות רוחב הפס לחו''ל הוא יקר מאוד, וצויין בכתבה של ynet שהמחיר שמשלמת ספקית על רוחב הפ''ס לחו''ל הוא גורם מכריע בנוגע להיותה של הספקית רווחית או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בב"ל לא חגגו מיליון לקוחות או משהו כזה ? איך זה יכול הליות לא ריווחי ? אם ההגיון העיסקי שלהם דפוק זה אז משהו אחר.

שיקחו אפילו תשלום גבוה יותר ויקנו יותר רוחב פס, אף אחד לא יבוא בטענות למחיר מעט גבוה יותר אך עם שירות ואספקה איכותיים. עובדה שלאקספון עוברים עכשיו לא רק בגלל המחיר (שנמוך עוד לפני שהתחיל ההגבלות של בב"ל) אלא בעיקר בגלל חוסר ההגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספון ואורנג'.

כן, טוב, תיארתי לעצמי שאתה מדבר עליהם.

חכה חודש-חודשיים.....

אין פה שום קסם, כל הספקיות בארץ מתחלקות על אותו רוחב פס לחו"ל. גם הם יגבילו משתמשים כבדים או שהם פשוט יפשטו רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל כולכם המצב נותר גרוע או שחלק מכם מרגיש שיפור ביומיים האחרונים?

תעדכנו

אצלי כרגע המצב כמו כבר במשך שנה וחצי שאני בבב''ל - בלילה, החל מ-2 בערך, המהירות היא מקסימלית, גם כשיש לי סידר אחד מהיר, אבל ביום, לפעמים גם עם סידרים שיש להם סידבוקס, אני לא מגיע ליותר מ- 30 קילו לשנייה.

בנוגע לתופעה המוזרה של השבועות האחרונים, של חוסר יכולת לתקשר עם הטראקר - כרגע אין לי טורנטים אדומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש שיפור. יש יותר ירוקים. לגבי המהירות לא כ"כ בדקתי אבל נראה לי שגם כאן יש שיפור (למשל בשעות היום כמעט לא הייתי מצליח לבצע UPLOAD ועכשיו זה בסדר).

בימים האחרונים יש שיפור אבל עדיין יש טורנטי אדומים ב TL.

הכון לעכשיו אני מוריד במהירות של 500+.

איך אתם מחוברים ? עם חייגן/ MPLS? איזה L2TP או PPTP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...