עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ארג, לי יש אבל שאר בני הבית מציקים לי.

טוב, כמובן שהייתי אידיוט וחשבתי שפשוט כיביתי את מרכיב הwireless של הרוטל ולא שהוא לא משמש אותי יותר כראוטר, יאי לי.

בינתיים אני מחובר ישירות לרוטאל והפעלתי שוב את הראוטר שלו, הכנסתי את הפרטים של אקספון והכל פנאן עכשיו.

בדיקה בספידטסט אגב מראה ISP:

כלומר, לא מופיע שם כלום xD

עכשיו אני בבעיה.

אני רוצה לעבוד דרך הD LINK וכאשר אני רוצה להתחבר הוא נותן לי סוגים שונים של חיבור, באיזה מהם לבחור?

DHCP - זה מה שהיה לי עם בב"ל, לפי די לינק זה מיועד בעיקר למודמים בכבלים. אופס?

PPPoE - ניסיתי, לא כ"כ עבד

PPTP

L2TP

Bigpond

כולם(חוץ מDHCP) הם Username/Password

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי לאקספון, עשיתי הכל לפי ההוראות שלהם(שזה, כלום - רק נתנו לי שם משתמש וסיסמא) ולפי ההוראות של התמיכה הטכנית של בזק(להכניס בROTAL 1025W את השם משתמש והסיסמא החדשים).

האינטרנט עובד, אבל אינ עדיין מקבל Timed Out מהטראקר של טורנט ליץ', כמו כן בבדיקת מהירות בSpeedTest, הISP שלי מופיע כBezeq Int Ltd.

WTF?

WTF2:

בטורנט מסויים (גם טורנטליץ') אני מעלה על המהירות המקסימלית שלי(דבר שהרבה זמן לא ראיתי) אבל שני טורנטים שאני מוריד עכשיו פשוט לא יורדים ומדווחים שהטראקר של טורנט ליץ' offline(timed out)

מה לעזאזל קורה כאן?

קראתי את כל הדיון שלכם , ו..

לאור המצב שגם אצלי ההורדות פשוט על הפנים , אני לא מגיע אפילו ל-100KB

האם אתה כבר מחובר ל018 אקספון?

איך ההורדות אצלך בשעות "צהוריים" "והערב" ? מגיע אצלך למקסימום?

מהו רוחב הפס שלך , שהתחברת ל018 ?

מרוצה ..? אשמח לקבל תשובה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר TL עסקינן...אני מאוד ממליץ על אורנג' כספקית חדשה בתחום ההורדות - לא חוסמים לי כלום והכל מתקתק כמו שצריך.

אני לא ארחיב כי זה לא המקום, אבל תלכו עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^http://www.018.co.il/internet_service.asp

מה נסגר?!?!?!? אני לא יכול להרויד עכשיו כלום מ TL, אני פשוט מקבל Access denied! :pissed:

כנ"ל אצלי...

וזה כבר כמה שבועות שהבעיות בבזק בינלאומי רק מחמירות..

אני מאוד מקווה שהם בכלל יודעים שיש כ"כ הרבה לקוחות עם בעיות, כי מהשיחות שלי איתם בתמיכה הטכנית - הכל אצלם תקין ועובד כמו שצריך, ובתכלס - ממש ממש לא.

אני כמעט ולא מצליח להתחבר לשום טראקר, ואם זה כן מתחבר, אני לא מצליח להתחבר ליותר מ-5 סידרים במקרה הכי הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם 33 ש"ח לחודש עכשיו באקספון.

רק לשם השוואה, שילמתי בערך 69 על אותה מהירות בבב"ל.

ושום timed out, מה שכמובן - כמו במקרה אז של ברק 013 מול - מוכיח שהבעיה הייתה הספקית בלבד.

הכל עובד פיקס.

הUpload טיפה נמוך, אבל אני כמעט בטוח שזה בגלל שאני פשוט עובד כרגע על טורנטים עם המון סידרים ומעט מאוד ליצ'רים(הייתי צריך "להשלים פערים" מאז שלא הצלחתי להוריד כלום).

תיקון: אני עובד כרגע על Upload של 20 לשנייה מתוך 30, שזה ממש לא רע בכלל יחסית לטורנטים עם כזה יחס מטורף של סידרים לליצ'רים.

אני מרוצה.

מרגיש כמו שהרגשתי שעברתי מברק לבזק - פתאום אני מקבל תמורה לאגרה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...