עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גבר נראה לך ?

אי אפשר לבטל סתם ככה , ואז להודיע לבזק "ביטלתי את עסיקה להת' "

למשל : אתה + החבר'ה אמורים לבטל בהסכמה יחד , את החוזה (עיסקה) שאתם עשיתם!

מה עוד שויזה לא מבטלת ככה סתם עיסקה שבוצע!

מה תגיד לויזה אני מבטל עיסקה כי ,

אני מקבל הורדה של 50KB במקום 600KB ?!

זה סוגיה קשה מאוד .

ממש לא, זה הכסף של אתה יכול לעשות איתו מה שבא לך. וממש לא מעניין את חברת האשרי אם יש לך חוזה איתם או לא, הם רק האמצעי תשלום. כל מה שצריך זה להתקשר אליהם לבקש לבטל, הם ישלח לך פקס שצריך למלא ולשלוח להם חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקבל חזרה כסף על חודשים קודמים מחברת האשראי לא תוכל. עם זאת, עקב תיקון שנכנס לאחרונה לחוק כרטיסי חיוב, באפשרותך להתקשר לחברת האשראי ולבקש לבטל את הוראת הקבע לנותן שירות מסוים. העניין יתבצע מיידית - כמו הוראת קבע בבנק. במקרה זה תהיה חשוף לתביעה של נותן השירות, ולא כדאי לעשות צעד זה לפני שאתה פונה אליהם בכתב ומתריע על העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקת ההוראת קבע יכולה להוביל (דיי מהר) להוצאת צו עיקול. ושם זה כבר הופך לממש לא נעים.

עדיף לשלם עד סוף ההתחייבות, אולי לנסות להוריד אותם למחיר חודשי יותר נמוך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, כל עוד לא עשית את זה באופן חד צדדי אלא הודעת להם על זה - בתור גוף פרטי (ולא ממשלתי) אין להם שום סמכות להפעיל עליך הוצאה לפועל.

הוצאה לפועל לא פועלת לפי רצונות של אנשים, אני לא יכול להחליט יום אחד שאתה חייב לי כסף ולהפעיל עליך הוצאה לפועל.

הם יכולים לתבוע אותך, אבל עד שלא יהיה פסק דין שקובע שאתה חייב לשלם להם - הוצאה לפועל לא תתייחס אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן במקרה של ביטול הוראת קבע לא ניתן לפתוח כנגד אדם תיק בהוצאה לפועל ללא פסיקה שיפוטית. תיק הוצאה לפועל ניתן לפתוח לפי פקודת המיסים (שזה כולל משום מה גם דוחות חנייה של ערייה, משטרה לא נכלל לדעתי), או במקרה וצ'ק שלך חזר מסיבה כלשהי (גם אם זה אדם פרטי), ייתכן וישנם עוד מקרים לא נפוצים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת אם בעיות המהירות הללו קורות לכם רק ב TL, ואולי גם באתרי טורנטים פרטיים אחרים, או גם בגלישה באתרי אינטרנט, זמן הורדות סרטוני וכו?

לי כבר כמה חודשים יש את הבעיה הזו, בערך בצהריים אתרי עובדים מעט לאט יותר מהרגיל, אבל מה שממש מורגש הוא הורדות משרתי FTP עם פורטים שונים, שיורדים מהמקסימום (כ 300 KB) לכמה KB בודדים, וזה קורה ביותר משרת אחד וברור שזה לא בעיה מכל אחד משרתי ה FTP הללו... המהירות שוב חוזרת לנורמלי ולמקסימום פחות או יותר, בשעת לילה מאוחרת, בערך 2 בלילה, עד 12 או 1 בצהריים, וכך זה חוזר.

אני מחובר כרגע עם 014 ותשתית ADSL . האם הבעיה הזו גם דומה לדעתכם לחסימת מהירות מ TL?

אני בכל מקרה כנראה אעבור לתשתית כבלים משום שבזק אומרים שיש בעיה לספק יותר מ 1.5מגה מהירות באיזור שאני נמצא עקב התשתית באיזור (דירה חדשה), למרות שבעבר הייתי גר ביישוב קרוב כמה קילומטרים מפה ולא היתה בעיה עם מהירות 2.5מגה.

אחרי שאעבור לכבלים אראה אם הבעיה נמשכת, ואם כן אז האם הגיווני לשער שהבעיה היא אצל הספק?

כרגע יש לי מכשיר אחד נתב/מודם, ומחשב אחד, אני לא יודע אם יכול להיות קשר ואם היה לי רק מודם, אם המהירות היתה נורמלית במשך כל שעות היממה, או שאין קשר?

אני רוצה לדעת אם הבעיה היא פשוט בספק שחוסם בשעות מסוימות, או אולי הגדרות אצלי? לדעת אם לנסות ספק אחר או לא.

ממש כרגע 13:30 טורנטים (ציבוריים) הפכו מכחול לאדום, אני משער שזה מסמל אי יכולת להתחבר לטראקר, הבעיה שמדברים עליה פה?

ואלו שעברו לאורנג או ל 018, האם בשעות הללו אין את הבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת אם בעיות המהירות הללו קורות לכם רק ב TL, ואולי גם באתרי טורנטים פרטיים אחרים, או גם בגלישה באתרי אינטרנט, זמן הורדות סרטוני וכו?

לי כבר כמה חודשים יש את הבעיה הזו, בערך בצהריים אתרי עובדים מעט לאט יותר מהרגיל, אבל מה שממש מורגש הוא הורדות משרתי FTP עם פורטים שונים, שיורדים מהמקסימום (כ 300 KB) לכמה KB בודדים, וזה קורה ביותר משרת אחד וברור שזה לא בעיה מכל אחד משרתי ה FTP הללו... המהירות שוב חוזרת לנורמלי ולמקסימום פחות או יותר, בשעת לילה מאוחרת, בערך 2 בלילה, עד 12 או 1 בצהריים, וכך זה חוזר.

אני מחובר כרגע עם 014 ותשתית ADSL . האם הבעיה הזו גם דומה לדעתכם לחסימת מהירות מ TL?

אני בכל מקרה כנראה אעבור לתשתית כבלים משום שבזק אומרים שיש בעיה לספק יותר מ 1.5מגה מהירות באיזור שאני נמצא עקב התשתית באיזור (דירה חדשה), למרות שבעבר הייתי גר ביישוב קרוב כמה קילומטרים מפה ולא היתה בעיה עם מהירות 2.5מגה.

אחרי שאעבור לכבלים אראה אם הבעיה נמשכת, ואם כן אז האם הגיווני לשער שהבעיה היא אצל הספק?

כרגע יש לי מכשיר אחד נתב/מודם, ומחשב אחד, אני לא יודע אם יכול להיות קשר ואם היה לי רק מודם, אם המהירות היתה נורמלית במשך כל שעות היממה, או שאין קשר?

אני רוצה לדעת אם הבעיה היא פשוט בספק שחוסם בשעות מסוימות, או אולי הגדרות אצלי? לדעת אם לנסות ספק אחר או לא.

ממש כרגע 13:30 טורנטים (ציבוריים) הפכו מכחול לאדום, אני משער שזה מסמל אי יכולת להתחבר לטראקר, הבעיה שמדברים עליה פה?

ואלו שעברו לאורנג או ל 018, האם בשעות הללו אין את הבעיה הזו?

בקצרה - כן בשעות העומס בינלאומי חוסמת גישה לטראקרים, וכן זה לא רק TL זה גם אתרים סגורים אחרים, ולשאלתך לגבי אורנג', בשעות האלה אין שום הגבלה אנחנו רק מקווים שזה יישאר ככה כי כרגע מקבלים את כל המהירות ולא משנה באיזה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייאשתי מבבנ''ל, ביום ראשון אני אתקשר לבדוק אם ההתחייבות שלי אליהם נגמרה.

לצערי אורנג' יקרים מדי בשבילי וכן אני אצטרך להתפשר על אקספון, חברה שלא שמעתי עליה עד היום. :-X

מי שמחובר לאקספון מרוצה בינתיים מהשירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספון זו חברת בת של בינלאומי.

חבר שהיה מחובר אליהם לשבוע לניסיון (אחרי שגם הוא סבל מבזק בינלאומי), עשה בדיקות וראה שאלה הם אותם שרתים לחו"ל ורוב השרתים שבהם משתמשת החברה (אקספון) הם השרתים של בינלאומי, ככה שלא רחוק היום שהבעיות של יגיעו גם לאקספון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמתחבר דרך 012 ומקבל חרא של שירות גם כן? אומנם אין לי בעיה של timeout ב TL אבל זה מוריד על אולי קילו בייט אחד לשניה ברגעים הבודדים שזה מוכן להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שהיה מחובר אליהם לשבוע לניסיון (אחרי שגם הוא סבל מבזק בינלאומי), עשה בדיקות וראה שאלה הם אותם שרתים לחו"ל ורוב השרתים שבהם משתמשת החברה (אקספון) הם השרתים של בינלאומי, ככה שלא רחוק היום שהבעיות של יגיעו גם לאקספון.

018 חברת בת של -בנלאומי?!

למה להם להיות חברת בת ? נשמע לי הזוי לגמרי!

הרי הם מתחרים של כל הספקיות... מה הרעיון להיות חברת בת ?!

איזה בדיקות חבר שלך עשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא חברה בת שלהם, הם לא קושרים אליהם בכלל מבחינת מבנה

לפי הדיווחים הם קונים מהם רוחב פס, אבל מן הסתם בינלאומי לא עושה מניפולציות ועיצוב על רוחב פס שלא שייך לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...