עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

יש לי + בב"ל ואין לי בעיות במהירות בTL. לפעמים יש בעייה של TIMEOUT אבל זה לא משהו רציני, רוב הזמן הכל טוב. מה שכן הפריע לי בזמן האחרון זה שפשוט אי אפשר להוריד את הקובץ של הטורנט, וזה פשוט משגע, לא יודע אם זה בעייה באתר או בעייה אצל הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקשרתי לבדוק עד מתי ההתחייבות, היא נגמרת מחרתיים.

ביקשתי להנתק עקב חסימה במהלך היום --> צירפו תמיכה טכנית.

פה זה הפך להיות מצחיק.

קודם כל, כמובן שהם לא שום חסימה. אהא.

דבר שני, אמרתי ש-RAPID SHARE ו-P2P לא עובדים בעליל --> אין תמיכה.

אמרתי אוקי, אז אני מתנתק, אז הוא שאל "אני לא מבין, יש תקלה?" אמרתי כן! אין RAPID SHARE ואין P2P, אז הוא אמר -- סבבה, אין תקלה

חח

בקיצור, אני נותן להם עוד כמה ימים בשביל הסר ספק, כמו שאני מכיר אותם, או שמחר הם יתקשרו ויציעו GAMER או שהם יורידו את החסימה זמנית.

מקסימום נשאר לעוד חודש ונראה.

מצחיקים הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בזק + בב"ל ואין לי בעיות במהירות בTL. לפעמים יש בעייה של TIMEOUT אבל זה לא משהו רציני, רוב הזמן הכל טוב. מה שכן הפריע לי בזמן האחרון זה שפשוט אי אפשר להוריד את הקובץ של הטורנט, וזה פשוט משגע, לא יודע אם זה בעייה באתר או בעייה אצל הספק.

קורה לי אבל רק שאני בחייגן. כרגע אני חיבור בלי חייגן אז זה ישר נפתח, אבל עם חייגן כשאני מנסה לפתוח טורנטים בליץ', או שאני מקבל UNABLE TO OPEN , או שאני יכול לחכות 5-6 דקות עד שהקובץ רק ייפתח בתוכנה.[br]פורסם בתאריך: 17.03.2009 בשעה 20:04:23

יאללה אנשים התנתקות המונית זה רק מה שיעורר שם מישהו בבזק בינלאומי.

הרי אם נבכה כאן ונשאיר את זה רק בגדר השוואת בעיות זה לא ייפתר, צריך להתנתק לעבור לספק אחר.

ברגע שתיגמר לי ההתחייבות אני טס מבזק, שמעתי דברים חיוביים גם על אורנג' וגם על אקספון, הם ביינתים לא מגבילים ואני גם מקווה שהם לא ידגלו בשיטה המחורבנת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם הגיע השעה של הסרת החסימה? יש פה מישהו עם הכבלים + 014 שיש לו אפשרות לראות אם הוא מגיע לטרקר של TL ?

אני עדיין חסום, ולא רק בTL

יש משהו לעשות עם אמון הציבור ? אם נשלח עוד תלונות זה יעזור ?

אגב מישהו יכול לספר לי איך זה עובד עם אקספון ? אפשרי להתחבר דרכם במידה ועוד לא התנתקתי מבזק כדי לבדוק אם הבעיה נפתרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה טכנית אתה יודע שאין שום בעייה להיות מחובר לשתי ספקיות.

להתחבר לזמן מאוד קצר לאקספון לא כזה מומלץ, למי יש כח לפרוצדורה וגם אצלם צוות השימור בטח מציקני.

אם אין לך התחייבות בבב"ל וגם ככה חשבת אולי לעבור, אז כן כדאי לך לשקול את האפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TRACKER כל הזמן OFFLINE. התופעה עדיין קיימת.

ולהודעה מעלי, אין לזה שום לדירוג שלך - וכמו שכבר נאמר על האדמין, תעזבו את הדיונים על האתר עצמו, זה לא במקום. תשמרו את הדיון על הבעיות שלנו עם .

אין לי כוח להתחיל עם פרוקיס, אוף.

אני מתאר לעצמי ששוב בלילה זה יפתח, אז אני אתן לזה לרוץ - גועלי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה:

1. אתמול בערב נשברתי לגמרי כי לא הצלחתי להתחבר לשום TRACKER. התקשרתי וביקשתי להתנתק ( ההתחייבות נגמרת מחרתיים ).

העלו אותי לשיחת ועידה עם נציג טכני, שביקש להבין את התקלה, במילים פשוטות, אין תקלה - כי זה לא נתמך על ידיהם. ( זה היה ברור לי מראש ).

שעתיים אחרי השיחה שלי איתם, נראה שזה משתפר (למרות שזה כבר היה 11 בלילה, אז אולי זה כבר אחרי שעות החסימה ).

לעכשיו, ב-12 בבוקר, עדיין הכל נראה בסדר.

2. עכשיו התקשרו אלי מקשרי שימור לקוחות - הוא טען ( ותאמת, האמנתי לו ) שאין לו מושג על חסימה שכזאת, שיכנעתי אותו לתת לי את אותו המחיר שיש לי עכשיו רק ללא התחייבות לשנה. כמו כן, הוא ביקש את הט'רדים פה (כי הוא לא האמין שיש הרבה אנשים).

אני באמת חושב שזה יסתדר, אם לא... חפיף, נעבור.

אם אתם רוצים לנסות את מזלכם עם אותו האיש (הוא גם ביקש ממני לעדכן אותו במקרה ואני מתנתק כי זה לא מסתדר ) אז תבקשו את גיא מקשרי לקוחות.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פנה אליי איזה מנהל סXXX מבזק בינלאומי שוב ניסה לחזור על עצמו שהוא כמייצג של החברה

הם אינם חוסמים פורטים ולא עושים שום Traffic Shaping

עכשיו המצחיק זה שאין לו מושג על מה הוא מדבר, ובאיזה שהוא שלב בשיחה מרוב תסכול הוא התחיל לצעוק עליי.

ואז התחיל להיות מעניין, צעקתי עליו כמו ילד קטן ו"הושבתי אותו בפינה" ... אין להם מושג מה אנשי ההנדסה אצלם מבצעים ברשת.

נכון לעכשיו, עדיין חסום ללא גישה לשום טראקר גדול כולל TL.

הדבר היחיד שהם מציעים זה את חבילת הגיימר כ"מוצר" שלהם. ואומרים - "רוצה פתוח שלם , לא רוצה תסבול.

מחר יתקשר עוד איזה סתום לעשות שוב בדיקות מטומטמות ... אוף ממש מציק לי כל הסיפור הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לגבי הבעיה אצלי באתר TD.

הבעיה שלי היא שהאתר לא עולה לי בכלל.

התקשרתי לנציג תמיכה ועשינו כמה בדיקות, לבסוף הצלחתי להיכנס אבל רק בעזרת כניסה לאתר של פרוקסי אנונימי ודרך שם להיכנס ל-TD.

הוא אמר לי לפנות במייל לצוות תמיכה שלהם שם שמתעסק בזה ורשמתי להם את הבעיה וזה מה שהם ענו לי במייל:

"לא אנחנו חוסמים את האתר אלא בעלי האתר. פנינו אליהם מספר פעמים בעבר והם לא מוכנים באופן חד משמעי להסיר את החסימה שנגרמה לטענתם בשל "צ'יטים" שכביכול נגרמו בכתובות IP שלנו. ניסינו לשכנע אותם אך ללא הצלחה."

נשמע שקרי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא שקרי, זה לא הטראקר הראשון שחוסם כניסת ישראלים לאתר שלו. האתר הפופולרי הנוסף הוא Torrentbytes.

האתרים הללו חוסמים עוד ספקיות ברחבי העולם בנוסף לישראל שמספר הגולשים דרכם זיופים בחשבון באופון חריג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...