תוכן Milford Cubicle - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Milford Cubicle

מנהל ראשי
 • מספר הודעות

  16,414
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  26

כל דבר שפורסם על-ידי Milford Cubicle

 1. המעבד אומנם פרה-היסטורי אבל הוא בגבול הסביר לטעמי. כרטיס המסך לא רלוונטי ואם אתה רוצה להצליח להפעיל משחק כלשהו שדרישות המינימום שלו הן X אז אתה חייב שיהיה לך לכל הפחות X, זה העולם.. כמו כן לא ראיתי שציינת כמה זיכרון יש לך - גם פה יכול להיות שאתה נמצא עם משהו שתוקע אותך עמוק באדמה (4GB?), אם אין לך לפחות 8GB אז כל ניסיון להציל פה משהו יהיה מיותר.
 2. בכלל לא בטוח... ההגדרה "פרטי" לא אומרת אוטומטית שהוא טוב יותר מ"לא פרטי", זה לא שה-c6 הוא איזה מפלצת. לדעתי הראוטר שתקבל מסלקום יהיה אפילו יותר טוב..
 3. הרשת נשארת בדיוק אותו דבר... הרשת היא רשת רגילה, לא מעניין אותה מי תשתית האינטרנט שמתחברת לתוכה. פשוט במקום ההוטבוקס+ראוטר שיש לך עכשיו יהיה לך את הראוטר של סלקום (או שאתה יכול לבקש מהם רק מתאים סיב שיחליף את ההוטבוס ולהמשיך להשתמש בראוטר הפרטי שלך). האידיאל מבחינתך הוא שהנקודה שבה הסיב יוצא תהיה בחדר 1 ואז לא תצטרך לשנות כלום. אם זה לא יהיה המצב אז פשוט תעביר את הראוטר לנקודה שבה יתקינו לך את הנקודה של הסיב.
 4. ושוב לא ברור מה אתה רוצה. אין מחשב מושלם, אפילו במחשבים שנחשבים הכי טובים בשוק (ועם מחירים בהתאם) תהיה עמודת "חסרונות" בביקורות. אגב מצחיק שאתה מדבר על חיי סוללה כחיסרון כשבצילום המסך שלך זה מופיע כיתרון.....
 5. כן כי ידוע שהדירוג של אנשים אקראיים על מחשבים ניידים הוא מאוד מקצועי ומייצג... 🙄 מה גם שהוא במילא דירוג טוב מאוד עם ציון 4 מתוך 5 אז מה בדיוק אתה רוצה לא הבנתי?
 6. ומה כתוב בהודעה? ..... לא עשיתי שום דבר מיוחד, ממיר סיב מחובר לראוטר שלי, ראוטר מוגדר ב pppoe עם שם וסיסמה שהם שלחו לי, וזהו. מי עשה לך את ההתקנה? הוא לא היה אמור ללכת עד שיש לך אינטרנט עובד...
 7. אני מבין שיש לך בעיה קשה בהבנת הנקרא, אבל אני במצב רוח טוב אז אני אסביר לך שוב לאט יותר, כדי שאולי הפעם תבין: כשאפל הוציאה את ה-M1 לפני כמעט שנה וחצי, הביצועים שלהם היו "לא מהעולם הזה" - טובים יותר בסדרי גודל מכל מה שהיה לאינטל להציע, ובחלקיק מצריכת החשמל. כמו שאמרתי בתגובה הקודמת שאתה הגבת לה בזילזול אופייני אך מביך, לקח לאינטל בערך שנה (למעשה שנה וחצי) כדי להשוות את הביצועים - בדיוק כמו שהגרפים שלך שאספת בפינצטה מראים - וגם זה, כאמור, בדיוק כמו שאמרתי - תוך כדי צריכת חשמל גבוהה יותר פי 4 בערך אם לא יותר. זאת היתה כל התגובה שלי, לא יותר ולא פחות, ועובדתית היא נכונה לחלוטין - כמו שאמרתי, אחרי בערך שנה מאז יציאת ה-M1 של אפל, אינטל הצליחה להשוות (בערך) את הביצועים אבל במחיר של צריכת חשמל גבוהה יותר באופן קיצוני. אז מי שלא מחובר למציאות זה כנראה אתה, ומי שחולה בפאנבואיזם זה כנראה מי שגם יכולת הבנת הנקרא שלו בדיון הזה לוקה בחסר אגב, ההשוואה שלך בין CPU ל-GPU מראה בדיוק כמה אתה "מבין" מי מדבר על 3090 בכלל? דיברנו על ה-M1 מול המעבדים של אינטל. כרטיס המסך של NVIDIA לא קשור לדיון הזה בשום צורה.
 8. זכית.. גם בבזק וגם בהוט כבר קרה לי שהיו תקלות בתשתית ולקח מעל שבוע להביא טכנאי ולתקן אותן, אם בכלל..
 9. אפשרי, אבל למיטב זכרוני זה עולה כסף - צריך לקנות ממיר סיב, ואולי אפילו לשלם בכל מקרה על הראוטר.. לא זוכר בדיוק. תשאל אותם. בסלקום עם תשתית בזק (שוק סיטונאי) זה אפשרי בחינם, גם לא שילמתי על ראוטר וגם קיבלתי את ממיר הסיב בחינם.
 10. עדיין לא ברור על מה אתה מדבר. אפילו בתוכנות שלא הותאמו ל-ARM ופועלות על אימולטור (!) הביצועים היו טובים יותר מהביצועים של המעבד המקביל של אינטל, שזה פשוט אבסורד.. מה גם שברור שזההתאמות זה רק עניין של זמן
 11. לא ברור על מה אתה מדבר. המעבדים החדשים של אפל הם חד משמעית כל מה שאפל הבטיחה, והביצועים שלהם הם כן "לא מהעולם הזה". לקח לאינטל שנה להשוות בערך את הביצועים ל-M1, והם עושים את זה ב..כמה יותר צריכת חשמל? פי 2? פי 4?
 12. חבל שאנשים נזכרים לגבות את המידע שלהם (כונן 2TB כמו שלך נוסף לגיבוי עולה כמו מגש פיצה משפחתית) רק כשזה כבר מאוחר מדיי.. למזלך הכונן עדיין בערך מגיב ולא מת לגמרי, תכבה את המחשב ואל תשתמש אפילו דקה נוספת בכונן הזה לפני שיש לך כונן חלופי להעתיק אליו את הקבצים החשובים. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות עכשיו לכונן זה defrag.
 13. אם עברת ל-LG ז"ל אחרי אותו "ניסיון מר" זה רק מוכיח כמה שהוא ישן ולא רלוונטי לכלום ושום דבר. סדרת ה-S22 הם הטלפונים הכי טובים שיש היום באנדרואיד בלי שום שאלה בכלל. הפיקסל נחמד וסוף סוף גוגל לפחות מנסים לעשות טלפון נורמלי לשם שינוי, אבל בהשוואה לגלקסי הוא לא באמת רלוונטי.
 14. משעמם לך? תביא ציוד נורמלי של 1Gb/s וגם תוריד את החבילה שלך בבזק מ-2.5G ל-1G. עבור כל מה שכתבת שיש לך, גם 1Gb/s זה overkill.
 15. הם מחברים לנקודה הכי קרובה לארון בחוץ. הוא אמר שבדרך כלל מדובר בסלון. (מתי בפעם האחרונה נכנסת לבית והחדר הראשון שראית מולך היה משהו אחר מאשר הסלון?)
 16. הועד יכול לפנות למי שהוא רוצה, אבל זה לא תלוי בו. זה תלוי בקצב הפריסה של החברות והרצון שלהן. הועד רק צריך לאשר (חוץ מאשר לבזק שיכולה לפעול (ופועלת) בלי אישור של הועד), אחרי שהחברה החליטה לחבר אתכם.. לעניין, כל תשתית של כל חברה תהיה טובה בעשרות מונים (ליטרלי) מהבדיחה שיש לך עכשיו ובמחיר מאוד דומה. אם אתה משלם היום נניח 100 שקל על 85/3, ואתה יכול לשלם 130 שקל ולקבל 1,000/100 (!!!!) - צריכה להיות סיבה מאוד מאוד מאוד רצינית (וכנראה מטופשת מאוד) בשביל לא ללכת על זה - גם אם תהיה לך עלות התקנה חד פעמית של 500 שקל. לגבי עלויות ההתקנה באמת, בזמנו בפרטנר ההתקנה היתה בחינם, אולי עדיין. כנ"ל גם בסלקום על גבי התשתית של בזק (שוק סיטונאי). לגבי קצב החיבור בארץ ומי יש יותר סיכוי שיהיה זמין אצלך - רוב הסיכויים שיש לך בזק - שהם שולטים היום באחוז הפריסה בין היתר בגלל העובדה שהם (ורק הם) לא צריכים אישור של אף אחד בשביל לחבר את הבניין, בזמן ששאר החברות נדרשות לקבל אישור כתוב מראש מהועד. אתה יכול להיכנס לאתר של כל אחת מהחברות האלה, להכניס את הכתובת שלך ולראות אם התשתית שלהן כבר זמינה אצלך.
 17. שום דבר לא קשור. אני קניתי לפני 10 שנים אוטו ב-150 אלף שקל, היום הוא שווה 30 אלף שקל. לפי הגישה שלך היתה אינפלציה שלילית מטורפת בעשור האחרון!
 18. עליית מחירי הדיור זאת ממש לא אינפלציה. זאת פשוט עליית מחירים בגלל היצע וביקוש (הביקוש גדל וההיצע מקובע).
 19. בדיוק, והחישוב הזה יכול לעבוד על הכל. מה שבעצם קרה פה זה שניסית לחסוך ריבית X (נניח 3%) במשכנתא, אבל בינתיים הדירה שחיכית לה עלתה בתשואה Y גבוהה יותר (נניח... 50% ), אז כמובן שהפסדת. אז אותו דבר בקניה של מחשב. אם תשלם בתשלומים ובריבית של 3% נניח, ובינתיים את הכסף ששמרת אצלך למשך 3 שנים תשקיע במקום שמחזיר לך לדוגמה 10% תשואה בשנה - בתום 3 השנים יהיה לך הרבה יותר כסף (וגם את המחשב כמובן) מאשר אם פשוט היית קונה את המחשב במזומן לפני 3 שנים.
 20. אה, הוא כתב שיש לו גם נייח וגם נייד ו-"המחשב שאקנה יחליף את המחשב הנייד"... אז מה, הוא ישאר בלי נייד בכלל? לא מרגיש לי מעשה חכם.. נייד תמיד יכול לשבת על השולחן בבית על תקן "נייח". נייח לא יכול להיות הפוך.
×
 • צור חדש...