עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

ביומיים האחרונים הטרקרים של Torrentleech לא עובדים לי...

אני עם כבלים ובזק בינ"ל. משתמש ב-uTorrent. שום דבר לא השתנה בהגדרות.

ה-utorrent לא מצליח לתקשר עם הטרקרים של TL משום מה (האתר שלהם עובד לי ואני יכול להוריד טורנטים).

זה רק אצלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז למישהו יש הזמנה בשבילי?

(ההודעה שלך נמחקה, עם כל שאר מה שהיה כתוב בה)

קרא בבקשה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=182891.0

להבא קרא בבקשה את חוקי הפורום.

למען הסר ספק:

הדיון יישאר פתוח, כי הוא על גבול החוקיות, אבל אף אחד לא יידבר כאן על הזמנות לטראקרים פרטיים

ולא יזכיר במפורש שום פרט שקשור לדברים האלה.

רוצים לדבר על שייפינג של ספקיות, לשאול משתמשים אחרים האם הם חווים בעיות דומות? אין שום בעיה.

אם הדיון יגלוש מעבר לזה, הוא ייסגר ויחולקו אזהרות ויותר מזה למשתמשים הרלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני לא חושב שיש טעם לדווח על מה קורה בספקיות אחרות, לדעתי הבעיה שהרוב מדברים עליה כאן היא בבזק בין לאומי ורק ביומיים שלושה האחרונים

בעיקר מול TL ופחות מול טראקרים אחרים.

אישית מה שקורה אצלי זה כזה דבר-

אני מחובר לבזק בין לאומי (014) + כבלים ללא חייגן, חבילת 7/700

TL:

אדום, אבל מתחבר לפעמים אם אני מתעקש ומנסה לעדכן סטטוס שרת מדי פעם - וגם אז זה זמני, אני צובר peers ואחרי כמה דקות החיבור שוב מת.

(אבל אני עדיין מוריד מה- peers שהספקתי לצבור למרות שזה מנותק מהטראקר)

וגם אז זה גם מוריד במהירות שהיא רק סבירה (לא מקסימלית, אבל סבירה, משהו כמו 300-400 במקום 870 לטורנטים פופולריים)

טראקרים פרטיים אחרים: (למשל HDBITS)

מתחבר (ירוק), מוריד ב 500-600 (סביר מאוד, אבל עדיין לא המקסימום)

אבל לא מעלה כמעט כלום - העלאה על 10 קב"ש בקושי (במצב תקין זה עומד על 60-70 לפחות, ובמקסימום 87)

אלא אם כן אני מעלה למשתמשים שגם הם מבזק בין לאומי ובמקרה באותו טראקר - ואז זה טס, אבל נדיר שזה קורה.

אני לא חושב שיש ספקיות אחרות ששווה לעבור אליהן עכשיו, כל הגדולות עושות שייפינג לדעתי, ו 014 היא הרע במיעוטו.

ובקשר לקטנות \ חדשות (אקספון אורנג' וכו') אני בטוח שהכל יעבוד יופי בהתחלה, אבל אני לא רוצה לקחת צ'אנס לגבי מה יהיה קצת אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין הרבה מה לעשות בנושא אם מדובר על האטה מכוונת של הרשתות...אי אפשר להצמיד להם אקדח לראש וגם אף אחד לא יתבע אותם על זה שהם לא נותנים לך את המהירות שהם הבטיחו...זה פשוט הולך להיות עוד אחד מן הדברים האלו שאומרים תמיד "אה נו טוב נספוג גם את זה ונסתדר איכשהו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי לב שהעיקר לאתרים פרטיים הם הבעיה, הכוונה שזה לא מתחבר ל PEERS והכל אדום.

אבל לדוגמא אם מישהו ינסה להוריד מאתר ציבורי כמו BTJUNKY אז.. לא יהיו בעות של חיבור אלא בעיקר מהירות נמוכה

(אצלי זה נע בערך על 50 K לשנייה)

אז.. החלק הזה ממש מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טראקרים פרטיים רבים משתמשים בפורט 2710 לתקשורת איתם, אם הספקית מתעדפת פורט זה במקום נמוך מאוד, מקבלים time out מול הטראקר. טראקרים ציבוריים רבים משתמשים בפורט 80, אותו הספקית אינה יכולה לתעדף נמוך מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...