עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה זיון שכל, אני חסום לפרקים כל הזמן - בצהריים לא יכלתי להתחבר, עכשיו אני מתחבר מצויין.

זה עושים שטויות - או שהחיבור מבזק הלאה מפשל אפשהו.

אבל מכיוון שזה קורה לי רק! לטראקטרים, אני מתאר לעצמי שזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הוא לא עולה כבר כחצי שנה.

הם חוסמים טווח כתובות IP. הכתובת IP שלי מתחילה ב79 יש עוד סוג... אולי החלפת היום IP...

עריכה:

דבר מוזר, אני מצליח להיכנס לאתר אבל פינגים לא מגיעים.

95455956.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי היום עם נציגים של בב"ל שכמובן הכחישו הכל

שאלתי אותם האם יבטלו לי את הקנס על התנתקות במידה והכל יעבוד עם ספק אחר, וכמובן שלא :pissed:

זה ממש לא נשמע לי הגיוני!!!! :pissed: :pissed: יש מישהו שהצליח להשתחרר מהקנס הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי היום עם נציגים של בב"ל שכמובן הכחישו הכל

שאלתי אותם האם יבטלו לי את הקנס על התנתקות במידה והכל יעבוד עם ספק אחר, וכמובן שלא :pissed:

זה ממש לא נשמע לי הגיוני!!!! :pissed: :pissed: יש מישהו להשתחרר מהקנס הזה?

תתקשר לחברת הויזה תבטל את החיוב הקבוע ותודיע להם בפקס ובטלפון, אני בספק אם הם יתבעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

012 עד היום שולחים לי כל חודש חשבונית על ה"חוב" כביכול שיש לה אצלם בגלל ה"קנס" הזה, אחרי שבמשך 3 חודשים הם לא הצליחו לפתור לי את הבעיות בגלישה (פורטים חסומים בתוכנת מצלמות אבטחה) והאינטרנט היה חסר שימוש, אז אמרתי להם שלום וביטלתי את ההרשאה בכרטיס אשראי.

אין לי מושג למה הם עושים את זה, כי הודעתי להם כמה וכמה פעמים שאני מתנתק ולא מתכוון לשלם להם שום קנס, בשלב מסויים הם אפילו הסכימו לזה, אבל אחרי כמה חודשים כנראה מישהו שם התחרט ופתאום התחלתי לקבל מהם כל חודש חשבונית על כמה מאות שקלים שהם משום מה חולמים שאני אשלם להם...

שיהנו, מה אני אגיד לכם..

אותי זה מצחיק לראות מעטפה צהובה בתיבה כל חודש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שלא תתעלם לחלוטין ממכתבי ה"חוב" הנשלחים אליך. יום אחד הם פשוט יעבירו את העניין למשרד עו"ד דין שהם עובדים איתו, ותתחיל לקבל אזהרות לפני תביעה משפטית בגובה ה"חוב" ובתוספת מכובדת של הוצאות גבייה.

תכתוב ל-012 בחזרה מכתב, אם אפשר שיהיה חתום ע"י עו"ד (אם אתה מכיר מישהו, אל תלך במיוחד), בו תפרט את השתלשלות העניינים ותסביר מדוע אתה לא חייב להם שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לחברת הויזה תבטל את החיוב הקבוע ותודיע להם בפקס ובטלפון, אני בספק אם הם יתבעו.

גבר נראה לך ?

אי אפשר לבטל סתם ככה , ואז להודיע לבזק "ביטלתי את עסיקה להת' "

למשל : אתה + החבר'ה אמורים לבטל בהסכמה יחד , את החוזה (עיסקה) שאתם עשיתם!

מה עוד שויזה לא מבטלת ככה סתם עיסקה שבוצע!

מה תגיד לויזה אני מבטל עיסקה כי ,

אני מקבל הורדה של 50KB במקום 600KB ?!

זה סוגיה קשה מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...