Dual Core Vs. Quad Core for gaming - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dual Core Vs. Quad Core for gaming

gman_il

Recommended Posts

צודק, יש מספיק אחרים שלא מכירים / יודעים איך להשתמש בזה שאפשר להתעלל בהם.

להתעלל?! אני לא יודע מה קורה עם המעבד שלך, אך אצלי עם P4 נורטווד 3GHZ העניינים פה זזים יופי... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להתעלל?! אני לא יודע מה קורה עם המעבד שלך, אך אצלי עם P4 נורטווד 3GHZ העניינים פה זזים יופי... :silly:

גם מסוקים זזים יופי עד ששני מסוקים מתנגשים בגלל טעות אנוש, הגזמה, חוסר תשומת לב, התעלמות מכללי ביטחון, חוסר אחריות על חיי הנוסעים.

בדיוק אותו דבר עם אתרים ודפדפנים רק ששם יש יותר תאונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

לפי איך שזה נראה, אם אתה הולך לשחק ברזולציה של 1920 על 1200 או יותר, אין שום חשיבות למעבד כמעט כיום!!

בקיצור מה שתמיד אמרנו

עבור משחקים לא צריך מעבד חזק, רק צריך כרטיס מסך טוב.

ומרובעי ליבות לא מנוצלים בכלל כיום.

מצער אבל נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומרובעי ליבות לא מנוצלים בכלל כיום...

כדאי לשים לב להכרזה של NVIDIA על 11 (לאחר שהתברר ש 10 מעבר לשיפור הגרפי עובד לאט יותר)

שבו אחד השינויים המרכזיים הוא תמיכה במעבדים מרובי ליבות (לא 2 / 4 אלא כללית מרובי ליבות),

כך שכך מפתחי המשחקים יוכלו לבצע אופטיציזיה בקוד ללא מאמץ כמעט מה שבסופו של יום יציג ביצועים משופרים משמעותית.

שוב, כדאי לשים מה ה TREND החדש ומה הכיוון בשוק לפני שרוכשים מערכת חדשה

או ספיציפית לדיון כאן - כרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חוסם פרסומות פה באתר

מפעיל אותו עם FIREFOX3

פותח איזה עשרים TABS בו זמנית

ומעבד X2 די ישן

והכל טס

נראה לי לא משהו לא בסדר אצלך במחשב או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלא איכפת לכם שאני מתערב (בכל זאת אני פותח הת'רד המהולל הזה) אבל יש לי הרגשה (לא יודע אולי זה רק אני :) ) הדיון "קצת" סטה.

אני יכול להגיד לכם מה אני לוקח מפה:

א. לא כדאי לצפות באתר הזה בהרבה פתוחים במקביל :):)

ב. אני כנראה אלך על מרובע ליבות , ההפרשים בין הביצועים נכון להיום לא מצדיקים את העובדה להישאר עם כפול ליבות ולא לצעוד קדימה.

לא בדקתי , אבל אני מניח שבשנה הקרובה , המפתחים יתחילו להשתמש באופציות שהחומרה תספק להם.

שורה תחתונה , אני מאמין שמרובע ליבות היא הבחירה המושכלת (וזאת רק לאור כל מה שנכתב פה)

תודה רבה לכל מי שתרם (אפילו אם כאב לו הראש :lol: ) לדיון הזה.

היה מאוד פורה.

לא צריך סטיקי.

עברו לת'רד אחר!!!

בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hold it!

אני חשבתי על דבר כזה, תגידו לי אם זה חכם.

מפני שאני מנסה לחסוך ולקצץ בכל פינה, חשבתי לקנות היום E8400/E8500 ב-840/950 ש"ח בהתאמה, ובעוד שנה לשדרג למרובע ליבה, שאני מאמין יגיעו לתדרים של 3GHz ובמחירים סבירים (או מקסימום לקנות Q9450 במחיר יחסית נמוך כךשיצא שהכפול שאני אקנה היום+המרובע שאקנה מחר=המרובע שיכולתי לקנות היום), כשאני יוצא מנקודת הנחה שהמחירים יירדו טיפה, גם כי עובר זמן, וגם כי ייצאו המעבדים החדשים של .

חכם לקנות כפול עכשיו מטעמי כסף, ולשדרג עוד שנה למרובע?

המחשב אך ורק למשחקים.

תודה (וזה היה מייגע לקרוא את כל הנושא הזה, אך עם זאת משעשע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...