Dual Core Vs. Quad Core for gaming - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dual Core Vs. Quad Core for gaming

gman_il

Recommended Posts

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד הערה אחת כזאת, ואתה תראה מאוד מקרוב את הדרך החוצה.

(בבקשה בבקשה תתעצבן עכשיו ותתחיל לקלל אותי)

מיכוון שלא נחנת בחוש הומור משובח, לא אפריע לך להפגין את כוחך הוירטואלי (תחליף למשהו אמיתי ?),

שיבושם לך, כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאיני רוצה לפתוח תרד נוסף על אותו נושא בעיניין ריבוי משימות יש הבדל ניכר בין הכפולים למרובעים ? וכנל בעיניין צפיית סרטים

תקרא את כל האשכול, התשובה צריכה להיות ברורה.

או שלא :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא באמת לא ברורה =\

אז בואו נשאל שאלה אחרת.. יש מצב לטעות בין אם הולכים על ה- Core2 Quad Q9300 או ה- Core2 Duo E8600 בנוגע לגיימינג? ז"א ממש לעשות טעות רצינית שתעלה בהבדל גדול מאוד של פריימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את כל האשכול, התשובה צריכה להיות ברורה.

או שלא :-)

פשוט אין לי כוח לקרוא הכול

היא באמת לא ברורה =\

אז בואו נשאל שאלה אחרת.. יש מצב לטעות בין אם הולכים על ה- Core2 Quad Q9300 או ה- Core2 Duo E8600 בנוגע לגיימינג? ז"א ממש לעשות טעות רצינית שתעלה בהבדל גדול מאוד של פריימים?

מצתרף לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לריבוי משימות, המרובעים עדיפים.

היא באמת לא ברורה =\

לא, ועל זה הויכוח פה. למעשה, ה-Q9300 אמור להיות עדיף, אבל לא תתחרט גם אם תלך על ה-E8600.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8467&Itemid=1

הוא עדיין לא זמין, אבל בכל מקרה הייתי לוקח היום מרובע בתחום המחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורחקת לצמיתות על התחצפות וזלזול בחבר צוות (אורן).

באמת לא בסדר.

אנשים מתאמצים, עונים, משתדלים, והוא רק דורש תשובות מקצועיות ורצינות יותר, במקום וויכוחי סרק.

גם חוש ההומור שלו לא משהו, העיקר שהוא בטוח שהוא מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא. אני חושב שגם ככה לא יכולה לתמחר את המעבד הזה בזול, הרי להוציא מעבד מהמפעל ב-3.33GHz זה דבר מאוד מסובך. הוא כמעט בטוח יעלה יותר מהמחירים שעליהם אנחנו מדברים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא. אני חושב שגם ככה אינטל לא יכולה לתמחר את המעבד הזה בזול, הרי להוציא מעבד מהמפעל ב-3.33GHz זה דבר מאוד מסובך. הוא כמעט בטוח יעלה יותר מהמחירים שעליהם אנחנו מדברים פה.

זה לא זה?

http://www.skypc.co.il/pl_product~IE8600~3~0.htm

שוב, זה ישנה הרבה אם אני אקח את ה- Q9300 במקומו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים , אני קורא את כל התכתובת ואני עדיין מתקשה לגבש דעה.

האם הגענו להסכמה רחבה (יחסית) שכדאי להשקיע במעבד מרובע ליבות כדי להתאים את המחשב לשנה + הקרובה?

ממה שראיתי עד עכשיו הביצועים טובים יותר בליבה כפולה אך לא בצורה מובהקת מצדיקה "הישארות" עם כפולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שצריכה להישאל היא האם נראה למישהו שאפשר להוציא משחק שלא יפעל בצורה חלקה על מעבד דו-ליבתי (שזה הרוב המומחץ של המעבדים שנמכרים כיום ומרבית האנשים לא מחליפים מעבד כל שנה-שנתיים) ?

כבר ראינו איזה עונש קיבלה המפתחת של crysis עם דרישות החומרה שלה.

וכל זה עוד לפני שבכלל דנו בהאם יש כיום איזה רמז בכלל על משחק (שקיים או שבפיתוח) שמראה יתרון !מובהק! לשימוש במרובע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...