Dual Core Vs. Quad Core for gaming - עמוד 10 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dual Core Vs. Quad Core for gaming

gman_il

Recommended Posts

נראה לי שאתה כן מסכים איתי, פשוט קורא מהר מידי, וקצת לא מרוכז ;)

אמרנו בדיוק אותו דבר.. :kopfpatsch:

אם אתם בטוחים ב100% שלא תעשו עם המחשב שלכם שום דבר חוץ מלשחק משחקים כל היום,

ולא תעבדו עם שום תוכנות תוך כדי, ולא תריצו דברים כבדים בו זמנית, אז עדיף ללכת על מעבד

מהיר יותר, גם עם הוא דו ליבתי.

זה מה שאמרת, עם זה אני לא מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההבדל בין כפול ולמרובע מסתכם במהירות המעבד לטובת הכפול ומספר הליבות לטובת המרובע.

בנוגע למהירות אפשר לעשות OC ולפתור את הבעיה, אפילו OC שעושים בחנות יביא את המעבד ל 3.2-3.4 לפחות.

בנוגע לליבות, להן אין פתרון.

אז בסה"כ מרובע עם OC יביא ביצועים טובים יותר כבר עכשיו וכמובן שבעתיד, גם תמיכה רחבה יותר לעתיד ביישומים התומכים ב-4 ליבות והכל תמורת הפרש של 400 שקלים מקסימום(וזה במידה ולוקחים את ה-Q9XXX, אם לקחת את ה-Q6600 אז אין הבדל כמעט במחיר).

מה שמעניין אותי, ולא מצאתי באנץ' לזה איך המרובעים מה-Q9XXX עם OC סביר(3.4 בערך) מול כפול הליבה E8400 לדוגמא עם OC ל-4. אם מישהו ראה באנץ', אז אשמח אם הוא ישתף אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרת, עם זה אני לא מסכים.

אהה אוקיי.. על זה אני לא אתווכח איתך, זה פשוט מה שרוב האנשים אומרים פה לעיתים תכופות..

(אם זה לא מובן, אז אני דווקא תומך במעבדים מרובעים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש של 400 שקל מקסימום ? E8400 עולה 820 שקל ו Q9450 עולה 1550 שקל (3 גיגה הרץ מול 2.67 גיגה הרץ), אולי אני לא יודע חשבון...

זה מאד תלוי בחנות. אני מנחש שהמחירים שהבאת הם מ-TMS. לאחרונה, הם העלו מחירים להרבה מאד מוצרים(הזמנתי מחשב בידיוק כמה ימים לפניי) וההפרש היה בסביבות ה-400 ב-TMS. אם אתה מתעקש, אני יכול להביא לך גם עכשיו דוגמאות:

Q9450 VS E8400

Q9450 VS E8400

בנוגע למקסימום, טעות שלי. הכוונה היתה בסביבות ה-400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה כולם אמרו פה (כי לא קראתי את הכול). אבל אני יודע מה יש לי על המחשב וחשוב לי להעביר לכול אלה שחושבים ש-QUAD הרבה יותר טוב מ-DUAL ב- שהם טועים. לי יש כרגע QX6700 שפועל בתדר של 3.33 Ghz וכן יש הבדל בביצועים מול המעבד הקודם שלי שהיה E6400 אבל לפני שהחלפתי ביניהם בדקתי גם את ה-E6400 במהירות של 3.2 Ghz וצר לי לבשר לכל אלה שמחפשים מקסימום ביצועים מהמחשב שלהם (כמוני) שהבדל הוא זניח וממש לא משמעותי ונובע רק ממהירות השעון הגבוהה יותר של ה-QUAD אני דיי מצטער על הקניה וברזולציה שאני משחק 1680X1050 תשעים ותשע אחוז מהביצועים נובעים מכוח העיבוד של הכרטיס הגרפי ולא של המעבד. אז שלא ימכרו לכם שטיות כי זה לא נכון. יכול להיות שברזולציה נמוכה יותר היה הבדל גדול יותר לטובת מרובע הליבות, אבל בינינו מי היום משחק ב-17 אינץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה כולם אמרו פה (כי לא קראתי את הכול). אבל אני יודע מה יש לי על המחשב וחשוב לי להעביר לכול אלה שחושבים ש-QUAD הרבה יותר טוב מ-DUAL ב- שהם טועים. לי יש כרגע QX6700 שפועל בתדר של 3.33 Ghz וכן יש הבדל בביצועים מול המעבד הקודם שלי שהיה E6400 אבל לפני שהחלפתי ביניהם בדקתי גם את ה-E6400 במהירות של 3.2 Ghz וצר לי לבשר לכל אלה שמחפשים מקסימום ביצועים מהמחשב שלהם (כמוני) שהבדל הוא זניח וממש לא משמעותי ונובע רק ממהירות השעון הגבוהה יותר של ה-QUAD אני דיי מצטער על הקניה וברזולציה שאני משחק 1680X1050 תשעים ותשע אחוז מהביצועים נובעים מכוח העיבוד של הכרטיס הגרפי ולא של המעבד. אז שלא ימכרו לכם שטיות כי זה לא נכון. יכול להיות שברזולציה נמוכה יותר היה הבדל גדול יותר לטובת מרובע הליבות, אבל בינינו מי היום משחק ב-17 אינץ.

לתקציבים נמוכים עוד אפשר לקנות כפול , אבל לגבוהים יותר אין באמת סיבה היום לא לקנות מרובע - ההבדל זניח ואתה מוכן לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...