עבור לתוכן
 • צור חשבון

yoavke

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  322
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  5
 • זמן מחובר

  787יום 5ש' 8דק' 19שנ'

yoavke last won the day on יולי 26

yoavke had the most liked content!

דירוג

33 טוב

אודות yoavke

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. מה שאתה אומר אינו קשור למה שאני כתבתי . 10. האם אפשר לקזז סכומים בין שנות מס שונות? חישוב חבות המס הינו שנתי ומבוסס על הכנסה ממשכורת, הכנסות עבודה או חליפיהן והכנסות אחרות שהתקבלו באותה שנה, ולכן לא ניתן להעביר הכנסות בין שנות המס השונות.
 2. אני לא יודע מה הכוונה גימלה . עקרונית כן , מעשית אם לא הייתה שום בעיה או חריגה אז כנראה לא יהיה החזר מס. אם אתה עובד קבוע באותו מקום כדאי לבדוק עם מחלקת שכר . יכול להיות שאם היו כמה חודשים עם שכר גבוה מאוד וכמה עם שכר נמוך יחסית והיה שוני במדרגות המס בין המשכורות אז אולי יש מתחבא שם הפרש קטן. אני חושב שגם אם היה כמה שנות עבודה עם שכר שונה בצורה משמעותית אז יש מצב להחזר מס. השאלה שבאמת מעניינת היא האם אפשר לקבל החזר מס אם היו לך 4 שנים ( נגיד סטודנט ) עם שכר נמוך ואז 3 שנים עם שכר גבוה ( מקצוע טוב) הכוונה היא לקבל החזר על ה 3 שבהן אולי שילמת הרבה. אבל אני לא מתמצא בתחום , זה רק כל מיני דברים שאני חושב שאני זוכר ששמעתי. יכול להיות שאת חלקם דימיינתי . לדעתי אתה יכול לקבל את התשובות ישירות מרשות המיסים , עניין של ליפול על אדם סבלני שמוכן לענות על השאלות אבל כדאי להגיע מוכן . או לחלופין , בשביל לחסוך לעצמך את הזמן , הטרחה ההתעסקות במשהו שאולי אתה לא מצליח להבין בו לעומק - לשלם לבעל מקצוע מהתחום . אני ללא השכלה או מקצוע בתחום וכל מה שאני אומר זה בערבון מוגבל ודורש בדיקה נוספת מול גורם מקצועי. שורה תחתונה , אם שילמת הרבה מיסים , חפש תמצא דרך לקבל חלק מהם חזרה. כנראה הרבה דימיינתי : https://www.paamonim.org/he/איך-לקבל-כסף-חזרה-ממס-הכנסה/ אין משהו רב שנתי זה רק על חוסר התאמות בשנה ספציפית.
 3. או פטיש 5 קילו או מברג , מה שנראה לך יותר מתאים לפתיחת ברגים . אתה צריך לנתק אותה לכמה דקות , אפשר ליתר בטחון לקצר את הרגלים שאליהן היא מתחברת לאחר שתנתק אותה . כמובן שהכל מבוצע כאשר המחשב אינו בחשמל .
 4. א - did you rtfm ? הוא אמור להגיע עם הוראות אנגלית. ב- אם הסוללה לא נמצאת בצד העליון של הלוח אז היא כנראה נמצאת בצד התחתון . ג- רואה בצד שמאל של התמונה משהו צהוב מבצבץ מלמטה ? יש מצב שזאת הסוללה והיא מחוברת עם כבל ללוח .
 5. https://taxes.gov.il/incometax/pages/incometaxguides/incometaxguidehehzermas.aspx
 6. תוכנות מקצעיות יודעות לנצל ריבוי ליבות כהלכה. אז אתה רוצה כמה שיותר ליבות. משחקים , כל עוד אינם מוגבלים על ידי כרטיס המסך , מפיקים ביצועים יותר גבוהים עם מעבדים בעלי מהירות שעון יותר גבוהה. אז למשחקים אתה רוצה כמה שיותר גה"ץ. מי שמצליח כיום להגיע ל 5 גה"ץ זה רק אינטל , אז אתה רוצה אינטל עם כמה שיותר ליבות שיכולות להגיע ל 5גה"ץ. אם אין הגבלת תקציב אז יש דברים מופרכים כמו xeon w-3175 או core i9-9980xe . גם במקרה זה, מידי פעם תמצא תוכנות שמעדיפות את צורת החישוב של AMD ומצליחות לתת ביצועים יותר טובים . במשחקים , ריבוי הליבות המוגזם לפעמים עומד בעוכרם והם מפיקים ביצועים פחות טובים מ 9700k/9900K . אני לא הולך להחליף את המערכת שלי לפחות בשנה הקרובה וכנראה גם יותר מזה , אבל עם כל הרצון הטוב לתמוך באנדרדוג ולא בחברה החזירית והמנופוליסטית , ככל הנראה שאני ( כמי שאינו עובד עם תוכנות מקצועיות ) הייתי רוכש 9700k ( כמי שאינו מאמין ב HT ) . בכל מקרה, בהצלחה, הדיון שפתחת כנראה רק יביא לויכוח אינסופי .
 7. ככל שתמעיט בפרטים כך תקבל תשובות שאינן בהכרח מדוייקות ובסופו של דבר תכשיל רק את עצמך. כרטיס 210 אינו מתאים לגיימניג כבד, בינוני , קל או קליל , אני אפילו לא בטוח שהוא מריץ את שולה המוקשים . gtx750 נותן לך גיימניג קל אם אתה משחק על משחקים בני 3-4 שנים וגיימיניג מינמאלי ביותר על משחקים חדשים יותר. לגבי ה 8300, -איזה מארז זה , SFF או CMT ? ה SFF הוא לחלוטין לא מתאים לגיימניג כי צריך כרטיס מסך low profile אבל גם ה CMT מגיע עם ספק בעייתי שיהיה לך קשה לשדרג מה שאומר שיהיה לך קשה לשדרג כרטיס מסך . מבין שני המעבדים הנ"ל ה 3770 יותר טוב למשחקים , אבל אתה חייב לשדך לו כרטיס מסך יותר חזק.
 8. זה כולל משלוח וגם כולל מע"מ שהם בעצמם משלמים מראש. מחיר סופי אצלך בדלת בלי שום הפתעות לתשלום נוסף.
 9. אם אתה הולך להוציא עוד 300 שקל על ספק כח רק בגלל שvega56 צורך הרבה חשמל אולי מוטב להוציא את ה300 ש"ח הנ"ל על rtx2060 שמסתפק בספק של 500 וואט https://www.wellcom.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18440&search=rtx+2060&sort=p.price&order=ASC ונקדים תשובה לשאלה: כן ,ה rtx2060 הינו כרטיס מסך יותר חזק מאשר ה vega56 . בממוצע בטווח רחב של משחקים הוא נותן כ 10% יותר FPS .
 10. איזה ספק כח יש לך עכשיו ? הוא מקולקל ? ?
 11. רוב מה שכתבתי למעלה היית זה מידע ונתונים שהיית יכול למצוא לבד ברשת. שורה אחת היא דעתי המהותית ואחזור עליה : כגישה עקרונית - אל תתפשר על מסך. אם אתה רוצה לקנות כרטיס מסויים , חפש מבחן או 2 או 3 שלו ברשת ותראה איך הוא עובד ברזולוציות השונות במשחקים שאתה אוהב. אם אתה חייב רק בעברית : https://hwzone.co.il/main-computers/כרטיס-מסך-inno3d-gtx-1660-ti-6gb-בביקורת-turing-רזה-במחיר-מרשי/2/ אין פה את ה 1660 אבל הוא בערך באמצע בין 1060 ל 1070 . זה באנגלית אבל אם סיכומים מאוד נוחים https://www.techpowerup.com/review/msi-geforce-gtx-1660-gaming-x/ כל אחד ממליץ לפי ראות עניו , לדעתי, למשחקים גם ב 27 עדיף FHD עם 144( 120 הרץ גם מספיק ) על פני QHD עם 60 הרץ. אבל לפני שאתה מתברבר על כל זה, איזה מסך יש בשוק שהוא 27 QHD קעור עם 60 הרץ וכמה הוא עולה ? אני לא מצאתי אף אחד בפחות מהמסך שהצעת בראש. ( לא שחיפשתי יסודי , 2 דקות בזאפ ) מה שמחזיר אותי באופן קצת נקרסיסטי להמלצתי בתחילת התגובה הנוכחית שלי .
 12. אחד הרעיונות שעלו פה זה שמשהו ברקע מנסה להתחבר לרשת ( עדכונים וכו' ) כשאמרת שאתה offline , אצלי זה נקלט קצת אבסולוטית . אז, כאמור, אולי יש משהו ברקע שמנסה להתחבר ( סגור כל מה שאפשר ) אולי יש במחשב תיקיה משותפת ומחשב אחר בבית מנסה לגשת אליה ? והבדיקה האחרונה שאני יכול להציע זה לנסות לשחק כאשר אתה מנותק לחלוטין ( כ. רשת מנוטרל )
 13. אם תגדיל את התקציב ל 4000 ש"ח המשימה הופכת הרבה יותר פשוטה. לא יודע אם זה המסך האידאלי אבל כגישה עקרונית - אל תתפשר על מסך , עדיף להתפשר על כרטיס מסך. זה בגלל שלדעתי מסך זה אחד החלקים שאנשים מחליפים בתדירות הכי נמוכה. אני באופן אישי לא בטוח שהמעבר מ FHD ל QHD הוא כל כך מורגש במשחקים אלא רק במשימות אחרות , האם יצא לך בכלל לעבוד עם מסך כזה ולראות אם הוא מצדיק את ההשקעה ? לגבי כרטיס מסך , גם אם רוב הזמן המשחקים שלך יעבדו נגיד ב 60 FPS בממוצע, זה אומר שתוכל להנות במידה בסיסית מכך שיש לו רענון של למעלה מ 60. בעתיד תחליף כרטיס מסך ותוכל להנות יותר. בהמשך למה שאמרתי קודם , מבחינת מה שמשתלם, עדיף להיות במצב שאתה צריך לשדרג רק חלק אחד ולא שניים אז אם אתה מתפשר על מסך , תהפוך את התקציב ל 2000 לכרטיס מסך ו 1000 למסך ( FHD, 24",144hz , יש כמה אופציות ב 900-1100 ש"ח ) כמובן שאם אתה נשאר ב 1000 ש"ח לכרטיס מסך אז תצטרך להפעיל את המשחקים בהגדרות medium בערך בשביל לשחק בQHD . מבחינת כרטיס מסך, 1070 נמכר יד 2 ב 700 בערך והוא שווה כח ל1660TI. זאת עסקה משתלמת יותר מ 1660 ב 1000 . 1660TI ב 1300 ש"ח בארץ זה קצת צורם , הקישור שניתן למעלה אך אינו עובד הוא למבצע שבדיוק נגמר ל 2060 ב 1300 ש"ח ( מאמזון אבל עם אחריות בינ"ל) קח בחשבון שבחו"ל גם צריך לנקות מהמדפים את ה 2070 אז אפשר להאמין שהוא ירד גם ל 1600-1700 ש"ח כולל מעמ ומשלוח לארץ אבל צריך להיות עם היד על הדופק ועם סבלנות . נ.ב. , ברכישה בארץ יש אפשרות ל עד 12 תשלומים ללא ריבית כמעט בכל מקום .
 14. זה לא כרטיס ל qhd, בטח לא ב 144 הרץ.
 15. לא רואה שום דבר חריג מעבר לירידת עומס על כרטיס מסך. במה שיחקת? השימוש במעבד מאוד נמוך .
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך