Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yoavke

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  198
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  156יום 16ש' 53דק' 57שנ'

דירוג

4 ניטרלי

אודות yoavke

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. קודם כל כדאי לבדוק את הלוח מחוץ למארז אם כרגע הוא בתוך מארז. אתה יכול לנסות להדליק את המחשב ללא זכרונות כלל- לפחות בשביל שתאסוף עוד מידע ותראה אם המצב משתנה . אני די בטוח שללא זכרון הוא אמור לתת הודעה שונה מאשר זכרון לא מתאים או דפוק. אני גם מניח שאם הבעיה הייתה זכרון לפחות אחד הנסיונות היה נותן מצב שונה של POST תקוע או POST ואחריו שגיאות . נסה מעבד אחר. נסה כרטיס מסך אחר. ( נסה ללא כרטיס כדי לבדוק אם משתנה הקוד ) אם כל הנ"ל לא עוזרים , נסה להפעיל ביוס גיבוי .
 2. yoavke

  GeForce GTX 1060 6g

  זה כרטיס טוב מאוד - הכדאיות מותנת במחיר . אתה גם תוכל להעביר אותו למחשב הבא שלך בלי להתבייש . ברגע שההגדרות גבוהות מידי, העומס הוא על כרטיס המסך והוא יהיה צוואר הבקבוק. אם ההגדרות יהיו נמוכות מידי - המעבד יהפוך להיות צוואר הבקבוק . צריך למצוא איזון כדי ששניהם יעבדו בעומס גבוה אך לא יחנקו . תכלס , תמיד אחד יהיה צוואר בקבוק - השאלה אם הוא "ממש חונק" או סתם מהווה את החלק היותר חלש במחשב ע"פ רוב מה שהמשחק יבחר לך יהיה מתאים - תמיד אפשר קצת להתאים למה שיותר חשוב לך וכו'. בכל מקרה ,1060-6gb עם המעבד שלך אמור לספק 60fps@1080p בלי בעיה רק תשתדל לא לשלם עליו יותר מידי , יש גם אופציות של יד 2. כרגע ראיתי פה באתר כרטיס של 1060-3gb קצת פחות חזק אבל הוא מבקש 500 ש"ח - זה מחיר שווה אם יש לו חשבונית שתאפשר אחריות במידת הצורך. ( אל תפחד שזה מיני , אני עובד עם 1070 מיני בשני מחשבים והם עושים את העבודה יפה מאוד - לא עושים OC והכל דבש ) לא ציינת כמה זכרון יש לך אבל אם יש לך 8 גיגה זה די מספק אני לא יודע עד כמה הבוחן הזה אמין אבל במבחן הזה התוצאות תואמות את מה שאני מכיר ממקורות אחרים . ( וזה מוצג כאן יפה )
 3. עד כמה שאני יודע ( יכול להיות שמשתנה בין החברות ) אם עוד לא עברו שבועיים אז המחשב יוחלף . זה תהליך קצת מציק בחלק מהחברות .( לקחת למעבדה בשביל לקבל אישור שאיתו אתה הולך לחנות ואז מחליפים לך ) צור קשר עם שירות הלקוחות \ תמיכה טכנית בהקדם. בדוק גם עם החנות ממנה רכשת .
 4. שרות באתר הלקוח אומר שמגיעים אליך ביום העסקים הבא בתנאי שיש את החלק החשוד במלאי. אם אין במלאי בארץ אתה נתקע עד שמגיע החלק. שרות במעבדה זה אומר שיטפלו במחשב אחרי 2-5 ימים מרגע שאתה מביא אותו , גם אז עלול להיות מצב שאין חלק במלאי וזה מתעכב. לרוב אני נוטה להמליץ על שרות באתר הלקוח , אבל 10% הפרש במחיר שמתפרשים ל 650 ש"ח זה יותר מידי
 5. ההבדל היחיד שאני רואה זה אחריות באתר הלקוח מול אחריות במעבדה. אתה יכול גם לבדוק עם KSP יש את הדגם הזה בגם בשניידר ( בדקתי רק שם ) עם אותו הבדל מחיר ואותו הבדל באחריות .
 6. אם זה רק עבור וורד אז זה יעשה את העבודה אבל עדיף כבר לקנות מחודש עם i5 דור 2-3 ועם SSD . יש בשוק ומגיעים עם מערכת הפעלה במחיר הזה .
 7. בהנחה שתושבת הזכרון השניה בלוח האם שלך תקינה וגם המעבד תקין אז כן , ה 100% תאימות יעבוד בתאימות מלאה עם ה 4 הקיים . גם 2 האחרים יעבדו והמחשב ידלק ויעלה . אבל לעיתים יש בעיות אקראיות ואולי אף בתדירות נמוכה שנובעות בדיעבד מהרחבת זכרון עם תזמונים שונים.
 8. אוקי , 3612 בטוח הגיע עם 2 תושבות בלוח, מפתיע שהוא נמכר עם 4 GB . פתחת את הכיסוי לראות את העסק ? לך יש כזה . על הנייר 100% תאימות( לפי מק"ט ) זה כאן. 99.5% תאימות זה כאן - (לפי תמונה ומקט) ומה שאתה מצאת זה נגיד 99% . בכל מקרה כולם יעבדו עם המחשב לבדם.
 9. קודם כל ברמת העקרון אין לך יותר מידי אפשרויות מבחינת תזמונים . 1600 זה cl11 ו 1333 זה cl9 . אם קיימת אפשרות יותר מהירה אז היא וודאי יותר יקרה והיא חסרת משמעות מבחינת ביצועים אלא אם אתה עובד על יישום מדעי כבד ( מה שלא מסתדר עם 4 גיגה עד היום ). בכל מקרה, אם אתה עובד עם יישום עם דרישות גבוהות מהזכרון , עבודה ב dual channel תספק לך שיפור ביצועים יותר משמעותי. (ברגע שעובדים עם 2 סטיקים בו זמנית רוחב הפס לתעבורת מידע מוכפל ) אם אתה פוחד ממצב של חוסר תאימות , אתה יכול לרכוש כרטיס אחד חדש של 8 , אולי יעבוד עם הנוכחי ואולי לא . אם אתה פוחד ממצב תאימות ורוצה לחסוך , בדוק את הזכרון שלך , התזמונים המלאים זה משהו כמו -11-11-fp או 11-12-f3 . באופן אישי , אני ממליץ לרכוש זכרון זהה ( אפשר משומש דרך איביי למשל - ככה תדע בדיוק מה אתה מקבל ) או לכל הפחות ששני החלקים הראשונים של התזמון זהים למה שיש לך כרגע החלק של ה 11-11 . עבודה משרדית רגילה אינה מצריכה יותר מ 8 גיגה. אם אתה רוצה להאיץ את עבודת המחשב עוד יותר אז 8 גיגה ו SSD זה יותר מהיר מ16 גיגה וכונן קשיח רגיל .
 10. התשובה היא לא ( קרוב לוודאי ש"לא! ") אבל קודם כל : איזה מעבד יש לך ? למה משמש המחשב ? איזה כונן קשיח יש לך\ האם יש לך כונן SSD ?
 11. צא מנק' הנחה שכל מחשב מבוסס snb ו ivb של חברה מוכרת תומך ב 8gb מבוסס 16 צ'יפ. אולי בדור ראשון יש צורך בבדיקה יותר מעמיקה.
 12. אין שום בעיה לשים במחשב שלך כרטיס זכרון של 8 גיגה. (כל עוד הוא 16 צ'יפ , ז"א 8 שבבים בכל צד של הכרטיס ) המעבד תומך והביוס תומך . עקרונית גם אין בעיה לשים 2 יח' של 8 גיגה. מעשית , כדאי לפתוח את הכיסוי התחתון ( בורג אחד אאל"ט , לאחר הוצאת סוללה כמובן ) ולוודא שאכן יש 2 תושבות. בתתי הדגם הזולים באותה תקופה ( עם מעבדים חלשים ) לנובו התקמצנה על תושבת הזכרון השנייה . תמיד מומלץ לעדכן ביוס לפני הוספת זכרון אם אתה מוסיף יח' אחת של 4 על הקיימת מומלץ מאוד לרכוש זכרון עם תזמונים זהים . כמובן שגם אם אתה מוסיף 8 על ה 4 הקיימים זה רלוונטי .
 13. מה שאתה חווית אינו בהכרח מה שחוו אחרים , זה דגם שלא כולם אהבו בגלל המסך 16" שהיה יקר מאוד להחלפה אם נשבר או התקלקל . בכל מקרה , אם אתה רוצה לשמור נאמנות לחברה שאתה מרוצה ממנה אז יש מחשבים של טושיבה בשוק . הם עסקיים ומגיעים עם 3 שנות אחריות והבעיה היחידה היא שהם יחסית יקרים . אהה, עוד דבר - כשאתה מסתכל על מחשבי tecra אז איכותי הבניה לא נופלת ואף עולה על מה שהיה לך . אבל האיכות עולה כסף . אתה לא יכול להשוות אותם לדל או לנובו פשוטים בחצי מחיר .
 14. החלפת המקלדת מאוד פשוטה והיא מגיעה עד הבית. בחריטה אתה צריך לנסוע למחרטה . ככה יש לך גם מקלדת יתירה בארון. כאשר מדובר במקלדת עם תאורה אחורית , מקשים מקוריים עובדים יותר יפה מחריטה מקומית. כמובן שאפשר לוותר על עברית וללמוד הקלדת עיוורת ( ויפה שעת אחת קודם ) וכך גם פחות אנשים מסביב ירצו להשתמש במחשב שלך . תתחדש!
 15. הכרטיס שלך נותן ביצועים של 1050ti . 1060 לא יצדיק את המאמץ. עם הרבה נחישות וסבלנות אתה יכול לרכוש 1070 משומש. לפני כמה זמן היה מבצע באמזון - 1070 חדש ב 1300 -הגיוני שבמבצעים הצפויים בסוף החודש , מבצע כזה יחזור ואולי אפילו בפחות. יותר מזה ( ולמען האמת כבר כאן ) המעבד יהיה זה שמגביל אותך. כמובן שאתה גם יכול פשוט להוריד הגדרות ובכל מקרה תבדוק מה העומס אצלך על המעבד, המשחק הזה כבד גם על המעבד. ב 1080 על הגדרות medium הכרטיס שלך אמור להיות על 30+ במינימום .