yoavke - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yoavke

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,018
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  56

yoavke last won the day on מאי 16

yoavke had the most liked content!

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של yoavke

Zone Addict

Zone Addict (4/6)

206

דירוג

 1. אתה לא רוצה גוף קירור פחות איכותי, אתה רוצה יותר איכותי. אני אומר שהוא יקר אבל לא עושה את העבודה. המעבד הזה כשהוא בעומס מייצר 180 וואט של חום . זה אומר או גוף קירור איכותי מאוד או קירור מים . בצילום מסך שצרפתי יש קירור מים שמתאים עד 200 וואט ב289 + 30 ש"ח למתאם 1700 .
 2. אתה ממש לא בכיוון . מעבד 5600g אינו עדיף על פני מעבד 12700 . הAMD הראשון שמתחיל לתת תחרות ל 12700 לתחום שאתה מדבר עליו הוא 5900x . ה 5900 עולה כ 300 ש"ח יותר ואני בספק שהוא מצדיק את ההפרש . מציע לך לחפש קצת מידע לגבי שני המעבדים לגבי היישומים שלך . עד כמה שאני יודע ה 12700 הוא המשתלם ביותר למטרות שלך . 350 ש"ח על גוף קירור של 95 וואט נשמע לי קצת הזוי . לפחות שישימו על זה מדבקה של פרארי . אם זאת ה"קיבולת" גם של הקירור לאינטל אז הוא לא מספיק טוב . לגבי ספק הכח , כל עוד אתה ללא כרטיס מסך , אתה יכול להסתדר גם עם 450 וואט . כמובן שהספקים היותר איכותיים באים רק מ550 ומעלה ויוצא לרוב יותר משתלם לקחת קצת יותר. אז תנסה לחשוב מה בכלל אופק השדרוג שלך לכרטיס מסך , ( אולי ל ML ולא למשחקים ) ובהתאם לזה תיקח ספק. כרגע לא נראה שיש סיבה לקחת 750 וואט . אתה יכול ללכת עם המפרט המקורי שלך ועם z690 ud -ddr4 , עם זכרון מתאים ומוטב קירור אחר . המאווררים במארז מספיקים.
 3. אין שום הצדקה לרכוש כיום ddr5 , הוא עולה בערך כפול מ ddr4 ונותן שיפור מועט וגם זה כאשר לוקחים זכרון מהיר ויקר. גם תכנות וגם מכונות וירטואליות יעדיפו כמות על פני מהירות . במיוחד כאשר הכמות היא פי 2 והמהירות זה שיפור של אחוזים בודדים. יש ללוח הזה גם דגם שעובד עם ddr4 , המחיר דומה . במצב כזה אתה יכול לרכוש כמות כפולה של זכרון . או לקחת אותה כמות ולהיות יותר קרוב למסגרת התקציבית שלך . https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z690-UD-DDR4-rev-10#kf
 4. זה מחיר מאוד גבולי . צריך לקבל ממך קצת יותר כיוון לגבי אם אתה יודע להרכיב או צריך שהחנות תעשה את העבודה. אפשר מחשב מבוסס 5600g . אפשר מחשב מבוסס i5 דור קודם עם 1650 . אפשר אולי מחשב עם i3 דור קודם או AMD מקביל עם 1660 . עסקה טובה תהיה אם תרכוש כרטיס מסך מאמזון באחד המבצעים , אפשר לקבל שם 1660 או 660 במחיר יותר זול מבארץ בצורה משמעותית. ממליץ לך לבדוק אופציות יד 2 . https://www.yad2.co.il/item/uy7uyj30 זה למשל מחשב משתלם מבחינת המפרט כמו שרואים בפרסום , יש לו חסרון שזה כנראה מחשב מותג. אני גם יוצא מנק' הנחה שתמיד אפשר להתמקח עוד קצת
 5. תוודא שפרופיל צריכת החשמל הוא על ביצועים מרביים . תוודא שהגדרות כרטיס המסך מכוונות אותו לביצועים מרביים . תבדוק שאין התחממות יתר של המעבד. המאווררים אמורים לעבוד די חזק , אם לא מרגישים רוח חמה שיוצאת זה אומר שהם סתומים . https://www.youtube.com/watch?v=HDKABeVisIY מה שהוא עושה ב 1:25-1:30 https://devblogs.microsoft.com/windows-music-dev/quickly-switching-your-power-plan-on-windows-10/ במחשב נייד צריך גם להופיע סימן של סוללה למטה , אפשר לשנות שם . אני מקווה שמיותר לציין שקודם כל תתקין דרייבר כרטיס מסך עדכני מהאתר של nvidia ...
 6. מקבלים מפתח וצריך להוריד את המשחק ממקום אחר
 7. המחירים של steam הם לרוב מחיר מחירון הזוי ומנותק . מה שאתה רואה באיביי זה לא מפתח למשחק : This is not a CD Key, Game Code or physical delivery; you will only receive login details and instructions through ebay messaging system כאשר רוכשים מפתח מוצר ממקורות צדדים , צריך לוודא שהוא מתאים לישראל: 74 ש"ח : https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-4-xbox-one-cd-key זה אתר אמין וזה קישור למשחק המלא עם התחייבות לעבודה בישראל . מקווה שהמחיר לא שיתנה לאחר שתעשה log in או שתגיע לקופה .
 8. https://www.reddit.com/r/LenovoLegion/comments/miqbv4/lenovo_legion_5_pro_actual_linux_experience_and/ בקישור זה דגם עם מעבד AMD , זה יותר פוטנציאל לבעיות מאשר אינטל . גם עבר מאז זמן ויכול להיות שכבר יצאו דרייברים שפתרו חלק מהבעיות . אז בגדול זה אמור לעבוד . דווקא חששתי שלא תהיה שליטה על בהירות מסך בגלל שהמסך מיוחד , הוא רושם שיש. התקנה של גם וגם לא אמורה להיות בעיה .
 9. לא אמור לגרום נזק. משתנה בין דגם לדגם. תנסה לעלות יותר לאט מ 1000 נגיד בקפיצות של 50 . אם נניח ב 1300 יציב וב 1350 קורס אז 1200-1250 אמור להיות סבבה לאורך זמן ( כל עוד הטמפ' תקינה ) ( ויש מי שיאמר שגם 1300 )
 10. אכן, 2000 זאת הגזמה, תיקנתי . המחשב נמכר עם כרטיס המסך ולכן צריך להתייחס לכמה שווה כל המחשב כולו יחד עם כרטיס המסך .
 11. למעט כרטיס המסך המחשב חלש ולא ממש רלוונטי .גם הגיל לא להיט. כרטיס המסך הוא שעושה את ההבדל . מחד בגלל המצב הוא שווה הרבה מאידך המחירים יורדים כיום באופן יומיומי חזרה לאזור השפיות . המחשב שווה בערך 1500 ש"ח
 12. אם אתה הולך לעבוד בעומס כבד אתה צריך לוח שיכול לעמוד בדרישות החשמל של המעבד אז אתה צריך b660 איכותי לכל הפחות . אם אתה רוצה לחבר כרטיס pci-e חיצוני עם חיבורי SATA , אתה צריך שיהיה ללוח חיבור pci-eX4 בנוסף ל 16 של כרטיס המסך . האם אתה מוצא לוח b660 שהוא גם איכותי וגם עם pci-eX4 ? הכרטיסים שהצגת באמזון הם כרטיסים של pciex1 . הם לא מספיק טובים ל4 דיסקים . הם מתאימים ל2-3 . אם אתה מחפש ביצועים לכתיבה רציפה , 4 דיסקים יעמיסו עליהם . עדיף לוח עם 6 וכרטיס נוסף לעוד 2 על פני לוח עם 4 וכרטיס לעוד 4 . שורה תחתונה , קח לוח עם 6 SATA , אם אפשר אז שגם יהיה לו pcieX4 .
 13. תנסה לפנות לשירות לקוחות . תגיד שאתה לא רוצה זיכוי אלא החלפה. המוצר במלאי והמוכר הוא AMAZON אז אמורים לשתף פעולה
 14. יהיה לי קצת קשה לצלם מסך מהביוס... וגם אין לי זמן לזה כרגע . אבל על קצה המזלג :
×
 • צור חדש...