Dual Core Vs. Quad Core for gaming - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dual Core Vs. Quad Core for gaming

gman_il

Recommended Posts

לדעתי זו טעות מרה לקנות מחשב היום ולא לחשוב על עוד ½ שנה / שנה.

גם בלי לעשות קידודים או עריכת ווידיאו, להסתכל על המשחקים של היום ולא לאן שהטכנולגיה מתקדמת ומכוונת,

כלומר המשחקים של המחר הקרוב, זה פשוט בזבוז כסף !

נכון מאוד, וזה גם מסכם את האשכול, מכיוון שאף "מקצוען" כאן לא מסוגל לדבר במספרים, אלא רק למרוח בפסקאות חסרות משמעות.

אין שום סיבה לקנות היום מעבד כפול ,

גם אם מבחני ביצועים של "כתב החדשות של HWZone שמתמחה בכתבות בידור",

מראות שברזולוציה נמוכה, יש חשיבות לתדר, שמשפיע באופן דיפרצניאלי או חסום במקסימום של 7.5% ולכן יש עדיפות לכפול , לכאורה וללא אחריות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1024X768, 1280X1024... אני בטוח כמעט לגמרי שמעבר לזה זה לא משנה.אפילו שכבר אין פואנטה לויכוח - כעיקרון, אף אחד לא יודע מתי יתחילו להגיע משחקים שבאמת מנצלים מרובעי . אני חושב שזה יקרה עוד הרבה זמן, משהו כמו 3-4 שנים, מתי שאתה ממילא מחליף הכל. עם זאת, במקרה הזה מרובע עדיף.

אם הייתי בטוח שטכנולגיית ה QUAD תהיה בשלה בעוד 3-5 שנים, הייתי נוטה כללית לכיוון שלך - כי אכן בממוצע כל 3 שנים מחליפים מערכת.

אבל אני חושב ומעריך שטווח של 3 שנים עד 6 שנים כפי שהערכת מתאים יותר להערכה של טכנולגיית מרובי ליבות כללית ( 6 / 8 או יותר).

אני חושב שתמיכה משופרת מאוד במעבדי QUAD לאור הפוטנציאל והפופולריות שלהם (גם במצעדי המכירות) תהיה שכיחה כבר ב 2009.

כמובן שאנו מדברים על הערכות...[br]פורסם בתאריך: 27.07.2008 בשעה 17:51:51

גם אם מבחני ביצועים של "כתב החדשות של HWZone שמתמחה בכתבות בידור"...

<כבר כואב לי הראש> זה ממש לא יפה ומכובד לזלזל במי שמנסה לעזור לך ואין לו כרגע "ראש" או זמן לערוך בשבילך טבלה.

אני קורא את ההערות של "כתב החדשות של HWZone שמתמחה בכתבות בידור" בענין רב במשך השנתיים שאני באתר

ולטעמי ולהערכתי הן רציניות ומקצועיות מאוד גם אם לפעמים אני לא רואה עין בעין מה חבר אחר לפורום כותב ובפרט כשמדובר בהערכות...

בוא לא נרד לפסים אישיים, קיבלתי את הרושם שאתה לא ילד - אז בוא לא נתבטא בילדותיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אין כיום משחקים ש*דורשים* 4 ליבות, אבל כבר יש מספר של משחקים מכובדים שתומכים בזה וכמובן נותנים תוצאות טובות יותר:

Mass Effect,Lost Planet Extreme Condition, Crysis, Unreal Tournament 3, , Assassin's Creed, Gears Of War.

וזו רק רשימה קטנה שידוע לי עליה, אני בטוח שלא חסר עוד משחקים בנוסף.

אה ועוד משהו, אלה בין המשחקים היותר כבדים שיש כיום בשוק, ז"א שמי שבוחר לקנות מחשב חדש כנראה לא יצטרך לדאוג מהמשחקים היותר קלים שאין להם תמיכה ב-4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי בטוח שטכנולגיית ה QUAD תהיה בשלה בעוד 3-5 שנים, הייתי נוטה כללית לכיוון שלך - כי אכן בממוצע כל 3 שנים מחליפים מערכת.

אבל אני חושב ומעריך שטווח של 3 שנים עד 6 שנים כפי שהערכת מתאים יותר להערכה של טכנולגיית מרובי ליבות כללית ( 6 / 8 או יותר).

אני חושב שתמיכה משופרת מאוד במעבדי QUAD לאור הפוטנציאל והפופולריות שלהם (גם במצעדי המכירות) תהיה שכיחה כבר ב 2009.

כמובן שאנו מדברים על הערכות...[br]פורסם בתאריך: 27.07.2008 בשעה 17:51:51

<כבר כואב לי הראש> זה ממש לא יפה ומכובד לזלזל במי שמנסה לעזור לך ואין לו כרגע "ראש" או זמן לערוך בשבילך טבלה.

אני קורא את ההערות של "כתב החדשות של HWZone שמתמחה בכתבות בידור" בענין רב במשך השנתיים שאני באתר

ולטעמי ולהערכתי הן רציניות ומקצועיות מאוד גם אם לפעמים אני לא רואה עין בעין מה חבר אחר לפורום כותב ובפרט כשמדובר בהערכות...

בוא לא נרד לפסים אישיים, קיבלתי את הרושם שאתה לא ילד - אז בוא לא נתבטא בילדותיות...

חבל, זה משעשע (לפחות אותי, גם זה משהו).

בכל מקרה, אני לא יכול להתייחס ברצינות למישהו שרק כותב תאוריות, ממליץ על סמך אותן התאוריות, ולא מסוגל לגבות אותן במספרים.

אבל זה כנראה רק אני.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אין כיום משחקים ש*דורשים* 4 ליבות, אבל כבר יש מספר של משחקים מכובדים שתומכים בזה וכמובן נותנים תוצאות טובות יותר:

Mass Effect,Lost Planet Extreme Condition, Unreal Tournament 3, , Assassin's Creed, Gears Of War.

זה סתם בולשיט כמו "תמיכה" בויסטה, גם במשחקים ש"תומכים" השיפור הוא מזערי לכל היותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם בולשיט כמו "תמיכה" בויסטה, גם במשחקים ש"תומכים" השיפור הוא מזערי לכל היותר.

אבל כן יש הבדל, תסתכל ב-3 לינקים שהבאתי קודם.

לעומת זאת, אין הבדל במשחקים שלא תומכים ב-4 ליבות, ותשים לב שאלה שכן תומכים הם המשחקים היותר כבדים בשוק ככה שאין ממש מה לדאוג.

כבר עכשיו יש משחקים שתומכים בזה.. ואנחנו מתקדמים כל הזמן ותהיה בטוח שיצאו רק עוד ועוד משחקים שיתמכו בזה כמה שיותר וביותר אפקטיביות ובסופו של דבר גם ידרשו.. למה ללכת על 2 ליבות? אין סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mass Effect,Lost Planet Extreme Condition, Unreal Tournament 3, , Assassin's Creed, Gears Of War.

זו הייתה גם הערכה שלי, אך לא יכולתי לגבות זאת שמות של משחקים כי אני לא שחקן כבד,

אלא אוהב להתענג על משחקים המציגים קפיצה טכנולגית ולהנות כמובן מהמשחק

ולראות איך הפער בין המשחקים (אנימציה) לבין סרטי ה הולך ומצטמצם - לשם כך אני קונה לפחות אחת לרבעון.

בהתאם לכך אני גם מעריך שיש הרבה משחקים "בקנה" שיציגו שיפור משמעותי ולא זניח בטכנלוגיית ריבוי ליבות,

לפחות ברמת תמיכה ב QUAD, לגבי תמיכה (ראויה ומשמעותית) בריבוי מעבדים באופן כללי אני מעריך לפחות עוד 3 שנים.

כי כתיבת קוד (מנוע משחקים) למעבד מרובה ליבות כלשהו, תחייב את רוב המפתחות להערכתי בשכתוב קוד

[br]פורסם בתאריך: 27.07.2008 בשעה 18:15:55

לדעתי האשכול הזה יכול לזכות בתואר האשכול הארוך ביותר ללא מסקנות כלל,

אלא כל אחד יוצא אם אותן הנחות העבודה שאיתן הוא הגיע לדיון

למה אתה בדיוק מצפה, שאני אבנה מערכת ואריץ עליה טסטים כדי לתת לך מספרים על השיפור בין מרובע ליבות לכפול .

צר לי, אבל אני לא עובד בשבילך ולצערי אין לי גם קישור לאתרים מקצועיים או אחרים כדי שיציגו השוואות כאלו.

כפי שאתה חיפשת ולא מצאת (כך אני מעריך) גם אני ואחרים לא מצאו כנראה, ומי יודע אולי אין (עדיין)...

אני מצפה ממך שתכבד לפחות את אלו שמתייחסים אליך ומנסים לעזור כמיטב יכולתם,

ותחסוך לנו הערות לא ממש בונות בסגנון מה לדעתך ה POST/דיון הזה שווה בעיניך

וכל זה בגלל שבסופו של דבר, התשובות בדיון עדיין לא ממש מספקות אותך...

גם אני הייתי מת לדעת בדיוק מה יכול להיות השיפור האופטימלי ( ע"י מיטוב הקוד) בין מרובע לכפול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה גם הערכה שלי, אך לא יכולתי לגבות זאת שמות של משחקים כי אני לא שחקן כבד,

אלא אוהב להתענג על משחקים המציגים קפיצה טכנולגית ולהנות כמובן מהמשחק

ולראות איך הפער בין המשחקים (אנימציה) לבין סרטי ה הולך ומצטמצם - לשם כך אני קונה לפחות אחת לרבעון.

בהתאם לכך אני גם מעריך שיש הרבה משחקים "בקנה" שיציגו שיפור משמעותי ולא זניח בטכנלוגיית ריבוי ליבות,

לפחות ברמת תמיכה ב QUAD, לגבי תמיכה (ראויה ומשמעותית) בריבוי מעבדים באופן כללי אני מעריך לפחות עוד 3 שנים.

כי כתיבת קוד (מנוע משחקים) למעבד מרובה ליבות כלשהו, תחייב את רוב המפתחות להערכתי בשכתוב קוד

[br]פורסם בתאריך: 27.07.2008 בשעה 18:15:55

למה אתה בדיוק מצפה, שאני אבנה מערכת ואריץ עליה טסטים כדי לתת לך מספרים על השיפור בין מרובע ליבות לכפול .

צר לי, אבל אני לא עובד בשבילך ולצערי אין לי גם קישור לאתרים מקצועיים או אחרים כדי שיציגו השוואות כאלו.

כפי שאתה חיפשת ולא מצאת (כך אני מעריך) גם אני ואחרים לא מצאו כנראה, ומי יודע אולי אין (עדיין)...

אני מצפה ממך שתכבד לפחות את אלו שמתייחסים אליך ומנסים לעזור כמיטב יכולתם,

ותחסוך לנו הערות לא ממש בונות בסגנון מה לדעתך ה POST/דיון הזה שווה בעיניך

וכל זה בגלל שבסופו של דבר, התשובות בדיון עדיין לא ממש מספקות אותך...

גם אני הייתי מת לדעת בדיוק מה יכול להיות השיפור האופטימלי ( ע"י מיטוב הקוד) בין מרובע לכפול .

גולשים כתבו וזרקו מספרים לאוויר (1%, 5% וכו'), השאלה מופנית אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל איך אתה מתרגם את המדידות הנ"ל לביצועים ?

ובלכ מקרה, משחק כזה או אחר לא ממש משנה לי, אלא תמונת הבדלים הביצועים הכללית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולשים כתבו וזרקו מספרים לאוויר (1%, 5% וכו'), השאלה מופנית אליהם.

בקטע הזה אתה צודק! אם מביאים מספרים רצוי כבר לצרף קישור או ציטוט מהיכן הדברים הובאו אם לא זוכרים את הקישור המדוייק...

אל תשכח שתמונת המצב היא לא ליניארית, השיפורים אם ישנם משתנים בין מפתח למפתח ולפעמים ממשחק למשחק של אותו מפתח.

מה שדי ברור הוא שפוטניאל השיפור של מעבד מרובע לעומת כפול הליבה

תוך התחשבות בטכנולוגיות של הרכיבים האחרים במערכת (חוץ מהמעבד עצמו)

בטכנולגיה הזמינה כיום או תהיה זמינה כבר בספטמבר שנה זו מתחיל להתקרב כבר לכיוון ה 100% שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה טעות מצידי להביא את הביקורת הזאת - עברו מאז שהיא נכתבה 7 חודשים, שזה המון אם מסתכלים על המהירות שבה שוק המחשבים מתפתח. אני הייתי לוקח מרובע , כי כנראה שההתקדמות יותר מהירה ממה שחשבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה טעות מצידי להביא את הביקורת הזאת - עברו מאז שהיא נכתבה 7 חודשים, שזה המון אם מסתכלים על המהירות שבה שוק המחשבים מתפתח. אני הייתי לוקח מרובע , כי כנראה שההתקדמות יותר מהירה ממה שחשבתי.

מזל טוב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...