נמצא מעבד חלופי ל G4560 שנעלם מהשוק - הכירו את A8 7600 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמצא מעבד חלופי ל G4560 שנעלם מהשוק - הכירו את A8 7600

nec_000

Recommended Posts

פה אני רואה כמה דברים בנוגע ליכולת המאיץ הגראפי המובנה שיש ב- A8 - 7600:

1. הראשון זה השוואה ישירה מול i3 המקביל לו במשחק אחד לדוגמא, ה FPS כפול מהשני (סדר גודל)

2. לאחריו מצאתי סקירה מה המאיץ הגרפי המובנה במעבד מסוגל להריץ בעולם הגיימינג (גלגלו מטה)

3. לאחר מכן מצאתי עוד השוואה ישירה מול i3 המקביל, ששדחו אליו מאיץ גראפי בסיסי נוידיאה GT630 ומצאו זהות בביצועים

רצו בעצם להראות כי כוחו הגראפי של המאיץ המובנה ב- A8 7600 מקביל בערך לנוידאה המוזכר (גלגלו מטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועכשיו משהו יותר מעניין:

הדגמה של המעבד A8 - 7600 רק שהפעם שדחו אליו מאיץ גראפי GTX960 שהיה mid level אז לפני 3 שנים (היום יחשב כ- entry level)

ומראים עד כמה המעבד הנדון מסוגל לתת עבודה ולא לחנוק את הכרטיס עם FPS נמוך:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dude.... הפוסטים שלך אחלה והכל, אבל בלתי אפשרי לקרוא אותם באורך הזה.

אם כדי להגיע למידע שמעניין אותי אני צריך לעבור עשרות שורות של הילול AMD\חברה-כלשהי ועוד עשרות שורות של אי אלו תיאורים, אני פשוט מדלג לסוף, כמו שעשיתי  עכשיו.

תן ב TLDR בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל ואיבן,

התקציר הוא בכותרת - כמו כן קשה שלא לראות את הפוסטים בהמשכו של השרשור אשר נמצאים ממש מעל לראשכם בעמוד הנוכחי,

הרימו את העיניים וגלגלו העמוד מעלה.

הכירו את מעבד A8 7600 שנמצא על ידי כחלופה הולמת כנראה ביצועית ותקציבית למעבד G4560, זה שנעלם לצערנו מהשוק וכנראה לא ישוב עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתייחסות האחרונה שלי לת'רד זה - הצפת הפורום בכל פיסת מידע שנתקלת בה על היא פאנבואיזם. זה לא קשור בכלל האם הן נכונות או לא. בפעם הבאה שתגיב בזלזול כלפי חבר צוות תקבל אזהרה.

לא שזה משנה אבל באופן אישי חיכיתי לרגע שבו יתנו פייט חזרה לאינטל ויגרמו לה לחשוב שוב על הצרכן ולא רק על עצמה. מקווה שאנחנו בתהליך של לראות את זה קורה. זה לא אומר שאני צריך לזהם את הפורום עם כל שביב מחשבה שעובר לי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר אור ag43,

כתיבת חומר בפורום או כל מקור כזה או אחר על סגמנט מסוים, שאתה אישית רואה אותו כהצפה, אינה אלא טעות בזיהוי המצב:

מצב שבו מביאים חומר לעייני הקוראים, והוא חומר רלוונטי וענייני - יש מקום להביאו. מה לעשות שכרגע פרטנית כותב שורות אלו מתעסק ומעמיק

במוצר/מותג ספציפי - יותר מאשר במותג אחר, שכן עם כל הרצון הטוב, המותג האחר די משעמם ואין מה לדבר עליו (לא הכותב אשם במצב).

אך בכך שאתה מציג זאת כמשהו נגטיבי ואפילו כתבת "מזהם את הפורום" (ראה מעלה)

או כך לפחות משתמע מדבריך, אתה הוא זה שבעצם עושה אאוטינג לחומר המוצג ו/או גם אאוטינג לכותב שמביא את הדברים.

ולכן בפועלך כך "הזמנת" בלי משים לב את התגובה שהזמנת כלפיך. תמיד קל להאשים את המגיב חוץ מעת עצמנו (אתה מכיר את זה בטח).

לגבי "אזהרות" שתרצה לחלק, יש לי תחושה של התנגשות עניינים פה, בינך לבין milford וסליחה על שאני נכנס באמצע:

אם תעבור בחזרה לעמוד הראשון תוכל לראות איך כבודו (בעל הבית ככל שידוע לי) הצביע +1 לפוסט שהנך מתרעם ממנו.

אז אולי יש מקום לשקול את גישתך בהקשר הזה ?

לשיקולך כמובן - אך יראה זה מגוחך מן הצד שאתה כאיש צוות תעדיף לתקוף/להצביע -1 כנגד חבר אחר, רק משום שהחזיר לך כגמולך

(מטעמים מוצדקים) בשעה שהמנהל הראשי שלך חושב הפוך ממך. מהצד זה נראה לנו כמו שהמנכ"ל שלך אינו מגבה אותך בהקשר הזה.

זאת מעבר לעובדה וכרגע אהיה חסר צניעות לרגע קט (אבקש מראש את סליחת הקורא), שעושה הרושם שכותב שורות אלו (כיום)

הוא בין הגורמים (או כך לפחות נראה מן הצד) שהם בין אלו שיותר מביאים לכאן רייטינג חיובי מאשר ההפך (גם אם בעינך הוא כותב שנוי במחלוקת).

נזכור שהכותב לא ביקש את המעמד, ולא קיבל אותו מאף אחד, אלא הגיע אליו כפועל יוצא מהחומרים שהביא לפני החברים ולא משום סיבה אחרת.

אין ראיה טובה יותר מההצבעה החופשית והדמוקרטית לה זכה, מאז שהמנגנון האמור הושק על ידי האתר (מנגנון גאוני אגב שמסייע למטב - חומר

רצוי על ידי הקהילה הוא in וחומר לא רצוי נהפך ל- out ).

כמדומני זהו הרייטינג הגבוה ביותר שמישהו הגיע אליו אי פעם במצטבר פה, ועל אחת כמה וכמה, ביחס הצבעות לחלק לכמות הפוסטים שתלה סה"כ.

*עד כאן חלוקת הציונים העצמית (והלא צנועה) שאינה מקובלת בדר"כ, אך הפעם היתה נדרשת רק על מנת להבהיר לפניך את תמצית העניין.

שאם תרצה בכל זאת להילחם בחמור זקן כמותי שמביא לך/לכם לעליה ברייטינג וכנראה גם מביא חומר מעניין עבור (חלק) מהקוראים,

עושה רושם כי תחטא למטרת המיזם היפה של hwzone. קח גם זאת בחשבון - שהרי כותב שורות אלו יכול להסתלק מפה בשנייה אחת כלעומת שבה,

אם יחוש שהמקום אינו מזמינו עוד ואינו מעוניין בזמן שהוא תורם בהתנדבות, באהבה, מכל הלב למען הקהילה והחברים שלנו.

החמור הזקן ישתף עימך שהוא חש שליחות בהקשר זה, של להעביר (גם) ידע לדור החדש והצעיר. אין בימה יעילה יותר מאשר זאת.

סיכום:

גם אני כמותך מציתי (זה הדדי).

לא אכתוב עוד בהקשר הזה כפי שגם אתה הצגת את העניין. ואם חלילה נפגעת ממני, אזי שאתנצל ואסביר שלא לכך היתה חלילה הכוונה.

פשוט זו היתה תגובה למה שעשית אתה קודם, רק שלא שמת לב שעשית.

משתפך כדי שתבין - נפגעתי ממך. אם תעבור על מה שעשית ותכנס לנעליי תבין מדוע:

דמיין מצב שאתה הוא הכותב שמביא חומר לפורום, משקיע שעות רבות מזמנך וממרצך מתוך באמת כוונה טובה והרבה תחושת עידוד

מהקהילה, ומישהו מצוות האתר בא ומחרבן לך על הכל, עושה לחומר (ולך) דלגיטימציה.

חשוב איך אתה היית חש.   כנראה שלא היית חוזר לאותה מדיה ופשוט עובר למקום אחר.

מה שהיית כן צריך לעשות זה אחרת - לשלוח מסר פרטי אלי, ולהעביר ביקורת כפי שאתה רואה לנכון לאזני בלבד.

היא היתה מתקבלת הרבה יותר באהבה, הערכה, וכבוד - מאשר הגישה בה נקטת וזו לבצע "השפלה פומבית", ולהסלים את המצב לאן שהבאת.

התנצלות הדדית תהיה לדעתי הדבר הכי ראוי, והיי אני את שלי עשיתי זה עתה (מעלה על רקע ירוק).

כרגע השרשור חוזר להתעסק במעבדים ולא למאבק פומבי בין שני חברי פורום.

*המשך בנושא הזה רצוי שיהיה להבא ביננו ב- 4 עיניים בלבד אם צריך בכלל.

שתהיה שבת נפלאה לכולנו וסופ"ש רגוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחלק את ההתייחסות שלי למעבד ל-2 חלקים - בתקופה לפני כמה שנים (בסביבות 2014) וכיום:

בתקופה בה מעבד ה APU A87600 היה חדש הייתה בעיה להמליץ עליו, ועל מעבדים של בכלל, עקב מבחר מצומצם של דגמי מעבדים, ובעיקר של לוחות אם, גם בחנויות המעטות שטרחו למכור מעבדים ולוחות אם כאלו. גם מחירי המעבדים ולוחות האם בארץ לא ממש היו תחרותיים בהשוואה למקביליהם מצד אינטל. בנוסף באותה תקופה נראה ש דיי "קפאה על השמרים" ולא ממש חידשה משהו בתחום במעבדים בעוד שאינטל כל הזמן שיחררה מעבדים חדשים (אם כי השיפור בין הדורות של המעבדים לא היה גדול במיוחד). גם טכנולוגיית הייצור של דיי פיגרה אחר זו של אינטל באותה התקופה (מעבדי ה Kaveri יוצרו בטכנולוגייה של 28nm בעוד שאינטל כבר ייצרה מעבדים ב 22nm). כל זה אולי תרם להרתעת הרוכשים הפוטנציאליים מקניית מעבד של .

אגב, אם מישהו כבר קנה באותה תקופה מעבד של AMD, אז בד"כ היה מדובר במעבד מסדרת ה FX, שבד"כ שימש למשחקים ולהמהרות.

כיום הבעיה עם ה A8-7600 של AMD היא פשוט שמדובר במעבד מיושן - הוא מבוסס על ארכיטקטורה בת כמה שנים טובות (ה steamroller), והוא עושה שימוש בתושבת +FM2 ובזיכרון DDR3, שבפועל כבר הוחלפו בדור הבא (תושבת וזיכרון DDR4). נכון להיום גם לא הייתי ממליץ על רכישת מעבד כזה, בדיוק כפי שלא הייתי ממליץ למישהו לרכוש מעבד חדש המבוסס על תושבת 1150 או תושבת ישנה יותר. לדעתי עדיף כבר לחכות למעבדי ה APU החדשים של AMD לתושבת , שאמורים לצאת בתחילת 2018. גם אם מעוניינים לרכוש מעבד כזה, קניית הרכיבים מחו"ל (שוב - בעיה של מבחר לוחות ומעבדים בארץ) יכולה להיות בעייתית במקרה של צורך במימוש אחריות, בעיקר של לוח האם.

לי אישית אין ספק שמדובר במעבד סביר ביותר לרמת ה entry-level בעל ליבה גרפית טובה יותר מאשר במעבדי , אבל הוא שוחרר לשוק מאוחר מדיי.

אגב, לפני כמה שנים הכנתי ריכוז מידע לגבי כל המעבדים של AMD עד 2014 (קישור), דיון שהפך לנעוץ פה בפורום, כאשר המעבד הנ"ל גם מופיע שם, כך שאי אפשר לומר שהייתה התעלמות מוחלטת ממעבדי AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצאתי תחליף ל - 4560 - כן, כן !

פנטיום 4 !

כן כן, ההוא מלפני לא זוכר כמה זמן.

ל - entry level זה אחלה.

אפשר לגלוש באינטרנט ובכלל, אפילו אין צורך לחפש לוחות אם או לחוד,

אפשר לקנות מוחדשים כחבילה אחת קומפלט ובגרושים.

ובנימה רצינית ומעשית - עד לאן נתדרדר עם המלצות בכל מחיר ?

מה לעשות, מסתבר שלא לכל דבר יש תחליף ( כלומר לא באותו מחיר ).

ולא הערתי שום הערה אישית חלילה נגד אף אחד.

כל אחד רשאי להביע את דעתו.

הכי הרבה, יש אפשרות דירוג, לפחות לגולשים מהשורה, על כל פוסט,

בין אם אהבנו ובין אם לא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@smalul

אחר צהרים טובים חבר יקר,

עברתי על ההתייחסות המעניינת והפורה שהבאת והיא גרמה לי לחשוב הלאה שכן הדברים חשובים,

מה חלופה שאנחנו יכולים למליץ למכרים, להרכיב על פיה מפרט כרגע, שכן עד שיואילו בטובם להגיע בסוף התור שלהם סוף סוף להשקת

מעבדי ריזן עם , איפה שהוא במחצית הראשונה של 2018, תעבור לפחות חצי שנה.

עכשיו:

G4560 כידוע אין להשיג - מפה הכל התחיל.

G4600 שהוא הבא בתור והמחליף שלו, מחפשים ולא ממש מוצאים בקלות, מעבר לכך שמחירו יותר לכוון 400 שח, וזו קפיצה משמעותית בהוצאה

שמנסים להימנע ממנה ככל הניתן.

אפשרות אחרת היא לנסות ללכת על הפתרון של G4400 , אך גם הוא טיפה מיושן ולא כולל HT, מה שמוריד את הביצועים ואת האטרקטיביות שלו

ביחס ל G4560 ול- A8-7600 שמציעים בצועים (כמעט) כפולים ממנו.

בשל כל האילוצים הללו אני חושב רגע ביחד ובקול, האם הפשרה של (בגלל הפלטפורמת FM2+) היא כזו מפריע ?

אם כן, אז מדוע ?    מה כל כך חשוב או קריטי שהלוח יהיה ?

נזכיר שאנחנו קונים מחשב בסיסי עם טיפוסית 4GB לא יותר - מחשב תקציבי. הכל צריך להיגמר לא יותר מאלף שח סדר גודל.

המעבד ולוח האם, מצאתי שיעלו סביבות 500 ש"ח ביחד לפי המחירים שראיתי באמזון והבאתי בתחילת השרשור.

מה באותו כסף יש לנו היום שהוא יותר אטרקטיבי לקנות (מדגיש על היום לא בעוד חצי שנה). זה מה שאני מחפש. אשמח לשיתוף מוחות.

השרשור הזה הוא פרקטי במיוחד, צריכים לצאת ממנו עם חלופות ממשיות להיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מעבדי ריזן עם , איפה שהוא במחצית הראשונה של 2018, תעבור לפחות חצי שנה.

טכנית, AMD שיחררה כבר ברבעון השלישי של 2016 מעבדי APU לתושבת . מעבדי אלו הם למעשה התאמה של מעבדי ה APU הקיימים מתושבת +FM2 לתושבת . הבעיה - אני לא רואה שהם נמכרים במקום כלשהו, כולל בחנות הרישמית של .

ציטוט של nec_000

בשל כל האילוצים הללו אני חושב רגע ביחד ובקול, האם הפשרה של DDR3 (בגלל הפלטפורמת FM2+) היא כזו מפריע ?

אם כן, אז מדוע ?    מה כל כך חשוב או קריטי שהלוח יהיה DDR4 ?

נזכיר שאנחנו קונים מחשב בסיסי עם טיפוסית 4GB לא יותר - מחשב תקציבי. הכל צריך להיגמר לא יותר מאלף שח סדר גודל.

זאת בדיוק הבעיה - אם בעתיד יהיה צורך לשדרג מחשב כזה, וסביר להניח שיהיה צורך לפחות להוסיף עוד , הדבר יהיה בעייתי יותר לעומת שדרוג מחשב העושה שימוש בתושבת למעבד ובזיכרון עדכניים.

ציטוט של nec_000

G4600 שהוא הבא בתור והמחליף שלו, מחפשים ולא ממש מוצאים בקלות, מעבר לכך שמחירו יותר לכוון 400 שח, וזו קפיצה משמעותית בהוצאה

שמנסים להימנע ממנה ככל הניתן.

אפשרות אחרת היא לנסות ללכת על הפתרון של G4400 , אך גם הוא טיפה מיושן ולא כולל HT, מה שמוריד את הביצועים ואת האטרקטיביות שלו

ביחס ל G4560 ול- A8-7600 שמציעים בצועים (כמעט) כפולים ממנו.

כאן אתה צודק. יותר  מזה, שידרוג מעבד לתושבת 1151 בעתיד, כולל בעתיד הדיי קרוב, יכול להיות בעייתי, שכן אינטל עומדת לעבוד לתושבת 1151V2 (או איך שלא יקראו לה בסוף) עבור מעבדי ה וה Cannonlake, שהיא אמנם תושבת בעלת 1151 מגעים, אך אין תאימות בינה ובין תושבת ה-1151 הנוכחית. למעשה היתרון היחיד שיש למעבד כזה כיום הוא השימוש בזיכרון .

בסופו של דבר אני לא חושב שכרגע יש פתרון טוב לשוק הנמוך (ה entry-level), וזו הסיבה שכתבתי (בדיון אחר) שלדעתי "פיספסה" בכך שהיא לא שיחררה גם מעבדי APU זולים המבוססים על ארכיטקטורת ה Zen. למעשה, אם המחסור במעבדי G4560 ימשיך, יכול באמת להיות שהפתרון שהצעת יהיה המשתלם ביותר עבור מי שמעוניין לקנות כרגע מחשב תקציבי לשימושים משרדיים (ואולי גם למשחקים בהגדרות נמוכות-בינוניות), לא מתכנן לשדרגו בעתיד כלל ומוכן "להסתכן" בקנייה מחו"ל (בעיקר מבחינת האחריות על לוח האם). לשאר הרוכשים הפוטנציאליים אני הייתי ממליץ להמתין עוד מספר חודשים בשביל לראות את מעבדי ה APU החדשים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שה"בעיה" הזאת פתירה באמצעות G4600, וזה פתרון טוב בהרבה לפי דעתי. לא שאני לא מעריך את הניסיון של nec למצוא חלופה, בהחלט ניסיון יפה ומעניין, אך למרבה הצער, בסופו של דבר לא כלכך מוצלח.

בסה"כ זה עניין של עוד 200 שקלים, שבסוף אתה מרוויח מכך מחשב חדיש יותר, עם אפשרויות שדרוג, שיכול להחזיק הרבה יותר זמן מאשר מחשב עם תושבת ישנה ולוחות ישנים שתומכים בלבד.

בקיצור, מחשב עם רכיבי חומרה חדישים יכול לעקב או אפילו למנוע רכישה של מחשב חדש בשנים הבאות, מהסיבה שאפשרויות השדרוג שלו יהיו רחבות יותר וזמינות יותר בעת זקנתו של המחשב.

ד"א, אי אפשר להתעלם מעניין הביצועים שמאוד מפתיע, אבל אנחנו מדברים פה על מחשבים לשימוש משרדי/ביתי, ולא לגיימינג או שימושים כבדים אחרים.

לשימוש באופיס, צפייה בתכנים, גלישה באינטרנט וכו', עניין הביצועים לא כלכך קריטי לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@smalul

אז נראה לי שאט אט אנו מתכנסים כאן לתובנה חדה יותר והיא כזו:

אם בא אלי מישהו שמבקש המלצה למחשב בסיסי וזול, אציע לו 4 חלופות עקרוניות ולכל אחת נספק ראציונאל כדלקמן:

1. האפשרות האחת היא לשדרג בעת הקניה למשהו יותר מבסיסי, וללכת על 3 בשלוב מאיץ גראפי הכי זול שיש.

המעבד והמאיץ יעלו סביבות 650 שח נגיד. כך שכל המחשב לצערנו יתייקר לאזור 1400 ש"ח.

2. האפשרות השנייה להציע לו ללכת על G4400 מה שיאפשר רכישת המחשב ב- 1000 ש"ח סדר גודל, נסביר שיש פשרה בביצועים וזה אינו

הבן שהכי נהיה גאים בו באספקט הזה (רק 2 ליבות). עשויה להיות לכך השלכה בעתיד על אורך חיי המחשב, כאשר הדרישה לביצועים בשוק תגדל.

3. נשאל אם יש לו יכולת להמתין עוד כחצי שנה לערך עד להופעת מעבדי APU שמתאימים לסוקט המודרני, ואם כן זו תהיה החלופה העדיפה.

4. או שנרכיב לו מחשב עם מעבד כדוגמת זה שבשרשור שלנו A8-7600 בסוקט קצת ישן Fm2+, נסביר לו את סוגיית הזכרון שבעתיד

אולי יהיה קצת יותר קשה לשדרג זיכרון מאשר בפלטפורמת , אך לחלופין נציע לו שיקנה כבר עתה 8GB כדי להמנע מהשדרוג העתידי

(בתוספת של 100 ש"ח) and call it a day ...   להערכתי מחשב שכזה יעלה 1100 ש"ח סדר גודל.

לגבי המעבדים שלהם שהושקו בסוף 2016 ומתאימים לסוקט אני זוכר שדברנו פה בשבוע שעבר בשרשור אחר. מדובר על הללו:

https://www.amd.com/en/products/desktop-processors-7th-gen-am4

ואני מבין ממך שלא מצליחים למצוא אותם זמינים לרכישה. חפשתי גם אני ללא מזור - די מוזר צריך לחקור מה קורה פה.

שהרי זו ה- "סדרה" למכור כיום כמענה לשוק הנמוך ונראה שאכן מפספסים פה בגדול.  כבר אמרתי רבות בעבר שתכנון לקיחת הסיכונים

וניהול פרוייקטים לרבות לוחות הזמנים אצל זה קטסטרופה.

מה שאני כן רואה זמין אלו רק מעבדי לתושבת הקודמת FM2+, דוגמא מ- newegg:

https://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&IsNodeId=1&N=100007671 601295134

יש לי תחושת בטן שבזמן הקרוב אדרש לתת המלצה לעוד מישהו לגבי מחשב, ולו בשביל הסקרנות שבדבר ורכישת הניסיון במעבד A8-7600

על כל המסלול מרכישה מחו"ל ועד הרכבת המוגמר פה, אסגור מולו שהוא יזמין את החלקים (מחו"ל) ויביאם אלי להרכבת המערכת.

בכפוף להבשלת שכזה, אתעד את ההרכבה והמוצר המוגמר לטובת החברים שלנו פה. כמו שאומרים - אין כמו ניסיון אמת מהשטח על מנת 

לדעת עד כמה האפשרות הזו כדאית או רלוונטית בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למלך,

חוששני (בצער) כי מה שאתה מציע הוא הנתיב הנכון - גם לדעתי, יש הסכמה.

השאלה היא רק איפה בארץ יש G4600 זמין:

אני בודק ב KSP , איבורי, וכדומה... ולא מוצא. מה עם ספקים אחרים - מישהו מצליח לשים ידיו על חתיכה שכזו ?

מה לעזאזל הולך פה עם המלאים והאספקה בארץ הקודש...

האפשרות השנייה היא לרכוש הכל בארץ, ורק את המעבד לייבא מחו"ל.

מאמזון זה (כנראה ?) ייגמר בסביבות 370 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח.

אז המחשב יעלה לנו 1100 ש"ח במקום 1000, בהחלט עובר מסך (מבחינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת גם את ה- A8-7600 הצלחתי למצוא רק ב-KSP.

חיפשתי חנות שיש בה את שני המעבדים (ללא הצלחה) על מנת להרכיב מפרטים זהים (במידת האפשר) עם שני המעבדים השונים, ולהשוות את המחירים הסופיים. אך השוואה שכזו משני חנויות שונות היא לא הוגנת..

והאמת שהצלחתי למצוא  את הפנטיום בחנויות הבאות בחיפוש מהיר:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CM8067703015525

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=24961 - גרסת ה-BOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...