Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

--- The King ---

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  3,163
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  7
 • זמן מחובר

  1750יום 12ש' 31דק' 50שנ'

--- The King --- last won the day on May 2 2018

--- The King --- had the most liked content!

דירוג

354 אגדי

3 עוקבים

אודות --- The King ---

 • דרגה
  Zone Junkie

מבקרים אחרונים

2,555 צפיות בפרופיל
 1. --- The King ---

  מה ההבדל בין IPS ל- PLS

  יש. https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-monitor&db4157=4160 https://www.newegg.com/global/il-en/Touch-Screen-Monitors/SubCategory/ID-514?Tid=693020
 2. תגדירו "מספיק". הכל תלוי באיזה משחקים מדובר, איזה מעבד, כמה ראם ולכמה FPS מכוונים. בהחלט יתכנו מצבים שבהם GTX1060 6GB לא יספיק ל- 60FPS על ההגדרות הכי גבוהות. זה גם תלוי אם מכוונים לFPS ממוצע או מינימלי כי תמיד יהיו נפילות.
 3. גם בתשתית בזק והוט לא נותנים לך את המקסימום שהטכנולוגיה מאפשרת. נותנים לך בד"כ את המינימום העלאה שאפשר. תפסיקו לחשוב שעושים לכם דווקא. הכל שיקולים עסקיים. אם זה רווחי (לדעתם) בשבלהם לדפוק אותך, ידפקו אותך. ואם זה רווחי בשבילהם "לפנק" אותך, יפנקו אותך. אה והתקציבים לפריסת תשתיות האינטרנט הראשונות מומנו על ידי המדינה.
 4. פינג תלוי הרבה במהירות העלאה, אז באופן כללי כנראה שהפינג בסיבים אופטיים יהיה נמוך יותר ("טוב" יותר). נקודתית אצלך בבניין אף אחד לא יכול להגיד לך מכיוון שזה תלוי בעוד המון גורמים. אני לא הייתי חושב פעמיים ומתחבר לסיבים אופטיים אם הייתה לי האפשרות.
 5. --- The King ---

  תכנות C בסביבת ויזואל סטודיו

  תפתח פרוייקט C++ ותשנה את הסיומת ל- c.
 6. לא כדאי לעבוד על מסך ברזולוציה שהיא לא הרזולוציה הטבעית שלו. זה עלול אפילו לפגוע בביצועים של המסך במשחקים, אבל בעיקר החדות שת התמונה תפגע.
 7. --- The King ---

  מעקב אחר WhatsApp של הילד

  אמת, והוא גם יכול לנתק את החיבור דרך הטלפון.
 8. --- The King ---

  מעקב אחר WhatsApp של הילד

  לא חושב שיש הגבלה פר מחשב, אולי פר דפדפן. פתח ב2 דפדפנים שונים, או שתפתח 2 חלונות incognito בכרום, יש מצב גם יעבוד (לא שני טאבים, שני חלונות).
 9. יכול להיות שלא יעבדו. אתה יכול לחבר ולנסות, אל תדאג, שום דבר לא יעלה באש. מה שאני הייתי עושה במקומך מלחתחילה, גם כדי להעלות את הסיכויים שיעבוד וגם כדי למקסם ביצועים, זה מנסה להמהיר את הזיכרונות הישנים שלך (2400Mhz) לפרופיל של החדשים, זאת אומרת תזמונים, מתח ותדר, ואם לא תצליח אז לכמה שיותר קרוב לשם, ואז מחבר את החדשים ככה שכולם יעבדו על הפרופיל של המהירים יותר. נקודה נוספת שכדאי שתחשוב עליה, אם אתה לא צריך יותר מ16GB של ראם (ויתכן מאוד שאתה לא צריך, תלוי בשימושים שלך), אז אולי כדאי לך לשים רק את ה16GB מכיוון שהם מהירים יותר, והזיכרונות הישנים שלך רק עלולים להאט אותם.
 10. --- The King ---

  מעקב אחר WhatsApp של הילד

  whatsapp web תשאיר את המכשיר שלו מחובר אצלך. אפשר גם בטלפון לדעתי.
 11. חפש בנצ'ים באתרי סקירות חומרה. הכרטיס הזה מוציא במשחקים מודרניים לרוב באיזור ה60fps בממוצע על 1440p הגדרות "אולטרה". פאנל va לדעתי קצת "מסוכן" יותר מ- ips. זאת אומרת שיש הרבה va לא מוצלחים והסיכוי ליפול על אחד כזה הוא יחסית גבוה אלא אם אתה מכיר את המסך שאתה הולך לקנות. בלי קשר, באופן כללי לרוב ips יהיה עדיף למשחקים. אם אתה חושב שתשתדרג בשנים הקרובות את המחשב או את הכרטיס מסך אז אולי שווה לך לשקול קצב רענון גבוה. אחרת זה יהיה סתם בזבוז לדעתי.
 12. התקציב שלך לא מאפשר קצב רענון גבוה, ips ורזולוציית 4K. או שתעלה את התקציב או שתרד בדרישות. אני במקומך הולך על דל U2715H. אגב, בכל מקרה כרטיס המסך שלך לא יוציא fps גבוה על הגדרות גבוהות ברזולוציות גבוהות, בטח לא ב- 4K. וחוץ מזה שב27 אינץ אני לא רואה סיבה למה לקנות 4K. זה יקר יותר ו"יפגע" לך משמעותית בביצועים (fps), ו- 1440P מספיק חד לכל הדעות. עוד אופציות: דל U2717D דל UP2716D סמסונג S27H850QFM
 13. --- The King ---

  אזהרה: תתרחקו מחברת המשלוחים USHOPS

  קודם כל יש כמה דברים שאתה לא יודע, אז אם אתה לא יודע ולא מבין דברים מסויימים, אל תקבע שהם יצאו לא בסדר ותוציא שם רע. כי אין דבר לא מוסרי יותר משיימינג לא מוצדק. אסביר: לגבי 1: יש שני סוגים של "משקלים" שחברות שילוח בודקות, כמו שאמרת משקל נפחי ומשקל רגיל שכולנו מכירים. אתה יכול לקרוא בגוגל מהו משקל נפחי, אבל זה לא כלכך רלוונטי. בשורה התחתונה זה איזה שהוא פרמטר שיש לו נוסחא לחישוב ע"פ נתוני החבילה. ברוב חברות השילוח (אם לא בכולן) עלות השילוח נקבעת על פי המשקל הגבוה יותר מבין השניים (נפחי ורגיל). ולכן כאן יושופס יצאו בסדר גמור לפי הטענות שלך. ואתה יודע מה, אני גם בטוח שאם היית טורח לקרוא את תנאי השירות שלהם גם הייתי רואה את זה. לגבי 2: כרגע הסברתי למה שילמת על המשקל הגבוה. אז גם פה הם יצאו בסדר. לגבי 3: אין כמעט אף חברה בעולם שתמיר לך משקל לדולר (או הפוך) בחינם. גם להם ההמרה הזו עולה כסף, ועל כך הם גובים אותו. גם בפייפאל לצורך העניין יש עמלת המרה, וכמו כן לכל חברת אשראי. אם תקנה משהו בדולר אתה תראה בחיוב בשקלים שחייבו אותך על עוד כמה אחוזים בודדים ממחיר העסקה בגין עמלת המרה למט"ח. הם לקחו לך בערך 5 אחוז עמלה שזה סביר ביותר. זהה פחות או יותר לעמלה של אמזון אגב. לכן גם כאן הם חפים מכל עבירה או מרמה. לגבי 4: זה באמת חשוד, וממה שאני יודע מתחת ל- 75 דולר אתה לא צריך לשלם כלום, ככה שההסבר היחיד פה הוא שזה איזושהיא עמלה שלהם שמין הראוי שהיו גובים את הכסף הזה מראש או לפחות מיידעים מראש בעמלה הזאת. אבל כמו שכתבת, בסוף נאמר לך שנפלה טעות ואתה לא צריך לשלם, אז אם יש ספק קטן שבאמת נפלה טעות והם לא ניסו לרמות אותך, אני לא חושב שיש פה מקום לכל הרעש שאתה עושה. כמובן יכול להיות שהם באמת ניסו לרמות אותך, אבל זה ממש לא בטוח, ולדעתי, אני מצטער אבל אין דבר יותר מגעיל ממה שאתה עושה כאן, שזה פשוט סתם להוציא שם רע לחברה. ודבר אחרון שלא התייחסתי אליו הוא עניין הביטוח. יש לך את תנאי הביטוח שעשית? קראת אותם בכלל? כדאי שתבדוק אם מצויין שם משהו לגבי נוזלים וזכוכית כמו שאמרו לך. אם אכן כן מצויין שם שהביטוח לא תקף על מוצרי זכוכית ונוזלים, אז מי שאשם פה הוא אתה שלא בדקת את זה מראש. נכון בהחלט להגיד שהיה נחמד מצידם לא לאפשר לך לרכוש ביטוח בגלל תוכן החבילה שלך, או לפחות להבהיר ולהדגיש יותר את זה שזה לא תקף לגבי נוזלים וזכוכית, ככה שמי שרוכש את הביטוח ישים לב. אבל הם בהחלט לא חייבים לעשות זאת, ואם זה כתוב בתנאי הביטוח זה בהחלט מספיק.
 14. א. לא לכלכתי על אף אחד. אם תקרא שוב את ההודעה שלי תראה שנזהרתי לא לנקוב באף שם של חנות או רשת ספציפית. בנוסף השתמשתי במילה "רובם" בכוונה בשביל לא להכליל. ב. לא כתבתי את זה סתם. אני מכיר בעצמי כמה מקרים שחנויות סלולר עשו קומבינות על לקוחות ושיקרו להם. דוגמאות ספציפיות הן מכשיר שנשלח למעבדה עם בעיה ברמקול וחזר עם מסך אחר, לא מקורי כמובן (והרבה יותר גרוע מהמקורי). דוגמא נוספת היא מכשיר שנמכר "עם כל החלקים המקוריים" (אוזניות + מטען) אבל המטען לא היה מקורי, אך היה זיוף מוצלח שנועד להיראות מקורי. ומקרה נוסף, אני בעצמי נכוותי מחנות סלולר כשקניתי מכשיר "יבואן רשמי", בפועל קיבלתי מכשיר אירופאי עם עברית צרובה, ואם יש לך ספק אז זו הייתה קניה של שלושה מכשירים בדיוק מאותו סוג, שלושתם לא היו יבואן רשמי. אגב, הקופסא כן הייתה של היבואן הרשמי עם המדבקה של רונלייט עליה (מכשירים של LG). אז יכול להיות שבכל הפעמים האלה זה היה "טעות אנוש" או סיבה מוצדקת אחרת. אני בוחר להאמין שהם קומבינטורים שעושים כסף על חשבון לקוחות שלא שמים לב. לך תדע, אולי הם מוכרים בנפרד את האוזניות, המסך המקורי (והתקין) שהוציאו מהמכשיר במעבדה ואת מכשירי היבואן הרשמי ללקוחות שלא יצליחו לעבוד עליהם, ובכך יגיגלו עוד כמה ג'ובות לכיס. שיטת מצליח נהוג לקרוא לזה. ג. אני בכוונה עדיין לא נוקב באף שם של חנות ספציפית, כי אני לא מאמין בשיימינג ואני מאמין שלכל איש, חנות או גוף מגיעה ההזדמנות להשתפר ולשנות את הדרך שלהם. אבל אני כנראה בחיים לא אתקרב לשם יותר. ד. זה שקנית מ- Go-Mobile פעם או פעמיים ואתה מרוצה לא הופך אותם לרשת טובה ואמינה. חנות לא נמדדת ע"פ שביעות רצון של קניה אחת וגם לא ע"פ שביעות רצון של לקוח אחד, ואמרת את זה בעצמך. זה כמובן גם לא אומר שהיא חנות גרועה אם לקוח אחד התלונן עליה. יכול להיות שהם ספציפית בסדר, יכול להיות שלא. דבר נוסף ואחרון, KSP לא החנות עם השירות הכי טוב בעולם, אבל היא רשת מכובדת שיש לה הרבה מה להפסיד, וגם אם השירות שלהם לא הכי טוב הרבה פעמים, עדיין ביחס לשירות הממוצע בארץ אני חושב שהם לא רעים. לפי דעתי ומנסיוני לאייבורי שירות יותר טוב.
 15. --- The King ---

  שדרוג מעבד

  אני לא נביא אז אני לא יודע. מה שכן, זה מעבד מודרני, חזק יותר משלך בדי הרבה, עם 6 ליבות ו-12 threads לעומת 4 ו- 4 שיש במעבד שלך, אז השדרוג הוא משמעותי. אחלה. מתאים ל- ATX, מיקרו ATX ומיני ITX. ממליץ לך ללכת על לוח ATX, הם בד"כ מציעים יותר פיצ'רים. צלם אותו בבירור ותעלה לכאן אם אתה מתקשה. או שפשוט לך על AMD ותחליף אותו. https://www.plonter.co.il/ לא יודע אם הם ירכיבו לך ללא תשלום. אבל אחלה חנות.