Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

--- The King ---

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  3,341
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  12
 • זמן מחובר

  1799יום 6ש' 20דק' 47שנ'

--- The King --- last won the day on מאי 17

--- The King --- had the most liked content!

דירוג

390 אגדי

4 עוקבים

אודות --- The King ---

 • דרגה
  Zone Master

מבקרים אחרונים

3,342 צפיות בפרופיל
 1. TMS ו- Wellcom זו אותה רשת או משהו כזה לפי מה שאני יודע. לכן כנראה הנהלים דומים. אז זו לא דוגמא כלכך טובה. ומה עם עוד 2-3 ברגים שאפשר לחבר את הכרטיס למארז? מצד אחד כל הכבוד לחנות שלוקחת אחריות ועושה מאמצים לבדוק, לפרק, להסביר ללקוח וכו'. מצד שני, ברור שזה משהו שצריך ליידע את הלקוח ובזה הוא צודק. אני אישית חושב שאם מחברים את הכרטיס כמו שצריך עם ברגים אז לא צריכה להיות בעיה, אבל אולי החנות יודעת טוב יותר ממני מהנסיון שלהם.
 2. אתה יכול לטעון מה שאתה רוצה, אבל זה לא חד משמעי. לליכוד אין מצע מפורט שאומר במפורש שחרדים צריכים להתגייס. אם כבר אפשר לטעון להפך, ע"פ מה שהיה כבר בממשלות קודמות ומה שנתניהו נותן בד"כ לחרדים. מניח שכן. כאלה שאומרים שהחרדים הורסים ומחרידים את הצבא. אתה לא חי בבועה. אתה פשוט צריך להבין שפוליטיקאים לא מנסים לשרת את הרוב, אלא בעיקר את עצמם. את ליברמן לא מעניין מה הרוב רוצה, מעניין אותו לעשות שרירים ולהתחזק בבחירות הבאות. אם אתה רוצה לדעת את דעתי אז אני בדעה שכולם צריכים להתגייס. אבל צריך לעשות את זה חכם ולשלב אותם בצבא באופן כזה שיהיו כמה שפחות חיכוכים עם הציבור הלא חרדי. בקיצור ולעניין, כל מי שלא בא לביבי בטוב, שמאלני. היום זה ליברמן, מחר זה יהיה סמוטריץ.
 3. א. לחרדים יש הרבה יותר מנדטים מליברמן. ב. החרדים ניסו למצוא פשרות והסכימו לפשרות שנתניהו הציע, אבל ליברמן לא היה מוכן להתפשר בכלל. ליברמן לא חייב לייצג את דעותם של כלל הציבור. הוא מייצג את הדעות של עצמו ושל הבוחרים שלו. כנראה שמי שהצביע לו רוצה גיוס חרדים. הוא פשוט יודע איך לדבר בשפה משותפת עם הבוחרים שלו. זו הדרך שלו לפלג את העם ולהפוך את המילה "שמאל" למילה גסה או לקללה. הוא התחיל את זה ולכן רוב העם ימני היום. האבסורד הוא שהוא ממש לא ימין. הוא מרכז לגמרי בכל מה שקשור בביטחון. אבל הוא פשוט הצליח לגרום לבוחרים שלו לפתח שנאה כלפיי שמאלנים, ולכן, בכך שהוא קורא לליברמן שמאלני הוא מנסה להבריח ממנו קולות כי הוא יודע שליברמן מאיים עליו כרגע והוא לא יוכל להקים ממשלה בלעדיו. בטח לא אם הוא יתחזק שסביר שזה מה שיקרה.
 4. שטויות, ברור שהוא יתחזק. רואים את זה גם בסקרים.
 5. גם זה יקרה: אם זהות רצים עם בנט זה לא ייתן להם הרבה ולדעתי אפילו יקבלו פחות קולות. כל החילונים שחשבו להצביע זהות לא יצביעו לאיחוד בגלל בנט.
 6. אוסיף ואומר שלמדפסות לייזר יתרון משמעותי שהדיו בהן לא מתייבש כמו במדפסות הזרקת דיו. זאת אומרת שאם לא תדפיס תקופה מסויימת במדפסת הזרקת דיו, הדיו יתייבש וילך לפח. בלייזר, ה"דיו" בתצורת אבקה ולכן התוקף שלו ארוך יותר משמעותית מהרגע שנפתח. בנוסף, מדפסות הזרקת דיו משרדיות (מודרניות) מדפיסות בעלות פר דף מאוד דומה (אם לא נמוכה יותר) למדפסות לייזר היום. פשוט צריך לחקור קצת ולבדוק את המחירים של ראשי הדיו לפני שקונים. בקיצור, אם אתה לא מדפיס באופן קבוע ולא צריך צבעוני, הייתי הולך על לייזר. אחרת, הזרקת דיו.
 7. למה לא לקנות ספריי אוויר דחוס ב30 שקל? לא רואה סיבה להוציא מאות שקלים על זה אם מדובר במחשב האישי שלך ולא ב40 מחשבים של עסק.
 8. זאת לא יכולה להיות הבעיה כי החיבורים צריכים לעבוד גם בגרסא ישנה של הביוס. אבל זה בהחלט יכול לפתור את הבעיה, ובכלל, תמיד טוב לעדכן ביוס אז הייתי מנסה.
 9. ואם לדוגמא מאוורר אחד מתוך 2 הפסיק לעבוד, איך הוא יידע זאת מהבדיקה שהצעת?
 10. את זה לא ציינת. רק זה בפני עצמו יכול להשפיע על הביצועים. תתקין 10 ותבדוק. לא נתת את הדגם של המחשב. האם אתה בטוח שקיים כרטיס מסך מלבד המובנה במעבד? תוכל להעלות צילום מסך של אותו סימן?
 11. אני לא בטוח אבל לדעתי אתה חייב להדליק את המחשב כשהוא פתוח ולראות אם הקירורים עובדים. אם אתה עושה את זה, תגדיר בביוס לפני כן שהקירורים יעבדו על מקסימום. את הקירור של הכרטיס מסך כנראה שתוכל להגדיר רק דרך דרייבר בוינדוס. ואם כבר אתה פותח אז כמובן תוכל להסתכל עם הכל נראה לך מחובר כמו שצריך. חפש ביוטיוב מישהו שפירק את הדגם של המחשב שלך. אולי לצורך שדרוג מעבד או משהו כזה. בטוח שתמצא לפחות דגם דומה מאותה סדרה אם לא את אותו הדגם בדיוק.
 12. נשמע מאוד מוזר. הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שאחת ממערכות הקירור נדפקה, ואז התדרים של אותו רכיב (כ. מסך או מעבד) נמוכים יותר ולכן הביצועים בהתאם.
 13. היה overclock אולי והתאפס? כרטיס המסך עדיין מחובר ומזוהה? ומה הדגם של המחשב? ואגב, איך מתבטאת הירידה בביצועים?
 14. תוריד את התוכנות של הצ'יפסט של הלוח שלך מפה: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B75M-D3H-rev-10#support-dl-driver-audio יש במארז חיבורי USB 3 קדמיים? ניסית לחבר לשם גם? ניסית לחבר התקן USB 3 אחר? אולי יש בעיה בהתקן.
 15. מה הדגם? בדקת אולי התנתק סטיק אחד של זיכרון? בלי לפתוח את המחשב, פשוט תבדוק כמה זיכרון יש כרגע.
×
 • צור חדש...