תוכן Ivan - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Ivan

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  12,380
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  9

כל דבר שפורסם על-ידי Ivan

 1. באיזו מהירות מתחבר מתאם הרשת לנתב ? האם הוא מוגדר כ full duplex ?
 2. אין קשר בין ה SPD לסטיקים. מה שמוצג זה ה JEDEC שבגדול מגדיר מהירויות שמישות. אצלי רק 2 סטיקים אבל מופיעי 4 JEDEC. לא זאת הבעיה שלך. מה מהירות הזכרון בפועל אצלך.
 3. ה SPD מציג מידע מהסטיק והקשר למהירות בפועל קלוש. את הנהירות בפועל רואים בצילום ויש להכפיל אותה ב 2 כדי לראות את המהירות האמיתית לא ידוע לי שגל סטחק מסוגל לעבוד במהירות שונה מהאחרים במחשב.
 4. qos בנתב שלך ? https://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=router+qos netlimiter במחשב ?
 5. תעדכן את ה framework מהקישור ואז תתקין את הפנדה. https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-framework
 6. במנהל ההתקנים תמצא את המודל המדויק של הכונן המותקן.
 7. הוא מזוהה שם ככונן של 2T בלבד. איזה כונן זה ? יצרן ומודל. היכן קנית אותו ? המנהל ההתקנים יוצגו הפרטים שלו.
 8. תעלה תמונה שח ניהול הדעסקים לפורום.
 9. והכי פשוט לקיחת בעלות על קובץ או תיקיה שלמה עם קליק ימני עליהם ןאש take ownership ע"י שנוי ברגיסטרי. בקובץ המצורף גם ההפעלה וגם ביטול השנוע. Take-Ownership-Menu-Hacks.zip להריץ ולאשר את השנוי.
 10. לא פספסתי כלום. הזכרונות זהים לחלוטין. הם נבדקים לאחר היצור ומי שעובד ב 1.35 מקבל את האות L. ולכן L יעבוד גם ב 1.5 אבל 1.5 ככל הנראה יתן שגיאות זכרון עם 1.35. העניין הוא שיצרן הניגידבודק תאימות מלאה, ואם אין תאימות הנייד לא ידלק בכלל. זה למשל רצף הצבעים של נורת ההדלקה של נייד כלשהו של דל אשר מסרב להידלק.
 11. "DDR3L יכול לעבוד עם 1.35 ו 1.5 וולט" נכון, אבל יש ניידים(למשל של דל) שלא מאפשרים החלפה כזאת. הם פשוט לא נדלקים אבל כן מדווחים עם רצף אורות שהזכרון לא נתמך.
 12. ומה בכלל הסיבה שגרמה לך להחליט לאפס את המחשב ?
 13. לא ניתן לדעת מבלי לדעת את ההסטוריה המדויקת של הכונן. יש מחיצות כאלו של חלונות, יש של יצרן המחשב, וזה תלוי אם בהתקנת החלונות הכונן היה בתול או כבר מחולק למחיצה/מחיצות ואם התקנה כלשהי בעבר היתה ב UEFI או לא.
 14. תבטל בחלונות איתחול בשגיאה - ואלי תקבל מסך כחול עם רמז. אם יש קבצים בתיקיה c:windows\minidump תעלה את 3 האחרונים כקובץ ZIP לפורום.
 15. אופס. טעיתי. הזכרון לא מה שהיה..... הבעיה עם הפין היא בחיבור DP ולא DVI וזה פין 20 לא 14. ט.ל.ח
 16. יש תופעה שקשורה לפין מס 14 במחבר של DVI שיש מסכים שלא מסתדרים איתו ויש לנתק את הפין הזה בכבל. כבר לא זוכר את הפרטים ואין לי כרגע זמן לחפש עבורך. אולי מישהו בפורום זוכר את הפרטים ויעזור לך.
 17. נסה השיטות בקישור https://www.minitool.com/news/windows-10-desktop-icons-moving.html
 18. נסה כך: קליק ימני על שולחן העבודה - view - ובטל סידור אוטומטי
 19. כן ולא ואולי. מנסים ויודעים. אם המחשב הישן ב UEFI גם החדש צריך להיות, וההפך גם. לפעמים צריך להריץ תיקון לאיתחול חלונות מספר פעמים עד שזה מצליח.
 20. אם כבר דירוג אז דירוג לתגובה ולא למשתמש. זה קיים בהרבה פורומים בעולם. מעולם לא התיחסתי לדירוג. לדעתי האישית אף אחד שלא מיניתי בעצמי יכול בככל לדרג מקצועית תגובה שלי.......
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר