עבור לתוכן

askme

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,999
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  1571יום 7ש' 53דק' 12שנ'

askme last won the day on February 19

askme had the most liked content!

דירוג

588 אגדי

4 עוקבים

אודות askme

מבקרים אחרונים

4,400 צפיות בפרופיל
 1. אני בטח לא יודע. תראה, זו כמו מכפלה די פשוטה - מעבד x כרטיס מסך = זמן רינדור. בלי קשר ל - VRAY, גם לומיון נהנה מכרטיס מסך חזק. ספציפית, המחיר של ה - 1080 הזה גבוה רק בכ - 600 ש"ח מזה של 1060 , כך שלא הייתי חושב פעמיים. אבל זאת רק דעתי.
 2. האם כדאי לקנות כרטיס מסך שעבר MINING

  ולקינוח, אתן בטובי , עוד אספקט בעניין. זאת לא הנחה ולא סברה, אלא פני הדברים: הציוד שנקנה עבור אותן מערכות כרייה, בתשעים אחוז ואף יותר, להוציא את כרטיסי המסך עצמם שהם העיקר ולכן מנסים לקחת את הטובים ביותר שניתן להשיג ( התקציב לא פונקציה, רק הזמינות ), את כל המסביב למערכת, כלומר ספק כח, לוח אם וכו' - לוקחים הכי דראק שאפשר ! ואז, הכרטיס מסך חוטף זאצים של מתח לא יציב, איוורור מינימלי וכו' וכו'. בבקשה, תתחדשו !
 3. האם כדאי לקנות כרטיס מסך שעבר MINING

  יש את זה ביותר מצחיק, מילפורד ? זה כמו לומר שאין מערכות הפעלה לא חוקיות, אין אופניים חשמליים / קורקינטים עם מהירות כפולה מהמותר וכו' וכו'. אתם עדיין מתייחסים לאנשי הכריה כאילו היו סבתות חביבות בבית אבות סמוך. נו באמת ! אנשים קונים סחורה במאה אלף שקל ומעניין אותם שלומו של כרטיס מסך. בוודאי שאין דרך לעקוף את ההגנות, אין ביוס חלופי ועוד קצרה היריעה.כןןן, בטח ! על זה נאמר, איש באמונתו יחיה.
 4. בעוד בגיזרת כונני ה - SSD הכל דבש, ראה זה פלא, בשקט בשקט מחירם של הקשיחים בחנויות בארץ האמיר בכ - 30 אחוז. למה מה קרה ? היה גל שני של הצפות בתאילנד או מה בדיוק התירוץ הפעם ? התחממות גלובלית ? אולי ראיון של המפכ"ל ? רדיפת בצע של החנויות / יבואנים ?
 5. היי יש שני נותני שירות לניידים של לנובו. לדגם שאתה שואל לגביו, בד"כ יש אחריות של IBM / לנובו ישראל שהם בסדר גמור. יש גם את CPM שלגביהם יש תלונות כאלה ואחרות.
 6. אובכן.... לצורך העניין זה לא ממש שווה ערך. מצד שני, לא כדאי לעלות על באריקדות בגלל עניין ה -CL. ברוב המקרים זה לא כ"כ משמעותי בתכל'ס.
 7. ^^^ אפשר לחסוך לכיוון 8k, אבל לא על חשבון המעבד. עדיין, החריגות לא כאלה גדולות ! זה לא שהתקציב 8k והמפרט יוצא 10k. בכל מקרה, קודם שתהיה תגובה בנדון.
 8. מסך מחשב "טוב" לעיניים

  נכון. אני לא יודע ( בעצם כן ) מה הייתה כוונת המשורר, התכונה משנה גוון של המסך ליותר "חם", אבל די דופקת את הצבעים, למי שעוסק בגרפיקה. ואישית, אני לא "מת" על זה. זה כמובן לא אומר דבר וחצי דבר על טיבה של התכונה הנ"ל.
 9. כנראה זה המחיר למה שאת מבקשת. לא תמיד אפשר / כדאי לקצץ.
 10. האם כדאי לקנות כרטיס מסך שעבר MINING

  ^^^^^ כל זה נחמד בתיאוריה, אבל לא מחזיק מים במציאות. כפי שכבר כתבתי וכתבתי שוב - לכל מוצר ישנה מעטפת הפעלה מומלצת. חריגה ממנה - תהיה הסיבה אשר תהיה, פוגעת במוצר ( גם אם הוא על טהרת אלקטרוניקה ). לא צריך להיות לא מדען ולא פרופסור בשביל להבין את זה. אפשר לכתוב פוסטים פסאבדו מדעיים וארוכים שישחקו את הגלגלת בעכבר, אבל זה לא ישנה את העובדה הפשוטה שציינתי.
 11. ^^^^ ומה עם השפעתה של ד. קוריה על ביטקוין ? שאלה מעניינת, אבל לא קשורה. או שכן ?
 12. מסך מחשב "טוב" לעיניים

  מה שאני זוכר מהב"ס זה שהתאורה צריכה להגיע מצד שמאל. וכמובן שהמסך עצמו לא צריך להיות בהיר מידי ובקיצור נוח לעיניים. מעבר לזה , מנוחה כל כמה זמן והתרעננות ( לקום ולמתוח שרירים ). כמובן שהמסך עצמו צריך לספק איכות ( כמו זה שבהמלצה ).
 13. מסך מחשב "טוב" לעיניים

  Dell u2417h בנוסף לגורמים שציינת, גם התאורה חשובה.
 14. או קיי מחר בערב יוצגו עיקרי התחקיר של ח"א לציבור הרחב. ללא מריחות ועם כל האמת. כך התחייב מפקד ח"א. נחיה ונראה.