עבור לתוכן
 • צור חשבון

askme

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7,328
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  12
 • זמן מחובר

  1779יום 14ש' 2דק' 46שנ'

askme last won the day on June 11

askme had the most liked content!

דירוג

658 אגדי

5 עוקבים

אודות askme

 • דרגה
  Zone Master

מבקרים אחרונים

5,453 צפיות בפרופיל
 1. לא נראה לי. זו תוצאה של מבנה המעבדים / הארכיטקטורה של יחידות עיבוד והממשקים ביניהם. זה אמנם מקנה יתרון בהרחבת כמות הליבות יחסית לאינטל, אבל סובל מדברים אחרים ( כמו התלות הגדולה במהירות הזיכרון ) יחסית לאינטל. היות ו"הגיבנת" נמצאת כבר בשני דורות של הרייזנים לפחות, לא סביר להניח שימצא פתרון לסוגיה, כל עוד מדובר ברייזן.
 2. הרי אתה לבד יודע מה היא התשובה. פשוט תחליף צד ותאמר לעצמך מה היית אומר לו מישהו מבאי הפורום היה שואל. לעצם הסוגיה - המחיר אכן מפתה, אבל..... אין מציאות. כל דבר מתומחר בהתאם, ונכון שאתה לא מחפש Nvme עם ביצועי 4 אפיקים, אבל מנגד, רוב הסיכויים שעל אף הדרישות הצנועות, תנחל אכזבה מהכונן. סביר להניח שאמנם באחוזים ההפרש במחיר יהיה מפלצתי, אבל בתוספת חמישים / שבעים שקלים גם תוכל לדעת מה באמת אתה קונה ולא לקנות חתול בשק. זאת המלצתי, בכל אופן.
 3. מצאת ממי לבקש ! הרי הרוב כאן מחשיב את עצמו כמעין אליטה שחלילה לחלוק על דעתה, ומסתכל בזילזול מופגן בכל האחרים, בעוד שאת עצמו הוא מחשיב כנזר הבריאה, במינימום. אוי למי שחולק על דעתו ( של אותו הרוב ). ישר יכונה כטרול ועוד כהנה וכהנה. וכל השאר, כמוני, לא ממש החתך המיטבי למחקרים מהסוג הזה, ארשה לעצמי לומר .
 4. סליחה, מה זאת אומרת " כמו לאחרים"? לפחות שניים מהמגיבים אמרו שהסרטון מופרך.
 5. האמת כואבת ? מה מתוך מה שכתבתי לא נכון ? מרעיל את האווירה ? הפוסל במומו פוסל ! nec_000 לא צריך לא אותך ולא את האחרים אם וכאשר יש לו מה לומר. תתבגרו. לא בושה !
 6. תסתכל על התגובה הרביעית בדיון
 7. סליחה משניכם, אבל אולי תיאותו לתת מפרט ( על פי השקפתכם ) ואת הפילפולים של מה וכמה תמשיכו לאחר מכן ?
 8. LESS IS MORE ובמקרה של פיקסל, בהחלט יש לזה קבלות. אז מי שהמצלמה וביצועיה חשובים לו, בהחלט כדאי לעקוב אחר הסמארטפון הזה.
 9. askme

  המונדיאל - הנה זה מתחיל !

  וואללה, טפו טפו, לא מאכזב. יש מה לראות גם עם נבחרות שלכאורה הגיעו בשביל למלא את השורות. מקווה שכך זה ימשך, לפחות.
 10. לא יודע מה הביא אותך לכתוב את מה שכתבת. עדיין, בשביל שלא יהיו ספיקות - לקח לכולנו !
 11. הממממ מילא מצלמת סלפי "ממונעת", אבל כל מערך הצילום עם מערכת UP AND DOWN ? "קצת" בעייתי, לטעמי, ואני כבר לא מדבר על זמן תגובה מרגע הרצון לצלם ועד שהסמארטפון מוכן למשימה. שלא לדבר על המחיר ......
 12. רק לא לשכוח שעדיין השמנת נמצאת בשוק העסקי, אצל שתי היצרניות. אז מה איכפת להן "לריב" על יוקרה / תדמית ?!
 13. בכל מקרה, תראה למפתחי התוכנה את המפרט שמופיע כאן - https://hwzone.co.il/community/topic/586545-מפרט-לשימוש-כללי-ומשחקים-קצת-עד-3500-שח/ ושיאומרו מה טעון שיפור לדעתם, אם בכלל.