עבור לתוכן
 • צור חשבון

Ivan

מומחה
 • מספר הודעות

  11,707
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  5268יום 23ש' 21דק' 44שנ'

Ivan last won the day on May 15

Ivan had the most liked content!

דירוג

172 מצויין

1 עוקב

אודות Ivan

 • דרגה
  מומחה לתמיכה טכנית
 • יום הולדת 01/01/1985

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. איך ? חוזרים למקום הפשע, בודקים לעומק מה נעשה, משחזרים בראש איך ומה נעשה ובעזרת השם מוצאים מה הבעיה. אתה מצפה שמישהו שלא נמצא ליד המחשב שלך יתן לך פיתרון מהמותן ? זה לא עובד ככה.
 2. מן הסתם ךא התקנת נכון /הזקתה למחשב. אין סיבה אחרת שלא יעלה מהSSD הישן.
 3. Ivan

  MEMTEST

  עדיף על מחק אלכוהול. יש בכל בית מרקחת פדים אלכוהול רפואי. כ 25 שקל למאה פדים.
 4. כבר כמה שנים אין מדבקות. המפתח מגיע כשהוא צרוב בביוס. חלונות מוצאת אותו בביוס ולא מבקשת אותו יותר ממך.
 5. אינני משפטן, אבל יתכן שזה כלול בחוק המונופולים. שווה בדיקה למי שרוצה להתעמק בנושא.
 6. כבר הרומאים קבעו בצדק ש"יזהר הקונה". אין שום מגבלה/חוק/תקנה שמגבילה מחיר. כל מוכר רשאי לבקש כמה שבא לו, ואתה הקונה מחליט אם מתאים לך. התחרות בין המוכרים גורמת בסופו של דבר להחלטה על המחיר לצרכן ומכניסה קצת הגיון למחירים. די מקובל למצוא הבדל של שקל אחד (1) למוצרים בעולם האלקטרוניקה.
 7. ככל הנראה המחשב עבר בארץ חריטה של עברית על המקלדת ונבדק שהוא תקין לאחר החריטה והוגדרה לו עברית. זה קורה די הרבה בכל החברות.
 8. נ.ב את הסוללה יש לנתק כאשר המחשב מנותק מהחשמל!.
 9. נסה לנתק הבטריה לכמה שעות. יתכן והשעון שבלוח מקולקל. 1.AWARD BIOS 1short beep :System normal 2 short beep :CMOS Error 1 long beep and 1 short beep:Memory error 1 long beep and 2 short beep:Graphic card error 1 long beep and 3 short beep :AGP error 1 long beep and 9 short beep :Memory Error Continuous long beep :Memory not correctly installed Continuous short beep :Power supply unit failed 2.AMI BIOS 1 short beep :Memory Error 2 short beep:Memory parity check error. 3 short beep :basic memory 64K address check error 4 short beep :Real Time Clock malfunction . 5 short beep :CPU error 6 short beep:Keyboard error 7 short beep :CPU interruption error 8 short beep:Graphic card error 9 short beep :Memory error 10 short beep :CMOS error11 short beep
 10. Ivan

  כונן D לא עולה

  נסה אותו במחשב אחר ואחרי כן תזרוק אותו.
 11. השעה בשעון שעל הלוח אם לא תקינה/חוקית ?
 12. תבדוק את הגלקסי מודלים J1 J2 ו J3. רכשתי לאדם בגיל השלישי J3 והוא מאד מרוצה. בשימוש שלו הסוללה מחזיקה כמעט שבוע. הגודל שלו ברוטו 7 על 13 ס"מ.
 13. SMAT בגדול זה בולשיט. אין תקן. כל יצרן מחליט לעצמו איזה ערכים בכלל לנטר, והוא זה שמחליט וקובע אם הם תקינים או לא. לפי SNART הכונן הנידון שלך תקין לחלוטין, עובד נכון ולכן אין שום סיבה להחליפו.
 14. זה נגרם בגלל שגיאה בזמן הכבוי. מה עדכהת/התקנתה לאחרונה ? מה נרשם ב"מציג האירועים" ? האם נוצר קובץ דאמפ ?