מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 14 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחדש.

יהיה מעניין לשמוע עליה חוות דעת. אני מניח שהמנגנון יתפקד בהתחלה בסדר (יהיה נחמד גם אם תאשר איזה סוג מנגנון זה במובן של Click and Tactile, רק Tactile או לינארי), השאלה היא איך הוא יתפקד לאורך זמן.

בכל מקרה, טעות זאת כנראה לא כי הסכום נמוך ואולי היא עוד אפילו תתגלה תתגלה כהפתעה טובה (יחסית למחיר כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הגובה שלה אבל לדעתי תצטרך משענת יד, אחרת ממש עלול לא ילהיות לך נוח ואפילו אולי לא בריא. אפילו במקלדות ממברנת הגומי הדקות יחסית לא ממש נוח לעבוד ללא משענת יד. תוכל לקנות כזאת או לאלתר. אני מצאתי שמגבת קטנה מגולגלת היא מאוד נוחה, יש כאלה שאפילו משתמשים בגרביים מגולגלים. כך שלא חושב שתהיה לך בעיה לאלתר משהו אם אתה לא רוצה לקנות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לדיון תמים למדי שנפתח למטרת בחירת מקלדת, אך עם הזמן גלש וגדל לכל נושא המקלדות המכניות תוך שהוא מכיל מידע טכני, סרטונים להמחשה, חוויות שימוש, התייעצות ועוד, הוחלט לפצל את הדיונים ולרכז את עיקר החומר בסטיקי ייעודי.

כרגע רק פיצלתי את הדיונים ולאט לאט אשתדל לערוך ולעדכן את התוכן. כמובן שכולם מוזמנים בינתיים להמשיך לדון ולהתייעץ בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהמקלדות אתם אומרים לקחת

Das Pro Silent

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=53_85_234_264&products_id=29590

או לחכות ל TT Meka Unit

http://www.tweaktown.com/reviews/4269/thermaltake_tt_esports_meka_g_unit_gaming_keyboard_review/index.html

או את אחת מהמקלדות ה FLICO עם חומים או שחורים, אני לא אוהב את הכחולים בדקתי עם מקלדת אצל חבר

ואם יש לכם עוד חנויות שאפשרי לרכוש מוצרים חדשים בקלות לישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הציפוי המבריק של ה-DAS לא מפריע לך אז היא אפשרות לגיטימית. אבל אם כבר מדובר במחיר הזה הייתי קונה את ה-Filco Majestouch 2 (ואת דגם ה-Ninja אם אתה רוצה ליהנות גם מכיתוב על המקשים וגם מכך שלא רואים אותו כשמסתכלים מלמעלה).

איזו חוויית הקלדה אתה מחפש? סוויץ' לינארי או שאתה מעוניין במשוב Tactile?

מה יהיה השימוש העיקרי של המקלדת?

מה לא אהבת בכחולים (מה שלא אהבת יעזור אולי להבין איזה סוויץ' סביר להניח יותר יתאים להעדפות שלך)?

כמו כן, אם אתה קונה מארה"ב, אפשרות תקפה נוספת היא לקנות את אחת מהמקלדות של Leopold מ-EliteKeybpoards (פרסמתי על כך הודעה בדיון בעמוד הקודם). או לקנות מקלדת בהתאמה אישית מ-WASD Keyboards (בעמוד השני של הדיון יש לינק לכל החנויות).

אם הקנייה סובלת דיחוי כדאי אולי להמתין איתה קצת עד לאזור חג המולד. הרבה פעמים Armygroup בטייוואן יוצאים במבצע של משלוח ב-10$ לכל רחבי העולם. יחד עם זאת, המבצעים שלהם די אקראיים ולכן אני לא יכול להתחייב שיהיה כזה דווקא בחג המולד (אולי לפני ואולי אחרי, ופחות סביר, אולי בכלל לא). בדרך כלל הם יוצאים במבצע כזה פעם בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הציפוי המבריק של ה-DAS לא מפריע לך אז היא אפשרות לגיטימית. אבל אם כבר מדובר במחיר הזה הייתי קונה את ה-Filco Majestouch 2 (ואת דגם ה-Ninja אם אתה רוצה ליהנות גם מכיתוב על המקשים וגם מכך שלא רואים אותו כשמסתכלים מלמעלה).

איזו חוויית הקלדה אתה מחפש? סוויץ' לינארי או שאתה מעוניין במשוב Tactile?

מה יהיה השימוש העיקרי של המקלדת?

מה לא אהבת בכחולים (מה שלא אהבת יעזור אולי להבין איזה סוויץ' סביר להניח יותר יתאים להעדפות שלך)?

כמו כן, אם אתה קונה מארה"ב, אפשרות תקפה נוספת היא לקנות את אחת מהמקלדות של Leopold מ-EliteKeybpoards (פרסמתי על כך הודעה בדיון בעמוד הקודם). או לקנות מקלדת בהתאמה אישית מ-WASD Keyboards (בעמוד השני של הדיון יש לינק לכל החנויות).

אם הקנייה סובלת דיחוי כדאי אולי להמתין איתה קצת עד לאזור חג המולד. הרבה פעמים Armygroup בטייוואן יוצאים במבצע של משלוח ב-10$ לכל רחבי העולם. יחד עם זאת, המבצעים שלהם די אקראיים ולכן אני לא יכול להתחייב שיהיה מבצע כזה דווקא בחג המולד (אולי לפני ואולי אחרי, ופחות סביר, אולי בכלל לא). בדרך כלל הם יוצאים במבצע כזה פעם בשנה.

קודם כל הבנתי שמהכחולים מאוד מאוד מאוד מאוד קשה לעשות דאבל קליק על אותו כפתור שזה חשוב לי לא רק במשחקים אלא בשימוש יום יומי של עבודה בוינדוס (יש לי את הדרכים שלי) :B .

אני 90% משחק

10% מתכנת

כלומר בבוא העת שזה השתנה אבל אני צריך שילוב מאוד מדוייק שאני יהנה משניהם ולא אתכזב באופן מלא מהמקלדת אם אחד מהם לא יעבוד כמו שצריך. הבנתי שהחומים הם שילוב מאוד נוח בגלל הטקטיקל והשחור אין לו. מבחינה של מקלדת אני רוצה מקלדת מה שהכי דומה ל Steelseries Merc Stealth עכשיו בטוח לא דומה בצורה כי אין את כל מה שבצד אבל יש את שאר הדברים אם זה SHIFT גדול ולא מקוצר לא בדומה למקלדות מסויימות שהוא קצר ושיהיה מקלדת מלאה אם צד ימין.

שמתי לב שיש גם אדומים http://elitekeyboards.com/products.php?sub=leopold,fullsize

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כמו כל דבר כמעט, נוחות הלחיצה עם הסוויצ'ים הכחולים היא עניין סובייקטיבי. מה שכן, אני חושב שאפשר להסכים שזה לא

מאוד מאוד מאוד מאוד קשה

אלא שבגלל מבנה המנגנון אולי קשה יותר לבצע לחיצה כפולה מהירה.

2. אתה צריך להחליט איזה סוויץ' מועדף עליך. החומים הם אכן סוויץ' מאוזן, אבל אם 90% מהשימוש שלך הוא משחקים אז למשוב ה-Tactile אין ממש משמעות כי במשחקים גם ככה יש נטייה ללחוץ על המקש עד הסוף. לכן גם סוויץ' לינארי יהיה מתאים פה מאוד.

3. אם אתה בוחר בסוויץ' לינארי אז יש לך את השחורים (שיש מקלדות המבוססות עליו גם בארץ) שהם סוויץ' לינארי "כבד" יותר (יותר כוח להפעלה) - פחות או יותר זהה לכוח שאתה מפעיל עכשיו להפעלת מקלדת ממברנת גומי, ועכשיו גם את הסוויץ' האדום שהוא סוויץ' לינארי קל (פחות כוח להפעלה). אתה צריך לבחור ביניהם לפי המשתנה הזה.

4. אין מבחר גדול מדי של מקלדות. יש לך את מקלדות הגיימינג בארץ שהן בסדר גמור בעקרון ויש לך את המקלדות מחו"ל. במובן הזה עניתי לך בהודעה הקודמת על איזה מקלדות אני ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם יודעים מסתבר שאני כן יודע להקליד עיוור בעברית...

ואגב הפידבק של החומים ממש לא מורגש, לפחות לא בכתיבה, אבל אני מעדיף את המשקל שלו על פני השחורים. אדום אז זה האידיאלי בשבילי? לא יודע, אני מרוצה גם עם החומים. אגב, אם כבר הפידבק של החומים יהיה יותר מורגש במשחקים מאשר כתיבה. כי במשחקים אתה לא עובר מהר בין מקשים אלא מחזיק חלק מהם (WASD) לחוץ לסירוגין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשוב של החומים פחות מורגש מזה של הכחולים, זה ידוע (גם כתבתי את זה בדיון כמה פעמים). לכן לדעתי הסוויץ' החום הוא המאוזן ביותר הוא מספיק דומה אך מספיק שונה מסוויץ' כחול או מסוויץ' לינארי. הוא דומה לכחולים אם אתה מחפש את המשוב הזה (ומפתח את המיומנות המתאימה) ודומה לסוויץ' לינארי מכיוון שהמשוב פחות מורגש ובעקרון בלחיצות מהירות ובעוצמה גדולה הוא כמעט לא מורגש והם מרגישים לינארים או לינארים "מלוכלכים". אתה פשוט צריך לפתח את מיומנות הקלדה המתאימה ואז תוכל להעזר בו גם בהקלדה. אם אתה לא רוצה או שלא מצליח לפתח את המיומנות הזאת, אז אכן סוויץ' לינארי הוא יותר מתאים לך. האדומים דומים מאוד לחומים מבחינת כוח ההפעלה אך לינארים ולכן הם אכן הסוויץ' הלינארי העדיף עבורך אם השחורים היו לך כבדים מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...