מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 17 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

בסופו של דבר אני דיי מבסוט, עדיין מתרגל וכו' אבל מבסוט.

תודה על העידוד! ;D

בנוגע להשהייה בלחיצות. זה קורה לדוגמא אם אני לוחץ ממש ממש מהר על החצים (במקשים של האותיות לא שמתי לב להשהייה כלשהי)

כשאני לוחצי מאמצע הנקודה של הלחצן ולא מהתחלה. הכוונה אני כבר באמצע הלחיצה ויורד ישר עד הסוף ולא מעלה את המקש עד הסוף אלא משאיר אותו באוויר (באמצע בערך)

הוא מחובר ב שבמחשב. וה REPEAT RATE נמצא עד הסוף.

אני אבדוק בנוגע ל PS2 אבל מה דעתך? או אני באמת סתם מגזים עם הלחיצות או שאני אותם לא נכון.

במשחקים לא בדקתי כי אין לי כוח להתקין :s07:

זה בעיקר קורה שאני מנסה נגיד ללכת ל REGESTRY ולעבור בין תיקיות במהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתה משאיר את המקש (אחד החצים) לחוץ עד הסוף אז הסמן יורד בצורה טובה?

זה קורה מחוץ לכלי שבעזרתו אתה עורך את ה-Registry (למשל מעבר בין תאים בקובץ גיליון אלקטרוני)?

ייתכן גם שאתה פשוט לא משחרר את המקש מספיק ולכן הוא לא מתאפס (השלב שבו המנגנון המכני מתאפס ומוכן לקלוט את הלחיצה הבאה).

ובלי קשר לבעיה, אתה צריך לנסות לפתח מיומנות שבה אתה לוחץ את המקש רק עד נקודת האמצע (אותו משוב פיזי שמרגיש כמו קפיצה קטנה או כאילו שהמקש נלחץ), ו"משחק" עם מהלך המקש בין הנקודה הזאת ובין הנקודה שבה הוא נמצא במצב הלא לחוץ שלו. ל"שחק" עם מהלך המקש בין הנקודה שהוא הוא לחוץ עד סוף מהלכו ובין נקודת האמצע זה לא רק בזבוז של אנרגיה (כי זה טווח התנועה של המקש שבו לא קורה כלום) אלא שאתה באמת גם עלול לפספס את נקודת האיפוס ולהיתקל בבעיה בלחיצה כפולה מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כשאני לוחץ עד הסוף בלי לחיצות מיותרות זה עובד בסדר.

בגדול הבאתי את ה REGISTRY כדוגמא. זה יכול לקרות בכל גם במסמך וורד.

וכן אני צריך לפתח את המיומנות לא ללחוץ עד הסוף. אבל לדוגמא אם אתה עצבני, זה ממש בעייתי :facepalm: אבל סדר...

וזה מה שקורה לדעתי. שיש את הבעיה של הלחיצה הכפולה כמו שתיארת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה ללחוץ על המקש עד הסוף, זה לא שאתה חייב לפתח את המיומנות הזאת. אבל אתה כן צריך ל"היגמל" מההרגל לשחרר את המקש לא עד הסוף. גם אם אתה לוחץ עליו עד הסוף ולא מצליח אחרת, תשתדל לקפיד לשחרר אותו עד הסוף בסיום הלחיצה.

על-פי התיאור שלך עד כה ייתכן שסוויץ' "כבד" יותר ולינארי (כמו השחורים) יהיה מתאים יותר להרגלי ואופן ההקלדה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח נראה לי מאוחר מידי להחליף לסוויץ' שחור :nixweiss:

בנתיים נסתדר עם מה שיש (והמשהו הזה הוא בהחלט טוב מאוד) פשוט ממה שהבנתי בהתחלה שהחום הוא בין הכחול לשחור.

והכחול היה באמת מתכתי מידי בשבילי. והחום כמו שציינתי כמה פעמים הוא באמצע וזה מחשבתי שמתאים לי. לא נורא. אולי בסוף

אני כן אולי יצליח להסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אני מצטער שאין לי כח לקרוא את כל העמודים עג כאן

ואולי זה רשום שם

לניידים שיוצאים בימנו יש מקלדת מכנית? [ ראיתי שהיה כתוב שלניידים ישנים יש מין משהוא באמצע, אבל לגבי חדשים לא ראיתי]

(למשל לניידים של DELL)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהסתייגות מכך שאני לא מכיר את שוק המחשבים הניידים על בוריו ולכן ייתכן שיש דגם כזה (כנראה די נדיר, אם בכלל קיים ואני בספק שקיים כזה) שאני לא מודע לו, המחשבים הניידים לשוק הצרכני-עסקי מהסדרות הנפוצות הנמכרות לא מכילות מקלדת מבוססות מנגנון מכני אלא Scissor Switch.

המגבלה של היא מקום. יישום מנגנון מכני, או אפילו ממברנת גומי במידת מה, במחשב יגרום למחשב להיות הרבה יותר עבה ממה שמקובל ונחשב כנוח, בייחוד כאשר עושה רושם שיש העדפה (או תכתיב, תלוי איך מסתכלים על זה) לכיוון מחשבים דקים כמה שיותר, ובמקרה של מנגנון מכני זה גם מוסיף משקל לא מבוטל למחשב (קרוב לקילו נוסף, קצת פחות או קצת יותר בהתאם לגודל המקלדת והחומרים). זה היתרון של ה-Scissor switch בהקשר הזה, מדובר על מנגנון שאינו דורש טווח תנועה רחב, כך שמאפשר שילוב במקלדות שולחניות דקות וכמובן בניידים ובנטבוקים שם המקום צפוף ותכנון מיקום ומבנה הרכיבים קפדני יותר ובנוסף גם אינו שוקל הרבה מה שהופך אותו עוד יותר מתאים למחשבים .

כשזה מגיע ל"נוחות" אז כמו כל התקן קלט זה עניין של העדפה. יש כאלה שאוהבים את תחושת ההקלדה שהוא מספק ויש כאלה שפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני לא כותב את זה כאיזו ביקורת או משהו ולדעתי זה גם לא משהו שהוא מאוד חשוב, אבל למען הסדר הטוב צריך להזכיר שבמקלדות K של לא כל המקשים הם מכניים. החלק המרכזי של המקדלת (ה"אותיות") הם מכניים (סוויץ' אדום שזה מצוין לדעתי), אבל מקשי הפונקציות (F) מקשי הספרות (Keypad) ומקשי המאקרו הם לא. לגבי מקשי הספרות אני לא לגמרי בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המקשים מכניים זה נכון תראה את זה ב youtubeאבל לי אישית זה לא מזיז התאורה הכחולה ומנגנון המקשים סויצים אדומים היקרים יותר עוד לא מזמן היו קשים להסגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב שתבחר בסוג הסוויץ' בגלל שאתה מחפש את חוויית ההקלדה הזאת ולא בגלל שהוא היה יקר או יחסית נדיר עד לפני כמה חודשים (שגם זה לא לגמרי מדויק, אבל לא נכנס לזה). מחיר וזמינות לא הופכים את הסוויץ' ליותר טוב או לפחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתעניין ברכישת מקלדת מכנית, אז נכנסתי לפורום והפלא ופלא מצאתי ת'רד בין 20+ עמודים על הנושא :)

אז ככה, אני לא ממש מבין בזה אבל קראתי מעט והבנתי שלשימושים שלי מקלדת מכנית יכולה להתאים מאוד.

אני מקליד המון, מאוד מהר ומאוד נהנה להקליד. לא חשוב לי בכלל שיהיו סימונים על המקלדת, אני לא מסתכל עליה כל כך.

אני משחק מעט. הייתי אומר שהשימושים שלי ממקלדת הם 95% הקלדת טקסט, ו5% משחקים.

יש לי תקציב עד 350 שקל (עדיף פחות..) יש מקלדת מתאימה לצרכים שלי בתקציב או לוותר על זה?

ראיתי את הblack widow ב190 שקל באייבורי, היא שווה משהו?

תודה מראש לכל מי שימליץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...