מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 9 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תתחדש ותהנה.

רק הערונת קטנה. בחיבור PS/2 יש לך NKRO, בחיבור אתה מקבל 6KRO. אבל כל זה סתם סמנטיקה. בפועל אין לזה כמובן חשיבות או משמעות כי אני בספק אם משתמש בעל שתי ידיים מגיע למצב שהוא זקוק אפילו ל-6KRO.

אכן לוקח קצת זמן להתרגל לכך שכבר לא צריך ללחוץ על המקש עד הסוף, אבל קח את הזמן. תתנסה בכל מיני צורות הקלדה (במובן של לחיצה על המקש), תעבוד איתה ולאט לאט תפתח את המיומנות המתאימה לך ביותר. ההמלצה לא ללחוץ על המקש עד הסוף נובעת משיקולי יעילות. מכיוון שהלחיצה נרשמת כבר לאחר 2 מ"מ (נקודת המשוב הפיזי) המשך הלחיצה של המקש 2 מ"מ נוספים עד לתחתית היא חסרת משמעות ולכן "בזבזנית". מיומנות שבה לוחצים על המקש עד הנקודה שבה הלחיצה נרשמת ולא יותר עוזרת להאיץ את מהירות ההקלדה (אצל אחדים פחות מאשר יותר) ויש גם כאלה שטוענים שלאורך זמן היא מעייפת פחות את הידיים. בנוגע למהירות ההקלדה אני יכול להעיד מניסיון שזה נכון (אך שוב, אצל כל אחד בשיעור שונה) או לפחות שיש בזה משהו, בנוגע לעייפות לא הרגשתי משהו שונה, לפחות לא מהותי. אז כך שאין ממש דרך נכונה או שגויה להקליד, כל אחד ומה שנוח לו (יש אפילו כאלה שלא מצליחים להתרגל לכך שצריך ללחוץ לא עד הסוף...)

אגב, קיבלת איתה Key puller ו/או מקשים צבעוניים (Esc ו/או מקשי WASD)? אני שואל כי פעם היו נשלחים איתה כאלה בבאנדל, אבל אני יודע שזה כבר די נדיר לקבל באנדל כזה, רק שאני לא בטוח אם זה הופסק באופן כללי או הופסק רק במקלדות שמשווקות לחלקים מסוימים (אירופה וארה"ב) של העולם.

גם אני אשמח לראות שלה שאינן "שיווקיות" (שלא תמיד עושות חסד עם המקלדת).

אז שוב אאחל לך להתחדש, ומאחל לך שנים של הקלדה מהנה (עם המקלדת הזאת ו/או נוספות) :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה בחרת דווקא חומים? סתם התעניינות לא משהו ספציפי (:

אם כבר כולנו משתפים אז אני מוסיף את שלי באיכות ירודה

כשאסיים את השפצור אעשה לה בוק כמו שצריך (:

*בשני המקרים גם אני קיבלתי את מה שעלפע רשם

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם המקלדת שלי (Majestouch עם סוויצ'ים חומים -- בדיוק כמו זאת של Splashy) קיבלתי בבאנדל רק מתאם > PS/2 ללא שום אביזר נלווה אחר. יצא לי להבין שרק עם מקלדות שקונים מהמזרח יש סיכוי לקבל בבאנדל גם Key Puller ו/או מקשים צבעוניים (בעיקר ESC אדום), אבל אני לא בטוח לגמרי ולכן עניין אותי לדעת. דווקא הייתי שמח לקבל Key Puller אבל לא נורא.

Splashy, אם כבר הספקת לגבש דעה על החומים (בעקבות ההתלבטות הקטנה שהייתה לך אם להזמין מקלדת עם חומים או כחולים), מה דעתך עליהם בהשוואה לכחולים? מצאת שסוויץ' אחד עדיף על השני מבחינתך? אני סתם שואל באופן כללי כמובן, אם אין לך כוח לענות על זה אז תרגישי חופשי להתעלם :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נעים להקליד עליה ונראה לי שהמקשים יותר רכים מאשר ב-BW.

רכים מבחינת עוצמת הלחיצה? (כי אם כן זה נכון, החומרים דורשים 10 גרם פחות מהכחולים כדי להגיע לנקודת ההפעלה) או מבחינת החומר עצמו?

בכל מקרה, אני שמח שאת מרוצה. לדעתי זה נחמד שיש גם סוויצ'ים כחולים וגם חומים. לדעתי הם מספיק דומים אך בה בעת גם מספיק שונים כדי לקבל חוויית הקלדה/שימוש שונה. אני גם מתכנן להוסיף בעתיד מקלדת עם סוויצ'ים כחולים.

את שתי המקלדות שלי הזמנתי מחנות האמאזון של keyboardco

אז לא נראה לי שזה קשור למזרח

ממה שיצא לי להבין מקלדות הנמכרות למשווקים באירופה ובארה"ב מגיעות ללא הבאנדל ואילו המקלדות שניתן לקנות דרך האתרים מהמזרח עשויות דווקא כן להגיע עם באנדל, חלקי או מלא. אבל אולי אני טועה, וזה גם לא משנה ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואווו About:blank כמה ידע יש לך!

ממש המון תודה על המידע! לא ידעתי שיש בכלל . לפחות עד שקראתי את הת'רד הזה.

עכשיו אני מקליד מהמלדת של WAVE ות'אמת שאחרי כמה זמן שהיא אצלי ההקלדה בא נוראית.

היא נהייתה ממש נוקשה עם הזמן והיא עלתה גם יקר :/

אני אשקול באמת לקנות את ה BW רק משום מה ההבדל בין באג ששם זה עולה 500 ש"ח עם עברית וב KSP זה עולה330 למקלדת הרגילה ולא ה ULTIMATE שעולה בכלל 900 ש"ח בבאג הוא מטורף!

השאלה היא אם אפשר או שיש מקום איכותי שאפשר לבצע חריטה של עברית ולא מדבקות.. או שיש איפשהו מקלדת שיש שם עברית מובנת במקלדת?

בכל מקרה המון תודה על המידע! באמת משהו חדש שגיליתי היום 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשקול באמת לקנות את ה BW רק משום מה ההבדל בין באג ששם זה עולה 500 ש"ח עם עברית וב KSP זה עולה330 למקלדת הרגילה ולא ה ULTIMATE שעולה בכלל 900 ש"ח בבאג הוא מטורף!

השאלה היא אם אפשר או שיש מקום איכותי שאפשר לבצע חריטה של עברית ולא מדבקות.. או שיש איפשהו מקלדת שיש שם עברית מובנת במקלדת?

זה מה שאני שאני חושב לעשות..

אני הולך על ה- BWU.. במקום 899ש' מ-BUG, חשבתי לקנות ב-410ש' מ-IVORY/KSP ולעשות חריטה ב- 120ש' (אם אתה רחוק - עוד 90ש' למשלוח UPS הלוך ושוב).. ההפרש לא קטן!!

1. אם אזדקק לאחריות (החלפה!), אפסיד את החריטה! אם לא יגידו לי שזה ביטל את האחריות..

2. האחריות ב-BUG היא לשנתיים (לעומת שנה)..

3. חריטה: PC_GRAPH.. טוב? יש אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...