הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

0xIDE אם זכרוני לא מטעה אותי (קורה לעיתים קרובות) כתבת שלא מדובר במשפט מפלה מאחר ועכשיו לא ימות המשיח,

העניין הוא שאנשים מאמינים בימות המשיח ומאמינים שזה יהיה תפקידם של הגויים וזה כשלעצמו עושה את זה לפוגעני (אגב לא המשפט עצמו, כמו האמונה בזה).

נניח שיש דת כלשהי שמאמינה באמת ובתמים שכשקץ העולם יגיע מחובתם יהיה לקחת את החפץ הדומם הראשון שהם רואים וללכת ולהרוג איתו יהודים עד אשר אחרון היהודים ימותו בייסורים קשים (אבל עם הסתייגות, לא דקה לפני שקץ העולם כפי שהם מאמינים בו יגיע) האם עדיין לא תראה באמונה כזאת פוגענית?

האם לא תראה בגדול אנשי הדת שלהם שנשא דרשה כזאת (פנימית כמובן ומיועדת לאנשי הדת בלבד) כאדם חשוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנך מעוות, מכיוון שמדובר שהגוים ירצו בכך - זאת אומרת לא כופים שום דבר.

אחרי ימות המשיח - זהו אין משחקים כולם יודעי אלוקים ורוצים חלק במטרתם בעולם.

בגדול עם יתפנה לדברים רוחניים והגוים ישארו במלאכת העולם הגשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טיעון שלי כך מובא מדברי חז"ל או הנביאים.

בדפים הראשונים פירסמתי - מי שמתעלם זאת בעיה שלו.

הדוגמא שלך כלל לא נכונה , כי אף אחד לא הולך לעשות משהו בכפייה- ללכת לגוי ולחייב אותו לגזוז את צמר הכבשה שלי , הכל נאמר שהגויים ירצו לקחת את החלק = לשלמות העולם..

נבואה שמנבאת את המצב שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני לצערי אתה זה שמתעלם, הנה אני אנסח את זה יותר ברור,

שכחתי לציין שמדובר כמובן במצב שכשיגיע קץ הימים לפי דת זאת היהודים כולם יחכו בשמחה וברצון להשמדתם בידי בני אותם דת ובייסורים קשים ויעשו זאת תוך הבנה וקבלה שאלוהי אותה הדת הוא הוא האלוהים היחיד ואין עוד מלבדו.

עכשיו אתה מסכים איתי שמדובר בדבר פוגעני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אם ישנה נבואה שמנבאת למשל שבעוד 300 שנה היו רובוטריקים בני-אדם ואחד מהם שמו יהיה Neev , פשוט זאת נבואה שמסבירה על המצב שיהיה באותם ימים.

אף אדם לא רוצה להשמד , מדברים על ימים שכולם מכירים בבורא וכולם רוצים חלק בשלמות העולם - לשם כך שאר הגוים ירצו בזה.

אף אחד כאן לא מדבר על עבדים כלשון עבדי פרך.עם - יתפנה לעסוק בדברים הרוחניים והגוים בדברים הגשמיים. = אחד משלים את השני לסיום העולם הזה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה עושה את זה סטרילי- פה מדובר באנשים שקיימים (כלומר הלא יהודים במקרה זה) ושהתפקיד שמיוחס להם בעת ההיא הוא בזוי בעת הזו.

אם המוסלמים היו מאמינים שבאחרית הימים שלהם ולא שנייה קודם כל היהודיות יהיו זונות והם יעשו את זה מבחירה ומתוך הנאה רבה- זאת אמונה פוגענית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח את זה למקומות כאלה כמו זונות.

עם זרעו של אברהם יצחק ויעקב נבחר [ בזכות אברהם ] להיות לעם סגולה - לכן להם יש תפקיד כזה וכזה בעולם, ולגוים יש תפקיד אחר לפתח את העולם הגשמי

כל אחד מתקדם למטרתו ולשכרו .

שום דבר לא בזוי בעת זו -כמו לפתח את העולם הגשמי . אולי ההפך להיות אברך זה בזוי היום ;) .

כמו כן ראיית העולם אז לא תיהיה כמו היום - מכיוון שכולם יודעי ה' ומהי מטרת כל אחד.

לך תראה מה מצוי בדתות אחרות, נצרות מי שלא מאמין בנו יורש גיהנום לנצח נצחים- זאת אומרת כל יהודי ואף כל חז"ל - יכלו ישר לגהנום.

היהדות שונה מכל דת - לכל אדם באשר הוא יש שכר לפי התנהלותו בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא חושב שאני חושב (קצת ראמספלדי מצידי אני יודע) שאם האפיפיור היה עומד ונושא דרשה בפני מאמיניו שאומרת שבאחרית הימים היהודים/ המוסלמים/ הבודהיסטים ושאר בני הדתות ישרפו (או יקפאו) בגיהנום הייתי חושב שזאת ברכה חביבה (גם אם אני לא מאמין לא בזה ולא בביאת המשיח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על עצמי- אני מאוד משתדל להסתכל על הדברים על פי השכל ולא רק דרך הלב [ כלומר קפץ שמו של היהודי מדבריו -זהו זה לא מתאים לי ] .

אבל אתה מביא דוגמא - שעל פי האפיפיור צריך להיות כמותם נוצרי -ואם לא אתם תשרפו וכדו'....

מה שבאמת הנוצרים טוענים מי שלא מאמין בהם -ירש גהנום.

היהדות לא כך דוגלת - לכל אדם יש שכר , לעם יש תפקיד להיות ממלכת כהנים ....

ולגוים יש תפקיד לפתח את העולם.

על אף שכל גוי הרוצה להצטרף לאותה מטרה [לשם כך מקשים -מכיוון לראות רק מי באמת חפץ בזה ] נכנס בברתו של אברהם ויהודי לכל דבר.

לגבר היהודי יש כזה תפקיד בעולם ולאישה כזה -כל אחד מותאם [ בכלליות ] לאותם מטרות שלשם כך נברא .

דוגמא:

מדוע הפרה לא תתלונן כנגד הדבורה שהיא מביאה לאדם חלב בשר ועור וההיא רק דבש. כי הפרה נוצרה בשביל מטרה כזאת והדבורה בשביל מטרה שונה.

אם הפרה לא תעשה את תפקידה ותאמר אני אשב בצד כי רוצה להיות כמו הדבורה - היא פשוט פיספסה את מטרתה בעולם שלשם כך נוצרה ואת שכרה שמותאם לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטה בונה

אתם עאלק עוסקים ברוחני ? אולי אם רוחני זה פלצנות אז כן ,

לעסוק ? אולי אתה מתכוון לעשוק !

אתם הכי גשמיים שיש , אז תהייה קצת רוחני לגבי "שגיאות" של אנשים אחרים , סבלנות היא גם רוחניות לא ?

אתם כל כך לא רוחניים , כל היום מתעסקים מה לעשות ואיך לעשות את זה ,

ראיתי אנשים רוחניים , הם לא מתעסקים בהבלים אם ההוא אוכל את מה שבא לו או לא , עאלק פיצה עם פפרוני מדאיגה אותך , כניראה אתם לא כל כך רוחניים אלא אם אתה מתכוון לרוח רעה !

כמה ילדים אתם עושים ? יש יותר גשמי מיזה ? זה חיים כאן בכדור הארץ , בני אדם , אין יותר גשמי מיזה .

אתם האנשים הכי גשמיים שאני מכיר , רוצים להתבטל , לשונרר , לחיות על פראיירים ( כמו שעובדיה עובדיה אומר ) ולשמש את המיטה , זה כמובן מבלי להוציא מהכלל את הארוחה הדשנה ואת היין והבשר .

עאלק רוחניים !

אפשר לחשוב שאתה מייצג כת של נזירים שהחליטו להאיר את העולם בתבונתם ואהבתם שמסתפקים במועט ואינם רוצים עסק עם כסף וכוח .

תהיו קצת רוחניים , לא יזיק לכם , תרוממו מעל השטויות של היום יום , שלנו , שלכם , נו , תהיו "עם כוהנים" אבל אתם , אתם עם של עבדים !

אתה עבד של הרבי שלך ורוצה להפוך את האחרים לכאלו גם כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חייבים להפסיק לדבר שטויות. זה שלחרדי יש 10 ילדים זה אומר שהוא עשה את זה בשביל ההנאה שלו?

ההנאה לא מחייבת את זה שיוולד הילד בכלל, אז למה בכל זאת?

לדתיים יש מטרה אחרת בהבאת ילדים לעולם. לא בשביל שיהיה מי שיעזור לך כשתהיה זקן ולא בשביל שתוכל לממש את עצמך כאבא. יש פה המשך לעם, עפ"י התורה, כשמנסים לתקן את המציאות. זה פשוט מגוחך לטעון שזה בשביל הנאה.

אתה חושב שאח"כ הוא נהנה לפרנס 10 ילדים? ציפיתי מכם לקצת יותר היגיון לפני שמגיבים פה.

זה מאוד עצוב שככה אתה חושב, אבל זה כנראה נובע מיזה שאתה לא מכיר אנשים דתיים באמת אלא רק לפי מה שהתקשורת מציגה לך. לא יודע מה איתך, הרב שמלמד אותי עובד כמו גדול, וגם לומד בעצמו. על זמנו ומספרים שקנה בעצמו. הוא מורה, ואני יודע בדיוק איפה הוא גר ובתור מחנך לא זכור לי שהוא חינך אותנו אי פעם להיות כאלה גשמיים ולהידבק בשטויות אלא להפך. אתה סתם מסתכל מהצד ומדבר. בוא תיכנס פנימה ותדע באמת.

ובקשר לזה שהם יהיו משרתים: כן פוגע / לא פוגע - אתה מוזמן להסתכל קצת אחורה, כי כבר כתבתי על זה

זה לא משרתים במובן שהם ינקו לי את הבית. זה בהגדרת תפקיד, הרמה הרוחנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...