הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

אתם חושבים שאנחנו נעלים מהערבים? אנחנו יותר חשובים מהם? מה פתאום.. כולם שווים. בואו נוותר להם. הם פותחים באש - נבליג. נעשה מה שאומרים לנו. ננהג בחמלה.

אני מקווה שאתה מבין כמה מעט קשר יש בין שני חלקי המשפט שלך. אם לא, תן לי להבהיר לך: אין שום קשר בין הבלגה על פתיחה באש לבין שוויון. בחיי שאני מתחיל לתהות על מספר שנות ההשכלה שרכשת.

מעבר לזה יש פה גם ציווי אלוקי להשמיד דווקא את העם הזה. כן. בשם אלוהי השמיים והארץ, המוציאני ממצרים אני חושב שהוא יכול לתת לי את הרשות להשמיד עוד אחד מן העמים שעליהם הוא מולך.

וואו. זה כנראה התירוץ הכי עלוב ששמעתי אי פעם לרצח-עם.

אתמול אלוהים דיבר אלי בחלום ואמר לי לרצוח אותך ואת המשפחה שלך. אתה תיתן לי לרצוח? אתה תקבל את זה בשקט? אתה תשב בצד בזמן שאני אשחט את בני משפחתך, כולל התינוק בן החודש?

(זה הכל מטאפורה מן הסתם, אני לא מאיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^נניח שהאלוהים יביא אותך בחד עם כל עם לאיזה הר ויבעיר אותו באש עד לב השמים , וכל העם נופלים על פניהם ואומרים ה הוא האלוהים .

אחרי זה השם אומר " תמחה את זכר עמלק " והסיבות שלו עימו . מה תעשה אז ? תתווכח איתו ? זה מה שהיה ! .

אתה ואחרים נושאים מטען כבד מהשואה ומן הסתם אפשר להבין אבל ההגיון הזה לא עומד כנגד גזירה של מי שאמר והיה העולם שאם תרצה או לא תתקיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0xIDE

האם קראת הכלל את דברי?

אני דיברתי על להציב את הלחי השניה?

אני אומר לך תאר מצב כזה

באה לגור לידך משפחה עמלקית

ונניח שאין משטרה ואין חוק וכל אחד יכול לעשות מה שבראש שלו בלי ללכת לבית כלא

מה אתה תעשה? תלך ותהרוג אותם, את הגברים, את הזקנים, את הנשים והילדים?

פעם אחת תתיחס למה שאני כותב ותענה על השאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^נניח שהאלוהים יביא אותך בחד עם כל עם לאיזה הר ויבעיר אותו באש עד לב השמים , וכל העם נופלים על פניהם ואומרים ה הוא האלוהים .

אחרי זה השם אומר " תמחה את זכר עמלק " והסיבות שלו עימו . מה תעשה אז ? תתווכח איתו ? זה מה שהיה ! .

אתה ואחרים נושאים מטען כבד מהשואה ומן הסתם אפשר להבין אבל ההגיון הזה לא עומד כנגד גזירה של מי שאמר והיה העולם שאם תרצה או לא תתקיים .

כן אני אתווכח איתו

אתה יודע למה?

כי זה שהוא חתיכת בן זונה, נרקיסיסט, אגומניאק אכזר לא נותן לו זכות להגיד לי מה לעשות, אפילו אם

הוא הוציא את עם ממצרים (ובעצם, מי היה אחראי לכך שהם הגיעו לשם מלכתחילה?!)

ואם יש לו בעיה עם זה, הוא מוזמן לרדת לכאן ולהודיע לי. עד אז - שיקפוץ לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רַק אֶתְכֶם יָדַעְתִּי, מִכֹּל מִשְׁפְּחוֹת הָאֲדָמָה; עַל-כֵּן אֶפְקֹד עֲלֵיכֶם, אֵת כָּל-עֲו‍ֹנֹתֵיכֶם. ג הֲיֵלְכוּ שְׁנַיִם, יַחְדָּו, בִּלְתִּי, אִם-נוֹעָדוּ. ד הֲיִשְׁאַג אַרְיֵה בַּיַּעַר, וְטֶרֶף אֵין לוֹ; הֲיִתֵּן כְּפִיר קוֹלוֹ מִמְּעֹנָתוֹ, בִּלְתִּי אִם-לָכָד. ה הֲתִפֹּל צִפּוֹר עַל-פַּח הָאָרֶץ, וּמוֹקֵשׁ אֵין לָהּ; הֲיַעֲלֶה-פַּח, מִן-הָאֲדָמָה, וְלָכוֹד, לֹא יִלְכּוֹד. ו אִם-יִתָּקַע שׁוֹפָר בְּעִיר, וְעָם לֹא יֶחֱרָדוּ; אִם-תִּהְיֶה רָעָה בְּעִיר, וַיהוָה לֹא עָשָׂה.

הקב"ה רוצה לעשות את עם סגולה , כוהנים ומשרתים שיפיצו דעת תורה לכל העולמות , ואפילו מלאכי שרת נוראים ואיומים ישאלו את דעת תורה .

אבל מה ? הגויים יטענו במה טובים מאיתנו ? למה בחרת בהם ולא בנו ?

לכן הקב"ה עשה משפטנו מדי יום ביומו אלפי שנה ובגלל זה סבלנו מה שסבלנו והתייסרנו במה שהתייסרנו .

אבל סוף כל סוף יוכיח לעיני תבל ומלואה שלא היה שום עם שסבל כישראל לכן שכרו גדול מכולם והם ורק הם המשרתים שלו

וייקים בנו

וְהָיָה שְׁאֵרִית יַעֲקֹב, בְּקֶרֶב עַמִּים רַבִּים, כְּטַל מֵאֵת יְהוָה, כִּרְבִיבִים עֲלֵי-עֵשֶׂב--אֲשֶׁר לֹא-יְקַוֶּה לְאִישׁ, וְלֹא יְיַחֵל לִבְנֵי אָדָם.

אתה לא רוצה יסורים ? תעסוק בתורה ובגמילות חסדים . זה המגן היחיד ממידת הדין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני או שאתה פשוט אומר פה שרצח עם כלפי היהודים ע"י הגרמנים היה פסול,

אבל זה לא אומר שליהודים אסור לבצע רצח עם? :facepalm:

אתה מוכן בבקשה לקום מהכיסא, לגשרת לשירותים בביתך, לטבול את ראשך באסלה ולהוריד את המים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, איזה נחמד אלוהים הזה.

בוחר עם מיוחד, מרים אותו מעל כל העמים רק בשביל להתעלל בו במשך 3000 שנה

ממש בחור כארז.

איפה חותמים? :kopfpatsch:

אתה יודע כמו מה זה?

כמו בעל שמתעצבן על אישתו אז הוא דופק לה מכות רצח ואז אומר לה "זאת אשמתך כלבה! תראי מה גרמת לי לעשות!"

ובנתיים היא עם שתי צלעות שבורות ופנס בעין.

אתה WhiteRhino ושאר הפסיכים הקיצוניים שכמותך מוזמנים לסבול כמה שאתם רוצים.

רק תזדיינו מכאן ותפסיקו לקחת את הכסף שאנחנו עובדים בשבילו יא חבורה של עלוקות מוצצי דם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטטוס שלי כחלק מצוות האתר מונע ממני להתבטא באופן שאני אישית חש כלפיך וחושב שמגיע לך, קרנף לבן, אז רק נסכם את זה בכך שאם לא טוב לך אתה מוזמן לרדת מהארץ - אנחנו (הלא-חרדים) בנינו אותה ואנחנו מחזיקים אותה עד היום.

בבקשה תפסיק להפליץ ציטוטים מהתורה, כי לאף אחד לא אכפת מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצחיק כיצד יש בני אדם שרוצים לסובב את הגלגל אחורה

אפילו בזמן "יציאת מצריים" היו חלק מהעם שרצה לחזור למצריים - קצת מזכיר לי את הררררווווננניייי שרוצה להחיל עלינו חוקים של ליפני 2000 שנה ועוד שטויות שהם אספו אל היהדות מהזבל הפגאני של עמי אריפה ושל תרבות בבל ( האם ידעת בכלל שאפילו את הכתב של ספר התורה הרבנים שינו מכתב עברי לכתב אשורי ? האם ידעת נניח שחודשי השנה העיברית הם בכלל פרסיים ? האם ידעת שאת חג הפסח הרבנים חוגגים כפי שחגגו הרומים ? האם ידעת שהלבוש החרדי הוא העתק של הלבוש של הפריצים ? האם ידעת שראש השנה בכלל צריך להיות בפסח והם הפכו אותו לתשרי ? מלא חרטבות שהרבנים הטראומתים סוחבים עד היום )

מה שהקרנפ לא מבין שאת ה"תורה" משה כתב כדי לחסוך להם את העינויים והסבל , כדי לאחד את העם תחת הבנה מסויימת של התנהגות אנושית , מה עשו המסכנים ? כל אחד עשה ב"תורה" הזו מה ששכל המסכן שלו רצה , למשל הקרנפ ( כמובן רק בתור דוגמא מייצגת וליכאורה ) לקח את התורה ושאב מימנה כיצד הוא יכול לסבול בגללה ( גם לנסות לאהוב את אחיו היהודי ועל כך אני מעריך אותו , יש לו נשמה טובה לקרנפ ) נגיד לדוגמא המיסיונר , לקח את התורה ( ויש לו ליכאורה נגישות לכתבים שלהם שהוא יענו קורא להם "מקורות" ) ומשתמש בה כדי לשרת את האגו שלו , הן על ידי השפלה של האדם שהוא מדבר איתו ( בזה שהוא לוקח את העמדה של הצודק תמיד ) והן כדי להכשיר את השרץ שנקרא הכת הרבנית ( כמובן שהרווח הישיר שלו זה הרדמת רגשות הנחיתות שיש לו כמו כמובן שאר החבורה הליטאית הפוליטית העסקנית הספרדית :lol: , עאלק איזה רגשות נחיתות יש להם לספרדים האלו , את כל מה שהתרבות העשכנזית החרדית האכילה אותם הם בלעו בשתי ידיים , הפ הספרדים בפנים בפנים מרגישים שהעשכנזים החרדים יותר טובים מהם ולכן הם רוצים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור ונהפכים להיות יותר קיצוניים מדויסים , ראה את מפלגת ש"ס עאלק ספרדים , בדיחה עצובה ) שהוא מרגיש חלק מימנה .

אנשים כאלו לא חשוב מה היית נותן להם , היית נותן להם גם סיפור של וולט (?) הם היו הופכים זאת לדברים שמניתי לפני כן , יש אנשים תיתן להם זהב הם יצליחו להפוך את זה לשיט ויש אנשים להיפך , תראה את אלו בתרד , אתה נותן להם אמונה שהם צודקים אחד הופך את זה לשוט להכות את עצמו והשני הופך את זה לשוט להרביץ לשני , ככה זה , לא חשוב דתי לא דתי , הבן אדם הוא בן אדם אם טוב ואם רע ולא חשוב לאיזה אלוהים הוא משתחווה .

הכי מצחיק אותי עם התגובות של הרררוווננניי שאף פעם הוא לא מסיק את המסקנות , אם גם בחברה שלכם יש פושעים ואם גם בחברה שלכם יש צער אז הוא צריך להסיק את המסקנה שהדרך שלהם היא לא הדרך היחידה גם לא לגביו ובטח שבטח לא בשביל האחר , אבל כמו המוסלמים שהורסים את שאר הדתות ומקימים על על החורבות שלהן מסגדים ככה גם הררררווונננייי רוצה , להרוס את הדעה של האחר ולהקים בית מדרש לרבנים שלו , למחוק את הדעות של הבני אד האחרים ולנטוע שם את התאריות הפאגניות הלא נכונות שלו ( והכל למען רווח אישי שלו ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...