הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

david11

מאמין בתוכן התורה.

מי שלא מאמין -זה ממלא לא משחק אצלו לא תוכן התורה עצמה ולא כלום.

לא ניתן ללמוד לבד מתוכן התורה עצמה בלי המסורת ,התורה כתובה בצורה מצומצמת ומקוצרת, והרבה דברים בכלל לא כתובים בה, לכן בתורה עצמה נאמר שכשרוצים לברר את ההלכה הולכים לזקנים או כהנים [תלמידי- חכמים ] השקועים בלימודם ורב מעביר לתלמיד .

ברור לכל בר-דעת שמישהו שעסק בפיזיקה 50 שנה מבין בפיזיקה יותר ממי שעסק רק 10 שנים , וברור שמי שמקדיש עצמו ללימוד בפיזיקה יותר מכל עיסוק אחר בחייו מבין בפיזיקה הרבה יותר ממי שלומד פיזיקה תוך כדי עיסוק בכל מיני עניינים אחרים. כך גם ברור שרבנים שלמדו את התורה עשרות שנים בעיון, תוך עמל רב בהבנת כל סוגיה ומילה, מבינים את התורה הרבה יותר מתלמיד חדש שעוד לא הגיע להבנת התורה והשקפתה של תורה.

.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הטעות שלך

אתה חושב שהתורה היא דבר מת

"דיברי אלוהים חיים"

תראה רוני , מה שאתה והרבנים המסכנים שלך אינם מבינים ( זאת מכיוון שהם חיים על טעות של טעות על טעות של טעות עד לרבן גמליאל ) זה שהתורה עוסקת , התורה אני מתכוון אך ורק לתורת משה , בדברים שאינם משתנים , זו הבעיה שלך , אתם מאמינים שהעולם משתנה , זו הטעות , אתם מאמינים לבלוף שהעיניים שלכם והשכל שלכם מספר לכם , רוח האדם וטבעו לא השתנה בכלל מאז נכתבה התורה .

אם אתה מאמין שהתורה היא ניצחית ושהיא ליכאורה נכתבה בידיי האלוהים ואלוהים יצר את האדם אפילו אותך אז למה אתה חושב שהוא לא יצר בך את היכולת להבין ?

הרי כל ההוראות שם אומרות לך , לך , במובן בשבילך , התורה ניתנה לכל אדם ואדם ואם היא נכתבה בידי האלוהים שהוא ניצחי אז אתה יכול להיות בטוח שהיא מכילה את הנוסחה הבילעדית ליום יום כול יום גם בעוד חמשת אלפים שנה , זו הטעות שלכם , אתם מסכנים , אתם יש לכם את האמת מול העיניים אבל ...

אני לא מאמין בתוכן של התורה , אני יודע שהתורה מכילה את הנוסחה להבנה של רוח האדם ובזה אנחנו צריכים לעסוק ולא על הפירוש של הפירוש של הפירוש של הפירוש של הפירוש , זה חי וניתן לראות את זה כל רגע , זה ההבדל בינך והרבנים שלך נניח לבין אנשים כמוני , אני רואה את הקיום של הנוסחה הזו יום יום ואתם צריכים לשקר לעצמכם שאתם רואים זאת כאשר באמת באמת אתם ניזקקים לריגעי חסד כדי לחוש זאת בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הראו לו [ שם לעכביש = david11 ] וגם אני הרבה פעמיים שהוא רק אוהב לצעוק בלי תוכן, אך ממשיך.. ,מעולם לא תראה אצלו דברים מבוססים גם בנוגע לתנ"ך, אני חושב יש לו איזה טראומה מגיל קטן הקשור לאיזה "רב" .

david11 הוא עכביש בכביש?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהזיות של טרולרוני, מצידו כל מי שנגד הדעה שלו זה רק בן אדם אחד עם הרבה שמות משתמש , הוא משום מה בטוח שכולם מסכימים לדעות שלו ויש רק איש אחד שמתנגד לדעה של הצדיק רוני והאיש הזה מחליף שמות משתמש , בגלל זה הוא לא טורח לענות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

llime

סיכוי גדול שזה הוא ,ממש כתיבה 1 על 1 ,אותם טענות עיקריות על רבנים וכרגיל בלי ביסוס.

גם כתיבה עלי "רוני בחור טוב אבל" - בדיוק כמו דבריי עכביש.

חוץ מזה ראה איך הוא נלחץ וכותב עלי שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה רשום בתורה, אני לא ישנא עם אחר רק בגלל שהוא "עם אחר". יהודי מוסלמי נוצרי או דג סלאמי זה לא משנה, כולם דבר ראשון בני אדם. זה לא שמוסלמים נגיד זה יצור אחר לגמרי ביקום עם 4 רגליים.

היה אפשר לטמטם מוחות לפני הספירה, אבל לא עכשיו.

למרות זאת, אם לחשוב טוב טוב, זה תמיד מה שעניין אותי בתורה, זה המאחורי הכתוב (חילוני יותר ממני פשוט לא קיים). שימו לב שכל ההמצאות הכי גאוניות הם של היהודים, נגיד בנק! מי יצר את זה בכלל? ברור שהיהודים, מאחר והבנקים השתלטו על העולם, הרבה מאוד גואים עובדים בשביל אותו הבנקים (משרתים כמו שהרב תיאר) - זאת רק אחת מהדוגמאות בסך הכל, ויוצא שמה שהוא אמר זה דבר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם רוצים? ממה שאני הבנתי מרוני (לפי התגובה הראשונה שלו בעמוד 20 בראש העמוד), הוא דווקא מקבל את העובדה שהמרצים והרבנים שלו טועים ושמה ש'נו-באמת' מציג אלה באמת טעויות שלהם.

מה שאני לא מבין זה למה הוא מצפה שנכניס הרצאות של שעה שלמה לסרטונים הציניים הללו. הוא כנראה לא מבין מה משמעות המילה סרקסטי, מה שגם אין סיבה להכניס את כל נושאי ההרצאות לתוך הסרטון - אנחנו מחפשים נקודות בהם הרבנים מדברים על דברים מדעיים, ורואים שהם נכשלים שוב, ושוב, ושוב. מה זה יעזור אם נדבר גם על הפסוקים שלהם וכו'? אנחנו לא אנשי דת.[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 08:55:13

למרות זאת, אם לחשוב טוב טוב, זה תמיד מה שעניין אותי בתורה, זה המאחורי הכתוב (חילוני יותר ממני פשוט לא קיים). שימו לב שכל ההמצאות הכי גאוניות הם של היהודים, נגיד בנק! מי יצר את זה בכלל? ברור שהיהודים, מאחר והבנקים השתלטו על העולם, הרבה מאוד גואים עובדים בשביל אותו הבנקים (משרתים כמו שהרב תיאר) - זאת רק אחת מהדוגמאות בסך הכל, ויוצא שמה שהוא אמר זה דבר נכון.

הבנקים, שהתחילו באיטליה ולאו דווקא ע"י יהודים (לך תדע מי היה הראשון שסחר בכסף על הספסלים), הם לא תאגיד יהודי. בנקים שהוקמו ע"י יהודים עברו, יכולים לעבור ותמיד יעברו בין ידיים - בעיקר נוצריות. אז אם נוצרים קנו את הבנק, ועובדים בו יהודים, אפשר להגיד שהיהודים משרתים את הנוצרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה ראה איך הוא נלחץ וכותב עלי שקרים.

:'( :'( :'(

עדיף תקרא שוב את מה שכתבתי לך בהודעה הקודמת במקום לעשות לי אוי יו יוייי [br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 10:22:26

כולכם שם רוצים לעבוד

הבחור שלכם עובדיה עובדיה קורא רשע לכל מי שלא מסכים עם דעתו ו / או יש לו דעה משלו ו / או מערער על סמכותו הבילעדית להיות מלך .

ח"כ חיים אמסלם קרא לחרדים לעבוד - ויודח ממפלגת ש"ס

אמסלם קרא לשלב את החרדים בשוק העבודה ולהכליל בלימודים גם לימודי ליבה רגילים ■ הרב עובדיה יוסף צפוי לשגר היום מכתב לאמסלם - לעזוב מיידית את המפלגה

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000600765

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הפרשן" של ישראל מפרש אותי.

בעיקר מדובר בסרטוני פרופוגנדה, ערוכים, חצואים, אשר כל מטרתם ללעוג ולהשמיץ.

ואכן יש לפעמים טעויות של המרצים, אך יוצר הסרטון מסלף טעויות שכאלו מעל ומעבר למה שהן, והכל במטרה להשמיץ

והרבה פעמיים נמצא טעויות שטחיות לגמרי, שלא נוגעות בכלל בעיקר למציאות הבורא ואמיתות התורה.

אני אומר שסירטון המאמינים בראשם אין יותר מידי בקיאות ,וצריך להשים יותר ידע, אך השיבו על היטלר , על מים במבול ש'נו-באמת' טעה ובגדול , ועל האקסלי

יש כמה טעויות מצידם אבל זה לא נוגע למקור שאכן האקסלי כתב את הדברים הללו בספרו משנת 1937 .

הטעויות ,אמרו שהוא מדען [טעות לשונית ], ושמו עוד מקור שהוא גם טעות

ושוב, זה לא העיקר, הוא צריך רק להתיחס לדברים העיקרים כמו 'מעמד הר סינ'י, מ'ציאות בורא מתכנן' וכדו'..

אך הרי ראש המטרה היא להשמיץ -אז כל פיסת דבר זה טוב .

.........

david11 :

לא התייחסת אלי, לכן מדוע אתה מבקש שאתייחס אלייך ועוד שאינך מביא מקורות וביסוס לדברייך.

הבאת לי כאן משהו טוב -בדיוק לעניין שחייב פוסקי -דור השומרים על אורח היהדות,וכן ביקורת היהדות לדורותיה:

כל פעם שאיזה רב או משכיל כלשהו טען משהו שלא התאים לרוח התורה או ההלכה, מיד יצאו נגדו כל גדולי הדור של אותה תקופה [ ביקרו את דבריו, ואסרו לקרוא את ספריו). בכל פעם שאיזו טעות נופלת, מיד כל חכמי התורה נרעשים "לא כך קיבלנו מרבותינו". מנגנון ביקורתי זה מסנן טעויות בהשקפה ובהעברת התורה. לא כל "בעל סמכות" עשיר או חכם יכול להחליט למה התכוונה התורה, אלא רק החכמים שממשיכים להעביר את התורה לחכמים אחריהם בלי שום שינויים כלל.

הלינק שהבאת שיקרי מאוד, מכיון שעיקר הדבר שיצאו [הרבה רבנים גדולים ] נגד אמסלם אחר שעברו על ספריו וראו שמוסיף מילים לא כהלכה .

לדעתי יש לו כמה רעיונות טובים אבל בכלליות הוא גלש מעל ומעבר.

כמו כן אף אחד בציבור החרדי לא נגד עבודה.

http://www.kikarhashabat.co.il/הגרמ-מאיה.html

http://www.kikarhashabat.co.il/הרב-חיים-אמסלם-4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע מה המקור לדברי ???

ואתה עוד טוען שאתם עוסקים ברוחניות :lol:

אתה אבוד טרולרוני , אתה אבוד !

זה בקשר לרב אמסלם

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1198587.html

http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=21491&cat=1&scat=2

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=nt20101114_01

http://www.haredim.co.il/tags.aspx?tagID=1715

עאלק הוא גלש מעבר למה ? הוא נהיה בן אדם עם דעה ? מפריע להגמוניה המלכותית של עובדיה , אל תשקר , אתם חושבים שהאדמורים שלכם והרבנות היא מלכות - אל תשקר , אני יודע את כעובדה .

הרבנים שלכם שאמורים לשרת אותכם עאלק לפסוק לכם הלכות ובדיעבד פוסקים לכם משהו אחר :lol: עושים אותם כמו נרקומנים להלכות לעבדים שלהם , כמו סוחר סמים שזו הדת סם להמונים , אתם נהפכתם להיות עבדים של הסוחר בדת ,

אני לא מוצא ממש הבדל בדעותת שאתה מציג לבין דעות של נרקומן - קרי - אין דעה , יש רק העדפה ריגשית לדבר שהורס אותו אבל גורם לו לברוח מעצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אנו מתעסקים באנשים מאמינים [ אמון ] בתורה ,ועל כך הבורא מציין שם - "לא תִהְיֶה אַחֲרֵי רַבִּים לְרָעת

וְלא תַעֲנֶה עַל רִב לִנְטת אַחֲרֵי רַבִּים לְהַטּת" שמות כ"ג, כ'

מצווה הבורא ,בשעת מחלוקת ,הולכים אחר רוב החכמים - "יחיד ורבים הלכה כרבים".

ושוב, בנוגע מי יפסוק את ההלכות [ התורה היא נצחית, ולכן היא צריכה למסור הוראה מדוייקת לאורך כל הדורות.

לשם כך מינה הבורא את חכמי ישראל שבכל דור ודור להורות הלכה על פי התורה.

לדוגמה - איפה כתוב בתורה שאסור לנסוע במכונית בשבת או להדליק מחשב?

כל הדברים הללו נלמדים משורש של אבות המלאכה ..- הכל מצויין בתורה בתור יסודות וכללים מהם פוסקים הלכות לכל דור. זה מה שהופך את התורה לנצחית.

וכמו שגם הצגתי את הדוגמא של פרופ' אברהם קושלבסקי

*סמכות שבכול דור ודור.

"כִּי יִפָּלֵא מִמְּךָ דָבָר לַמִּשְׁפָּט

בֵּין דָּם לְדָם בֵּין דִּין לְדִין וּבֵין נֶגַע לָנֶגַע דִּבְרֵי רִיבת בִּשְׁעָרֶיךָ

וְקַמְתָּ וְעָלִיתָ אֶל הַמָּקום אֲשֶׁר יִבְחַר ה' אֱלהֶיךָ בּו:

וּבָאתָ אֶל הַכּהֲנִים הַלְוִיִּם וְאֶל הַשּׁפֵט אֲשֶׁר יִהְיֶה בַּיָּמִים הָהֵם

וְדָרַשְׁתָּ וְהִגִּידוּ לְךָ אֵת דְּבַר הַמִּשְׁפָּט:

וְעָשִׂיתָ עַל פִּי הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ מִן הַמָּקום הַהוּא אֲשֶׁר יִבְחַר ה'

וְשָׁמַרְתָּ לַעֲשׂות כְּכל אֲשֶׁר יורוּךָ:

עַל פִּי הַתּורָה אֲשֶׁר יורוּךָ וְעַל הַמִּשְׁפָּט אֲשֶׁר יאמְרוּ לְךָ תַּעֲשֶׂה

לא תָסוּר מִן הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ יָמִין וּשְׂמאל:

דברים י"ז, ח'-י"א

דברי חז"ל על ידי המקורות

http://www.daat.ac.il/daat/tanach/tora/samhut-2.htm

אז יוצא מי בין שנינו הולך אחרי דבריי התורה (?).

אמסלם מתאים לך, כי אתה רוצה ללכת לא על פי תורה אלא על פי דעתך שלך -ואז זה לא תורה.

אדם יכול להביע דעה בכל דבר, אך לפסוק את ההלכות רשאים רק חכמי הדור -הם אלה המקדישים את חייהם ללמוד התורה ומסירת המסורת מחכם לחכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה שקר בנפשך ואתה רק מסתמך על אנשים אחרים זה הכל , אתה חושב שבשמיים אתה תוכל לנהל ויכוחים ודיונים עם ריבונו של עולם :s05:

אתה על החטאים שלך אתה תשלם ולא הרבנים שלך שאומרים לך מה לעשות , הבלוף שאתה אוכל זה שהם מאכילים אותך שהם יודעים יותר טוב מימך - זו בעיה פסיכולוגית של ערך עצמי נמוך שלך - זה הכל , הם עשו מיזה "עסק" ואתה עשית מיזה "חיים" ( הם קוראים לזה דת ואתה קורא לזה אמונה ) , זה הכל רוני , הדעה שאתה מייצג היא דעה שכל כולה היא רגשיי נחיתות - זה הכל ! הדעה שאתה מייצג היא דעה פחדנית שמסרבת להתמודד עם המציאות דרך העיניים שלה ולקחת אחראיות על עצמה - זה הכל ! כל הכת הרבנית מושתת על ריגשי הנחיתות של המאמינים שלה ועל הפחדנות שלהם , כל דעה אחרת דינה אחת - כרת !

הרב אמסלם לא מתאים לראש העדה שלכם כי הוא מייצג דעה שאיננה מתיישרת עם הקו ש"הצדיק " שלכם , מתוך אינטרסים אישיים של שילטון מורה .

שמע זה שוב , לא הבני אדם , החל מהאחרון ועד לראשון , רובם ככולם אנשים טובים לפחות כמו שאר המגזרים , אבל השיטה , ראבק השיטה ! אם אתה לא יכול לראות את זה אתהלא בר דיון , אתה בסך הכל עבד ואני אין לי עסק עם עבדים !

אז אני אסכם לך ,

הכת הרבנית משתמשת בשיטה מיועדת לפחדנים בעלי דימוי עצמי נמוך .

כל השאר זה פעלים יוצאים של זה . כולל המלכות שהרבנים המשרתים דורשים לעצמם .

במשפט : הגולם ( רבנות ) קם על יוצרו ( העם שהיה צריך הנהגה לאחר החורבן ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכמת את זה טוב מאוד "אתה מר דויד חושב שבשמיים אתה תוכל לנהל ויכוחים ודיונים עם ריבונו של עולם ?

אני מוסיף - הרי כתב בתורה עצמה איך לנהוג . ;)

רבנים ואחרים מתוכם הגדולים גם יצאו נגד דרכו של הרב אמסלם.

לגבי השיטה - הגדול שבגדולים הבורא כך ציווה בתורה ואתה מר דיוד הולך איתו ראש בראש :P .... את מי רצית שהוא ימנה, את עמי ארצות או את בעלי הכי סמכות לשמור ולעביר את הגחלת היהודית.

כל השאר אתה ממשיך בדברים אישיים עלי או על רבנים ,שאף פעם לא הכרת במציאות - גם מדהים ;D .

http://news.walla.co.il/?w=/22/1749197

לא צריך להכנס לפוליטיקה - הרב אמסלם מחוייב להנהלת ש"ס שהביאו אותו לכנסת -זה הכל.

הוא יכול לפתוח מפלגה אחרת ולהראות מי אלו גדולי- העומדים מאחוריו -תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...