הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

lololololololololololololololololololololololololololol

עדיף לאידיוט לסתום לפני שישרתו לו אגרוף לפנים :bash:

כל הזמן אנשים שואלים למה יש אנטישמיות בעולם.

זאת אחת מהסיבות (ויש הרבה) למה זה קורה.

עצוב כמה שזה נכון.

בגלל אנשים כמוהו הדת כל כך מגעילה אותי, אפשר לקרוא פה בפוסטים לפעמים בויכוחי דת על זה

"שלגויים" יש מקום "בעולם הבא" ולראות מקרים כמו פה שכל אחד מפרש מה שבא לו איך שבא לו.

היחס המזלזל הזה לעולם והגישה של "מגיע לי הכל ואני יותר חשוב מכולכם" שבאים מכיוון הדת

פשוט מגעילים אותי. זאת לא התנהגות של בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב להבהיר דבר אחד: דברים כמו הציטוט הנ"ל עשויים אמנם להרחיב את קבוצת האנטישמים ולשמש כ"ראיות" לצורך גיוס "חברים" חדשים, אבל חלק לא קטן מהאנטישמים לא זקוק לשום דבר בשביל לשנוא יהודים, חוץ מעצם קיומינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה כולנו שווים בלי יוצא מן הכלל

בהערכה גסה, ישראלי צעיר "ממוצע" שווה כעשרים אלף שקלים בחייו וכשמונים אלף שקלים במותו

האם יהודי טוב = יהודי מת?

*ציניות.

*ע"פ משכורות וביטוח חיים של צה"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב עובדיה רק מצטט ולא ממציא שום דבר על דעת עצמו ,אז מדוע דווקא אותו מחפשים(?), אממ מעניין מה זה ש"ס .

אף אחד לא כופה על גוי שום דבר, מה שהרב מצטט זאת נבואה [בכל רחבי היהדות ישנה הדגשות לכך ] שבתחיית המתים הגויים שזכו לזה [כן גם להם יש 'תחיית מתים' וגם 'עולם הבא' מעניין שרק היהדות דוגלת בזה ] הם עצמם ירצו בכך -ירצו לסייע לעם למלא את ייעודו "אז יבואו כל העמים, ונופלים על פניהם לפני המשיח ולפני ואומרים: נהיה לך ולישראל לעבדים" ,ילקוט שמעוני. [ -לאנשים יש בראש מושג 'עבדים' כמו שהאמריקאים העבידו את הכושים בתנאים הלא מתאימים אפילו לחיות. אך זה ממש לא כך אלא כמו משרתי המלכה באנגליה -בכבוד בשכר והכי חשוב על דעת עצמם .

לשם כך לא צריכים להיות תרודים בדברים הגשמיים - והגויים שזכו ירצו לקחת חלק בזה ולסייע ועל כך יקבלו גם את שכרם ,וזה לא יעשה בעל כורחם ושלא מרצונם .

זה על קצי המזלג .

הנקודה המרכזית היא הרי הרב עובדיה -נו אולי נלך לכל ישיבה ונוציא משם את כל מי שלומד על זה -שהרי זה נמצא ביהדות - [לרובו במדרשי חז"ל ].הבעיה לא ברב הבעיה במי שלא מבין בכלל בדברים פשוטים שכל יהודי צריך לדעת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ככה הרב ה"מצטט" ניסח את זה. יש הבדל גדול מאוד בין מה שאתה אמרת ואתה מאמין בו לבין מה שהוא אמר.

זה בסדר להודות שהבן אדם לא "מי יודע מה" אוהב את מי שלא הולך בדרכו, לפחות לפי דרכי ההתבטאות שלו.

ציטוט שלו: "לא רוצים לבוא (לבוא לעבוד את המשק היהודי)- ימח שמם..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...