SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט. - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט.

ice2k

Recommended Posts

לא.. שקט הוא כן מקרר טוב זה לא.

אל תעשו את הטעות שעשיתי ותקנו את הקירור העלוב הזה. חבל על ה85 שקל..

אני מציע שתבדוק את עצמך טוב טוב לפני שאתה נותן כזו המלצה. סה"כ אתה יכול למצוא הרבה סיבות לתוצאה שקיבלת, מתוכן בחרת דווקא להאשים את הקירור.

עד כמה שאני זוכר נכון שאלת אותנו כאן אם צריך בכלל משחה טרמית בקירור, אז יכול להיות שאולי לא הקירור אשם ושצריך לדעת מה עושים ואיך.

ד"א עדיין לא ענית לי לאף שאלה ששאלתי אותך במהלך התרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עקב כל הת'רד כאן עשיתם לי חשק להחליף , אז הלכתי וקניתי את הACCELERO S1 והרכבתי אותו על ה-XTX

התוצאות מרשימות:

קירור סטוק: - 675

- 1053

טמפ': מנוחה - 53 מעלות

מאמץ - 78 מעלות

ACCELERO S1: - 700(בדיקה על רגל אחת, מאמין שניתן לסחוט יותר)

- 1120(בדיקה על רגל אחת, מאמין שניתן לסחוט יותר)

טמפ': מנוחה - 31 מעלות

מאמץ - 58 מעלות

חיברתי 2 מאווררי זלמן 90 בינתיים שיושבים על הצלעות, בעוצמה מלאה הטמפ': 27 מנוחה, 54 מאמץ.

2003506686409351709_th.jpg2003529975844588546_th.jpg

למי שפיספס את מה שכתבתי...

בקשר לאיט-סינקים, מי שיצטרך לחזק אותם לזכרונות שישתמש ב-RTV שזה סיליקון לאטימה. זה יעשה את העבודה בצורה טובה ונקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתבדוק את עצמך טוב טוב לפני שאתה נותן כזו המלצה. סה"כ אתה יכול למצוא הרבה סיבות לתוצאה שקיבלת, מתוכן בחרת דווקא להאשים את הקירור.

עד כמה שאני זוכר נכון שאלת אותנו כאן אם צריך בכלל משחה טרמית בקירור, אז יכול להיות שאולי לא הקירור אשם ושצריך לדעת מה עושים ואיך.

ד"א עדיין לא ענית לי לאף שאלה ששאלתי אותך במהלך התרד.

אם פסיבי בלי מאורר נותן תוצאות יותר טובות ממנו אז אין לי מה להגיד. תאמין לי שהכל מורכב כמו שצריך, ניקיתי עם מנקה מגעים יעודי, הכל נקי כמו חדש.

פשוט לא יאומן, שקירור חדש מגיע ל88 מעלות, שבכתבה מתואר שבOC גדול המקסימום זה 59 מעלות. אין לי משחה טרמית, אבל אני לא מאמין שמשחה טרמית תוריד לי את המעלות ב30 מעלות. יש לי 8800GT OC של BFG, ובמאמץ הוא עובר את ה80 מעלות עם OC\ בלי OC.[br]פורסם בתאריך: 12.01.2008 בשעה 22:45:25

ראית את הבנצ'ים ? הוא מקרר יופי.

ועולה 70 ש"ח ללא משלוח.

איזה בנצ'ים? קניתי כזה.. מאכזב ביותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פסיבי בלי מאורר נותן תוצאות יותר טובות ממנו אז אין לי מה להגיד. תאמין לי שהכל מורכב כמו שצריך, ניקיתי עם מנקה מגעים יעודי, הכל נקי כמו חדש.

פשוט לא יאומן, שקירור חדש מגיע ל88 מעלות, שבכתבה מתואר שבOC גדול המקסימום זה 59 מעלות. אין לי משחה טרמית, אבל אני לא מאמין שמשחה טרמית תוריד לי את המעלות ב30 מעלות. יש לי 8800GT OC של BFG, ובמאמץ הוא עובר את ה80 מעלות עם OC\ בלי OC.[br]פורסם בתאריך: 12.01.2008 בשעה 22:45:25

איזה בנצ'ים? קניתי כזה.. מאכזב ביותר :-\

מה הכוונה אין לך משחה טרמית? זה חובה.

תבדוק לאיזה טמפ' הכרטיס מסך מגיע עם מארז פתוח ותעדכן אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שפיספס את מה שכתבתי...

בקשר לאיט-סינקים, מי שיצטרך לחזק אותם לזכרונות שישתמש ב-RTV שזה סיליקון לאטימה. זה יעשה את העבודה בצורה טובה ונקיה.

קראתי את מה שכתבת על הS1.

יש לי 3 שאלות. הRTV הזה מגיע עם הS1 או שיש לקנות לחוד? לא עדיף להשתמש במשחה טרמית פשוטה כמו Silver 5..?

מה המשחה הטרמית הטובה ביותר...? AS5?

ואחרון חביב.. מאיפה אפשר לקנות לוח כזה (אצלך בצבע סגול) שמחברים אותו ליד כרטיס המסך ואפשר להתקין עליו 2 מאווררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה אין לך משחה טרמית? זה חובה.

תבדוק לאיזה טמפ' הכרטיס מסך מגיע עם מארז פתוח ותעדכן אותנו.

אוקיי פתחתי את הדלת של המארז, אני מריץ את הבדיקה של ATITOOL. בינתיים כבר 58 מעלות ב3 דקות.[br]פורסם בתאריך: 13.01.2008 בשעה 14:25:51

פיייי הגיע ל79 אחרי רבע שעה, כשהוא סגור לוקח חצי שעה עד שהוא מגיע ל80. מה תגידו על זה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי פתחתי את הדלת של המארז, אני מריץ את הבדיקה של ATITOOL. בינתיים כבר 58 מעלות ב3 דקות.[br]פורסם בתאריך: 13.01.2008 בשעה 14:25:51

פיייי הגיע ל79 אחרי רבע שעה, כשהוא סגור לוקח חצי שעה עד שהוא מגיע ל80. מה תגידו על זה?

אולי תשים משחה טרמית במקום לצאת טמבל?

שתבין מישהו שלא שם כמו שצריך משחה טרמית מקבל 10 מעלות יותר ממה שהוא אמור לקבל (מנסיון) ואתה מנסה בלי משחה בכלל ומקווה לקבל תוצאה טובה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשים משחה טרמית במקום לצאת טמבל?

שתבין מישהו שלא שם כמו שצריך משחה טרמית מקבל 10 מעלות יותר ממה שהוא אמור לקבל (מנסיון) ואתה מנסה בלי משחה בכלל ומקווה לקבל תוצאה טובה :|

דבר יפה זה א',

ולא חייב לשים משחה טרמית, יש שם פדים טרמיים

נראה אולי אני יקנה משחה, אין לי כבר תקציב

למישהו יש רעיון אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר יפה זה א',

ולא חייב לשים משחה טרמית, יש שם פדים טרמיים

נראה אולי אני יקנה משחה, אין לי כבר תקציב

למישהו יש רעיון אחר?

פד טרמי זה כמו שמגיע עם קירור STOCK של וכו' וזה גרוע.

ומזה נגמר התקציב? חסרים לך 20 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את מה שכתבת על הS1.

יש לי 3 שאלות. הRTV הזה מגיע עם הS1 או שיש לקנות לחוד? לא עדיף להשתמש במשחה טרמית פשוטה כמו Silver 5..?

מה המשחה הטרמית הטובה ביותר...? AS5?

ואחרון חביב.. מאיפה אפשר לקנות לוח כזה (אצלך בצבע סגול) שמחברים אותו ליד כרטיס המסך ואפשר להתקין עליו 2 מאווררים?

RTV זה מוצר שקונים בנפרד ללא קשר לקירור(בטח עולה גרושים)

האיט-סינקים ב-S1 באים עם דבק מיוחד, אי אפשר לשים עליהם AS5 או כל משחה טרמית אחרת כי הכרטיס מסך מונך על צידו במארז ואז האיט-סינקים היו נופלים.

הדבק של האיט-סינקים לא הכי חזק אז למי שצריך רצוי להשתמש ב-RTV שזה סיליקון מבודד וגם דביק ולהדביק בצדדים של הזכרונות ולא על משטח הזכרונות

בקשר למבנה שיושבים עליו המאווררים בצבע סגול אצלי, זה שאני בניתי.(מאווררי 90 מ"מ)

2001626105848656352_th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פד טרמי זה כמו שמגיע עם קירור STOCK של וכו' וזה גרוע.

ומזה נגמר התקציב? חסרים לך 20 ש"ח?

אין לי מאיפה לקנות עכשיו

וגם אם אני יקנה וזה ישאר אותו דבר אז עוד כסף הלך סתם

ננסה להשיג משחה טרמית כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מאיפה לקנות עכשיו

וגם אם אני יקנה וזה ישאר אותו דבר אז עוד כסף הלך סתם

ננסה להשיג משחה טרמית כבר.

www.noacomp.co.il

יש לך Zalman STG-1 או Silver 5

עולה בערך 40 ש"ח ומילה שלי שאם תשים כמו שצריך אתה תרגיש שיפור משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTV זה מוצר שקונים בנפרד ללא קשר לקירור(בטח עולה גרושים)

האיט-סינקים ב-S1 באים עם דבק מיוחד, אי אפשר לשים עליהם AS5 או כל משחה טרמית אחרת כי הכרטיס מסך מונך על צידו במארז ואז האיט-סינקים היו נופלים.

הדבק של האיט-סינקים לא הכי חזק אז למי שצריך רצוי להשתמש ב-RTV שזה סיליקון מבודד וגם דביק ולהדביק בצדדים של הזכרונות ולא על משטח הזכרונות

בקשר למבנה שיושבים עליו המאווררים בצבע סגול אצלי, זה שאני בניתי.(מאווררי 90 מ"מ)

2001626105848656352_th.jpg

תודה על האינפורמציה. בנוגע למה שבנית, אני יודע, אבל לא התכוונתי לזה. עכשיו אני רואה שזה של Chieftec, גם לי יש כזה אבל של שלושה מאווררים (בא עם המארז).

השאלה מאיפה משיגים כזה..

שוב תודה, ויום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...