SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט.

ice2k

Recommended Posts

כמובן לנקות את הליבה והזכרונות טוב טוב מהמשחה הישנה והדבק של הפדים ובעזרת מנקה מגעים יעודי או אלכוהול נקי.

פינת הבזוקה:

הידעת: אציטון של אמא או החברה(אם אין, להשיג דחוף) מנקה משחה טרמית מהר כמו פואד מול סטייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהתחשב בעובדה שחורף זה באמת ממש מוזר. כנראה משהו בהרכבה לא בסדר. בכל מקרה דווח לנו טמפרטורות גם ממשחקים אחרים.

ואני מניח שמשחה טרמית שמת... אי אפשר לעבוד בלי משחה טרמית. ואם קנית חדש אז יש כבר שכבה דקה של משחה על הקירור. אבל צריך לבדוק שמרכיבים כמו שצריך, ששום דבר לא מפריע והכל יושב חזק וטוב, וכמובן לנקות את הליבה והזכרונות טוב טוב מהמשחה הישנה והדבק של הפדים ובעזרת מנקה מגעים יעודי או אלכוהול נקי.

למרות שההרכבה לא מסובכת מדי צריך לדעת מה עושים ואיך עושים.

ד"א איזה דגם של כרטיס יש לך, מה המהירויות סטוק שלו, ולאילו מהירויות אתה מגיע באוברקלוק ?

יש לי 8800GT. תאמין לי שניקיתי אותו.. גם את הליבה וגם את הזכרונות. לדעתי ההרכבה בסדר, עובדה שהוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס - אתה מוזמן לשפוך אציטון על הכרטיס שלך, בהצלחה (אציטון לא יזיק לליבה, אבל יש דברים אחרים על הכרטיס שממש לא אוהבים אותו, בקיצור אפשרי אבל לא מומלץ). הדבר הכי טוב למי שלא כואב הלב על 30-50 ש"ח לטווח ארוך, הוא מנקה מגעים יעודי. איתו אפשר לעשות לכרטיס מיקלחת,ולעוד כמה דברים במחשב.

AZRLEC:

כן אני ידע שיש לך 8800GT :) , אבל אני שואל איזה דגם וחברה. ולאיזה מהירויות הגעת באוברקלוק.

הרכבה זה מבחינת איך שהוא יושב, אם הוא לא יושב טוב החום לא יעבור בצורה אופטימלית. ודרך אגב - שמת משחה טרמית או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס - אתה מוזמן לשפוך אציטון על הכרטיס שלך, בהצלחה (אציטון לא יזיק לליבה, אבל יש דברים אחרים על הכרטיס שממש לא אוהבים אותו, בקיצור אפשרי אבל לא מומלץ). הדבר הכי טוב למי שלא כואב הלב על 30-50 ש"ח לטווח ארוך, הוא מנקה מגעים יעודי. איתו אפשר לעשות לכרטיס מיקלחת,ולעוד כמה דברים במחשב.

1. לשפוך ?! מי דיבר על לשפוך . . . סה"כ לשים טיפה על צמר גפן ולשףשף את הליבה בעדינות עד שחלקיקי המשחה מתפרקים והיא נמחקת מהליבה שהופכת לנקייה.

2. מנקה מגעים ייעודי, לינק למחירים וחנויות שאתה מדבר עליהם לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי שמח לעזור אבל זה לא משהו שאי פעם חיפשתי ברשת (למרות שאני מניח שחיפוש יכול להניב תוצאות).

לי יש משהו טוב ממזמן (תוצרת גרמנייה) שהיה קצת יקר (באיזור ה50-60), אבל יש כל מיני חברות, עבדתי גם עם כל מיני דברים עם כיתוב בעברית, אמנם פחות טובים אבל עושים את העבודה כמו שצריך וללא חשש.

את הדבר הזה בעיקרון קונים בחנויות אלקטרוניקה וחנויות בסגנון, אני בטוח שלא קשה למצוא.

מתוך הרבה נסיון הוא עושה את העבודה ממש מעולה (הרבה יותר טוב מאלכוהול), ואפשר לנקות איתו את הכל, גם גושי אבק שהצתברו למקשה אחת בכל מיני מקומות, גם מישחה שנמרחה מעבר לאיזור הליבה, בקיצור מאוד שימושי למי שנוהג לשדרג הרבה, להחליף קירורים, ולחדש מישחה פעם ב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מי שיש לו נסיון עם זה איזה הוא טוב ושקט כמעט לגמרי?

אני שוקל לקנות את הHR-03GT + מאורר 92מ"מ שקט, אבל אם יש משהו אחר שיקרר אותו בצורה טובה ושקטה (דגש שיהיה שקט!) כמעט באותו רמה אז אני כנראה אקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AC ACCELERO S1 + מאוורר 120MM (או שניים) יקרר טוב יותר ויעלה הרבה פחות.

אפשר לשים עליו 2 מאוררים של 120מ"מ?

ראיתי שיש 2 דגמים יש את הS1 ואת הS1 REV2.

וכמה הוא גדול? כי יש לי Lexa אז הוא יכנס בפנים?

כמו כן אם אני קונה את הS1 עם מאורר 120מ"מ, אז איזה היטסינקים לראם של הכרטיס מסך לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר.

אין את ה - S1 REV2 בארץ עד כמה שידוע לי, וגם אין ביניהם כמעט הבדל.

את המידות שלו תוכל לראות באתר החברה, אם ה - TR נכנס אז גם הוא ייכנס כי הוא קטן יותר.

בזה אני לא מבין, תחכה שמישהו אחר יענה לך על זה.

אבל אני יודע שה - AC מגיע עם סינקים לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הS1 מגיע עם סינקים לזיכרון. לפעמים הם לא נדבקים טוב (למרות שהבחור מהתרד הזה הדביק מצויין) ונראה לי שבREV2 שיפרו את זה.

בכל מקרה לAC יש גם מאוררים שקטים מאוד שיחסית די זולים (חד כיוונים) רק צריך לבדוק שבאמת יש איך לחבר אותם (מצריך אילתור). לא חושב שתוכל לשים עליו 2 של 12 בצורה פשוטה אבל תוכל לשים 2 של 8 או 9 (לא חושב שזה יהיה יותר יעיל).

מידות תבדוק טוב טוב באתר כמו שציינו, הוא מאוד גבוה. כמובן כדאי לא לשכוח שעם מאוררים זה תופס 3 סלוטים. אני מאמין שהLEXA מספיק רחב.

*לכל מי שמחליף : אתם מוזמנים לדווח לנו שיפור טמפרטורות ושיפור באוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...