SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט.

ice2k

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קונה עוד מעט 8800GTS ורציתי לשאול האם הסיילנסר הזה יתאים לו? והאם הוא עדיף על הקירור שהכרטיס בא עימו במקור לOC כבד ביתר?

אם זה הפרש של כמה מעלות אני לא חושב ששווה להוציא 100 שקל סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה עוד מעט 8800GTS ורציתי לשאול האם הסיילנסר הזה יתאים לו? והאם הוא עדיף על הקירור שהכרטיס בא עימו במקור לOC כבד ביתר?

אם זה הפרש של כמה מעלות אני לא חושב ששווה להוציא 100 שקל סתם

חפש ביקורות, אני אישית לא ראיתי שכתוב באתר הבית של המוצר שהוא תומך 8800GTS ב GT הוא כן תומך.

שלח אימייל ליצרנית, תראה מה היא תענה לך ואתה יכול לעדכן גם אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא קראתי ביקורות על הקירור של של הGTS החדש אבל אם הוא משופר של הGTS המקורי אז הוא מצויין ובוודאי שאין שום סיבה להחליף אותו. פתרונות שיהיו עדיפים עליו הם פתרונות HIGH END יקרים שבכל מקרה לא צריך אלא אם כן אתה אוברקלוקר משוגע ומקצועי שרוצה להוציא את המיץ.

במקרה של ה8800GT, כמו שדניס אמר הצרה היא שהקירור גרוע ורועש לכן כן חכם ואפילו די צריך לחשוב על אלטרנטיבות זולות (או יקרות) רק בכדי להביאו למצב טוב ושקט. גם הסליינסר הוא בכלל לא פתרון אופטימלי (ברמות הגבוהות) ל8800GT אבל הוא פיתרון טוב בכדי לפתור את בעיית הקירור שיש ל8800GT. הוא טוב מאוד גם לאוברקלוק גבוה (ניתן לראות בביקורת איך הוא עובד מעולה אפילו עם VOLT MOD) אבל בהחלט יש קירורים טובים יותר למי שרוצה להוציא את טיפת המיץ האחרונה מהכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא קראתי ביקורות על הקירור של של הGTS החדש אבל אם הוא קירור משופר של הGTS המקורי אז הוא קירור מצויין ובוודאי שאין שום סיבה להחליף אותו. פתרונות שיהיו עדיפים עליו הם פתרונות HIGH END יקרים שבכל מקרה לא צריך אלא אם כן אתה אוברקלוקר משוגע ומקצועי שרוצה להוציא את המיץ.

במקרה של ה8800GT, כמו שדניס אמר הצרה היא שהקירור גרוע ורועש לכן כן חכם ואפילו די צריך לחשוב על אלטרנטיבות זולות (או יקרות) רק בכדי להביאו למצב טוב ושקט. גם הסליינסר הוא בכלל לא פתרון אופטימלי (ברמות הגבוהות) ל8800GT אבל הוא פיתרון טוב בכדי לפתור את בעיית הקירור שיש ל8800GT. הוא טוב מאוד גם לאוברקלוק גבוה (ניתן לראות בביקורת איך הוא עובד מעולה אפילו עם VOLT MOD) אבל בהחלט יש קירורים טובים יותר למי שרוצה להוציא את טיפת המיץ האחרונה מהכרטיס.

הבעייה שלי עם הקירורים הטובים היא שהם לוקחים סלוטים ואז אני מעדיף פשוט להעיף את הפלסטיק ולתקוע מאורר 12 ס"מ על הצלעות קירור המקוריות של הכרטיס וזהו. אה, ולהוסיף קירור לזכרונו זה בעייתי מבחינת אחריות, כי ברגע שאני שם SILVER ADHESIVA, שזה דבק אפוקסי עם משחק טרמית מעורבב, אני לעולם לא אוכל לממש אחריות ולהחזיר את הכרטיס לחנות בעת הצורך. זה בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אתר שמרכז המון מידע על ה8800GT, בעמוד הבא יש רשימה של קירורים מתאימים ולא מתאימים.

ניתן למצוא ברשימת התאימות את הSILENCER REV3, אסלרו S1, והVF700 כקירורים מוכרים וזולים שאנו יודעים שכבר מתאימים ועוד רשימה לא קטנה.

ברשימת האי תאימות נמצא הX1 שדיברנו עליו, אז מסתבר שהוא לא תואם וכנראה INNO השתמשה בPCB לא סטנדרטי איתו.

http://www.geforce9.com/cooling.php

בעמוד הבא יש דיווח כל שהו שגם הREV2 של הסליינסר מתאים, ובכלל המון מידע על קירורים ל8800GT:

http://hardforum.com/showthread.php?t=1249755

כדאי לציין, שבניגוד למה שרשום פה בסטיקי באתר, ה8800GT בכלל לא זהים אחד לשני (זה היה נכון לחודש עד חודש וחצי הראשונים לאחר ההשקה) ויש כל מיני מפעלים שמייצרים וכל מיני PCB שונים בתצורות שונות וגדלים שונים לכן חשוב לציין שהמידע שניתן פה מתייחס לPCB המקורי והארוך, אי אפשר להבטיח תאימות לPCB ספציפי שיצרן יכול לשנות מהמקורי בכל רגע נתון (כל שחשוב לבדוק מה קונים). כדאי לציין שוב שיש המון דגמים עם PCB שונה לכל מיני חברות (גיגהבייט, פליט,אלבטרון, גאלאקסי ועוד - אך לכל חברה יש כל מיני דגמים חלקם גם עם הPCB המקורי).

בכל מקרה לוחצת על היצרניות בשבוע האחרון לעבור לPCB עם 6 שכבות במקום 10 שכבות שיש עכשיו בכדי להוזיל עלויות מה שעלול לגרום אפילו לשינוי נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפוסט הזה מזמן לא עדכני למי שקונה GT חדש, הקירור של הGT כבר לא כ"כ גרוע.

יש שני דגמים לקירור הסטוק זה החדש כבר חרישי ומקרר מעולה.

על 700MHZ הכרטיס לא עובר את ה70 מעלות והרבה הרבה יותר חרישי מהטורבינה של הקירור סטוק הישן.

לחובבי הOC הקיצוני עדיף כבר לקחת משהו נורמלי ולא את הסיילנסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הוא מאוד עדכני.

דבר שני אולי לא קראת טוב בעמוד 1 אבל אנחנו כבר יודעים את זה.

דבר שלישי - כנראה לא קראת מספיק ביקורות על הקירור החדש ומאגרי מידע עצומים בפורומים מקצועיים בחו"ל אבל הקירור החדש ממש לא משפר ביצועים אלא משפר משמעותית את רמת הרעש. ברוב הבדיקות שעשו מדובר בירידת מעלות של 2-3 למאמץ ומנוחה מה שאומר שבגדול אין שינוי ביצועים מעבר לזניח אלא בעיקר שינוי משמעותי ברעש. התוצאה שציינת - 70 מעלות על 700 היא כשהמאורר עובד על 100 אחוז ו70 מעלות מתקבלים גם כשהקירור הישן על 100 אחוז (וזה רשום בעמוד 1) או שהבדיקה נעשתה בלב סיביר.

דבר רביעי - ה8800GT נמכר בכמויות - התרד הזה מיועד גם למי שכבר יש ברשותו כרטיס כזה, המטרה לעזור פה ולא להוכיח משהו.

דבר אחרון - אם כבר מידע אז לדייק, לא כל החברות החליפו לקירור החדש ויש פורומים שעוקבים אחרי זה ומעדכנים מי כן מספקת אותו. רשמית הכחישה בתוקף את הידיעה על שינוי כזה של הקירור (כשכמובן כאן יש הרבה ספקולציות על למה) וטענה שמדובר בTHIRD PARTY COOLER שמספר יצרניות בחרו לשים על דעת עצמן. מה נכון ? אלוהים יודע. אבל כדאי לדייק בעובדות וגם לקרוא את הפוסט כמו שצריך לפני שאתה רושם דברים אלו ;) . אני מבין שאתה שמח על זה שאתה פירסמת את הידיעה על המאורר החדש בפורום הזה אבל בוא נשמור על אוביקטיביות ונפרגן אחד לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA אולי מכחישים כי כך הם לא צריכים להתנצל לפני הלקוחות הראשונים, אבל כמעט כבר כל החברות שולחות את הקירור החדש, מי שמודאג יכול בקלות לוודא לפני הקניה שאכן מקבלים את הקירור החדש בלי להוציא סכומים מיותרים.

הדגשתי את זה שוב כי נדמה שאנשים לא מודעים, אחרת אין לי הסבר למה כל הזמן אני קורא פוטסים של תלונות על הקירור סטוק והמלצות להחליף לפני שעוד נקנה בכלל הכרטיס.

אני פשוט מדבר מנסיון יש לי את שני גרסאות הקירורים ואין טעם להחליף אם מקבלים את הגרסה החדשה.

גם אם אין הבדל גדול באפקטיביות הקירור, מנסיון שלי אם תשים את הגרסה הישנה על 100 אחוז ואפילו על 60 תקבל רעש של טורבינה כך שזה לא בא בכלל בחשבון, הגרסה החדשה בהחלט שימושית גם בOC.

כנראה פיספסתי את שהזכירו את זה בע"מ הראשון, לא התכוונתי להשמע מתנשא, אם פגעתי אז אני מתנצל .

הרעיון לשים עשה זאת בעצמך בהחלט מקובל עלי, לדוגמה בגרסה הישנה שאצלי אני עובד עם מים BIGWATER, במקור מתאים בכלל למעבד, עלה לי 150 ש"ח יד שניה והתאמתי למטרה, על 850MHZ VOLTMOD 1.34V מקרר את הכרטיס ל57 מעלות במאמץ.

צ'ומפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...