ilanb0 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ilanb0

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  729
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות ilanb0

 • יום הולדת 01/06/1962

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של ilanb0

Zone Freak

Zone Freak (3/6)

6

דירוג

 1. אז בעצם הבנתי מחיפוש באינטרנט שאין פה אפשרות לפספס הרבה. אם אחליט בסוף על מסך אחר מהפשוט שחשבתי לרכוש, תמיד יש אפשרות להתאים את המסך לכרטיס שהצעת לי עם כבל מתאים (צד אחד נניח HDMI, צד שני VGA וכול')?
 2. אוקיי, ולגבי ההתקנה? כבר החלפתי בעבר כל מיני רכיבים במחשב שלי (מאווררים, דיסקים וכול'). אבל לא כרטיס מסך. האם ההתקנה היא "פלאג אנד פליי" (בלי שינויי תכנה למיניהן)?
 3. אוקיי, לא היה כ"כ ברור מההצעה (כתוב בכמות '1').
 4. ומבחינה טכנית לגבי הזכרון - אני רואה שבמעבד אינטל יש סטיק אחד, ובהצעה השנייה שני סטיקים של זכרון. מבחינה תפעולית יש יתרון לאחת התצורות בתפעול של המחשב?
 5. אז ידוע לך ממה נובע הפער הכספי בין ההצעות לתצורת AMD, לבין ההצעה בתצורת אינטל?
 6. יש אפשרות את ההצעה של פלונטר לסדר בשורות - כל רכיב בשורה נפרדת? באופן הקיים אני לא מצליח להבין מי נגד מי... (ומה העלות של כל רכיב?). פלונטר אמיתי..
 7. אין מארזים קטנים באייבורי שמתאימים להצעה שלך?
 8. אוקיי, בבקשה: מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? לא מתמצא במחירי רכיבים אז קשה להגיד. גם כמה אפשר להגיע כשמדובר במחשב משרדי לאינטרנט ולאופיס? 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? לא משחקים בכלל. אינטרנט, אופיס, איחסון סרטים ותמונות משפחתיות. 3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? מקלדת ועכבר. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) הכל חדש. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? מארז פשוט יספק. 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? רצוי מארז קטן. קיימת בעית מקום והמארז יהיה על השולחן (קרוב לגוף/פנים). האם יש חסרון בולט במארז קטן? 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? חלונות 10 ושהמחשב יהיה תואם לשדרוג לחלונות 11 . 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לצורך הנגישות הקלה, אייבורי הקרוב לגבעתיים יספק. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)? מידית. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג? אם המחשבה היא שחיבור ' USB Type-C הוא חיבור עתידי שיהיה יותר ויותר נפוץ, אז אנא תמחרו בנפרד כדי שאחליט סופית. כנ"ל לגבי כרטיס FIREWIRE. 11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר) מסך שכבר נרכש. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מעדיף רכיבים מרכזיים (לוח, מעבד וכול') להם אחריות 3 שנים.
 9. אוקיי, יש פואנטה. נקודת ההתיחסות היא המפרט בקישור הבא - מתוך "מחשבים מומלצים" באתר
 10. בהמשך להצעה במפרטים המומלצים למחשב המשרדי שהוצע שם , מבקש לבדוק אפשרות שדרוג: * מדובר במחשב לאינטרנט ואופיס. האם לא כדאי, מתוך מחשבה לטווח ארוך, ללכת על מעבד "גבוה" יותר (הכוונה ל - i5)? * במקרה כזה, אצטרך לוח מתקדם יותר? * לגבי הזכרונות - מה התצורה הבאה הטובה יותר של זכרונות שקיימת? 16 גיגה? * לגבי הדיסק הקשיח - לחלוטין נדרש דיסק של טרה ואולי 2 טרה (מדובר במשתמש שמאחסן הרבה סרטים ותמונות). * מארז וספק כח - נראים לי מספקים. תודה למשיבים.
 11. רגע... איך זה בעצם עובד? אני חשבתי שהמסך קיים נשאר על החיבור הקיים בלוח, והכרטיס החדש משמש למסך החדש..
 12. אין בכוונתי להשקיע יותר מכמה מאות ש"ח במסך לצרכים המשרדיים שלי. למשל, מה רע בזה - מסך מחשב 23.8'' דגם Mi 23.8’’ Desktop Monitor 1C - Xiaomi Israel (mi-il.co.il) ובכל מקרה, עדיין לא הבנתי איזה כרטיס מסך אני יכול לשדך לו?
 13. אין לי מקום על הש/ולחן ל-40 אינץ'. 27 יספק.
 14. אוקיי, אז בהקשר הזה, מכיוון שאין לי זמן וסבלנות להתקין לבד את הכרטיס, פניתי לטכנאי. הטכנאי ביקש לדעת לאיזה מסך אני רוצה לשדך את הכרטיס, כדי לדעת איזה כרטיס להתקין. אני צריך מסך שני להקרין עליו גרפים של מניות. זה צריך להיות מסך גדול כדי שיכיל הרבה גרפים. לא צריך איזה איכות מדהימה כי לא אצפה בזה בסרטים ולא צריך את זה לשימוש רגיל (לשם כך יש לי את ה - DELL הנוכחי שלי) על מה תמליצו?
 15. מצרף את נתוני החיבורים של המסך (DELL 2209WA).
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר