ilanb0 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ilanb0

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  689
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

5 ניטרלי

אודות ilanb0

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/06/1962

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הג'ימייל שלי מסונכרן עם האאוטלוק (אופיס 365). בשל ריבוי הודעות דוא"ל, פתחתי תיבת ג'ימייל נוספת, סינכרנתי גם אותה עם ג'ימייל והעברתי מהתיבה הראשית באאוטלוק לתיבה המשנית הזו (כ - 40,000 הודעות). הסנכרון הוא מסוג IMAP. אבל משום מה, באאוטלוק יש לי 40,000 הודעות, בעוד בתיבת ג'ימייל באינטרנט הסתנכרנו רק כ - 15,000. כל פעם שאני עושה רענון לתיבת הג'ימייל, הוא מעלה לי 2-3 הודעות חדשות, אבל אני צריך שיסתנכרנו עוד כ - 25000 הודעות וזה לא קורה ברגיל. מה הפתרון?
 2. עובד עם חלונות 10. דפדפן אדג'. (למי שקרא לפני העריכה - כתבתי בטעות כרום...). כאשר פתוחות לי כמה כר טיסיות (אפילו מעט - נניח 3-4) ואני יוצא מהכרטיסיה ומהאתר שמוצג בה, וחוזר לכרטיסיה שוב לאחר כמה שניות, אני לא מקבל את הדף מייד, אלא הוא כאילו נטען מחדש כל פעם. זה קורה לי בכל אתר, בכל כרטיסיה. האם זה עניין של הגדרה, או שכך מכוון בחלונות 10 לחסכון באנרגיה (אולי לא להשאיר כרטיסיה במצב קריאה כל הזמן?)?
 3. תוסף ONE TAB מיועד לחסוך בזכרון המחשב בריבוי חלונות בדפדפן. האם אפשר לשלב תוסף כזה בתכנה פרטית שבה יש אפשרות לפתיחה של חלונות רבים ששותים מזכרון המחשב?
 4. סורק DEFENDER שמובנה בחלונות 10 לא יגלה ויסיר את הרוגלה הזו? ונניח שזו רוגלה - למה היא גורמת לסוג עליית מחשב כזו?
 5. המחשב שלי דלוק 24/7 ולכן אני מכניס אותו לשינה כשאין שימוש (ידנית או לפי ההגדרות). לאחרונה שמתי לב שהוא לא נכנס למצב שינה, אז הגדרתי מחדש בהגדרות חשמל שינה אחר זמן מוקצב לצג, הגדרת שינה למחשב לאחר זמן זהה אבל ראיתי שיש גם הגדרה נפרדת לכיבוי הדיסק הקשיח. אז מה המשמעות של כיבוי דיסק קשיח והאם נדרש להוסיף גם לשינה של צג/מחשב? האם שינה של מחשב לא כוללת בתוכה גם שינה לדיסק הקשיח? דרך אגב, עכשיו אני שם לב שכל פעם שאני מעיר את המחשב, הוא כאילו "עולה" מחדש. האם זה עלייה רק של הדיסק? זה עעלול לעשות בלאי כלשהו לדיסק? מדובר כאן על מספר פעמים ביום עבודה עם המחשב שהוא נכנס ויוצא משינה.
 6. קפצה לי הודעה לגבי אוזניות Bomaker Bluetooth 5.0 in-Ear Stereo. שוות משהו? $39.
 7. תוכל להמליץ על כאלו שהנרתיק שלהם הוא גם מטען? אני לא צריך HIGH END. שומע עם זה כשאני מקשיב לרדיו במחשב או רואה נטפליקס בטאבלט/טלפון.
 8. יש אולי אזניות כפתור עם קופסת הטענה ששוות קניה במבצע "פריים דיי"?
 9. נבדק עם אותו מחשב ועם אותו כבל רשת בין המחשב (לפטופ) לנקודת האינטרנט שבכל חדר. אני לא רואה בכבלים האחרים אצלי שמחוברים לראוטר שיש חוט אחד חופשי. אז אולי זו באמת הסיבה?
 10. מחובר בפייבר במהירות 1000 מגה. באחת השלוחות/חדרים, החיבור הקווי (כבל רשת שרץ דרך הקיר עד לארון תקשורת לראוטר) מראה מהירות הורדה היא 100 מגה. האם יכול להיות שזה בגלל החוט הזה שמנותק? האם לא היה אמור למנוע חיבור כלל לרשת בגלל חוט מנותק? דרך אגב, בחדר הסמוך, אותו סוג חיבור (כבל רשת דרך הקיר שמתחבר לראוטר) מראה מהירות הורדה תקינה (ממוצע של כ - 700 מגה).
 11. אוקיי, מה לגבי ברשת ציבורית עם טביעת אצבע? אם אני נכנס ככה לחשבון הבנק שלי, אני חשוף באותה מידה לפריצה?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר