ilanb0 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ilanb0

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  703
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

6 ניטרלי

אודות ilanb0

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/06/1962

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. מה התועלות של הפעולות שהצעת? מה זה בא לפתור?
 2. בלילה כשהייתי הולך לישון, ולחצתי במקלדת על מצב שינה (או אפילו דרך מערכת ההפעלה) והמחשב נכנס למצב שינה - לפעמים היה יוצא משינה אחרי כמה שניות (כאילו - מתעקש לא להרדם..) או שאם נכנס למצב שינה, בלילה כשקמתי אני שם לב שהוא בפעולה. אף אחד לא נגע בו. שנית, המחשב מכוון היה להכנס למצב שינה אוטומטי אחרי שעה - לא קורה. גם שמתי לב מספר פעמים שאחרי כמה שעות שלא הייתי ליד המחשב ונכנסתי לקחת משהו מחדר עבודה, פתאום המסך נדלק. כאילו מישהו עשה משהו. מה הסבירות שיצא שכמה פעמים כשאני מגיע למחשב אחרי כמה שעות שלא הייתי לידו, רק נכנס לחדר עבודה (לא נוגע בכלום!), המסך פתאום יידלק?! זה נותן לבנאדם תחושות מוזרות ש
 3. רגע, אבל אם מישהו "חופר" לי מרחוק במחשב במקום שהמחשב ייכנס לשינה - זה לא נקרא "רוגלה"?
 4. יכול להיות ששתי התכנות החינמיות האלו לא מגלות כלום בסריקה, ורק אם אני רוכש אותן בתשלום הן יגלו וינקו?
 5. "וישמן ישורון ויבעט"... חשבת שאולי ההסברים היו "סתומים"? אבל ההסבר האחרון לעומת זאת ברור ועכשיו גם הגיעה ההבנה.
 6. תראה, את מטילי הזהב של הבניין אנחנו לא מחזיקים בחניון, והדרכים להתפלח לחניון שלנו הן רבות (למשל - כניסה אחרי דייר שפתח עבור עצמו את השער), אז נושא האבטחה לא ממש קריטי, אבל אני באמת שואל שאלת תם: יש אפליקציית ניהול בשם שונה לגמרי שאליה הוזנו מספרי הטלפון של הדיירים. מאידך, יש את האפליקציה "פתיחה בנגיעה" שהיא עבור הדיירים לפתיחת השער. למעשה, שתי אפליקציות שונות. מה שמעניין אותי, איך אפליקציית "פתיחה בנגיעה" קוראת דווקא את מספרי הטלפון של הדיירים "שלנו" ולא את המספרים של דייר אחר שמשתמש באותה אפליקציה.
 7. אוקיי, אז כשאתה תוריד את האפליקציה הזו ותעמוד מול שער החניון שלנו, ותלחץ על האפליקציה, מה ימנע מהשער להפתח גם עבורך? לכאורה כל התנאים בשלים - יש לך אפליקציה, יש לך טלפון, יש לך שער מולך - והנה אתה בפנים.... או שלא...? ואם לא - למה לא (זו בעצם השאלה שאיתה התחלתי..).
 8. כשאני מחייג (שיחה טלפונית), זו שיחה מהטלפון שלי שבו יש סים עם המספר שלי שלאף אחד אחר אין אותו. המספר שלי מזוהה במערכת (בשער מותקן כרטיס סים). האפליקציה לעומת זאת, אינה ייחודית. כל אחד יכול להוריד אותה. אז השאלה שלי בעינה.
 9. כן, אבל איך היא "יודעת" שכשאני לוחץ עליה, היא תפתח לי דווקא את השער של הבניין שלי ולא את השער של בניין אחר שגם הדיירים שלו משתמשים באפליקציה הזו?
 10. איך אפליקציה כזו (למשל כמו "פתיחה בנגיעה") "יודעת" לפתוח רק את שערי החניון של הבניין שלנו, ולא שערים של חניונים אחרים? יש לציין שהכנסת מספרי הטלפון של הדיירים שמקבלים הרשאה לפתוח את השער היא באמצעות אפליקציה אחרת - אפליקציית ניהול שאינה תת אפליקציה של פתיחה בנגיעה.
 11. כבר הייתי בדף הזה, אבל שים לב שהוא אומר ש"יש לפתוח את תכנת החתימה". זו תכנה לעו"ד בלבד.
 12. העו"ד שלי שלח לי שני תצהירים חתומים דיגיטלית. מדובר בקבצים מסוג EDSIGN. איך אני פותח אותם כדי לשלוח אותם לבית המשפט?
 13. אני יודע שיש הרבה עכברים, מחפש המלצה על משהו שמחזיק הרבה זמן ומתאים במיוחד לטאבלט הזה.
 14. הג'ימייל שלי מסונכרן עם האאוטלוק (אופיס 365). בשל ריבוי הודעות דוא"ל, פתחתי תיבת ג'ימייל נוספת, סינכרנתי גם אותה עם ג'ימייל והעברתי מהתיבה הראשית באאוטלוק לתיבה המשנית הזו (כ - 40,000 הודעות). הסנכרון הוא מסוג IMAP. אבל משום מה, באאוטלוק יש לי 40,000 הודעות, בעוד בתיבת ג'ימייל באינטרנט הסתנכרנו רק כ - 15,000. כל פעם שאני עושה רענון לתיבת הג'ימייל, הוא מעלה לי 2-3 הודעות חדשות, אבל אני צריך שיסתנכרנו עוד כ - 25000 הודעות וזה לא קורה ברגיל. מה הפתרון?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

חדשים על המדף: Galaxy A52 ו-Galaxy A72 זמינים בישראל

צמד דגמי הביניים החדשים מבית סמסונג שהוכרזו לאחרונה כבר נמצאים בחלק מהחנויות המקומיות, עם מאפיינים שלא פוגשים בכל יום באותן רמות מחיר - אך הגרסה המסקרנת ביותר עם תמיכה ברשתות הדור החמישי עדיין חסרה