SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט.

ice2k

Recommended Posts

פתרונות יקרים יותר (אך לא יותר מדי) ויעילים מאד:

1) THERMALTAKE DUO ORB, לינק - http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157_161&products_id=5938

ביצועים - http://www.pcper.com/article.php?aid=493&type=expert&pid=4

2) AC ACCELERO S1 + TURBO MODULE, יותר משתלם לקנות מאוורר 120MM טוב מאשר את ה - TURBO MODULE (שעולה 50 ש"ח) לדעתי. לינקים:

1) http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4824

2) http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124&products_id=5057

ביצועים - http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&number=16&artpage=2686&articID=593

http://www.abchw.com/content/comparative-graphs (לא מצאתי ביקורת שבדקו אותו על ה - 8800GT כי רשמית REV1 שלו לא תומך בכרטיס אבל בפועל הוא מתאים לו כפי שמדווחים הרבה משתמשים ברשת).

יש גם את הקירור הסופר יקר של , ה - HR-03GT הענק, אבל הוא לא מומלץ בכלל כי הוא עולה 315 ש"ח וזה עוד בלי מאוורר.

שני הפתרונות הקודמים נופלים ממנו רק ב - 2 מעלות לרוב (ה - S1 עשוי גם להביס אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא הקירור החדש משפר גם את הביצועים משמעותית ולא רק את הרעש.

לינק - http://www.tweaktown.com/reviews/1262/16/page_16_temperature_and_sound_tests/index.html

לא רע בכלל, למרות שלא ברמה של זלמן ו - AC.

טעות פאטאלטית. שניכם טועים. ותיכף אני יביא לכם מלא מידע מקצועי, לינקים וביקורות מדוקדקות שבודקות כל אספקט במאורר החדש כולל מאפייני התנהגות שלו.

דניס - המידע שהבאת זה שוב - כמו שאמרתי מקודם בדיקה בלתי אמינה, היא לא בודקת נתונים מהליבה עצמה אלא בודקת טוב טמפרטורה חיצונית של ההיטסינק באיזור מסויים שלו ונותנת מדד לא רע לבדיקת פיזור אוויר. בכל מקרה בדיקה עם שתי טמפרטורות זה כבר לא ביקורת. אפילו אם הבדיקה הזו אומרת משהו כולנו בטוח מסכימים שבדיקה מהליבה היא הכי טובה וזה הדבר שאני הולך להביא פה. לפי כל הדיווחים, ולא רק אחד, הטמפרטורות זהות (שיפור של 2-3 מעלות שזה גם טוב) והרעש שופר סוףסוף.

הנה ביקורת מקיפה עם טמפרטורות מהליבה ועוד המון בדיקות:

http://en.expreview.com/?p=78

ידיעה על תגובת NVIDIA:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4765&Itemid=1

According to Expreview.com testing the new fan isn't much better, temperatures are almost the same, but the noise is much lower

EXTREMESYSTEMS:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=168200

88gtcoolerrs.png

אני באמת לא מבין מה ההתעקשות פה בתרד הזה והנסיונות המסכנים להוכיח כל מיני דברים לא נכונים בגלל שמישהו אמר משהו נחמד והשקיע עבודה על זה, אבל שיהיה...

בכל מקרה כמו שנאמר, אלו הבדיקות מהליבה שנעשו בתנאי בדיקה זהים. הטמפרטורות זהות, הרעש השתפר. וכמו שנאמר - אפשר גם להגיע ל 70 מעלות (בתנאים כמו בבדיקה וכמו אצל רוב האנשים) ע"י העלאת מהירות המאורר ל 100 אחוז. אלו כבר טמפרטורות טובות והרעש לא יהיה נוראי ובלתי ניסבל כמו הקירור הישן. בכל מקרה זה לא יהיה חרישי כמו הסליינסר (למי שמחפש שקט כמובן) ולא יגיע לאותן טמפרטורות כמו הסליינסר. אני מזכיר בפעם המאה - המטרה שלי בתרד הזה היא לא להוכיח איזה הכי טוב, לא להציג את הפיתרון הכי טוב או כל מיני דברים אחרים. המטרה לספק מידע לאנשים, בייחוד שמדובר בכרטיס שנמכר כבר חודשיים כמו לחמנית חמות וקירור שמצבו היה זהה מבחינת המכירה ונמצא אצל הרבה אנשים בבית. אז בבקשה תפסיקו לנסות לרמוס כל מה שאני אומר כי אתם רואים שאתם טועים או יותר נכון - אם אני רושם משהו אני בודק אותו טוב טוב לפני ומביא תיאור מפורט עם המון מידע מבחוץ, ואם אתם כבר מנסים לשלול אותי - אז לפחות תביאו הסבר מפורט ומנומק עם הרבה מקורות מידע והדגמות. כבר נהפכתי לאנציקלופדייה פה עם ההסברים בשבילכם ;).

וצ'ומפי - היה לי חשוב להדגיש את זה כי מה שרשמת מטעה אנשים, זה לא ממש נכון. זה גורם לאנשים לחשוב שיש להם מרצדס כאשר הם בעצם נוסעים במזדה.

לגבי השאלה על ההחלפה, 200 ש"ח לכרטיס כזה זה הרבה כסף. אם אתה מעוניין להשקיע את התקציב הזה אז דווקא הפיתרון הכי טוב לדעתי כרגע (גם מבחינת עלות יחסית) הוא הS1 של COOLING ביחד עם מאורר 12 ס"מ איכותי ושקט. וזאת בהנחה שיש לך מספיק מקום למארז - שלושה סלוטים לקירור סה"כ (עם הכרטיס) ומספיק מקום ברוחב כי הוא גבוה. הביצועים שמתקבלים הם מעולים, ברמה גבוה מאוד וזה יחסית לעלות של 160-180 ש"ח כולל המאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר שכל בדיקה שאני מביא לפה היא לא אמינה...

אני מתחיל לפקפק באמינות שלי עצמי :lol:

איך אתה חושב שהם בדקו את הטמפ' בשני המקרים ? (טוויקטאון ו - EXPREVIEW)

בדיקה עם ATI TOOL למשל היא הרי אמינה, נכון ?

ולא ניסיתי לסתור אותך, ההבנה שלי בקירור לא גדולה במיוחד וברובה מבוססת על בנצ'ים שאני רואה ברשת (שאין לי מושג מי מהם אמין יותר ולמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, דניס, התעלית על עצמך בתגובה הזאת. תמשיך כך :yelclap:

בכל מקרה, כל הדיון הזה טיפה מיותר לטעמי כי

1. אין שום דבר רע ב70 מעלות במאמץ, זה כלום לGPU.

2.זה מגיע בקירורים ה STOCK בגרסה החדשה ולכן גם לא עולה כלום.

3.זה מה שנקרא יחס עלות-תועלת מירבי. עלות אפסית - יעילות מירבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר שכל בדיקה שאני מביא לפה היא לא אמינה...

אני מתחיל לפקפק באמינות שלי עצמי :lol:

איך אתה חושב שהם בדקו את הטמפ' בשני המקרים ? (טוויקטאון ו - EXPREVIEW)

בדיקה עם ATI TOOL למשל היא הרי אמינה, נכון ?

ולא ניסיתי לסתור אותך, ההבנה שלי בקירור לא גדולה במיוחד וברובה מבוססת על בנצ'ים שאני רואה ברשת (שאין לי מושג מי מהם אמין יותר ולמה).

וגם אם אני אכתוב בעצמי תוכנה לבדיקת טמפרטורה היא לא תהיה אמינה, אבל מה זה קשור ?

יש חיישן בצ'יפ שניתן לגשת אליו דרך הדרייבר, ניתן בעזרת תכנות פשוט לגשת אליו. וזה לא משנה אם הוא אומר 90 מעלות וזה בעצם 120 - לא זה העניין, העניין הוא השוואה של שני הקירורים בעזרת אותו חיישן על אותה מערכת. ידוע שברוב המקרים עם הקירור הישן מקבלים באיזור 90 מעלות מהליבה (מה שמעיד על אחידות של החיישן) ואת זה רואים כאן מהביקורת ועל זה מתבסס כל הסיפור על הקירורים שעשה גלים בכל מקום. כיוון שהטמפרטורות בביקורת זו תואמות את מה שכולם מקבלים - זה הדבר הכי אמין מבחינת התבססות והשוואה של הקירורים, והנתונים ברורים - אין שיפור רציני בטמפרטורה. אבל בכללי - סוףסוף מדובר בקירור נורמאלי ולא מדאיג מדי. לא היתי מגדיר אותו כקירור טוב אבל בהחלט לא היתי מודאג ממנו כל עוד לבן אדם שקונה אותו יש קצת הבנה ומבחינתו זה לא סינית להעלות את מהירות המאורר דרך RIVATUNER או משהו דומה (כי לרוב האנשים זה ממש לא דבר ברור וטרוויאלי כמו שזה לנו). בכל מקרה לא היתי מגדיר אותו כקירור טוב בלב שקט ורגוע כמו המצב שקיים בGTS השונים.

אלכס - דרך אגב, מבחינת ניסוח (אני פשוט מכיר את הניסוחים מקרוב) מדובר ביחס עלות אופטימלי, אבל לא יחס עלות תועלת אופטימלי, כפי שאתה רואה - הוא לא מתקרב למה שנותנים קירורים שנמכרים בניפרד ואפילו (יחסית) בכמה גרושים, הקירור הזה לא נמצא בנקודת החיתוך על מערכת צירים שמציגה חיתוך של גרף עלות מול גרף תועלת, וכשאתה יכול לקנות בעלות של 7 עד 10 אחוזים ממחירו שמוריד את הטמפרטורה עד פי 2 אז הוא רחוק מאוד מנקודת חיתוך זו. ד"א אותה נקודת חיתוך (f(x) = g(X)) היא מה שנקרא "יחס עלות תועלת" מירבי.

ובתגובה לדבריך - המטרה לא היתה לפתור את בעיית הקירור, לא לשם כך פתחתי את התרד הזה (אבל אני מניח שאתה מהטיפוסים שנגררים אחרי אופנה של אחרים ;) - וזה בצחוק, כן? ).

ודבר נוסף - אם כבר לדבר בצורה מקצועית - אז גם אין שום בעייה ב90 מעלות לGPU הזה, כראייה גם עם הקירור סטוק הישן והמקורי האוברקלוק נהדר, ודגמי OC יקרים באים איתו ועם די גבוה, אז אין קשר. ואם היה קשר כזה אז לא היה קיים שוק חיצוני שהוא לא HIGH END כי נדיר מאוד שחברה מוציאה כרטיס שלא מסוגל לעבוד טוב בצורה שבה הוא נמכר. וד"א - 70 מעלות מצריך התערבות ומפר את השקט החרישי. רוב האנשים לא מבינים בהתערבות הזו וישארו על ברירת המחדל - חבל שבהמלצתך אתה בעצם פוגע באנשים - לא מתאים לך, עדיף לתת את המידע האוביקטיבי המלא בתחלה - ואז לתת דיעה אישית שמתבססת על פי זה.

אבל כמוך - גם אני תומך ביחס עלות תועלת אופטימלי, ובכלל בנסיון להפיק את המקסימום בלי השקעה של כסף או עם השקעה אפסית (המהות האמיתית של אוברקלוק), וזו אחת הסיבות שפתחתי את התרד הזה - שימוש בקירורים ישנים שנמצאים אצל אנשים בבית - ועדיין סוחבים טוב גם עם כרטיס חדיש (להזכירך - בהתחלה בכלל לא חשבתי שעדיין מוכרים אותו).

"דיון מיותר" ? נו באמת, אם מה שקורה פה זו רמת הפירגון שהפורום הזה נותן למי שמשקיע מאמץ וזמן אישי למען אחרים ללא שום בקשה לתמורה והוא נאלץ כל הזמן להזכיר למגיבים מה היתה בכלל מטרת פתיחת התרד ועל מה הוא בעצם מדבר אז המצב רע, ואני בטוח שאם זה המצב - אז הפורום איבד הרבה חברה טובים שכבר לא משקיעים למען אחרים כמו שהיו פעם (ואני מכיר לא מעט אנשים מ 6 השנים האחרונות שפשוט נעלמו).

אין דבר שלא רשמתי בפוסט המקורי מכל מה שדנו בו פה, אני ממליץ לכם שוב לקרוא את שלושת השורות הראשונות שנכתבו בכלל בתרד הזה. ובכלל - לדעת לזהות מתי אנשים משקיעים, לדעת לזהות את רמת הידע, ולעודד כל אחד שמשקיע, זה נקרא "רמה של פורום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוציאו גופי קירור לא בשביל לפתור בעיות, אלה בגלל משוגעים שמוכנים לשלם על משהו שהוא לא מגיע סטוק, גם אם הוא טוב ורוצים עוד. זה כמו שוק השיפ]ורים לרכב. למי איכפת שהרכב שלו נוסע כמו של כל האחרים - למשוגעים, ולכן הם משקיעים עשרות אלפי שקלים לשבבים למנוע ועוד ועושים לו אם אפשר לקרוא לזה כך.

2. לגבי ה"דיון המיותר" דיברתי על החלק שבו דנתם לגבי טמפרטורה.

אין בכלל צורך למי שעובד בסטוק אף פעם כמעט להחליף קירור, וזה כולל את אותו הסיפור לגבי . מתי כן?

1.כשהקירור ה STOCK חרא, כמו מעבדי הAMD הישנים מלפני 10 שנים שהתחרו בPIII ונשרפו כמו טנקיסטים של מג"חים במלחמת יום הכיפורים.

2. כאשר רוצים לעשות OC, ואז בעצם זה לא משנה אם זה 70 ,100 או 130 שקל כי באנו להשקיע כדי להוציא את המיטב וזהו.

ובאמת שאין לך צורך לכתוב כל כך הרבה אחינו, קצר תגובותיך כאשר אתה לא מביא מידע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב כל הת'רד כאן עשיתם לי חשק להחליף , אז הלכתי וקניתי את הACCELERO S1 והרכבתי אותו על ה-XTX

התוצאות מרשימות:

קירור סטוק: - 675

- 1053

טמפ': מנוחה - 53 מעלות

מאמץ - 78 מעלות

ACCELERO S1: - 700(בדיקה על רגל אחת, מאמין שניתן לסחוט יותר)

- 1120(בדיקה על רגל אחת, מאמין שניתן לסחוט יותר)

טמפ': מנוחה - 31 מעלות

מאמץ - 58 מעלות

חיברתי 2 מאווררי זלמן 90 בינתיים שיושבים על הצלעות, בעוצמה מלאה הטמפ': 27 מנוחה, 54 מאמץ.

2003506686409351709_th.jpg2003529975844588546_th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה לא כזאת נמוכה עם הSILENCER כמו שרשום כאן.

קניתי אותו היום ואני עושה לו בדיקת ארטיפקטים בATI-TOOL, הוא כבר 69 מעלות לליבה במאמץ, אולי ממשיך להעלות

אבל מה שכן הוא שקט לחלוטין.

עריכה: בעצם הטמפרטורות באמת נמוכות. העלתי את מהירות המאורר ל100 אחוז והטמפטורות מאוד דומות למה שרשום שם, אפילו פחות, אבל אין OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות טמפרטורות כי אצל כל אחד המצב שונה. אצלי בקיץ בטמפרטורה כמעט של כל דבר עולה בלפחות 10 מעלות. לכל אחד גם מערכת שונה וכו. הדבר בא להראות את היחסים של ההבדל בין הקירורים. סביר להניח שהבדלים גדולים יותר יראו בקיץ מן הסתם.

מה שכן - למשחות כסף לוקח זמן ארוך יותר עד שהם מגיעות למצב אופטימלי. כשהחלפתי את המשחה במעבד ממשחה לבנה זולה של זלמן למשחת כסף הטובה החדשה שלהם. היום הראשון הטמפרטורה למעשה עלתה, אבל אחרי שבוע שבועיים נראה השיפור.

זה אולי ההסבר לשינוי אצלך (אולי) כי לפחות לפי מה שאני רואה ויודע - הליינסר לא יכול לשנות מהירות מאורר.

G:

אם אתה מדבר על חשק שנעשה לך מהתרד לקנות , אז גם לי קרה משהו דומה - לקנות את הכרטיס :). אז קפצתי החוצה 15 דקות וקניתי 8800GT 512 עם הקירור החדש (שכמובן יוחלף כשיהיה זמן) וכמובן התוצאה היתה צפוייה מראש, חבל על כל הדיבורים שנעשו כאן וכל העקשנות. המאורר אמנם שקט לחלוטין בIDLE פועל על בערך 30 אחוז ואין מצב לשמוע איתו. בקור הנוראי שיש עכשיו עם חלון פתוח בלילה הטמפרטורה במנוחה היא 49 מעלות (אצלי). כשמעלים את המאורר ל100 אחוז הוא כבר רועש, רעש בהחלט מעצבן שלא מתאים למערכות שקטות אפילו בצחוק (ואם זה המצב אני לא רוצה לחשוב מה קורה עם הקירור הישן). הוא מתאים למי שיש לו מחשב סטנדרטי רועש. במצב אוטומטי במאמץ המאורר עולה ל 60 וקצת אחוז בערך וגם כן לא מתאים למערכות שקטות (בטח לא מתקרב למה שהסליינסר מפיק במאמץ). ועכשיו הקטע הנחמד שכולם לא הבינו כאן, בדיקת מאמץ, שיחקתי בדמו של קריסיס בערך 8 עד 10 דקות הטמפרטורה הגיע למעל 80 מעלות, המאורר נע בערך על 60 ומשהו אחוז (אוטמטי) וזה בקור האימים ששורר בחדר. בקיץ בכייף זה יזנק מעל 90, שלא לדבר על משחק של שעה ויותר. קטע מעניין כמובן הוא הגדרת מאמץ - כי פשוט הרבה תוכנות לא מאמצות אותו בצורה זהה וכנראה המעבד שלי מגביל או משהו אבל בטוח הכרטיס במשחקים חזקים מתאמץ יותר, כי למשל ב3DMARK06 הטמפרטורה לא עברה את ה65, יש משחקים אחרים שלא עברה את ה75, משחקי הדור הבא פשוט קורעים את הכרטיסים וזה המאמץ שמעניין לזמן הקרוב.

*כל הבדיקות על מהירויות ומתחים סטוק.

בקיצור - המאורר החדש כנראה שיפור, אבל כמו שטענתי והוכחתי מקודם - כל מה שאמרו עליו כאן לא כלכך יושב בקנה אחד עם המציאות (או במילים אחרות - קסמים עולים כסף, אם נתנו לכם כזה בחינם זה כנראה לא קסם ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות טמפרטורות כי אצל כל אחד המצב שונה. אצלי בקיץ בטמפרטורה כמעט של כל דבר עולה בלפחות 10 מעלות. לכל אחד גם מערכת שונה וכו. הדבר בא להראות את היחסים של ההבדל בין הקירורים. סביר להניח שהבדלים גדולים יותר יראו בקיץ מן הסתם.

מה שכן - למשחות כסף לוקח זמן ארוך יותר עד שהם מגיעות למצב אופטימלי. כשהחלפתי את המשחה במעבד ממשחה לבנה זולה של זלמן למשחת כסף הטובה החדשה שלהם. היום הראשון הטמפרטורה למעשה עלתה, אבל אחרי שבוע שבועיים נראה השיפור.

זה אולי ההסבר לשינוי אצלך (אולי) כי לפחות לפי מה שאני רואה ויודע - הליינסר לא יכול לשנות מהירות מאורר.

G:

אם אתה מדבר על חשק שנעשה לך מהתרד לקנות , אז גם לי קרה משהו דומה - לקנות את הכרטיס :). אז קפצתי החוצה 15 דקות וקניתי 8800GT 512 עם הקירור החדש (שכמובן יוחלף כשיהיה זמן) וכמובן התוצאה היתה צפוייה מראש, חבל על כל הדיבורים שנעשו כאן וכל העקשנות. המאורר אמנם שקט לחלוטין בIDLE פועל על בערך 30 אחוז ואין מצב לשמוע איתו. בקור הנוראי שיש עכשיו עם חלון פתוח בלילה הטמפרטורה במנוחה היא 49 מעלות (אצלי). כשמעלים את המאורר ל100 אחוז הוא כבר רועש, רעש בהחלט מעצבן שלא מתאים למערכות שקטות אפילו בצחוק (ואם זה המצב אני לא רוצה לחשוב מה קורה עם הקירור הישן). הוא מתאים למי שיש לו מחשב סטנדרטי רועש. במצב אוטומטי במאמץ המאורר עולה ל 60 וקצת אחוז בערך וגם כן לא מתאים למערכות שקטות (בטח לא מתקרב למה שהסליינסר מפיק במאמץ). ועכשיו הקטע הנחמד שכולם לא הבינו כאן, בדיקת מאמץ, שיחקתי בדמו של קריסיס בערך 8 עד 10 דקות הטמפרטורה הגיע למעל 80 מעלות, המאורר נע בערך על 60 ומשהו אחוז (אוטמטי) וזה בקור האימים ששורר בחדר. בקיץ בכייף זה יזנק מעל 90, שלא לדבר על משחק של שעה ויותר. קטע מעניין כמובן הוא הגדרת מאמץ - כי פשוט הרבה תוכנות לא מאמצות אותו בצורה זהה וכנראה המעבד שלי מגביל או משהו אבל בטוח הכרטיס במשחקים חזקים מתאמץ יותר, כי למשל ב3DMARK06 הטמפרטורה לא עברה את ה65, יש משחקים אחרים שלא עברה את ה75, משחקי הדור הבא פשוט קורעים את הכרטיסים וזה המאמץ שמעניין לזמן הקרוב.

*כל הבדיקות על מהירויות ומתחים סטוק.

בקיצור - המאורר החדש כנראה שיפור, אבל כמו שטענתי והוכחתי מקודם - כל מה שאמרו עליו כאן לא כלכך יושב בקנה אחד עם המציאות (או במילים אחרות - קסמים עולים כסף, אם נתנו לכם כזה בחינם זה כנראה לא קסם ;) ).

צודק אחי.. המאורר לא משתנה באמת, זה היו קפיצות בטמפרטורה

ואיי איזה באסה זה. עשיתי OC ל700 בליבה ו1000 בזיכרון והטמפרטורה אחרי חצי שעה 88 מעלות..

ולא שמתי משחה טרמית.. יש מצב שזו הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FUCK אחי כמה סלוטים לוקח כל העסק הזה שלך שם? 4 סלוטים?? נראה לי אין לי כל כך הרבה מקום במארז חח

זה תופס אצלי 4 מתוך 7 יציאות קיימות בגלל המוד של 2 מאווררים שעשיתי, ACCELERO S1 ללא מאווררים תופס 2 סלוטים(כולל כרטיס מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי.. המאורר לא משתנה באמת, זה היו קפיצות בטמפרטורה

ואיי איזה באסה זה. עשיתי OC ל700 בליבה ו1000 בזיכרון והטמפרטורה אחרי חצי שעה 88 מעלות..

ולא שמתי משחה טרמית.. יש מצב שזו הבעיה?

בהתחשב בעובדה שחורף זה באמת ממש מוזר. כנראה משהו בהרכבה לא בסדר. בכל מקרה דווח לנו טמפרטורות גם ממשחקים אחרים.

ואני מניח שמשחה טרמית שמת... אי אפשר לעבוד בלי משחה טרמית. ואם קנית חדש אז יש כבר שכבה דקה של משחה על הקירור. אבל צריך לבדוק שמרכיבים כמו שצריך, ששום דבר לא מפריע והכל יושב חזק וטוב, וכמובן לנקות את הליבה והזכרונות טוב טוב מהמשחה הישנה והדבק של הפדים ובעזרת מנקה מגעים יעודי או אלכוהול נקי.

למרות שההרכבה לא מסובכת מדי צריך לדעת מה עושים ואיך עושים.

ד"א איזה דגם של כרטיס יש לך, מה המהירויות סטוק שלו, ולאילו מהירויות אתה מגיע באוברקלוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...