מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 26 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

יכול להיות שהיא התכוונה בעיקר לדרייברים ותוכנות מסויימות, משחקים היא לא משחקת.

עושה דברים של אנימציה וכו'.

החומרה החיצונית היחידה שיש לי היא מדפסת משולבת של , די ישנה אבל מעולה שלא כדאי לי להחליף.

אני יכול לברר עם התמיכה שלהם לגבי תמיכה ב-64.

אני מניח שדברים כמו טלפון סלולארי, מצלמות דיגיטליות, כרטיסי זיכרון,כונן חיצוני וכדו' לא צריכה להיות בעיה.

כיום יש לי 32, העניין הוא שיש לי לא מעט משחקים (בעיקר משחקי ילדים) שלא עלו בויסטה וכן עלו באקס פי.

אבל אולי זה קשור בכלל בסוג הוינדואס ולא ב 32/64 ביט?

כי עובדה שהם לא עלו ב- 32 שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כיום יש לי 32, העניין הוא שיש לי לא מעט משחקים (בעיקר משחקי ילדים) שלא עלו בויסטה וכן עלו באקס פי.

אבל אולי זה קשור בכלל בסוג הוינדואס ולא ב 32/64 ביט?

כי עובדה שהם לא עלו ב- 32 שיש לי.

ענית לעצמך על השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענית לעצמך על השאלה.

ובנוגע למדפסת/סורק של hp?

יש לך השערה או צריך לברר עם התמיכה שלהם?

בוא נשאל ככה, אם אשתכנע ללכת על בטוח בנושא, מה אפסיד בלא להתקין את ה-64?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

איזה נחמד שיש לי הצתות מאוחרות הזמנתי 7 64 ויום אחרי זה אני מגלה את הת'רד הזה.(בדיוק כמו כשקניתי QUAD בשמחה כי זה פי שניים מדואל קור.. :silly: ורק אחרי זה הסבירו לי שכדאי לחכות ולקנות I7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

האמת שהייתה לי דילמה קשה בנושא.. ואחרי שקראתי פה את את את ההודעה וחלק מההודעות בדיון התבלבלתי עוד יותר.

מחשב עם 4 GB , שכבר יש לי עליו וינדוס 7 32 ביט, אבל מן הסתם הוא לא יודע להשתמש בכל הזכרון שלי (הוא מראה לי שהוא יכול להשתמש ב2.75GB בגלל שגם הכרטיס מסך שלי לוקח עוד 512MB מהזכרון). עדיף לי להתקין 64 ביט? (בהנחה שאני לא משתמש כרגע בשום תוכנה שלוקחת מעל 2GB כמו שהיה רשום שמערכת ה32 ביט עושה, ובחיים לא ראיתי את המחשב שלי צורך יותר מ60% מהזכרון הקיים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי אנשים.

קניתי מחשב 4GB של וכרטיס מסך מובנה. אני עוד לא בטוח כמה אני אקצא לו אבל זה יהיה בסביבות 128-256MB. האם יש טעם להתקין 64ביט? או ש 32 יוכל לנצל את כל הזכרון?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אמממ שלום..סליחה על הטחינה של השאלות הרגילות,אבל מה שקרה זה שעוד לא מצאתי עוד 2GB זיכרון(הבנתי גם שהיום הם נהיו יקרים יחסית) וה2GB החדשים לא הולכים ביחד עם הישנים ככה שנראה שאני תקוע עם 2 ג'יגה בלבד לזמן הקרוב..בנתיים הגיע לי הביתה ה7 64 ביט שהזמנתי והשאלה היא כזאת,כל עוד אני תקוע עם ה2GB יש בכלל טעם להתקין את 64 ביט?או שזה יזחיל לי את כל המחשב?(לא אכפת לי שמשחקים ירוצו טיפה פחות טוב בנתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...