מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 25 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע אם לתוכנות אדובי כמו Phtoshop CS4 יש עדיפות ל64 בייט?

והאם ישנן שתי גרסאות לתוכנה 32 / 64?

בהתקנה של פוטושופ CS4 תקבל שתי גרסאות נפרדות, ל-64 ביט וגם 32 ביט.

עובדות מצויין תחת WIN 7 וגם ב-64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לשאלה הזו, שהועלתה לעיל על ידי מישהו אחר, לא ניתנה לצערי תשובה, היא תואמת גם את הדילמה שלי.

"אוקי אז ככה,

אני בשלבים של התקנת וינדוס 7 על המערכת שלי והדילמה שלי היא בין 32 ו64 ביט.

יש לי מגוון לא קטן של תוכנות ישנות שאני מפחד שלא יעבדו בגלל חוסר תאימות עם 64ביט. כמו לדוגמא דרייבר נורא מיושן של המצלמת רשת,משחקי עבר נוסטלגיים שאין סיכוי שאני מוותר עליהם וכ'ו.

אני כבד למדי ובעיות של חוסר תאימות יחרפנו אותי טוטאלית.

המעבד שלי תומך כמובן ב64BIT ויש לי 4 ג'יגה זכרון...

בראש הפוסט, דובר בעיקר על ויסטה ואקספי, בגלל זה אני נאלץ לשאול בנוגעל וינדוס 7, אם עיניין תאימות ה64ביט עדיין בעייתי.

אם כך,שיפור הביצועים ב64 ביט יועיל לי משמעותית או רצוי להתקין 32ביט? "

וזה המקרה שלי-

קראתי בעיון את האמור בתכתובת, כולל ההתחלה.

הולך להרכיב מחשב 4 גיגה עם חלונות 7.

הדילמה היא בעיקר סביבי התמיכה בחומרה ישנה יותר, כגון מדפסת משולבת וכו'.

וכן, משחקים ישנים של ילדים, או משחקים ברשת.

אם איני טעה גם בויסטה היו בתחילה בעיות עם שתוקנו בהמשך.

השאלה מה אפסיד בהתקנת 32 לעומת 64 ומה אם להיפך.

ביצועים מול בעיות תאימות.[br]פורסם בתאריך: 8.01.2010 בשעה 15:19:39

עדיף מה שאתה צריך. יש לך צורך ב4GB? תתקין64 ואם לא אז32.

סליחה על בורותי, איך אוכל לדעת אם אני צריך להשתמש ב- 4 גיגה.

כי לדבריך , אם אין צורך, עדיף ה- 32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל99% מהאנשים אין שום סיבה היום להתקין 32ביט. ה1% האחד הוא זה שעושה שימוש בדרייברים ייעודיים שלא תומכים ב64ביט, או זקוק לתמיכה בתוכנות 16ביט ישנות (ואנחנו מדברים פה על עידן DOS/WIN3.1, כי כבר החל מ-Win95 התוכנות הן 32ביט, שרצות באופן טבעי על מערכת 64ביט.

תאימות ל64ביט לא בעייתית בכלל כבר בויסטה.

מצד שני גם נכון לומר של99% מהאנשים אין סיבה להתקין 64ביט, כי הם לא ירוויחו מזה. אבל למה להישאר תקוע בעבר? זה בערך כמו לקנות מחשב חדש ולהתקין עליו XP/2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מטריד בעיקר נושא התמיכה בציוד כמו מדפסת משולבת ומשחקים ישנים יותר.

שאלה- האם מה שנקרא mode לא מאפשר תמיכה לאחור?

כלומר, האם אין הכוונה שזה יעבוד במוד הזה כמו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 7 64bit. הדבר היחיד שלא עובד זה סורק מלפני 6-7 שנים. UMAX ASTRA 4600, הפכתי את העולם, לא מצאתי . פעם הבאה - רק HP/CANON/שאר הקקמייקות.

משחק ישן כדוגמת Baldur's Gate משנת 1998, עובד יופי טופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שכתבה לי מישהי שדי מנוסה בתחום על הפונקציה של ה-אקס פי מוד:(יש לה 3 מחשבים, חדשים יחסית. על שניים- לפטופ ומחשב מדיה סלוני- העבירה חזרה ל-32 ובדסקטופ הראשי השאירה 64 ).

אל תסתמך על זה מניסיון. אתה חושב שפרמטתי את 2 המחשבים שלי ב-64 ל-32 בלי לבדוק את זה? זה לא עובד על דרייברים ולגבי תוכנות זה לפעמים כן לפעמים לא ושזה כן עובד זה קצת מחרפן את הוינדוז כי זה משנה את האינטרפייס וכל מיני כאלה ואני לא יודעת איך זה יעבוד על המשחקים שלך. ואני אגיד לך עוד משהו – רוב התוכנות בעולם הם בכלל לא 64. ככה שזה נחמד והכול יש לך מערכת הפעלה, אבל אם התוכנה לא תומכת בזה אז זה לא שווה כלום. כיום התוכנות היחידות שיש לי שהן 64 זה פוטושופ, itunes, winrar, explorer, media player.

אז תגיד – רגע! אם רוב התוכנות הם 32 אז למה שזה לא יעבוד?

אז יש בעיה! זה לא נותן להתקין את התוכנה ונותן הודעת שגיאה. זה למעשה תוכנה שפועלת ב-32 (כלומר לא מנצלת בכלל את הפונקציות של 64) אבל באה עם תמיכת התקנה על 64. אז למה לי יש 64 במחשב אחד ? כי שכנעו אותי וכבר נתקעתי עם זה, אבל בזבזתי הרבה זמן למצוא פתרונות לבעיות שהיו לי עם תוכנות. בנוסף אני עובדת עם התוכנות הכי עדכניות ולך יש משחקים ותוכנות שבקושי עבדו בויסטה אז 64 זה בכלל מקור לצרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהיא לא מנוסה כמו שהיא מציגה את עצמה.

לא יודע באילו תוכנות היא משתמשת שלא עובדות במערכת 64ביט. רוב התוכנות הן 32ביט, זה נכון. אצלי בויסטה 64, ספריית Program Files (שזה תוכנות 64ביט אמיתיות) מכילה רק 29 תת-ספריות, וספריית Program Files (x86) מכילה 81 ספריות. כלומר, רוב התוכנות שאני מריץ הן 32ביט, ועם אף אחת מהן אין שום בעיה (וזה כולל משחקים).

כרגע מותקנים אצלי גם כמה משחקים חדשים (Bioshock, Assasin's Creed, Prince of Persia), גם כמה יותר ישנים (DOOM3, FEAR), ואפילו ענתיקה כמו Starcraft, וגם כמה משחקי כיף קטנים כאלה (Zuma, Heavy Weapon). כולם עובדים, ולא היה צריך לעשות שום דבר מיוחד כדי שיעבדו.

דרייברים זה סיפור אחר. דרייברים (לרוב) חייבים להיות 64ביט במע' 64ביט. אבל כמו שנאמר, לרוב החומרה המודרנית הם כבר קיימים. אף יצרן שמכבד את עצמו לא מוציא היום חומרה בלי תמיכה בכל גרסאות ה-, כולל 32ביט ו64ביט.

התוכנות היחידות שחייבות גם הן לתמוך ב64ביט כדי לעבוד הן תוכנות שמכילות משלהן כדי לבצע משימות תחזוקה של המערכת. למשל אנטי-, דפראגרים וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...