תוכן multicore - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

multicore

צוות האתר
 • מספר הודעות

  37,095
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  10

כל דבר שפורסם על-ידי multicore

 1. 1. איך להנגיש תוכן של Intranet לכל מי שמתחבר לרשת האלחוטוית - להגדיר captive portal. שהופרטל יהיה דף הבית של האתר. 2. איך לתת שירות ל100 משתמשים - לפזר access points במתחם עם מספיק כיסוי ויכולת לתת שירות סביר ל100 משתמשים במקביל. כל זה אפשרי עם ציוד enterprise בסגנון הזה: https://www.commscope.com/product-type/enterprise-networking/wireless-access-points/indoor/ https://www.commscope.com/product-type/enterprise-networking/control-management/wlan-controllers/ https://www.ui.com/wi-fi
 2. 1. SSD זה לא דיסק קשיח. 2. איזה מערכת הפעלה הותקנה? יכול להיות שמדובר על EFI bootloader שהלוח אם פשוט לא תומך ברמת ה firmware שלו בגלל גילו המופלג.
 3. function+m? רואים את זה בצילום של המקלדת.
 4. ממה השירות מורכב? נשמע כמו משהו שניתן לעלות לאיזה PaaS ולסגור עניין. זה אפילו יכול להיות במסגרת free tier.
 5. או סוף שנה נוכחית או תחילת שנה הבאה. זה כמובן לא מידע מדוייק ותלוי בקצב ש Intel Alder Lake יצא למכירה המונית.
 6. multicore

  עוגיות

  לאיזה מטרה אתה צריך את זה?
 7. כמו ש @yoavke ציין, הבעיה של הביצועים היא כנראה לא המפרט חומרה אלא משהו אחר. עדיין לא ברור מה הצרכים של הבן אדם שמתשמש שבחשב ומה לא עונה על הצרכים האלו?
 8. אני בספק שתוכל לקבל יותר מדימידע עדכני ומדוייק פה. ממליץ לך לשאול את השאלות (שגם כבר נשאלו ונענו מאות פעמים) האלו ב: https://www.facebook.com/groups/ILFiber
 9. התוכנה היא כלי לבדיקת חולשות בצד לקוח מהדפדפן וכמוכן phishing/social engineering. אתה מפיעל שרת HTTP ויכול לבדוק וקטורים שונים של חולשות משתמשים אנושיים ודפדפנים. הכלי מכיל הרבה מודולים לבדיקות שונות של חסינות. כמו עם כל שמגיע מותקן בהפצת Kali. פשוט תפעיל Kali במכונה וירטוואלית ותראה בעצמך.
 10. אפשר לנסות את זה, בתור התחלה: https://www.google.com/search?q=minecraft+multiplayer+is+disabled
 11. השאלות האלו נשאלות מתוך צורך כלשהו?
 12. אני לא מצליח להבין על מה אתה מתווכח ולמה. הרבה טקסט על שום דבר. בלוח אם הזה יש בקר Realtek 8111D שאין איתו שום בעיה לקבל קישוריות לאנטרנט או רשת מקומית בקצבים סבירים. ישנם מקרים שאנשים צריכים מחשב רק למעבד תמלילים או דואר אלקטרוני ולא יותר מזה.
 13. יש תאימות אחורה ונכון שיש instructions set שהוא תנאי לשימוש מוסיים, אבל זה לא אומר שהחונמרה לגמרי לא שמישה לשום דבר היום. אתה נותן פה דוגמאות של מקרי קצה שלא רלוונטיות לכל אחד. כמו שתכתבתי כבר לפני זה, ניתן לתרום את המחשב לאנשים שגם את זה לא יכולים להרשות לעצמם וכולים להתספק במעט לצרכים בסיסיים.
 14. מה בדיוק אתה מנסה לעשות?
 15. https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18149 לפי המידע באתר של Elgato, ישנה תמיכה עם צורך להגדרה מסויימת בגרסאות מעל 1803: https://help.elgato.com/hc/en-us/articles/360027963692-Video-Capture-not-working-after-Windows-10-April-2018-Update-1803-
 16. לא מצאת שום analog video capture device שעובד עם Windows 10? איפה בדיוק הבעיה?
 17. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. אף אחד לא טען שהחומרה לא יכולה לשמש כלום. רק ציינתי שצריך לתאם צפיות בהתאם לשימושים שלך. אני לא יודע מה כבר OC יתן לך. זה באמת חסר משמעות. לדעתי, תתרום את המחשב למי שצריך וקנה חדש. הבנת בעצמך מה כתבת פה?
 18. יש סיכוי שהחבילה פתאום תמצא ע"י הדואר אחרי איזה שנה גם. הכל אפשרי, במיוחד עכשיו.
 19. מחשב עם מארז tower יכול לענות על הדרישות האלו. גם לא צריך חומרה ייעודית.
 20. עבדת פעם בחוות שרתים? אם התשובה היא לא, אז אתה חייב להבין שזה לא מחשב ביתי שאתה עובד איתו. מדובר על מחשב עם משקל, גודל, רעש, וצריכת חשמל שמיועדים לעבודה רצופה והתקנה בחווה. בשביל מה אתה צריך את זה?
 21. אני מנסה לתת לך כיוון. אני עובד בהייטק כבר 14 שנה ויש לי נסיון בכל מיני צדדים של המקצוע. כל מה שכתבת בתיאור לא עוזר להבין אם זה מתאים לך או שאתה מסוגלך לעבוד בתחום. תסביר שוב - מה גורם לך לרצות לעבוד במקצוע הזה?
×
 • צור חדש...