עבור לתוכן
 • צור חשבון

multicore

צוות האתר
 • מספר הודעות

  36,742
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4
 • זמן מחובר

  1211יום 9ש' 50דק' 19שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי multicore

 1. הכי מהיר עם psexec. כמה מחשבים אתה רוצה לדגום?
 2. שימוש ב alt+prtscr או snipping tool כנראה כבר יותר מדי מדע להסביר. מה לגבי הדברים אחרים ששאלתי?
 3. RAID 0 עם בקר מסויים? תעשה בדיקות בצד לפני וגיבוי לפני.
 4. באיזה דרך אתה מממש RAID? התמיכה פה היא מאוד מוגבלת. אתה חייב TPM אם אתה רוצה להצפין את מחיצת מערכת ההפעלה ולא להקיש סיסמא בכל פעם אתה טוען אותה. למחיצות אחרות, הפתח נשמר בתוך מחיצת מערכת ההפעלה גך שיש לך "שרשרת של אישורים". מה ש Bitlocker עושה זה משנה את ה boot loader שלך (שנמצא על מחיצה לא מוצפנת) כדי שתוכל לבצע unseal למפתח הצפנה שנשמר בתוך אחד הTPM ובנוסף מכניס כמה פרטים לתוך הPCRים שם כדי לוודא שלא בוצעו שינויים שיכולים להוות סיכון למערכת (attestation). אם בדיקת attestation באחד הPCR לא עוברת בהצלחה, לא יתבצע unseal (ניתן לראות את זה הרבה יותר בקלות בלינוקס מאשר חלונות). ההצפנה מתבצעת עם כמה protectors כאשר TPM הוא רק אחד מהם (אתה יכול להגדיר אתה זה). אם משהו קורה לTPM (אפילו איפוס), אתה יכול לקבל גישה באמצעות מפתח שאתה שומר בצד. בזמן ההצפנה אתה יכול לשמור אותו על USB thumb drive וגם לקורא ממנו ישירות בזמן הטעינה בboot.
 5. אפשר להתחיל מפה: https://support.microsoft.com/en-hk/help/4027322/windows-update-troubleshooter
 6. אתה לא חייב תוכנות צד ג'. אפשר לבדוק מתוך recovery environment של התקנת מערכת הפעלה מה לא בסדר.
 7. עזוב אותך משטויות, זה מה שאתה באמת צריך: ועכשיו ברצינות: תפעיל כלים שכבר לך במערכת ההפעלה כדי לבדוק את מקור הבעיה.
 8. ^ מה הקשר בין מה שהוא כתב לתגובה שלך? לפותח הדיון: תסביר בפרטים מה אתה עושה. מה התוכן שאתה צורך? (תבדוק עם MediaInfo) האם יש שימוש גבוהה של מעבד מרכזי או גראפי בזמן ניגון? (תבדוק בtask manager) באיזה תוכנה אתה משתמש?
 9. ועם המגמות עיצוב של אפל למחשבים ניידים בארבע השנים האחרונות, זה לא הולך להשתפר.
 10. לא חושב שיש הצדקה. המחשב יתחמם ככה או ככה. יהיה מנגון שיוריד clock rate גם.
 11. סליחה, לא שמתי לב. אפשר להריץ Windows 10 על ארכיטקטורת ARM, אבל לא במקרה של המוצר הזה. אולי הרבה האקינג יכול להוביל למשהו. מן הסתם שכל תוכנה שאתה תריץ שם תהיה חייבת להיות מותאמת לARM.
 12. במשפט אחד פשוט למשתמש פשוט: הדרך בא המידע נכתב ומסודר על התקני האיחסון היא ייחודית או לחומרה או לתוכנה (או שניהם) של אותו מוצר NAS.
 13. https://www.quora.com/Is-there-a-simple-way-to-import-KMZ-files-into-Google-Maps-or-to-convert-KMZ-to-KML לשם לא הגעת?
 14. משתמש בסיסי כנראה גם לא יודע מה זה מערכת קבצים. פשוט תעבוד עם מערכת קבצים שאתה שמערכת ההפעלה שלך תומכתץ בה באופן טבעי. אף אחד לא מגביל אותך באמת. לא קשור לסוג המערך אלא לדרך בה הציוד מממש אותו (תוכנה או חומרה). לא כל מימוש הוא סטנדרטי ולכן, כאשר תרצה לגשת למידע ממקום אחר, תוכל להתקל בקשיים. לא צריך להיות ידני בשום אופן. הגיבוי צריכים להיות מוגנים ועם יכולת חזור לגרסאות ישנות יותר באזור שלא תלוי במקור המידע. גם גיבוי למקור שלישי (במיוחד לדברים היותר חשובים) וגם בדיקת שחזור מדי כמה זמן.
 15. מערכת קבצים זה לא משהו שאמור להדאיג אותך. לעומת זאת, הדרך בה מערך RAID ממומש יכולה להיות בעייתית במקרים מסויימים.צריך לקחת בחשבון שיהי יותר מיעד גיבוי אחד ותכנית שחזור שאתה יודע לתרגל ולא רק ב"יום הדין".
 16. כמו שנכתב, תלוי מה הצרכים והציפיות שלכם מהחומרה הזאת. מצד אחד ילדים בכתה ג' בבית ספר ממלכתי (לא פשוט לשמור פרטיות היום) כנראה לא ירגישו את ההבדל בשביל תכנית הלימודים שלהם (התלמידים הדתיים כנראה גם לא נגעו במחשב אישי לפני זה) ומצד שני אי אפשר לדעת כמה זמן החומרה בזאת עוד תשרוד ללא תקלות.
 17. 1. למה לקנות מחשב מותג מחודש שגם לא ברור מה המפרט שלו? 2. אתה תתאכזב מאוד מהיכולת להוסיף כרטיס מסך סביר (לא אחד שהוא ממש low end) למארז וספק הכח שיש שם. תמלא את השאלון מהדיון הנעוץ בתת פורום הזה.
 18. שלא מסביר כלום בעצם. פותח הדיון מסביר בעיה של בעלות על הקובץ ואתם שולחים אותו לsafe mode/lock hunter/linux live. בכלל, למה לדעת בקבצים ששנמצאים בספריית side by side אם לאט יודעים מה תפקידם? מה זה הקובץ הזה ולמה צריך למחוק אותו. אם כבר למחוק, אז לקחת בעלות כי זה ברור שהוא יהיה נעול ל TrustedInstaller.
 19. 16 תגובות ואף אחד לא שאל הוא מנסה למחוק בדיוק ולמה?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close