עבור לתוכן
 • צור חשבון

multicore

צוות האתר
 • מספר הודעות

  36,716
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3
 • זמן מחובר

  1189יום 11ש' 14דק' 1שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי multicore

 1. התוכנה מגיעה בחבילה שאתה מתקין עם pacman. החבילה גם מכילה את כל התלויות של התוכנה שגם כוללות media decoders למיניהם. תראה איזה ספריות מותקנות ביחד.
 2. אז אותו נציג אמר דברים לא נכונים. אל תחשוב שכל מי שיושב בצד השני של הקו באמת מבין משהו ורוצה לעזור.
 3. יש פה או חוסר הבנה או הסתרה של פרטים מסויימים. אני מנוי בתכנית של השוק הסיטונאי מאז שהיא התחילה עם פרטנר ופעמיים היה צורך להפעיל את בזק בגלל תקלות תשתית (בארבע השנים האחרונות). אתה לא יכול לפנות ישירות למוקד הטכני, אבל אותו ISP, במיוחד שהוא חברת בת של בזק, יכול בהחלט כי יש הרבה דברים שהם לא בשליטתו. תבקש לדבר עם עם נציג טכני בכיר אצל בזק בינ"ל ותסביר את המצב. אין שום סיכוי שזאת התשובה שקיבלת שם. כי יש חוק שמגדיר בצורה הנדסית ומדוייקת איפה מתחילה ונגמרת האחריות של בזק על תשתית התקשורת. זה כמו שאתה לא תצפה מהעירייה שלך לתקן תקלות צנרת בתוך הבית שלך או חברת החשמל לתקן בעיות חשמל של מתג תאורה אצלך בסלון.
 4. אם מקום העבודה לא יכול לספק לי את מה שאני צריך, אז למה לסבול?
 5. אם לא רצו לשבץ אותו אז כנראה שהיתה להם סיבה מיוחדת. הם לא משחררים סתם אנשים אחרי כל ההשקעה הזאת. הכישורים האלו לא יעזרו למישהו שרוצה להיות מפתח תוכנה.
 6. השאלה היא מקור הבעיה, לפני הכל? אני חוזר שוב - אתה לא צריך לשרשר כלום. תחבר הנתב החדש שלך למודם ותגדיר חיבור PPPoE עם שם משתמש והסיסמא שלך.
 7. אני דיי בטוח שתמצא אחד בקטגוריית תמיכה של הלוח אם שלך.
 8. תבדוק מול הוטנט אם אתה במקרה לא מאחורי CGN.
 9. ומצאת את המקום הטוב ביותר לשאול? לך לרופא.
 10. bridge זה שהחיבור מתבצע ע״י הנתב שלך בשכבה 2 בלבד. במקרה של בזק, בפרוטוקול PPPoE. הנתב יוזם תקשורת (מה שאוהבים עד היום לקנא כ״חייגן״), דרך המודם, לRAS של בזק ומשם זה מגיע לPOP של הספק שלך. כשעבדת עם מכשיר שיחד עם כל הפיצ׳רים שלו שילב גם מודם, לא היה לך צורך להגדיר את זה בנפרד וזה היה מוגדר מהממשק שלו. מהירות הקישוריות תקבע לפי הקצה שלך והקצה שאתה מתחבר אליו. ה last mile זה רק הרוחב פס המקסימלי שלך. איזה קרינה?
 11. אתה יכול להמשיך להשתמש בו כ bridge.
 12. כי עד עכשיו כנראה עבדת עם ציוד שהוא משולב מודם.
 13. ה stop code הזה יכול תוצאה של כמה דברים שונים שכל אחד מהם הוא כשל בתהליך הboot. אתנ יכול לקרוא עליו במאמר הזה ותתעלם מהפרסומת של המוצר של Neosmart (שיש להם אחלה תוכנות, אבל זה לא קשור לבעיה שלך). מכיוון שמייקרוסופט הפסיקו סופית את התמיכה של מערכת ההפעלה הזאת באפריל 2017, גם לא תוכל למצוא שום משאבים רשמיים ברשת להורדת התקנה שלה. מה המפרט של המחשב שלך? אולי אפשר להתקין Windows 10.
 14. ועכשיו אתה שולח אותו לאיזה אתר warez מפוקפק? אולי קודם כדאי לבדוק מה בעצם הבעיה?
 15. הציוד תקשורת שלך מריץ מערכת הפעלה. ניתן להחליף אותה למערכת אחרת שהיא גם קוד פתוח וגם פותחת אפשרויות חדשות. אחת ממערכות הפעלה האלו (שהן בעצם firmware או "קושחה" בעברית) היא OpenWRT שתומכת בציוד שלך. ניתן לבצע התקנה בדיוק באותו אופן כמו שאתה מעדכן גרסא.
 16. מה בדיוק אתה מצפה מRST שחסר לך? זה לא שיהיה שינוי משמעותי. הדרייבר הזה ידוע דרעק אחד גדול. אני עבדתי עם מחשבים תעשייתים, לפני כמה שנים, וזה תמיד היה כאב ראש אחד גדול איתו ב WES. החלפה ל RAID פשוט תחילף לRAID. זה לא יפתור כלום.
 17. זאת כתובת RFC1918 ברשת הפרטית שלך. מה מישהו הולך לעשות איתה? במסך הראשון אתה בהגדרות proxy. לא קשור בשום צורה לבעיה שאתה מתאר. במסך השני נראה פשוט ששרת DHCP לא הגיב, אבל עדיין יש לך כתובת שקיבלת מ lease קודם בשעה 07:41:01 אז הכל תקין.
 18. בן: "אמא, אבא, יש לי משהו חשוב לספר לכם..." אמא ואבא יושבים מודאגים ומחזיקים ידיים. בן: "אני גיי-מר." ועכשיו ברצינות: על פי מה שתיארת, הכרטיס מסך כנראה קרוב למות. השאלה מה הילד רוצה לשחק ומה התקציב?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close