Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

multicore

צוות האתר
 • מספר הודעות

  36,671
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3
 • זמן מחובר

  1165יום 1ש' 3דק' 41שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי multicore

 1. תכנית השוק הסיטונאי כבר קיימת ארבע שנים ואני גם הצטרפתי אליה כלקוח פרנטנר קיים מהתחלה כדי להוזיל עלויות. היתרון - הרבה פחות עלויות בחודש וישות אחת שמרכזת את כל הנושא של גישה לאינטרנט מבחינה עסקית וטכנית. החסרון - כשיש לך בעיות תשתית אמיתיות, זאת משימה מסובכת בהגזמה לקבל שירות מבזק כי מי שמפעיל אותם זה פרטנר. לא שזה קורה הרבה, אבל מ2015 היו לי שני מקרים. אחד של הצלבת פורט ליחידת רחק ושני של פורט שהיה נופל מסנכרון בארון סעף וממש היה צריך להאכיל את הצוות הטכני של פרטנר בכפית כדי להסביר את הבעיה. כמובן שגם הגעה של טכנאי, שיכול לתקן את הבעיה, לוקח הרבה יותר זמן מאשר חיוג אחד למוקד הטכני של בזק כמו פעם. אני מפחד לחשוב מה קורה עם אנשים שאין להם חצי מושג טכני (שזה כנראה מעל ל90% מהלקוחות שלהם) במקרים של צרות כאלו. כמובן שאין פה שום קשר לאיזור מגורים. זה בסה"כ חבילת באנדל של ספק עם תשתית אז כל התשתית זאת התשתית הפיסית בצד שלך. אתה יכול לחבר כל ציוד קצה שבא לך. עם או בלי מודם שמסופק ע"י בזק/פרטנר. אני, אישית, מאוד נהנה לעבוד עם Linksys WRT1200AC שמריץ OpenWRT.
 2. ואחרי זה מופתעים איך מוסמכי vendor למיניהם לא מבינים כלום מהחיים שלהם... תעשה טובה גדולה לעצמך ותלמד באמת את החומר עם רצון להבין אותו.
 3. אתה מוזמן לקרוא את ההמלצות פה: https://www.facebook.com/groups/ILFiber/
 4. ניתן לעבוד עם vSphere דרך PowerShell, אם אתה צריך אוטומאציה ברמת סקריפטים. פשוט תתקין PowerCLI. לא ברור לי זה הקשר פה לPPM...אלא אם כן אתה כותב אוטומאציה בPerl. ממשק SSH נותן גישה ישירות למערכת ההפעלה ומיודע כבר לצרכים אחרים. תחשוב על זה כמו לעבוד עם *NIX ועם עוד כמה כלים בתוספת.
 5. כמו שנכתב מעלי, אתה בסה"כ צריך HBA תואם לשרת שיתחבר אליו. אתה רוצה להגיד לי שאף אחד בGNS לא יודע איך לעבוד עם החומרה הזאת?
 6. מה ציפית שיהיה לך בnetinstall? זאת ההתקנה הכי מינימלית של Debian.
 7. מאיפה אתה מצליח למהציא את כל זה? MPLS? קראת בכלל את מה שהוא כתב? לפותח בדיון - עם איזה ציוד אתה עובד היום? שמת לב שהוא לא מתחמם יותר מדי?
 8. סיכוי מאוד גבוהה שזה יעבוד. הקבצים בהתקנה של חבילת התוכנות למקלדת הם מנובמבר 2018.
 9. זה לא מפרט חומרה של מחשב. תעזר ב HWiNFO ותפתח את המארז כדי לראות איזה ספק כוח מותקן. צילום של מארז גם לא היה מזיק.
 10. ידע בסיסי למי? רוב האוכלוסייה משתמשת בטכנולוגיה מבלי להבין איך היא עובדת. הדבר הראשון שמתרחש הוא חיבור של מה שנמצא בשכבה הראשונה של מודל OSI. תקראה פה ותראה אם זה לא יותר מדי בשבילך. יש לך כבל שמורכב משמונה חוטי נחושת שמאתספים לגידים במחבר מסוג RJ45. כבל זה מעביר מתח שיכול לסמן לממשק Ethernetבקצה השני שיש חיבור (link) ורק אח"כ לעבור לשכבות היותר עליונות.
 11. באיזה רמת פירוט אתה רוצה לדעת את התהליך?
 12. הכוונה היא scaling נכון של ממשק גראפי איפה שצריך והצגת תוכן ראסטר אחד לאחד. https://www.google.com/search?q=hidpi Windows 10 תומכת בזה בצורה סבירה מינוס (יחסית לmacOS), אז אתה מבין איך זה עם 7. אז תעבוד עם i3.
 13. FFS היא ילדה בת עשר. באיזה סרט כולם חיים פה? לפני שלוש שנים קניתי לבת זוגתי Lenovo Ideapad 510S (בצבע אדום מדהים!) עם: Intel core-i3 6100U 4GB RAM Seagate ST500LM000-SSHD מריץ Windows 10 Home (אפילו לא S). עד היום המחשב הזה הוא over-kill בשביל לצרכים שלה. אפשר לחשוב שכל מי שמתמש באופיס ודפדפן הוא מבצע עבודה מדעית מורכבת.
 14. מה זה השטויות האלו? אפשר בקלות רבה לרדת בדרישות חומרה. גם מחשבים ניידים עם מעטפת ורודה או אדומה לא חסר.
 15. micro USB זכר מתחבר לטאבלט שלך וUSB type A נקבה לדיסק קשיח החיצוני שלך.
 16. Windows 7 בכלל לא יודע לעבוד עם HiDPI. למה אתה עושה את זה לעצמך?
 17. אז תרשום את התשובות שלך ותקבל התייחסות איפה שאתה טועה. זה מספיק טוב?
×
 • צור חדש...