QttP - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,607
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  30

QttP last won the day on מרץ 27

QttP had the most liked content!

דירוג

269 אגדי

1 עוקב

אודות QttP

 • דרגה
  Zone Master
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. סליחה, טעות שלי. לא שמתי לב שהעברת תמונות והעברת מוזיקה עובדים אחרת...
 2. יכול להיות שלא מדובר בקריסה שמייצרת DUMP, אבל ליתר בטחון שווה לבדוק שהמחשב מוגדר לשמור את הDUMPים האלה. במאפייני המערכת --> Advanced System Settings --> Advanced --> Startup and Recovery Settings תוודא שמוגדר Write Debugging Information: Kernel Mode Dump (הAutomatic לא תמיד עובד טוב), ושם גם מופיע היכן יישמר הMEMORY.DMP. ברירת המחדל היא %SystemRoot% שזו תיקיית Windows. לעניין האירועים בEvent Viewer מה שרואים הוא שהיה ניסיון לא מוצלח של כיבוי המערכת (shutdown) אבל לא ברור למה ואין אירוע שמציין שגיאה ספציפית. מה שמוזר הוא שאני רואה אירוע של power source change
 3. בפעם הבאה שזה קורה, תנסה להמתין זמן ממושך (כחצי שעה), ואם המחשב לא מתעורר, תפעיל אותו מחדש ותבדוק אם נוצר קובץ DUMP תחת WINDOWS\MINIDUMP או WINDOWS\MEMORY.DMP.
 4. זה יכול להיגרם מבעיית חומרה או דרייבר שגורמת למחשב לקרוס תוך כדי ניסיון כניסה למצב שינה. האם הבעיה מתרחשת תמיד או חלק מהזמן? האם זה משנה אם אתה מכניס את המחשב ידנית למצב שינה או פשוט מחכה זמן מסוים עד שהוא ייכנס בעצמו?
 5. דבר ראשון - תכבה לגמרי את כל הWake Timers. דבר שני - תנסה לכבות את ההתעוררות מעכבר / מקלדת. (חיפוש קצר ברשת יראה לך במהרה איך עושים את שני אלה)
 6. מאיפה הקביעה כאילו מישהו "חופר" לך מרחוק במחשב?
 7. אכן מדהים. אני עדיין עם שואב של DYSON שקניתי לפני כמעט 14 שנה. בהשוואה לזה הוא קצת כמו תלת-אופן של ילדים ביחס למעבורת חלל.
 8. MALWARE BYTES החינמי תמיד עבד טוב. הבעיה היא שהבחור הפנה אותך לכיוון שגוי. אין לו מושג אז הוא אומר "רוגלה".
 9. מטלוויזיה מתקדמת שיודעת לנגן MKV עם ערוצים מרובים לשמע ולכתוביות, אני מצפה שתהיה אפשרות בזמן הניגון של הסרט לבחור את השפה של פס הקול ושל הכתוביות. אפילו לטלוויזיה המצ'וקמקת שלי בת 10+ יש יכולת כזו.
 10. זה קשקוש ובלבול. אבל אני חושב שאני מבין מאיפה זה מגיע. אני לא יודע מה זה "תדר בסיס" של לוח. הלוח יודע לעבוד במספר תדרים כי הוא נועד לתמוך ברכיבים שונים שיש להם (לרכיבים) תדרי בסיס שונים. * הלוח תומך ב2933/2800/2666/2400/2133. * המעבד שלך צריך 2666 * הזכרון הוא 3000 וכל זכרון חוץ מהדפוקים ביותר יודע לעבוד גם בתדרים נמוכים יותר המקסימום המוצהר, כלומר לא צריכה להיות לו שום בעיה לעבוד ב2666. כך שאין פה שום אוברקלוק. רק מה העניין? הזכרון מדורג ע"י היצרן כ2133. וה3000 זה כביכול OC "מובנה" באמצעות XMP. אבל כל הזכרונות הם ככה. לא מכיר שום DDR4 שמגיע ל3000
 11. אני מודה שמרוב העצים אני כבר לא רואה את היער. מה הדגמים המדויקים של הלוח, המעבד והזכרונות? למה החנות טוענת שמדובר באוברקלוק?
 12. הזיכרון בhibernate כבוי, אבל יש רכיבים אחרים (כמו רכיבי רשת) שמתייחסים לזה באופן דומה לstandby ויכולים להמשיך לצרוך חשמל כדי לתמוך בwake או protocol offload. או למשל wake on usb וכו'. זה גם עשוי להשתנות בהתאם להגדרות המערכת.
 13. כיבית לגמרי? אם אתה משתמש בWindows 8/10 וביצעת shutdown אבל לא כיבית את הfast startup בהגדרות - הרי שביצעת hibernate ולא כיבוי מוחלט.
 14. יכול להיות שהפריקה המואצת של הסוללה כשהמחשב כבוי תלויה בהגדרות של רכיבים אחרים במחשב ולא בסוללה עצמה. למשל - אם רכיב מסוים נשאר במצב שצורך חשמל מסוים בשביל לתמוך בWAKE וכדומה.
 15. אני מבין את דבריך. אתה צודק שבשורה התחתונה התוצאה יכולה להיות זהה. בכל זאת, אני מרגיש שיש הבדל בין מצב שבו מתווכחים עם הלקוח על מה התהליך ומהם התנאים למימוש אחריות, מאשר כשאומרים ללקוח "אתה שברת ואתה שקרן" וממציאים דברים שלא היו. ושוב, יצא לי ליפול על נציגי שירות הזויים, טיפשים, עצלנים, גסי רוח בהרבה מקומות, אך לרוב במקרים כאלה זה עניין של אדם ספציפי - ברמה של תנתק ותחייג שוב או תבוא ביום אחר או תבקש לדבר עם נציג אחר / מנהל - ותקבל תשובה יותר לעניין. המקום היחיד שבו הרגשתי שלהאשים את הלקוח בזדון היא ממש מדיניות - הוא KSP. ומה שמעצבן אותי עוד יותר
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

חדשים על המדף: Galaxy A52 ו-Galaxy A72 זמינים בישראל

צמד דגמי הביניים החדשים מבית סמסונג שהוכרזו לאחרונה כבר נמצאים בחלק מהחנויות המקומיות, עם מאפיינים שלא פוגשים בכל יום באותן רמות מחיר - אך הגרסה המסקרנת ביותר עם תמיכה ברשתות הדור החמישי עדיין חסרה