עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,363
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  18
 • זמן מחובר

  706יום 7ש' 25דק' 51שנ'

QttP last won the day on אוגוסט 18 2019

QttP had the most liked content!

דירוג

215 אגדי

אודות QttP

 • דרגה
  Zone Master
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא נתקלתי בשום בעיה לשלוח לכתובות שונות במדינות שונות תחת אותו חשבון, לא באיביי ולא באמזון.
 2. בתקציב של 2000 שקלים בערך תוכל לקבל מסך 2650X1440 בגודל "27-32 שיהיה 144HZ VA או 60HZ IPS. לטעמי, לאור זה שעבדת 13 שנים עם מסך VA איכותי ולאור זה שציינת את רצונך להשתדרג מעבר ל60HZ, הייתי ממליץ על ה144HZ VA. תבדוק את האפשרויות שיש בZAP (תסנן לפי הפרמטרים האלה) ותקרא קצת ביקורות על הדגמים הפופולריים והזמינים.
 3. אתה יכול לפנות אליהם אבל יכול להיות שיבדקו ויגידו שהמטען תקין לחלוטין. סה"כ אם המתח והזרם שהוא מוציא נכונים ויציבים, כנראה יחשיבו אותו כתקין. התפחמות על התקע נובעת מהניצוץ עצמו. אם זה הקפיץ את מפסק הפחת, יכול להיות שלא נגרם נזק כלל. את המפצל הייתי זורק.
 4. לא. כשמבצעים עסקה בתשלומים, עדיין המסגרת שנתפסת היא על סך כל העסקה, למרות שהתשלומים יורדים בחלקים. אפשר לבקש מחברת האשראי (או הבנק, אם מדובר בכרטיס בנקאי) הגדלה זמנית של מסגרת האשראי. בד"כ אם יש יתרה חיובית בעו"ש מאשרים זאת אוטומטית, אחרת זה תלוי באמון בינך לבינם.
 5. לפעמים, במיוחד למוזיקה, עדיפים 2 רמקולים גדולים שלכל אחד טווח מלא מאשר שני סאב גדול לנמוכים וזוג "לוויינים" קטנים לבינוניים/גבוהים. עם זאת, זה תלוי בין היתר במבנה שטח העבודה. אם אין מספיק מקום על השולחן או המדפים ליד לזוג רמקולים גדולים, אז 2.1 (רמקולים קטנים + סאב על הרצפה) יכולים להיות עדיפים. במצב אחר יכול להיות כדאי לשקול גם רמקולים רצפתיים, אם כי לא מאמין שיימצאו בתקציב הנוכחי. פרמטרים אחרים שחשוב לתת להם התייחסות - האם יש חשיבות לשלט? שלט אלחוטי? יציאת אוזניות? ריבוי מקורות כניסה (כמו בEdifier לעיל?) שליטה נפרדת על עוצמה של גבוהים/נמוכים? וכו'.
 6. זה סיכון מול סיכוי. אם אני יודע מה החלק התקול ויודע לפרק/להרכיב, תמיד אעדיף לבודד את זה ולפנות לקבלת שירות רק על החלק התקול, מאשר לשנע את כל המחשב, לתת לאנשים אחרים להתעסק בו, ולהסתכן שידפקו לי משהו אחר (או ייפגע בהובלה). כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.
 7. עם איזו מערכת הפעלה אתה? עם Windows 7 וישן יותר - זמן הBOOT לרוב מתארך ככל שמתקינים יותר תוכנות, אבל המחשב עצמו לא הופך להיות יותר איטי. בWindows8/10 מהנסיון שהיה לי גם זמן הBOOT לא ממש מתארך. אני לא ממליץ על אנטיווירוסים בכלל. לדעתי המובנה בWindows כבר מזמן טוב מספיק.
 8. בשבילי החיפושים נגמרו לפני כמעט עשור, אז זרקתי את האנטיוירוס האחרון שעוד היה לי בשימוש, מעבר למובנה של Windows.
 9. הוא גם לא הציג עצמו כאיש IT. כמו שאמרת, מקצועני IT לא יפתחו שאלות כאלה בפורום. כלומר עצם שזה שהוא שאל כאן צריך להוכיח לך שהוא לא איש IT מקצועי. מצד שני, אתה אומר שאף משרד עו"ד רציני לא יטיל משימה כזו על איש שאינו איש IT, אז מכך אני מסיק שלדעתך כל מי שפותח דיון כזה חייב להיות רק טרול, בלי קשר למה הוא שאל ומה הוא ענה? אני לא כל-כך בטוח כמוך, או שאולי אני מוכן לקבל את קיומם של משרדי עורכי-דין "שלא מכבדים את עצמם" או אולי פשוט לא יודעים איך כדאי לנהל דברים. או אולי הם פשוט קטנים מכדי להחזיק איש IT. בכל מקרה, אדם יכול להיות בור וגם להתנסח בצורה "לא מכבדת" (את מי? את AMD? אני ממש רואה את כל ההנהלה שלהם קוראת פה את הפורום ובוכה), ועדיין לא להיות טרול. טוב, בוא נחכה לתגובה הבאה שלו ונראה אם החוש השישי שלך צדק הפעם.
 10. אל תשאל, אחי. קניתי נייד ב3000, הוספתי עוד 3000 והפכתי אותו לנייד של 6000!
 11. לא ברור לי מדוע אתה חושב שאיש מקצוע בתחום עריכת דין צריך גם להיות מבין גדול בתחום חומרת מחשוב. גם לא ברור לי מה פתאום נפלת על הדיון הזה משום מקום עם תגובה מתנשאת ומעליבה כזו. אכלת משהו לא טוב היום, או שאתה פשוט פאנבוי כבד של AMD וכואב לך שמישהו השמיץ אותם ללא הצדקה?
 12. אם וידאת שהSSD תקול והוא באחריות, לא רואה סיבה להביא את כל המחשב.
 13. QttP

  Airpods - קרינה

  זה נכון באותה מידה שזה נכון לגבי כל דבר בעולם.
 14. QttP

  Airpods - קרינה

  הכל. תראה, קצת קשה להתייחס לשאלה "מה בדיוק לא נכון" כשמדובר בערימה ענקית של בולשיט. אבל, אם בכל זאת לנסות, אז התשובה היא בדיוק מה שMilford כבר אמר: הקרינה הזו קיימת כבר מעל לחצי מאה. חוקרים אותה מעל לחצי מאה. ולא מצאו כלום (מלבד אפקט של חימום מקומי כשמדובר בעוצמות גבוהות מאוד). באיזשהו שלב הטיעון "אנחנו עוד לא יודעים מספיק" הופך להיות פשוט לא נכון, וכבר עברנו את השלב הזה. אנחנו יודעים מספיק כדי לומר שזה לא מזיק.
 15. QttP

  Airpods - קרינה

  שזה עוד פוסט של איזה מטומטם דביל שלא מבין בכלום וחושב שהוא מבין בהכל.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close