QttP - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,512
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  25

QttP last won the day on ינואר 13

QttP had the most liked content!

דירוג

252 אגדי

1 עוקב

אודות QttP

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בשביל 5 כפתורים צריך במינימום מקלדת שלא נחנקת כשלוחצים על 5 כפתורים בו-זמנית. היחידות שיכולות להבטיח NKRO או לפחות 6KRO הן מכאניות. במקלדות ממברנה אתה יכול לקבל משהו שמספיק טוב או כזה שלא. קשה לדעת מראש. לא מסכים איתך. בתור אחד שמקליד הרבה - ארגונומיה חשובה מאוד. הכפתורים צריכים להיות נוחים, לא רכים מידי, לא קשים מידי, לא נתקעים, לתת פידבק טוב. גם לצורה של המקשים ולמבנה גוף המקלדת יש חשיבות. כמו שאמרתי - יש מקלדות ממברנה מעולות ויש כאלה שהן זבל מוחלט. יצא לי לעבוד בשני הסוגים, אני מכיר את ההבדלים טוב מאוד. גם מקלדות מכאניות יש ברמות שונות - אבל משום שמראש מדובר במוצ
 2. אם אתה לא משחק - אין לך באמת צורך במקלדת מכאנית. מקלדת ממברנה טובה (כמו הLenovo Enhanced Performance USB, למשל) תספיק. יש לי כאלה מהדור הישן כבר כ13 שנה. הבנתי שהחדשות אמורות להיות קצת יותר טובות אפילו. אם אתה מוכן להשקיע 100 דולר צפונה - לך על DAS Keyboard 4. עדיף עם סוויצ'ים חומים - בשביל השקט. יש לי כזו והיא ממש מעולה. איכות בנייה טובה והיא פשוט נוחה. מה שכן - היא לא מגיעה עם משענת לפרקי כף היד אם זה חשוב לך.
 3. מאיכות המצלמה וקצב הפריימים. אתה מדבר על וידאו שמוקלט ב24/30FPS, כאשר המינימום למסך זה 60HZ, ואז עוד עובד דחיסה. מה כבר אפשר להסיק מזה? שום דבר. זמן תגובה כבר מזמן לא משחק תפקיד במסך 60HZ, בטח לא בוידאו. למשחקים - גיימרים רציניים כן יעדיפו מסך עם 120HZ+ וזמן תגובה מינימלי בהתאם.
 4. ב"באג" אפשר, אבל רק את מה שיש להם במלאי. בשביל לקבל תחושה לגבי גודל נקודה ורזולוציה, אולי זה מספיק טוב, כל עוד יש להם לפחות מסך אחד בעל פרמטרים דומים.
 5. אולי המחשב מוציא סיגנל ביציאה אחרת? מהן יציאות הוידאו במחשב? מחובר עוד משהו חוץ מהמסך הנ"ל?
 6. אין כמעט גבול לחדות שאפשר להשיג. עקרונית אפילו UHD ב200% עדיף על FHD ב100% כי הכל באותו גודל יחסי, אבל הUHD יותר חד. בפועל - חלק מרגישים שזה משמעותי וחלק לא. חלק עוברים לרזולוציה גבוהה יותר ולא יכולים לחזור, ולחלק לא אכפת. ויש גם כאלה שזה יפריע להם. מאוד קשה לדעת איך זה יהיה ספציפית עבורך בלי שתתנסה בזה. זה בעייתי להחליט על סמך לא נודע. אם יש לך איזשהו ניסיון במסכי FHD קטנים יותר, זה יכול לומר לך משהו על גודל הנקודה שהעיניים שלך "מעדיפות".
 7. עקרונית, תמיד הייתי מעדיף 1920X1200 על פני 1920X1080 - יותר שטח עבודה לגובה זה טוב. מצד שני, כשאני עובד עם שני מסכים, אני מעדיף שהם יהיו באותה רזולוציה, אז אם יש לי כבר מסך 1920X1080, הייתי לוקח עוד אחד כזה.
 8. לא עבדתי לא מול P2419H ולא מול P2421, אז אני לא יודע מה לומר. ייתכן שבאמת כדאי לך להתרחק ממסכי DELL. נראה שהם לא עושים לך הכי טוב.
 9. יציאת DP לכניסת HDMI בדרך-כלל עובד. כל דבר אחר דורש ממיר אקטיבי. אבל לא חסרים מסכים עם DP בשוק. לפי מה שאני רואה גם לP2421 יש DP.
 10. הוא עדיין כרטיס טוב אם אתה קונה אותו בשביל הפיצ'ר העיקרי שלו - לשרוף תיקנים שזחלו לך לתוך המארז.
 11. בלוחות רבים, השבב הגרפי המובנה מנוטרל כברירת מחדל כאשר מחובר כרטיס מסך חיצוני, וזה נורמלי.
 12. לא צירפת תמונה, אבל אניח שהכוונה לזה: https://i.redd.it/hgjx48t6i6c41.jpg אני מבין מהתרשים שזה חיבור יחיד מהספק שמתפצל ל2 חיבורים בצד של הGPU (אחד של 6 פינים ואחד של 8 פינים)? אם כן, אז ההשערה שלי היא שהוסיפו חוט נוסף בצד של הספק כדי לאפשר זרם גבוה יותר (שיספיק להזנה גם של חיבור ה6 וגם של חיבור ה8) בלי לגרום לחימום יתר של החוטים.
 13. הכבל השני זה לתוספת הספק - יש לוחות שמגבילים את הזרם המקסימלי בחיבור USB בודד יותר מלוחות אחרים. אז ליתר ביטחון יש את החיבור הנוסף. כמו שראית, לא תמיד צריך אותו.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר