עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,369
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  18
 • זמן מחובר

  709יום 8ש' 35דק' 19שנ'

QttP last won the day on אוגוסט 18 2019

QttP had the most liked content!

דירוג

215 אגדי

1 עוקב

אודות QttP

 • דרגה
  Zone Master
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי, איך שולחים כאן הודעה פרטית?

 2. מה אתה מנגן? אם זה סטראו פשוט, הוא יישמע רק מהקדמיים, אלא אם התוכנה / דרייבר מגדירים פיצול לכל הרמקולים. אם זה סרט או משחק, תוודא בוודאות ש5.1 זמין ומופעל בהגדרות.
 3. אפשר גם ללחוץ שם על "ראה פרטים" וכנראה זה יגיד בדיוק איפה נמצא הקובץ הבעייתי.
 4. לא קשור. האנטיווירוס המובנה יכול לסרוק את כל הכוננים מתי שמתחשק לו. כדאי להתחיל מבירור יותר פרטים. האנטיווירוס המובנה לא סתם צועק "וירוס". הוא אומר גם איזה בקובץ בדיוק הוא זיהה וירוס ואיפה הקובץ נמצא. אם המידע הזה תוכלי בסבירות גבוהה יותר להבין במה מדובר, והאם זו טעות של האנטיווירוס. וכן, כמו שנאמר - אנטיוורוסים פעמים רבות מזהים קראקים כווירוסים, גם אם אין ווירוס בתוך הקראק. אם מערכת ההפעלה הישנה הייתה פרוצה או שהיה מותקן עליה אופיס פרוץ - זה יכול להיות הגורם.
 5. QttP

  עזרה בשפת C

  if (c == ' ') c = '_';
 6. יכול להיות שהאייפון ננעל אחרי דקה וכשהוא ננעל הוא מבטל הרשאת גישה למחשב? אם זה לא העניין, שווה לבדוק אם במקרה כבל הUSB או חיבור הUSB תקולים - זה יכול לגרום למצב של איבוד תקשורת תחת עומס העברת נתונים.
 7. אם יש מחשב נוסף, שווה לבדוק איך זה עובד דרכו. האם אפשר להדפיס דף בדיקה ישירות מהממשק על המדפסת?
 8. אתה שפוי? להתעסק בשטויות האלה כל 3 חודשים בשביל לחסוך כמה שקלים, במקום למצוא חברה נורמלית עם מחיר קבוע שלא משתנה?
 9. לא נתקלתי בשום בעיה לשלוח לכתובות שונות במדינות שונות תחת אותו חשבון, לא באיביי ולא באמזון.
 10. בתקציב של 2000 שקלים בערך תוכל לקבל מסך 2650X1440 בגודל "27-32 שיהיה 144HZ VA או 60HZ IPS. לטעמי, לאור זה שעבדת 13 שנים עם מסך VA איכותי ולאור זה שציינת את רצונך להשתדרג מעבר ל60HZ, הייתי ממליץ על ה144HZ VA. תבדוק את האפשרויות שיש בZAP (תסנן לפי הפרמטרים האלה) ותקרא קצת ביקורות על הדגמים הפופולריים והזמינים.
 11. אתה יכול לפנות אליהם אבל יכול להיות שיבדקו ויגידו שהמטען תקין לחלוטין. סה"כ אם המתח והזרם שהוא מוציא נכונים ויציבים, כנראה יחשיבו אותו כתקין. התפחמות על התקע נובעת מהניצוץ עצמו. אם זה הקפיץ את מפסק הפחת, יכול להיות שלא נגרם נזק כלל. את המפצל הייתי זורק.
 12. לא. כשמבצעים עסקה בתשלומים, עדיין המסגרת שנתפסת היא על סך כל העסקה, למרות שהתשלומים יורדים בחלקים. אפשר לבקש מחברת האשראי (או הבנק, אם מדובר בכרטיס בנקאי) הגדלה זמנית של מסגרת האשראי. בד"כ אם יש יתרה חיובית בעו"ש מאשרים זאת אוטומטית, אחרת זה תלוי באמון בינך לבינם.
 13. לפעמים, במיוחד למוזיקה, עדיפים 2 רמקולים גדולים שלכל אחד טווח מלא מאשר שני סאב גדול לנמוכים וזוג "לוויינים" קטנים לבינוניים/גבוהים. עם זאת, זה תלוי בין היתר במבנה שטח העבודה. אם אין מספיק מקום על השולחן או המדפים ליד לזוג רמקולים גדולים, אז 2.1 (רמקולים קטנים + סאב על הרצפה) יכולים להיות עדיפים. במצב אחר יכול להיות כדאי לשקול גם רמקולים רצפתיים, אם כי לא מאמין שיימצאו בתקציב הנוכחי. פרמטרים אחרים שחשוב לתת להם התייחסות - האם יש חשיבות לשלט? שלט אלחוטי? יציאת אוזניות? ריבוי מקורות כניסה (כמו בEdifier לעיל?) שליטה נפרדת על עוצמה של גבוהים/נמוכים? וכו'.
 14. זה סיכון מול סיכוי. אם אני יודע מה החלק התקול ויודע לפרק/להרכיב, תמיד אעדיף לבודד את זה ולפנות לקבלת שירות רק על החלק התקול, מאשר לשנע את כל המחשב, לתת לאנשים אחרים להתעסק בו, ולהסתכן שידפקו לי משהו אחר (או ייפגע בהובלה). כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.
 15. עם איזו מערכת הפעלה אתה? עם Windows 7 וישן יותר - זמן הBOOT לרוב מתארך ככל שמתקינים יותר תוכנות, אבל המחשב עצמו לא הופך להיות יותר איטי. בWindows8/10 מהנסיון שהיה לי גם זמן הBOOT לא ממש מתארך. אני לא ממליץ על אנטיווירוסים בכלל. לדעתי המובנה בWindows כבר מזמן טוב מספיק.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close