Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,255
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  8
 • זמן מחובר

  638יום 17ש' 4דק' 8שנ'

QttP last won the day on אפריל 13

QttP had the most liked content!

דירוג

155 מצויין

אודות QttP

 • דרגה
  Zone Master
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא חבל על עוד מערכת בחירות מיותרת שבה ייבחר ביבי? כמה פעמים כבר אפשר לבחור בו?
 2. http://bash.org/?14258 a sprite is a fucking soda, you god damn geekass bastards
 3. ועוד נקודה לטובת Thunderbolt - הוא יכול להעביר גם PCI-Express, כלומר חיבור לכרטיס מסך חיצוני. USB-C רגיל לא יכול לעשות זאת. חג שמח.
 4. גם USB-C שאינו Thunderbolt יכול להעביר וידאו, אם נתמך מה שנקרא "Alternate Mode", רק שרוחב הפס המקסימלי נמוך מאשר Thunderbolt. למסך בודד עד FHD/QHD זה לא משנה. למסכים מרובים או לUHD אולי כן. מה שכן, כדי שזה יעבוד, גם המחשב וגם התחנה צריכים לתמוך בAlternate Mode. אם "תחנת העגינה" מכילה חיבור USB-B ולא USB-C זה כנראה משהו ישן שלא הייתי מתעסק איתו.
 5. בגדול, לפי זה נראה שטעיתי ואין רכיב וידאו עצמאי בתוך תחנת העגינה.
 6. אתה מתעלם מהמספרים. אם תחבר את כל אלה שאמרת שלא יישבו עם נתניהו, פלוס הערבים - תראה שהשאר זה בדיוק גודל הגוש שיש לו כרגע פלוס מינוס מנדט או שניים. אם לחרדים יהיו 13 מנדטים או 15 מנדטים לא משנה יותר מידי. הדרך היחידה לשנות את זה הוא להעביר קולות מגוש לגוש. אם קואליציה רחבה ויציבה שלא תלויה במפלגות קטנות זה משהו ממש חשוב לך, אולי דווקא אתה היית צריך להצביע לליכוד...
 7. כמו שאמרתי לך, ואתה יכול להיווכח בכך פשוט ע"י בדיקת המספרים - גם אם תחבר את כל המנדטים של גוש הימין פלוס אלה שלא עברו את אחוז החסימה (על אחת כמה וכמה - את של גוש השמאל), לא תקבל קואליציה ללא החרדים. הדברים היחידים שיאפשרו קואליציה ללא חרדים הם העברת מנדטים מהליכוד לכחול לבן או להיפך, או ממשלת אחדות בשילוב שתיהן. אף אחד משתי האפשרויות לא ריאלית בקיטוב הפוליטי שקיים היום. זאת עובדה. על הסיבות לכך ועל המניעים של הצדדים אפשר להתווכח, אבל אני לא רואה טעם לעשות זאת כרגע.
 8. אתה נשמע כמו בחור צעיר שלא ראה יותר מידי מערכות בחירות... בתאוריה אפשר לומר שהיה עדיף שהמפלגות הגדולות היו גדולות יותר, אבל מאיפה המנדטים יבואו? מהחרדים? מהערבים? למפלגות אלה יש את המצביעים שלהם שכמעט בשום תסריט לא יזוזו למקום אחר. גם אם תאורטית כל המנדטים של הגושים היו מתנקזים אצל ביבי/גנץ, עדיין אף אחד מהם לא היה יכול להרכיב קואליציה בלי החרדים. לא ברור לי מה נטפלת לסמוטריץ'. כאילו סמוטריץ' לא היה ח"כ בקואליציה היוצאת? כאילו לא ברור לך שרוב מצביעי הליכוד מעדיפים קואליציה של נתניהו עם סמוטריץ' מאשר קואליציה בראשות בני גנץ? למעשה, לא הרוב, אלא כנראה 100% ממצביעי הליכוד מעדיפים זאת, אחרת היו מצביעים לגנץ! הדבר היחיד שיכול היה לשנות זאת היא ממשלת אחדות של הליכוד וכחול לבן. אבל לגנץ ולפיד יותר חשוב היה להיות ראשי ממשלה, מאשר לתמוך בממשלת נתניהו בתור המפלגה "החברתית" או "הממתנת". עם יד על הלב, אני יכול להבין אותם. הם בחיים לא היו מגיעים לכמות כזו של מנדטים בלי לרכז אצלם את רוב מחנה ה"רק לא ביבי". ואני יכול גם להבין שיש הרבה אנשים במדינה שבאמת ובתמים חושבים שביבי הוא ראש ממשלה רע, ורוצים להחליף אותו. עם זאת, החלק שחושב הפוך מכך עדיין גדול יותר, וזה כל הסיפור של הבחירות האלה.
 9. אז מצד אחד אתה אומר - שהגיוני להצביע למפלגות גדולות (אפילו הליכוד), כדי שיהיו להן 40-50 מנדטים וקשה יהיה לסחוט אותן. מצד שני אתה אומר שאם אנשים היו חושבים, הם לא היו מצביעים לליכוד. אז למי? לכחול לבן? מי שהצביע ליכוד בבחירות האלה עשה את זה כי הוא במודע לא רצה את כחול לבן. אז למי היה מצביע אם לא לליכוד? עוד פעם למפלגה קטנה? אז מה הרווחנו? רוב האנשים שהצביעו ליכוד אולי באמת היו מעדיפים ממשלה עם פחות כוח לחרדים, אבל הם עדיין מעדיפים ממשלה כזו מאשר ממשלה בראשות בני גנץ, שגם מה בכל מקרה היו יושבים החרדים, יחד עם העבודה ומרצ.
 10. לשון (לא הבעה) זה כמו מתמטיקה. כללים ברורים ולוגיקה בסיסית.
 11. זה שקוף שקרה מה שאתה מתאר. תביט בסביבות 1:34 בסרטון כשHD4800 נעלם מהטבלה תוך שנייה, ובאותו זמן יש קפיצה למעלה ב4850/4870. כנראה יצא איזשהו עדכון תוכנה שביטל את הזיהוי של כרטיסים שונים כ"משפחה". יכול להיות שזה קשור לתקופה שבה סדרת 1060\1070\1080 הייתה קשה להשגה / יקרה, כי כורי ביטקוין רוקנו את השוק.
 12. על אף השם, זה לא נראה לי כמו תחנת עגינה Thunderbolt / USB-C אמיתית, שמעבירה את היכולות המובנות של המחשב, אלא פשוט מפצל USB-C עם רכיב וידאו מושתל בתוכו. יכול להיות שאני טועה. כשאתה מחובר דרך התחנה הזו - אילו התקני וידאו (Display Adapters) מופיעים במנהל ההתקנים (Device Manager)?
 13. בגדול - מה שMilford אמר. הרבה באמת תלוי במה ומי וכמה. קח בחשבון שמימוש אחריות מול אמזון - כמעט תמיד אומר לשלוח לחו"ל את המוצר. לכן זה מתאים לדברים קטנים (פיזית) כמו זכרון (שבאמת לא מתקלקל כמעט אף פעם), כונן פלאש (שלפעמים דווקא כן). לעומת זאת - מסך מחשב - במיוחד אם מדובר בדגם פופולרי בישראל שנמכר בחנויות רבות ויש לו ייבוא ושירות מסודר - הייתי קונה מקומית, כי אם יקרה משהו יבוא לרוב טכנאי עד הבית להחליף, בעוד משלוח כזה לחו"ל הוא יקר ביותר. נקודה נוספת היא שאם מדובר ברכיב חומרה פופולרי שנמכר הרבה בישראל - לרוב תגלה שהמחיר בארץ ייצא יותר זול (או יקר ממש במעט) ממה שיעלה באמזון + משלוח + מסים. בדברים יותר אזוטריים ההבדלים יכולים להיות משמעותיים.
×
 • צור חדש...